Jump to content

Francouzský panter na lovu

• Please log in to reply
17 replies to this topic

Community #1 Posted 21 July 2020 - 06:00 AM

Sergeant

• Content Team
  • 0 battles
  • 38,661
Buďte ostražití, nebo vás Bretagne Panther během chvilky dostane.

Úplný text položky novinek

Demon_of_revenge #2 Posted 21 July 2020 - 09:30 AM

Corporal

• Player
  • 11362 battles
  • 115
Ty voe.... kde vy na ty nadpisy chodíte? Jsem se smíchy málem po...... Tenhle tank leda dostane průjem jak zahlidne něco na stejném tieru nedej bože vyšším :D 

CoreX_CZ #3 Posted 21 July 2020 - 11:43 AM

Staff Sergeant

• Player
  • 8074 battles
  • 372
  • [BBB2] BBB2
Hezný nadpis, ale z Francouzkého pantera bude ve hře místo lovce kořist, a všichni si to budou fakt užívat.

elantra2001 #4 Posted 21 July 2020 - 11:43 AM

Warrant Officer

• Player
  • 61358 battles
  • 895
  • [ELLIE] ELLIE

Tank mi vypadl z krabiček - nejezdím ho. Vzhledm k tomu, že mám Pudela kterého jsem jezdil dost, což je identický tank, nelze ho vyloženě doporučit. Kolikrát jste ho viděli na publicu? A že se jich o Vánocích rozdalo. Takový nemastný neslaný. Ale neurazí. Dělo stříli opravdu rychle. A dokáže si nakousat, ale je to veliká krabice co ji i do věže prostřelí kde co a svítí přez 1/2 mapy. A mobylita je spíše průměrná.

Pokud máte tak 4-5 perkovou posádku (případně i žrádlo), dá se s ním i naspotit a něco udělat - ject čistě na výkon. A dokáže soupeře potrápit. Ale rozhodně se s ním pak nevydělá. A prémiják má být podle mě hlavně na výdělek. Raději bych bral nějakou FR osmu...

Will_Scarlett #5 Posted 21 July 2020 - 11:55 AM

Warrant Officer

• Player
  • 40156 battles
  • 932
  • [_AF_] _AF_

View Postelantra2001, on 21 July 2020 - 11:43 AM, said:

Tank mi vypadl z krabiček - nejezdím ho. Vzhledm k tomu, že mám Pudela kterého jsem jezdil dost, což je identický tank, nelze ho vyloženě doporučit. Kolikrát jste ho viděli na publicu? A že se jich o Vánocích rozdalo. Takový nemastný neslaný. Ale neurazí. Dělo stříli opravdu rychle. A dokáže si nakousat, ale je to veliká krabice co ji i do věže prostřelí kde co a svítí přez 1/2 mapy. A mobylita je spíše průměrná.

Pokud máte tak 4-5 perkovou posádku (případně i žrádlo), dá se s ním i naspotit a něco udělat - ject čistě na výkon. A dokáže soupeře potrápit. Ale rozhodně se s ním pak nevydělá. A prémiják má být podle mě hlavně na výdělek. Raději bych bral nějakou FR osmu...

Nedávno byla Somua. Kromě toho není moc na výběr.

Revolver - nenadchnul, šel z garáže.

Burák - asi jako jedinej ucházející. Rád si s ním zatrolím.

Lorka - na FL  ucházející, na public už je to horší. V garáži mi na ní padal prach, tak jsem jí vyzkoušel a je ještě horší než byla před rokem.

Mikrob - býval OK. V čase koleček šel down.

Kolečko - blééééé, hnus, nebrat, nepoužívat

heaviny - kromě Somua nemám žádnou a když jsem četl recenze tak nic moc.

Edited by Will_Scarlett, 21 July 2020 - 11:55 AM.

SWAT0013 #6 Posted 21 July 2020 - 02:16 PM

Lieutenant General

• Player
  • 35373 battles
  • 6,070
  • [KHIL] KHIL

Úplně zbytečný tank - z nějakého důvodu má méně pancéřování jak Pudel, přesto je nepatrně pomalejší :trollface:

Navíc ani tu posádku nemá s nultým perkem a zejména když mají přijít POL MT, i jako trenér posádky se Pudel bude hodit více...

elantra2001 #7 Posted 21 July 2020 - 02:24 PM

Warrant Officer

• Player
  • 61358 battles
  • 895
  • [ELLIE] ELLIE

View PostWill_Scarlett, on 21 July 2020 - 10:55 AM, said:

Nedávno byla Somua. Kromě toho není moc na výběr.

Revolver - nenadchnul, šel z garáže.

Burák - asi jako jedinej ucházející. Rád si s ním zatrolím.

Lorka - na FL  ucházející, na public už je to horší. V garáži mi na ní padal prach, tak jsem jí vyzkoušel a je ještě horší než byla před rokem.

Mikrob - býval OK. V čase koleček šel down.

Kolečko - blééééé, hnus, nebrat, nepoužívat

heaviny - kromě Somua nemám žádnou a když jsem četl recenze tak nic moc.

Mám všechny jmenované a jsou ucházející. Je fakt, že ta Somua je super, ale spíše jen na FL. Ale lorky bech se zastal i na publiku se s ní dá jezdit. Rev je asi na dnešní metu dost mimo, ale dá se hrát spíše jako TD. Ale musí se tanky střílet do boku s jeho pene. Ještě je tu klasické VIII TD to jsi nezmínil. A hevina.

Kolečka jsou super na zábavu, ale osobně bych byl pro, kdyby nebyly. Dost tu hru změnily k horšímu a degradovaly lehké tanky...to souhlasím.

13:25 Added after 1 minute

View PostSWAT0013, on 21 July 2020 - 01:16 PM, said:

Úplně zbytečný tank - z nějakého důvodu má méně pancéřování jak Pudel, přesto je nepatrně pomalejší :trollface:

Navíc ani tu posádku nemá s nultým perkem a zejména když mají přijít POL MT, i jako trenér posádky se Pudel bude hodit více...

Navíc mají oba radistu. Tak to trénováni zbytečně zpomaluje když ho vyžší tiery nemají.

RagSalt #8 Posted 21 July 2020 - 03:59 PM

Captain

• Player
  • 27869 battles
  • 2,303
  • [ANV-V] ANV-V

Mám všechny 3 Bejbypantery a i když mám na všech zhruba stejné osádky, stejné vybavení a tanky samotné se liší minimálně, tak frantík je znatelně horší. Už jsem nahodil i směrnici na ventilačku aby byl konkurenceschopný.  

Posádka s nultým perkem by byla zajímavá, víc jak tank samotný.

Ithron_von_Kremsier #9 Posted 21 July 2020 - 07:22 PM

Lieutenant

• Player
  • 51692 battles
  • 1,532
  • [CRSGN] CRSGN
Mě zase pocitově přijde lepší než Pudel, ale pořád to nic nemění nic na tom že šestkové Panthery jsou ve hře nic moc, proč tomu tak u těchto legendárních tanků je to je otázka, zřejmě vývojáři nepřekonali své národní cítění.

RagSalt #10 Posted 21 July 2020 - 07:32 PM

Captain

• Player
  • 27869 battles
  • 2,303
  • [ANV-V] ANV-V
Oni Panteři obecně jsou na tom hůř než by se dalo čekat historicky.

Bynk_hero #11 Posted 21 July 2020 - 09:34 PM

Colonel

• Player
  • 33507 battles
  • 3,640
  • [SKOGA] SKOGA

View PostRagSalt, on 21 July 2020 - 07:32 PM, said:

Oni Panteři obecně jsou na tom hůř než by se dalo čekat historicky.

Podla mna to robí hlavne tá malá alfa, ako keby dávali za 200 damage bolo by to o inom, aj ked majú len 75 mm ale obecne vieme že nemci z delom 75 mm dokázali narobiť rovnakú spúšt ako rusi z 85 mm, alebo z delom 88 boli vp ohode konkurencieschopný ruským 122 mm. Proste obecne by mali nemcom navýšiť alfu celkovo na ich delách pretože oni používali ovela presnejšie dlhšie hlavne, pušný prach mali ovela silnejší než rusi vdaka čomu mali aj rýchlejšiu strelu a teda logicky dávali aj väčšie damage aj pri nižšom kalibri, ale toto akosi WG zabudli implementovať, aj ked už implementovlai kadejaké iné hlúposti. 

RozaMadMax #12 Posted 22 July 2020 - 04:16 AM

Warrant Officer

• Player
  • 80253 battles
  • 944
  • [MYGOD] MYGOD

View PostIthron_von_Kremsier, on 21 July 2020 - 06:22 PM, said:

Mě zase pocitově přijde lepší než Pudel, ale pořád to nic nemění nic na tom že šestkové Panthery jsou ve hře nic moc, proč tomu tak u těchto legendárních tanků je to je otázka, zřejmě vývojáři nepřekonali své národní cítění.

Ano 85OPmka nejsou, ale spolu s bromwelem a Thunderboltem jsou to top medka na daném tieru. Bohužel potřebujou skill, vybavení a osádku.

Ithron_von_Kremsier #13 Posted 22 July 2020 - 05:24 AM

Lieutenant

• Player
  • 51692 battles
  • 1,532
  • [CRSGN] CRSGN

View PostRozaMadMax, on 22 July 2020 - 04:16 AM, said:

Ano 85OPmka nejsou, ale spolu s bromwelem a Thunderboltem jsou to top medka na daném tieru. Bohužel potřebujou skill, vybavení a osádku.

To nikdo nepopírá, já tu ale psal o tom že ve hře jsou tyto stroje nic moc, nebudí žádnou hrůzu a paniku na bojišti, kdežto v reálu byl právě Panther nejlepším tankem WWII, před ním se spojenci třásli, ale tady ve hře tě nechá naprosto v klidu....strejně tak Tiger I a II., další legendy které ve hře zapadají ve všednosti.

RozaMadMax #14 Posted 22 July 2020 - 02:01 PM

Warrant Officer

• Player
  • 80253 battles
  • 944
  • [MYGOD] MYGOD

View PostIthron_von_Kremsier, on 22 July 2020 - 04:24 AM, said:

To nikdo nepopírá, já tu ale psal o tom že ve hře jsou tyto stroje nic moc, nebudí žádnou hrůzu a paniku na bojišti, kdežto v reálu byl právě Panther nejlepším tankem WWII, před ním se spojenci třásli, ale tady ve hře tě nechá naprosto v klidu....strejně tak Tiger I a II., další legendy které ve hře zapadají ve všednosti.

Musíš prosti WG, aby vrátilo histor. bitvy. V arkádě není dobré, když jsou některé stroje moc OP.

Hugo_bear #15 Posted 22 July 2020 - 02:19 PM

Colonel

• Player
  • 29988 battles
  • 3,681
  • [_AF_] _AF_

View PostRozaMadMax, on 22 July 2020 - 02:01 PM, said:

Musíš prosti WG, aby vrátilo histor. bitvy. V arkádě není dobré, když jsou některé stroje moc OP.

hehe, vždyť to nikdo nehrál. Tigra nemohl nikdo prostřelit :-D

SWAT0013 #16 Posted 22 July 2020 - 02:38 PM

Lieutenant General

• Player
  • 35373 battles
  • 6,070
  • [KHIL] KHIL

View PostHugo_bear, on 22 July 2020 - 03:19 PM, said:

hehe, vždyť to nikdo nehrál. Tigra nemohl nikdo prostřelit :-D

Vždyť to bylo logické - jako řekněme si upřímně, koho by v těchto módech bavilo jezdit ty různé nízké tiery, která se na ty top tanky mohly prakticky jen koukat?... ;)

View PostIthron_von_Kremsier, on 22 July 2020 - 06:24 AM, said:

To je bohužel problém toho, jak se jednotlivé tanky strašně liší i jen roky výroby nebo vývoje...

Panther na T7 je už IMO díky alfě a penetracím jiných děl značně podhodnocený, Patherové na T6 jsou ale velmi dobře hratelné - a když potkáváš ta vozidla, která tato vozidla potkávala ve válce, skutečně se prakticky jedná o nejlepší vozidla na bojišti... Jenže bohužel stejně jakožto další historická vozidla můžeš potkávat vozidla, která v reálu ten tank nikdy neměl možnost vidět nebo o nich dokonce i jen slyšet... ;)

RagSalt #17 Posted 23 July 2020 - 09:20 AM

Captain

• Player
  • 27869 battles
  • 2,303
  • [ANV-V] ANV-V

WoT Panteři si s sebou nesou zátěž z minulosti, kdy měli výrazně nadprůměrnou penetraci. To bylo vybalancováno horším chováním děla a i přes buff jsou na tom stále horší než ostatní. Nyní mají pene srovnatelnou jako řada jiných tanků, stále mají horší alfu, ale aiming jako tanky s alfou o stupeň až dva lepší.

Ano na t6 na tom nejsou špatně, mají mobilitu, nějaký pancíř, o cca 100 hp víc, mohou výborně ramovat, DPM je srovnatelné a přesnost výborná, ale až po doměření. V klidu snajpit nebo se přestřelovat na blízko super, píknou a rychle něco trefit problém.

aparapi #18 Posted 23 July 2020 - 11:14 AM

Staff Sergeant

• Player
  • 33624 battles
  • 335
Mne padol z krabičkaes. Už som aj zabudol, že ho mám, spomenul som si len po prečítaní si tohto trololo nadpisu:trollface:

1 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users