Jump to content

Cesaret ölmekle değil, yaşamakla ölçülür.

xvm wn8 cesaret savaş cesur

• Please log in to reply
3 replies to this topic

L3GACY #1 Posted 09 July 2020 - 12:12 AM

Staff Sergeant

• Player
  • 27213 battles
  • 372
  • [_T-W_] _T-W_
Arkadaşlar öncelikle şunu belirteyim amacım tartışma yaratmak değil lütfen yorum yapmak isteyenler bunu dikkate alarak yorum yapsın.

Konu : xvm,wn8 (mod) 

Artık neredeyse bu muhabbet çok olmaya başladı, konusu açıldı hatta şikayet edenler eskisine göre daha fazla arttı. Yeni oyunculara bile kötü örnek olup ilerleyişlerini etkiledi. Bu yüzden oyunu bırakanlar da oldu, hevesle başladığı ağacı bırakanlar da. Şimdi diyeceksiniz yahuu bu adam neden bahsediyor..

Ben oyunu standart şekilde oynuyorum (mod) vs. kullanmıyorum. Kullananlara lafım yok isteyen istediğini yapabilir. Fakat orada ki birkaç istatistiğe bakarak girdiğin savaşı sabote etme, yok efendim neymiş kazanma oranı (WR) %45 miş şunun wn8 i düşük o renk bu renk miş bırakın bu işleri kullanıyorsan da sen görüyorsun ona göre taktiğini belirle oynadığın tank la gitmen gereken yere git elinden geleni yap gerisi takım arkadaşlarına ve şansa kalsın. Bu bahsettiğim istatistikleri görmemek belki daha iyi olacak moralini bozmadan oynayacaksın.
Son zamanlar da çok başıma gelen bir durum olduğundan burada paylaşmak istedim. Bakın oyun başlıyor konuyla ilgili yardımcı eklenti kullanan 2 oyuncu gidip oyun başında daha 1 mermi atmadan intihar ediyorlar. 

Sonuç : O beğenmediği takım arkadaşları 2 kişi eksik.! şekilde ki 1. ci oyuncu oyunu taşıması gereken tankla üst seviye olarak girdiği savaşta bunu yapıyor. 13 kişi 15 kişiye karşı savaş kazanıyoruz ne oldu %45'e ne oldu (renklere) istatistiklere ? 

Düşüncelerimi ve sonucunu paylaşmak istedim. Forum kurallarına aykırı bir yazı veya paylaşımsa kapatabilirsiniz. 

Jarnnac #2 Posted 09 July 2020 - 12:48 AM

Staff Sergeant

• Player
  • 28567 battles
  • 432
  • [CYLK] CYLK
Nadiren de olsa bende bu tarz durumlarla karşılaştım. Kimi beğenmediği harita çıktığı için intihar ediyor, kimi karşı tarafı çok güçlü gördüğü için mücadeleden kaçıyor. Bence "WG oyunda bilerek-isteyerek intihar edenleri cezalandırmalı." Yani oyun oynarken "garaja dön" dediğimizde Firar ceza puanıyla karşılaşıyorsak intihar edince de bu ceza puanı olmalı ki; oyuncu en azından mücadele etmek zorunda bırakılmalı.

jokerhm #3 Posted 09 July 2020 - 12:50 AM

Sergeant

• Player
  • 7439 battles
  • 224

Herkes istatistiğiyle övünüyor, ego savaşı dönüyor.  Ben de az görmüyorum intihar eden ya da afk bekleyen. 

Wn8, kazanma oranı diye diye milletin oynayışını bozdular, 4-2 avantajlı durumda rakibe basmıyorlar bekliyor ki sen önde git öl sonra arkadaş arkadan gelip temizlesin. 

Bugün 3-1 pozisyonda yakaladık,  rakip 800 canlı bir t57   benim ise 1700 civarında canım var t4 ile oynuyorum.  Neyse ben bastım ve ateş edip canını düşürdüm, diğer 2 kişi 10 saniye boyunca adamın beni 200 cana düşürüşünü izledikten sonra içeri girip kill aldılar, ilerleyen zamanda gaza gelip kill kovalamaya başladılar 8-5'ken oyun döndü ve çok şükür rakip kazandı :trollface:

Skoru benden çok yüksek olup ama benim yarım kadar takıma yardımcı olmayan onlarca kişi gördüm, eğer kazanıyorsan sorun yok ama kaybederken hiç çekilmiyorlar.  

Skorunun yüksek olması iyi bir şey ama bazıları buna takmış durumda. 

Bu arada başlıkla biraz tezat oldu, bazen 1-2 atış yemek gerekir. Cesaret takım arkadaşını kurtarmaktır, wn8 kasmak için ölmesini izlemek değil. :teethhappy:

Edited by jokerhm, 09 July 2020 - 01:02 AM.

L3GACY #4 Posted 09 July 2020 - 01:14 AM

Staff Sergeant

• Player
  • 27213 battles
  • 372
  • [_T-W_] _T-W_
Şikayet edildiği zaman gerekli ceza işlemi uygulanıyormuş. Fakat bu sadece uyarı oluyor dün geri sayım başladığında elektrik kesintisinden dolayı oyuna giremedim. Daha sonra girdiğimde şikayet edildiğimi ve buna karşılık oyuna girdiğimde uyarı mesajını gördüm. Mesajı paylaşamıyorum ama dediğim gibi sadece uyarı tekrar tekrar yapanlara farklı bir işlem yapılıyor olabilir ama bu da caydırıcı değil demek ki..

View Postjokerhm, on 09 July 2020 - 12:50 AM, said:

Herkes istatistiğiyle övünüyor, ego savaşı dönüyor.  Ben de az görmüyorum intihar eden ya da afk bekleyen. 

Wn8, kazanma oranı diye diye milletin oynayışını bozdular, 4-2 avantajlı durumda rakibe basmıyorlar bekliyor ki sen önde git öl sonra arkadaş arkadan gelip temizlesin. 

Bugün 3-1 pozisyonda yakaladık,  rakip 800 canlı bir t57   benim ise 1700 civarında canım var t4 ile oynuyorum.  Neyse ben bastım ve ateş edip canını düşürdüm, diğer 2 kişi 10 saniye boyunca adamın beni 200 cana düşürüşünü izledikten sonra içeri girip kill aldılar, ilerleyen zamanda gaza gelip kill kovalamaya başladılar 8-5'ken oyun döndü ve çok şükür rakip kazandı :trollface:

Skoru benden çok yüksek olup ama benim yarım kadar takıma yardımcı olmayan onlarca kişi gördüm, eğer kazanıyorsan sorun yok ama kaybederken hiç çekilmiyorlar.  

Skorunun yüksek olması iyi bir şey ama bazıları buna takmış durumda. 

Bu arada başlıkla biraz tezat oldu, bazen 1-2 atış yemek gerekir. Cesaret takım arkadaşını kurtarmaktır, wn8 kasmak için ölmesini izlemek değil. :teethhappy:

Dediğin olayla ilgili bir video hazırlasam izlenme rekoru kırar gün içinde en çok karşılaştığım olay bu adam arkanda bekliyor sen önde can çekişiyorsun tam 200 lere iniyor canı rakibin arkanda ki pat çıkıyor ortaya öldürüyor adamı sonra sen kalan canın la ya devam et yada bir topçu seni daha oradan kaçmana yer değiştirmene fırsat vermeden alsın canını :D

Başlığı o şekilde yazmamın sebebi anlattığım konuyla alakalı yani bırak istatistiğe, renge dayalı oynamayı cesur ol yaşa yaşat..;)

Also tagged with xvm, wn8, cesaret, savaş, cesur

1 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users