Jump to content

Změna vybavení

3 replies to this topic

babu1953 #1 Posted 31 July 2020 - 02:50 PM

Private

• Player
  • 329 battles
  • 4

Po nové aktualizaci to jako vážně přijdeme o všechno vybavení bez řádné kompenzace kredity a zlaťáky co jsem do toho vrazil pujdou do kanálu? Co jste se ve WG zbláznily? Opravdu chcete takové fajl změny ?

Z článku jsem pochopil velké OO

Edited by babu1953, 31 July 2020 - 02:51 PM.

guthas #2 Posted 31 July 2020 - 03:08 PM

Lieutenant Сolonel

• Moderator
  • 39341 battles
  • 3,317
  • [BIA] BIA

Zdravím. 

Poprosím diskutovat o tomto můžeš ZDE Není potřeba kvůli tomu zakládat nové vlákno. 

Děkuji za pochopení. 

Edited by guthas, 31 July 2020 - 03:09 PM.

jarekn #3 Posted 09 August 2020 - 10:51 AM

Private

• Player
  • 39733 battles
  • 7

Mohl bych se zeptat, kdo tak "vylepšil" fungující systém vybavení?
1. Bylo avizováno, že se vybavení přesune do skladu, ale ono zůstalo u většiny vozidel a u velké části mi to hlásí, že mám vybavení ve špatném slotu. Když je to špatně, proč se nepřesunulo automaticky do skladu a mám za jeho přesun platit?
2. Když si chci na vozidlo dát vybavení a přepnu se do slotu, tak mi to ukáže celou nabídku, ale až si něco vyberu a zadám výběr, tak teprve potom mi to napíše, že mám vybavení ve špatném slotu...
3. Proč si na vozidlo nemůžu dát současné binokulár a maskovací síť, proč někdo rozhoduje za mne co si na které vozidlo dát?

Děkuji za vysvětlení

Rakii #4 Posted 12 August 2020 - 03:36 PM

Warrant Officer

• Player
  • 13693 battles
  • 716

View Postjarekn, on 09 August 2020 - 10:51 AM, said:

Mohl bych se zeptat, kdo tak "vylepšil" fungující systém vybavení?
1. Bylo avizováno, že se vybavení přesune do skladu, ale ono zůstalo u většiny vozidel a u velké části mi to hlásí, že mám vybavení ve špatném slotu. Když je to špatně, proč se nepřesunulo automaticky do skladu a mám za jeho přesun platit?
2. Když si chci na vozidlo dát vybavení a přepnu se do slotu, tak mi to ukáže celou nabídku, ale až si něco vyberu a zadám výběr, tak teprve potom mi to napíše, že mám vybavení ve špatném slotu...
3. Proč si na vozidlo nemůžu dát současné binokulár a maskovací síť, proč někdo rozhoduje za mne co si na které vozidlo dát?

Děkuji za vysvětlení

1) Přesune se automaticky při příští aktualizaci -- zatím nemusíš nic řešit a pak si koupíš levnější verzi

2) První slot je bonusový a pokud do něj umístíš odpovídající vybavení (přesun již namontovaného vybavení v rámci slotů je zdarma) tak získáš malý bonus (v ostatních slotech to hlásí nekompatibilitu, ale to ignoruj)

3) Můžeš si to dát kam chceš (jediná výjimka je u Bina a kolových vozidel), ale nezískáš ten dodatečný bonus

Více ve vlákně http://forum.worldoftanks.eu/index.php?/topic/749811-vybaveni-20-je-tady/page__pid__17988596#entry17988596

View Postbabu1953, on 31 July 2020 - 02:50 PM, said:

Po nové aktualizaci to jako vážně přijdeme o všechno vybavení bez řádné kompenzace kredity a zlaťáky co jsem do toho vrazil pujdou do kanálu? Co jste se ve WG zbláznily? Opravdu chcete takové fajl změny ?

Z článku jsem pochopil velké OO

O nic nepřijdeš, čti znovu a pozorněji:)

Edited by Rakii, 12 August 2020 - 03:37 PM.

Reply to this topic

For security reasons, please do not provide your personal data or the personal data of a third party here because we might be unable to protect such data in accordance with the Wargaming Privacy Policy.

1 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users