Jump to content

Vybavení 2.0: Co se stane s vaším současným vybavením?

• Please log in to reply
189 replies to this topic

Community #1 Posted 31 July 2020 - 02:51 PM

Sergeant

• Content Team
  • 0 battles
  • 35,412
V aktualizaci 1.10 se dočkáme masivních změn v systému vybavení. Přečtěte si tento článek pro více informací o systému konverze starého vybavení na nové.

Úplný text položky novinek

Spratekk_the_Painkiller #2 Posted 31 July 2020 - 03:12 PM

Warrant Officer

• Player
  • 41982 battles
  • 603
  • [BORE] BORE
Takže kredity na nákup nově zavedenýho vybavení mi jako fakt nedáte? Změnili jste kompletně smysl vybavení. Ne jenom samotný vybavení. Teď bych měl přemýšlet i o bonusovym slotu jinak. Takže pořád budu muset hodně vybavení třeba koupit, abych z tanku dostal maximum. A při garáži o 250 vozidlech to jsou možná až desítky milionů abych ty tanky měl tak, jak chci. Na to mi prostě WG měl dát možnost koupit si vybavení, který (sám od sebe) předělal... Velký špatný za nefér přístup k problému, kterej si WG vytvořilo samo

efixus #3 Posted 31 July 2020 - 03:25 PM

Private

• Player
  • 13396 battles
  • 2

ďalší dôvod prečo to nehrať...úplne zbytočnosti sa do hry pridávajú a namiesto toho aby ludí prilákali tak ich len odrádzate...

prečo sa nerieši posádka? jazdím napr. na T-44  a vyskúmal som T-54... na T-54 preškolím posádku (jedná sa o úplne rovnaké zloženie posádky), ale keď chcem dať túto posádku naspäť do T-44 tak ju musím znovu preškoliť!!! to čo je za p.čovinu? tak keď raz jazdím na T-44 a získavam s posádkou skúsenosti tak prečo by som ju mal znova preškolovať???

hej aj nad týmto sa treba zamyslieť!!!

Mr_Missclick #4 Posted 31 July 2020 - 03:32 PM

Colonel

• Player
  • 15256 battles
  • 3,678
  • [DISS] DISS

Příklad:
Pokud měl střední tank na X. úrovni Hydraulický nabiják pro děla středních ráží, získá Hydraulický nabiják 2. třídy.
Tanky VIII.–X. úrovně budou v budoucnu kompatibilní s Hydraulickým nabijákem 1. třídy pouze v případě, pokud předtím měly Hydraulický nabiják pro děla velkých ráží.

Takže může dojít k situaci, kdy na určitý tank půjde namontovat dva různé druhy nabijáku, přitom na jiný - stejné třídy a třeba i playstylu - už ne. Tohle nováčka určitě nezmate.

14:33 Added after 0 minute

View Postefixus, on 31 July 2020 - 03:25 PM, said:

hej aj nad týmto sa treba zamyslieť!!!

Tohle se změní, až se bude přepracovávat posádka. A k tomu dojde po přepracování vybavení.

kaso16k #5 Posted 31 July 2020 - 03:39 PM

Lance-corporal

• Player
  • 25848 battles
  • 58
  • [B4T] B4T
super info,este ze som nedavno predal asi po 30ks maskovania , binokularov a naradi.Ved naco mi to je ked mate sami na stranke mody na automaticke prehadzovanie.

MakeMeSweat #6 Posted 31 July 2020 - 03:47 PM

Brigadier

• Player
  • 28180 battles
  • 4,425
  • [KHIL] KHIL

Ospravedlnujem sa ak mam nahodou niekde vo svojich uvahach chybu. Nevenujem sa tomuto donwgrade na WoT alfa. Aj keby je to jeden velky bordel.

- Ak mam na tanku vybavenie ktore tam nepatri tak tam ostane a mozem ho pouzivat. Len pri dalsom patchi mi ho poslu do skladu a aj tak ho pouzivat nebudem moct. 

- Ak mam na high tier LT ventilaciu [ co minimalne na vsetkych loadroch aj mam ] tak mi ju zmenia na ventilaciu pre tiery ktore vobec nehram a na vsetky LT si budem musiet dokupit za nemalych 600K na kus. 

- Ak vysiel novy typ vybavenia ktore bude nutne namontovat miesto stareho pouzivaneho aby som bol aj nadalej konkurenciechopny, tak ho budem musiet odmontovat za 10 zlatiek [ cize za skutocne peniaze ] nasledne predat za polovicnu cenu aby som mohol kupit nove vybavenie za plnu cenu.

- Ak mi WG nanuti bonus sloty ktore nesedia s mojim starym setupom tak ho budem musiet odmontovat za 10 zlatiek [ cize za skutocne peniaze ] nasledne predat za polovicnu cenu aby som mohol kupit nove vybavenie za plnu cenu.

Mne to pripada ze sa ma WG snazi pripravit o slusny obnos v kreditoch a nieco malo v goldoch. Viem ze dostanem 30 sad ale mam +- 100 tankov=300 potencionalnych problemov.

@ ALL  + @ WG Mam niekde chybu?

Edited by MakeMeSweat, 31 July 2020 - 03:50 PM.

Baneus #7 Posted 31 July 2020 - 03:54 PM

Warrant Officer

• Player
  • 42418 battles
  • 658

Podobnost čistě náhodná:

thierri_marmont77 #8 Posted 31 July 2020 - 04:12 PM

Private

• Player
  • 17450 battles
  • 46
  • [FLCNS] FLCNS
Bino za goldy či sadu ? Tak vy skutečně máte v hlavě nasr a no.

GosaraII #9 Posted 31 July 2020 - 04:12 PM

Private

• Player
  • 14011 battles
  • 9
Třeba mají moc hráčů a snaží se je poslat ke konkurenci. Za mě *EDIT* je lepší.

Edited by guthas, 31 July 2020 - 04:14 PM.
Jiné hry řešit prosím v Zpovědnici.

vencakar #10 Posted 31 July 2020 - 04:12 PM

Private

• Player
  • 20888 battles
  • 17
  • [RTL] RTL
Aha, takže vybavení bylo drahé a proto se musí zdražit.

Sstyx #11 Posted 31 July 2020 - 04:12 PM

Czech Community Manager

• WG Staff
  • 20110 battles
  • 5,364
  • [WG] WG

View PostMakeMeSweat, on 31 July 2020 - 03:47 PM, said:

Ospravedlnujem sa ak mam nahodou niekde vo svojich uvahach chybu. Nevenujem sa tomuto donwgrade na WoT alfa. Aj keby je to jeden velky bordel.

- Ak mam na tanku vybavenie ktore tam nepatri tak tam ostane a mozem ho pouzivat. Len pri dalsom patchi mi ho poslu do skladu a aj tak ho pouzivat nebudem moct. 

- Ak mam na high tier LT ventilaciu [ co minimalne na vsetkych loadroch aj mam ] tak mi ju zmenia na ventilaciu pre tiery ktore vobec nehram a na vsetky LT si budem musiet dokupit za nemalych 600K na kus. 

- Ak vysiel novy typ vybavenia ktore bude nutne namontovat miesto stareho pouzivaneho aby som bol aj nadalej konkurenciechopny, tak ho budem musiet odmontovat za 10 zlatiek [ cize za skutocne peniaze ] nasledne predat za polovicnu cenu aby som mohol kupit nove vybavenie za plnu cenu.

- Ak mi WG nanuti bonus sloty ktore nesedia s mojim starym setupom tak ho budem musiet odmontovat za 10 zlatiek [ cize za skutocne peniaze ] nasledne predat za polovicnu cenu aby som mohol kupit nove vybavenie za plnu cenu.

Mne to pripada ze sa ma WG snazi pripravit o slusny obnos v kreditoch a nieco malo v goldoch. Viem ze dostanem 30 sad ale mam +- 100 tankov=300 potencionalnych problemov.

Máš.

Nemusíš používat na odmontování goldy, můžeš použít demontovací sady - nějaké obdržíš nějaké půjdou získat jinak.

V případě Maskovací sítě, Nářadí a Binokulárních dalekohledů bych to odmontovala zdarma ještě před aktualizací - ušetříš tím nějaké sady/goldy. nebo je dej tam, kde je budeš určitě používat nehledě na změnu.

U hodně vybavení, které máte se zvedne cena - tedy získáte jakoby kredity navíc. U některých zase naopak, ale myslím, že je to celkem vyvážené stran tohoto rozdílu. Tedy z mého pohledu - může se to prodat o něco výhodněji. 

Pokud jde o bonusové sloty - nevím jaké vybavení kde vozíš, ale je tu pravděpodobnost, že bude u některých slotu potřeba jen změnit pořadí, což je zdarma. 

"Pokud bylo vybavení namontováno na vozidlo, na kterém podle nového systému už nemůže být používáno (např. kvůli odlišnému typu vozidla), bude automaticky přesunuto do skladu a konvertováno." - Bude přesunuto do skladu zdarma. Můžeš tedy počkat s odmontováváním nevhodného vybavení (jedná se pouze o to, které bude označeno varovnou ikonou) a další aktualizace to udělá za tebe zdarma. Není to asi ideální, ale je to také možnost :)

Edited by Sstyx, 31 July 2020 - 04:16 PM.
ddtp

GosaraII #12 Posted 31 July 2020 - 04:15 PM

Private

• Player
  • 14011 battles
  • 9

Tuto změnu nechápu a končím.

Mr_Missclick #13 Posted 31 July 2020 - 04:17 PM

Colonel

• Player
  • 15256 battles
  • 3,678
  • [DISS] DISS
A v případě toho nejzajímavějšího - a tedy LT s ventou - teda chybu nemá? Podle tabulky konvertu se 1. třída převede na 3., 2. na 2. a 3. na 1... jenže 1. třída je teď na high-tier LT, takže když bude zkonvertována na třídu třetí, tak už to nebude sedět tierově.

GosaraII #14 Posted 31 July 2020 - 04:19 PM

Private

• Player
  • 14011 battles
  • 9

Odmontovací sady jsou super, ale za dobu co jste je aplikovali jsem dostal jednu.

Karaya12 #15 Posted 31 July 2020 - 04:24 PM

Brigadier

• Player
  • 20323 battles
  • 4,551
  • [SVINE] SVINE
Nechcete prosím pěkně něco udělat složité a nepřehledné, když vám takhle perfektně jde zjednodušování a zpřehledňování ? A měl bych pro vás tip. Co takhle rozhraní misí ? :)

kaso16k #16 Posted 31 July 2020 - 04:27 PM

Lance-corporal

• Player
  • 25848 battles
  • 58
  • [B4T] B4T
Parada, clovek si najde hru ktora je fajn.Investuje cas a prachy aby sa zlepsil,naucil hru a vedel si ju naplno uzit  a oni daju rubikon 1.10- co nema s povodnou hrou nic spolocne.No skoda, bola to dobra hra, co sa teraz uz povedat neda, kazda aktualizacia je vecsi pruser a to super tlacenie na x tier stoji za vyli.......cu.No co uz.Idem dat stiahnut *EDIT*. Mozno nie co z toho bude lepsie ako to co sa tu deje.

Edited by guthas, 31 July 2020 - 04:34 PM.
Jiné hry řešit prosím v Zpovědnici.

kurtknispel_2016 #17 Posted 31 July 2020 - 04:37 PM

Lance-corporal

• Player
  • 14978 battles
  • 79
Proboha proč to tak komplikujete... :facepalm: a díky za omezování tieru II - IV... :hiding:

MakeMeSweat #18 Posted 31 July 2020 - 04:46 PM

Brigadier

• Player
  • 28180 battles
  • 4,425
  • [KHIL] KHIL

View PostSstyx, on 31 July 2020 - 03:12 PM, said:

Máš.

Nemusíš používat na odmontování goldy, můžeš použít demontovací sady - nějaké obdržíš nějaké půjdou získat jinak.

V případě Maskovací sítě, Nářadí a Binokulárních dalekohledů bych to odmontovala zdarma ještě před aktualizací - ušetříš tím nějaké sady/goldy. nebo je dej tam, kde je budeš určitě používat nehledě na změnu.

U hodně vybavení, které máte se zvedne cena - tedy získáte jakoby kredity navíc. U některých zase naopak, ale myslím, že je to celkem vyvážené stran tohoto rozdílu. Tedy z mého pohledu - může se to prodat o něco výhodněji. 

Pokud jde o bonusové sloty - nevím jaké vybavení kde vozíš, ale je tu pravděpodobnost, že bude u některých slotu potřeba jen změnit pořadí, což je zdarma. 

"Pokud bylo vybavení namontováno na vozidlo, na kterém podle nového systému už nemůže být používáno (např. kvůli odlišnému typu vozidla), bude automaticky přesunuto do skladu a konvertováno." - Bude přesunuto do skladu zdarma. Můžeš tedy počkat s odmontováváním nevhodného vybavení (jedná se pouze o to, které bude označeno varovnou ikonou) a další aktualizace to udělá za tebe zdarma. Není to asi ideální, ale je to také možnost :)

A nemohla by si prosim aj napisat kde mam tu chybu ked tvrdis ze tam je. Pisanie o inych pripadoch ako som exaktne spomenul ja ich nevyvracia. Musela by si vyvratit to co som napisal ja. 

Ako to co si napisala ty vyvracia to co som napisal ja?

View PostMakeMeSweat, on 31 July 2020 - 02:47 PM, said:

Nehovoriac o tom ze aj ked tam ja chyby nemam, tak ty ich tam mas. Dakujem za pripomenutie dalsich veci co ste zvrzali. Iba to viac ukazuje ako velmi svojej hre nerozumiete.

- Na demontovanie svojich 127*3= 381 kusov vybavenia ktore moze byt potencionalny problem mi urcite 30 sad stacit nebude. Urcite. A ta jedna za tri mesiace co ziskam ako epicku odmenu ma z biedy nevytrhne

- Ano. Mozem dat bino do skladu uz teraz. Neusetrim tym ziadne goldy iba ich neminiem na vasu zmenu tolko. Lenze dnes mam jedno bino na 7 low tier TD. Takze tak ci tak ich budem musiet 6 kupit. Iba na low tier TD ste ma obrali o 3 600 000. Iba na siestich low tier TD z mojich 127 tankov.

- U vela vybavenia pojde cena hore? No to je super. Mozem ho za polovicu predat, doplatit si aby som si za plnu cenu kupit kompatibilne. To som rad.

- U niektorych bonus slotov  ide iba zmenit poradie. A u ostanych? U ostatnych si to musim demontovat za goldy, predat zapolovicu a kupit za plnu cenu ako som pisal?

- Mozem ocakavat odmontovanie nevhodneho vybavenia ktore musim predat a kupit ine za plnu cenu. A aj to iba u vybavenia ktore je nenamontovatelne. U vybavenia ktore sa stalo vdaka vybaveniu 2.0 obsoletnym to budem musiet zacvakat vsetko ja.

Je to jednoznacne obratie hracov o tazke miliony kreditov a nejake goldy, lebo WG nas znasilnuje zmenou ktoru odhadom 99% hracov nechce.

Edited by MakeMeSweat, 31 July 2020 - 04:48 PM.

Sstyx #19 Posted 31 July 2020 - 04:50 PM

Czech Community Manager

• WG Staff
  • 20110 battles
  • 5,364
  • [WG] WG

View PostMakeMeSweat, on 31 July 2020 - 04:46 PM, said:

A nemohla by si prosim aj napisat kde mam tu chybu ked tvrdis ze tam je. Pisanie o inych pripadoch ako som exaktne spomenul ja ich nevyvracia. Musela by si vyvratit to co som napisal ja. 

Ako to co si napisala ty vyvracia to co som napisal ja?

Nehovoriac o tom ze aj ked tam ja chyby nemam, tak ty ich tam mas. Dakujem za pripomenutie dalsich veci co ste zvrzali. Iba to viac ukazuje ako velmi svojej hre nerozumiete.

- Na demontovanie svojich 127*3= 381 kusov vybavenia ktore moze byt potencionalny problem mi urcite 30 sad stacit nebude. Urcite. A ta jedna za tri mesiace co ziskam ako epicku odmenu ma z biedy nevytrhne

- Ano. Mozem dat bino do skladu uz teraz. Neusetrim tym ziadne goldy iba ich neminiem na vasu zmenu tolko. Lenze dnes mam jedno bino na 7 low tier TD. Takze tak ci tak ich budem musiet 6 kupit. Iba na low tier TD ste ma obrali o 3 600 000.

- U vel avybavenia pojde cena hore? No to je super. Mozem ho za polovicu predat, doplatit si aby som si za plnu cenu kupit kompatibilne. To som rad.

- U niektorych bonus slotoch  ide iba zmenit poradie. A u ostanych? U ostatnych si to musim demontovat za goldy, predat zapolovicu a kupit za plnu cenu ako som pisal?

- Mozem ocakavat odmontovanie nevhodneho vybavenia ktore musim predat a kupit ine za plnu cenu. A aj to iba u vybavenia ktore je nenamontovatelne. U vybavenia ktore sa stalo vdaka vybaveniu 2.0 obsoletnym to budem musiet zacvakat vsetko ja.

Je to jednoznacne obratie hracov o tazke miliony kreditov a nejake goldy, lebo WG nas znasilnuje zmenou ktoru odhadom 99% hracov nechce.

Jsou tam upřesnění, jako že to není jen za goldy atp....

Jinak je ta tabulka ve článku srozumitelná? Nebo mohu ještě nahodit tabulku v excelu, kde je to vše rozepsané ve sloupcích.

happy_killer_cz #20 Posted 31 July 2020 - 04:53 PM

Corporal

• Player
  • 28478 battles
  • 102
  • [_AF_] _AF_
Za mně OK, srozumitelné. i kdybych nedostal demontážní sady, tak tam nechám to co tam mám... a na těch pár tancích kde by mi na tom nějak záleželo přehodím třeba 1 věc za goldy... (takhle super 30 sad ani nevyužiju) Nevidím v tom problém. Nemusím se vším souhlasit ale nechápu hráče co vidí za vším takový problém, že píší že hned končí... Potřebují svůj názor nějak zvlášť podpořit? Jsou k smíchu nebo k pláči? Ale tady jde o maličkost. Všichni budou mít zas stejné podmínky. Není tam nic co by mohlo nějak kazit hru.

1 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users