Jump to content

Daha Fazla Tahvil Kazanın!

• Please log in to reply
23 replies to this topic

DerpMcKebab #21 Posted 01 August 2020 - 10:25 AM

Staff Sergeant

• Player
  • 26275 battles
  • 394
  • [MEME] MEME

Arkadaşlar kredi olayının çözümü çok basit. Ben haftanın 5 günü çalışan bir insanım. Hemen hemen her gün akşamları oyuna giriyorum ve 9-10 seviyede gold atmaktan kesinlikle çekinmiyorum. Buna rağmen hesapta ortalama 20-25 milyon kredi oluyor. Sarf malzemelerini indirimde alıyorum, üstüne azıkta kullanıyorum ki onlarıda indirimde alıyorum. Haftanın 7 günü oynadığımı hesaba katarsak bunun 2 veya 3 günü kalede kredi kasıyorum. Ortalama kastığım kredi minimum 6 milyon civarı. Geri kalan günler randomda gold atıyorum ve daima kredim oluyor. 

Kısacası oyunu sadece random savaşlardan ibaret görmeyin, kale sistemi oldukça gelir getiren bir oyun kipi. Bu şekilde bir planlamayla kredi sıkıntınız kalmaz ve rahat rahat 10 seviye oynayabilirsiniz. 

10 seviye tankı az olanlar ise bu onların problemi, tank kasmakta eskisinden çok daha kolay. Yeni oyuncular için çok fazla kolaylık var.

MaliceApsa #22 Posted 01 August 2020 - 03:03 PM

Lance-corporal

• Player
  • 5445 battles
  • 69
  • [BABA] BABA

View PostDerpMcKebab, on 01 August 2020 - 12:25 PM, said:

Arkadaşlar kredi olayının çözümü çok basit. Ben haftanın 5 günü çalışan bir insanım. Hemen hemen her gün akşamları oyuna giriyorum ve 9-10 seviyede gold atmaktan kesinlikle çekinmiyorum. Buna rağmen hesapta ortalama 20-25 milyon kredi oluyor. Sarf malzemelerini indirimde alıyorum, üstüne azıkta kullanıyorum ki onlarıda indirimde alıyorum. Haftanın 7 günü oynadığımı hesaba katarsak bunun 2 veya 3 günü kalede kredi kasıyorum. Ortalama kastığım kredi minimum 6 milyon civarı. Geri kalan günler randomda gold atıyorum ve daima kredim oluyor. 

Kısacası oyunu sadece random savaşlardan ibaret görmeyin, kale sistemi oldukça gelir getiren bir oyun kipi. Bu şekilde bir planlamayla kredi sıkıntınız kalmaz ve rahat rahat 10 seviye oynayabilirsiniz. 

10 seviye tankı az olanlar ise bu onların problemi, tank kasmakta eskisinden çok daha kolay. Yeni oyuncular için çok fazla kolaylık var.

kredi kasmak zor demedi ki kimse

sözde 100 tahvil kazanmak daha kolay. madalyonun diğer yüzü öyle değil işte.. sana daha çabuk şekilde o 100 tahvili bir bedel karşılığında veriyor. O 100 tahvil için bir de ekstradan oyunlar oynamak zorunda bırakılıyorsun. eskiden buna mecbur değildik. sözümüz buna. oyuncular her tier de tahvil kazanabiliyordu. bu sistem neden değiştiriliyor?. oyunda size tanınmış bir hak elinizden alınıyor siz de kredi kasmak zor değil ki ya zaten diye düşünüyorsunuz. Yarın öbür gün kredi kasmayı değiştirdiklerinde ne olacak?

Edited by MaliceApsa, 01 August 2020 - 03:14 PM.

ankara1907 #23 Posted 02 August 2020 - 12:06 AM

Warrant Officer

• Player
  • 10134 battles
  • 537
  • [SNAKY] SNAKY

View PostDerpMcKebab, on 01 August 2020 - 10:25 AM, said:

Yarın bir gün wg kale savaşlarında ki geliri düşürürse ne yapacaksınız? Wg ne yapacağı belli olmuyor.

SloppyBeat #24 Posted 08 August 2020 - 05:38 PM

Private

• Player
  • 7439 battles
  • 44
beğenmedim. tier 9 a bile tahvil vermiyorsun çok saçma. ayrıca tier 10 tahvil kazanınca güzelleşmiyor. tier 10 yine berbat.

Edited by SloppyBeat, 08 August 2020 - 05:39 PM.

1 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users