Jump to content

Vybavení 2.0: Co se stane s vaším současným vybavením?

• Please log in to reply
189 replies to this topic

GosaraII #101 Posted 02 August 2020 - 07:04 AM

Private

• Player
  • 13775 battles
  • 7

Taky by mě zajímalo ,co se stane s mým fialovým vybavením?

To budu muset přehazovat za bony?

Edited by GosaraII, 02 August 2020 - 07:06 AM.

almandr #102 Posted 02 August 2020 - 07:52 AM

Warrant Officer

• Player
  • 34034 battles
  • 708

View PostGosaraII, on 02 August 2020 - 06:04 AM, said:

Co jsem četl, tak trofejní vybavení stále přehodíš za goldy.

Bonové vybavení bude stále přehoditelné pouze za bony. Možná někdy v budoucnu WG umožní přehození bonového vybavení za goldy, ale to zatím není na pořadu dne.

Bynk_hero #103 Posted 02 August 2020 - 08:44 AM

Captain

• Player
  • 27596 battles
  • 2,190
  • [VACZ] VACZ

View PostArchaon_Everchosen_, on 02 August 2020 - 12:47 AM, said:

To není zas až tolik pravda kamaráde. Já hrál 6 let hry stylu divoké kmeny, Travian i Grepolis .. prakticky úplně to samé jako je WoTko. Jen s tím rozdílem, že WoTko prostě neskončí, když vyzkoumáš všechny tanky. Chápu postoj WG, hru chtějí oživovat. Bohužel, se o to snaží lidi co WoTko nehrajou, jen pracují z dat posbíraných od hráčů. Staty toho s jakými tanky se hraje víc, mín. Jaké náboje se používají, jaké vybavení, perky .. a co vůbec. Vůbec se nepodívají na celého toho klienta a neřeknou si jak by to šlo udělat aniž by tu hru rozkopali. Né, jedou stylem zníčit co fungovalo a nahradit to něčím co bude fungovat za dva roky, až vydáme 8 patchů, které to postupně budou opravovat :-)

No ale jeden rozdiel tam je, v divokých kmenoch ti môžu rozkopať dedinu v noci ked spíš alebo ked si preč, aspon že tvoje tanky v garáži nebojujú vtedy ked práve nehráš, to by bol asi celkom prúser. :D 

Bodka007 #104 Posted 02 August 2020 - 08:53 AM

Private

• Player
  • 34261 battles
  • 45

To bino a maskovanie to uplne zabilo. Uz tak som obmedzoval hru, kedze stale stare bugy, kolecka, arty a MM, ale toto ma dorazilo. Asi stacilo. Za tie roky kopec slubov ako to bude (serb teraz stikuta) a natlacene stovky eur a teraz... :facepalm:

Edited by Bodka007, 02 August 2020 - 08:55 AM.

sakamura_san #105 Posted 02 August 2020 - 09:08 AM

Staff Sergeant

• Player
  • 70243 battles
  • 311
  • [9-TDR] 9-TDR

mam v garazi 239 plne vybavenych tankov

wg mi da 30 demontaznych sad, co je na zhodenie vybavenia z 10 tankov

stale ostava 229*3=687 vybaveni, to vynasobim 10 goldami a som na 6870 goldoch

odratam bino/camo/bonove vybavenie + vybavenie, ktore na tankoch necham aj po konverzii - odhad 50%

ostava cca 3500 goldov, co chce na mne wg zarobit (nejakych 14e)

lol, gg wp wg sales team

odznacik za 8 rokov v hre si mozete strcit viete kam

@Sstyx: co tak zverejnit feedback na tuto zmenu....pre a proti...musia to byt zaujimave cisielka na pondelkovej porade managementu

a to sa este tesim na posadku 2.0

Edited by sakamura_san, 02 August 2020 - 09:09 AM.

Hollohlaway #106 Posted 02 August 2020 - 09:27 AM

Second Lieutenant

• Player
  • 37124 battles
  • 1,372
  • [-SGT-] -SGT-
Snažím se to tu nějak dohledat, ale nikde to nevidím. Na jakou variantu se mi změní věci ve skladu, bina, optiky a jiný co mají víc variant ceny?Mám 15 bino, 14 optik atd atd, tak jestli to nemám prodat hned. Z níýkých tierů je mi to jasné, tam jsem optiky právě odmontoval , aby netratily cenu.

Karaya12 #107 Posted 02 August 2020 - 09:49 AM

Brigadier

• Player
  • 20220 battles
  • 4,490
  • [SVINE] SVINE

View PostLeeroy_YOLO, on 01 August 2020 - 11:49 AM, said:

Krásná cena. Demontáž za goldy = 10 goldů. 1 gold = 400 kreditů, 10 goldů = 4000 kreditů.

5 demontážních sad, ekvivalent 50 goldů = 20 000 kreditů

25 demontážních sad, ekvivalent 250 goldů = 100 000 kreditů

50 demontážních sad, ekvivalent 500 goldů = 200 000 kreditů

Když získávám tank např. z TR, který už mám, dostanu jeho ekvivalent 50 % (jako při prodeji) ceny goldů v kreditech. Když si kupuji tank za peníze v balíčku s vybavením, ono vybavení má přepočtenou cenu kreditů na goldy, goldy na peníze a tento přesný ekvivalent je započítán do ceny. Za to jsem WG v minulosti chválil, že drží směnné poměry. A co je tedy tohle?! Co to zase zavádíte? Fakt mám za 50 demontážních sad zaplatit ekvivalent přes 4000 goldů, když to má hodnotu 500? Nenažranost nezná mezí :rolleyes: Boží mlýny melou, pomalu, ale jistě :great:

Tohle asi pěkně dokumentuje politiku WG, aneb vše pro hráče :D Předpokládám, že v případě komunitou vyžádaných změn na posádce to bude hodně podobné. 

WG má bohužel tu smůlu, že ač se sebevíce snaží, tak přeci jen pořád nejsou tou rychloobrátkovou hrou ve které se hráč zdrží pár měsíců, vysype měšec a jde dál. Tady se přeci jen zuby nehty pořád drží pár veteránů, kteří pamatují hru před několika lety a ti holt vědí jak ten salám vypadal v celku ;)

Jako, já nepopírám, že se mnoho věcí ve hře vyvinulo a přišly i nějaká zlepšení, ale pořád je tady ta stěžejní linie kterou WG razí a ta hře ubližuje.

Zrušení nízkých tierů protože vše pod VIII tier je pro WG ekonomicky nezajímavé. Defakto zrušení VIII tieru, protože bambilion prémiáků které jsou lepší než stromové tanky. Nekonečné množství boostů aby už už byli hráči co nejvýše. Vše samozřejmě podpořené neskutečným dojením. Viz. citace, zdvojený PÚ v podobě BP, fail typu trofejní vs. bonové vybavení, další akce typu hrej si jak chceš, ale pro zisk kompletního obsahu si zaplať, kolečka, která hru rozdrbala, ale velmi dobře se prodávala atd. Zapomněl jsem na něco ? 

Nechci tlačit Sstyx do kouta, ale docela by mě zajímalo vysvětlení a obhájení kroků které jsem popsal...

konik232 #108 Posted 02 August 2020 - 09:49 AM

Lance-corporal

• Player
  • 69997 battles
  • 82

View PostHollohlaway, on 02 August 2020 - 08:27 AM, said:

Snažím se to tu nějak dohledat, ale nikde to nevidím. Na jakou variantu se mi změní věci ve skladu, bina, optiky a jiný co mají víc variant ceny?Mám 15 bino, 14 optik atd atd, tak jestli to nemám prodat hned. Z níýkých tierů je mi to jasné, tam jsem optiky právě odmontoval , aby netratily cenu.

Proč by jako zrovna optika měla ztratit cenu? Pokud jí máš třeba na VI, zůstane jí stejná funkce a nemusíš jí sundavat. Pokud jí přesto sundáš, prodáš jí za 300 a novou koupíš za 200. Fakt nechápu tu hysterii, co tu někteří předvádí. Nikdo asi nebude měnit veškeré vybavení, kdo chce experimentovat, má si vlézt na test. Na většině tanků co hraju mi zřejmě zůstane to samé, možná zkusím tu na LT fičuru na 20% - z křoví, ale stejně je moc nehraju protože EBR.

Málokdo asi hraje všechny tanky co má v garáži, já tam mám kousky kterých jsem si nevšiml roky. A že nepůjde sundat bino zdarma, no šmankote mankote, asi jich nemám tolik co TD v garáži, ale zrovna kredity mě netrápí, mám teď sice pouhých 120 M, ale snad to utáhnu. Pokud někdo nechce koukat na nevybavené tanky, nechť si je odfiltruje. to mě pobavilo

GosaraII #109 Posted 02 August 2020 - 09:50 AM

Private

• Player
  • 13775 battles
  • 7
Taky mám 90 tanků,z toho 70 plně vybavených a goldy už teda kupovat nebudu

Hollohlaway #110 Posted 02 August 2020 - 10:11 AM

Second Lieutenant

• Player
  • 37124 battles
  • 1,372
  • [-SGT-] -SGT-

View Postkonik232, on 02 August 2020 - 08:49 AM, said:

Proč by jako zrovna optika měla ztratit cenu? Pokud jí máš třeba na VI, zůstane jí stejná funkce a nemusíš jí sundavat. Pokud jí přesto sundáš, prodáš jí za 300 a novou koupíš za 200. Fakt nechápu tu hysterii, co tu někteří předvádí. Nikdo asi nebude měnit veškeré vybavení, kdo chce experimentovat, má si vlézt na test. Na většině tanků co hraju mi zřejmě zůstane to samé, možná zkusím tu na LT fičuru na 20% - z křoví, ale stejně je moc nehraju protože EBR.

Málokdo asi hraje všechny tanky co má v garáži, já tam mám kousky kterých jsem si nevšiml roky. A že nepůjde sundat bino zdarma, no šmankote mankote, asi jich nemám tolik co TD v garáži, ale zrovna kredity mě netrápí, mám teď sice pouhých 120 M, ale snad to utáhnu. Pokud někdo nechce koukat na nevybavené tanky, nechť si je odfiltruje. to mě pobavilo

Proč? No mě se neptej, to já se ptám proč. Možná protože WG? Kdybych věděl, že jí prodám za 300, tak se neptám, já to bohužel nevím, proto se ptám. Když předtím měla optika jednotnou cenu a teď má tři, tak mi můj dotaz nepřijde až tak divný. To samé bino. Hysterii tu rozhodně nepředvádím. Pokud sis nevšiml, ptal jsem se na věci ve skladu, ne na tancích.

Miri37 #111 Posted 02 August 2020 - 10:39 AM

General

• Player
  • 52351 battles
  • 9,400

View Postsakamura_san, on 02 August 2020 - 08:08 AM, said:

mam v garazi 239 plne vybavenych tankov

Upřímnou soustrast. :(

Muselo to stát spoustu času a asi i dost peněz. Jsem rád, že mi sběratelský koníček WG již před lety rozmluvilo a nedočkal jsem se tedy stejné odměny jaká čeká tebe.

Posádky 2.0. budou možná ještě zábavnější ve stejné stylu, tak hodně štěstí.

kiri73 #112 Posted 02 August 2020 - 12:05 PM

Private

• Player
  • 30141 battles
  • 24

View PostHollohlaway, on 02 August 2020 - 10:11 AM, said:

Proč? No mě se neptej, to já se ptám proč. Možná protože WG? Kdybych věděl, že jí prodám za 300, tak se neptám, já to bohužel nevím, proto se ptám. Když předtím měla optika jednotnou cenu a teď má tři, tak mi můj dotaz nepřijde až tak divný. To samé bino. Hysterii tu rozhodně nepředvádím. Pokud sis nevšiml, ptal jsem se na věci ve skladu, ne na tancích.

Tak podle WG se skladana optika (nakupka 500k) konvertuje na skladanou optiku I. tridy (nakupka 600k).

Zjedodusene. Veskere vybaveni, ktere v soucasne verzi nema zadnou tridu (jako skladana optika, bino, maskovacka) se prevede na nejlepsi moznou tridu. A je jedno, zda se nachazi na vozidle, ci zda je ve skladu. Pokud je vsak namontovane na vozidle, na kterem by se pouzivala nizsi trida daneho vybaveni, tak v 1.10 ho stale budes moci pouzivat (ale pokud ho sundas, tak uz ho nenasadis) a v dalsim patchy (tedy asi v 1.11) se automaticky presune do skladu.

almandr #113 Posted 02 August 2020 - 12:11 PM

Warrant Officer

• Player
  • 34034 battles
  • 708

View Postkonik232, on 02 August 2020 - 08:49 AM, said:

Pokud někdo nechce koukat na nevybavené tanky, nechť si je odfiltruje. to mě pobavilo

Prosím napiš sem návod, jak v čisté hře skryju dlouhodobě vozidlo. Ideálně tak, abych mohl filtr stále rychle a snadno používat, tzn. reset filtru a nové nastavení.

Už měsíce bych rád skryl Mauerbrechera z nechtěného pronájmu a ještě jsem na to nepřišel. Hrát ho nebudu. Řešit aktualizace externích módů po každém patchi taky nechci, z toho už mě WG vyléčilo. Pokud sem napíšeš návod, hluboce se Ti ukloním. Pokud ne, zkus nejdřív přemýšlet o tom co píšeš, než to napíšeš.

EDIT: Hodně střídám hrané tanky. Takže nastavit si 40 tanků jako primární, pro mě není řešení. Navíc filtr primárních vozidel znamená, že opět nemůžu používat reset filtru nebo je to zase klik navíc, při každém nastavení. Mě nebaví zbytečné prokliky. To že je WG miluje můj přístup nezmění.

Pro Sstyx: Ono by stačilo, kdyby filtr byl rozdělený na dnešní část a k ní přibyla třeba nová část s dlouhodobým filtrem, která by se resetovala zvlášť. Do dlouhodobého filtru schovám to, co jen tak hrát nebudu a v krátkodobém si můžu rychle a snadno vybírat tank ze zbylých 50 hraných vozidel. Pro mě bohužel používání filtru primárních vozidel znamená, že časem zapomenu co mám v garáži a některé tanky, které bych si občas zahrál, když je zahlédnu, skončí jako sběratelská vozidla = upadnou do zapomnění.

Edited by almandr, 02 August 2020 - 12:21 PM.

Taramtum #114 Posted 02 August 2020 - 01:34 PM

Lieutenant

• Player
  • 24698 battles
  • 1,742
  • [_AF_] _AF_

View PostGosaraII, on 02 August 2020 - 07:04 AM, said:

Dejte si pozor, aby jste nevyjeli s tankem bez vybavení. Zlé a nenažrané WG totiž přesune bonové věci po patchi z tanků do skladu. A WG si za to vezme 0 bonů, 0 goldů a dokonce 0 stříbrných za každý přesunutý kus.

To bude zase panika po této zprávě :-) Kdo by to dělal, přečíst si oficiální zprávy bych se něco dovědě! To dělá jen naprostý zabedněnec a noob! Vždyť se tak těžko hledají, odkaz na ně je většinou hned v prvním postu daného vlákna ...

Rozum mě kolem, když to zde čtu. Asi každý 8 člověk si dal tu práci a něco si o tom zjistil ...

View PostHollohlaway, on 02 August 2020 - 09:27 AM, said:

Překvapení! Vybavení přechodem svoji hodnotu ve stříbře neztratí ať ho odmontuješ či ne! Možná by jsi to zjistil, kdyby jsi věnoval kratší čas na přečtení článku,než já na psaní tohoto příspěvku.
Je trošku problém, jestli ho pak ještě využiješ. Ale problém s využitím budou mí asi jen pro ti co mají vše vyexpeno, ti skutečně budou tratit. Všichni ostatní to vybavení mohou využít na dalších tancích.

Hollohlaway #115 Posted 02 August 2020 - 02:10 PM

Second Lieutenant

• Player
  • 37124 battles
  • 1,372
  • [-SGT-] -SGT-

View PostTaramtum, on 02 August 2020 - 12:34 PM, said:

Dejte si pozor, aby jste nevyjeli s tankem bez vybavení. Zlé a nenažrané WG totiž přesune bonové věci po patchi z tanků do skladu. A WG si za to vezme 0 bonů, 0 goldů a dokonce 0 stříbrných za každý přesunutý kus.

To bude zase panika po této zprávě :-) Kdo by to dělal, přečíst si oficiální zprávy bych se něco dovědě! To dělá jen naprostý zabedněnec a noob! Vždyť se tak těžko hledají, odkaz na ně je většinou hned v prvním postu daného vlákna ...

Rozum mě kolem, když to zde čtu. Asi každý 8 člověk si dal tu práci a něco si o tom zjistil ...

Překvapení! Vybavení přechodem svoji hodnotu ve stříbře neztratí ať ho odmontuješ či ne! Možná by jsi to zjistil, kdyby jsi věnoval kratší čas na přečtení článku,než já na psaní tohoto příspěvku.
Je trošku problém, jestli ho pak ještě využiješ. Ale problém s využitím budou mí asi jen pro ti co mají vše vyexpeno, ti skutečně budou tratit. Všichni ostatní to vybavení mohou využít na dalších tancích.

Ale no tak...článek jsem samozřejmě četl několikrát, po Tvé humorné výtce ještě jednou, aby jsi neřekl. Přesto to tam nikde nevidím. 

Následující typy stávajícího vybavení budou nahrazeny obdobnými verzemi:

• Vylepšená ventilace
  • Hydraulický nabiják
  • Vylepšený pohon děla
  • Vertikální stabilizátor
  • Protistřepinová vložka
  • Rozšíření tankových pásů
  • Maskovací síť
  • Binokulární dalekohled
  • Skládaná optika
  • Jestli myslíš tohle, tak mi to ale nevysvětluje, co je v podání WG " obdobná verze" pokud je vybavení ve skladu.

Mr_Missclick #116 Posted 02 August 2020 - 02:16 PM

Lieutenant Сolonel

• Player
  • 14881 battles
  • 3,358
  • [DISS] DISS
Podle tabulky ztratí na hodnotě akorát jeden druh podvozku, zbytek zůstává cenově stejný, nebo se zdraží.

Minuette #117 Posted 02 August 2020 - 02:32 PM

Warrant Officer

• Player
  • 35724 battles
  • 765
  • [FFP] FFP

View PostHollohlaway, on 02 August 2020 - 02:10 PM, said:

Ale no tak...článek jsem samozřejmě četl několikrát, po Tvé humorné výtce ještě jednou, aby jsi neřekl. Přesto to tam nikde nevidím. 

Následující typy stávajícího vybavení budou nahrazeny obdobnými verzemi:

• Vylepšená ventilace
  • Hydraulický nabiják
  • Vylepšený pohon děla
  • Vertikální stabilizátor
  • Protistřepinová vložka
  • Rozšíření tankových pásů
  • Maskovací síť
  • Binokulární dalekohled
  • Skládaná optika
  • Jestli myslíš tohle, tak mi to ale nevysvětluje, co je v podání WG " obdobná verze" pokud je vybavení ve skladu.

Pokud v tom článku odroluješ ještě o kousek níž,než je tebou uvedený text,najdeš tam hezky udělanou rozklikávací tabulku se seznamem změn vybavení,včetně cen..viz obrázek:

Spoiler

Hollohlaway #118 Posted 02 August 2020 - 02:53 PM

Second Lieutenant

• Player
  • 37124 battles
  • 1,372
  • [-SGT-] -SGT-

View PostMinuette, on 02 August 2020 - 01:32 PM, said:

Pokud v tom článku odroluješ ještě o kousek níž,než je tebou uvedený text,najdeš tam hezky udělanou rozklikávací tabulku se seznamem změn vybavení,včetně cen..viz obrázek:

Spoiler

Díky moc, to samozřejmě vidím, šlo mi skutečně jen o věci, co předtím neměli třídu žádnou a teď jich mají víc, tedy optika  a bino. Ale budu tedy předpokládat, že se optika nezkonvertuje na levnější verzi no.

Minuette #119 Posted 02 August 2020 - 03:19 PM

Warrant Officer

• Player
  • 35724 battles
  • 765
  • [FFP] FFP

View PostHollohlaway, on 02 August 2020 - 02:53 PM, said:

Díky moc, to samozřejmě vidím, šlo mi skutečně jen o věci, co předtím neměli třídu žádnou a teď jich mají víc, tedy optika  a bino. Ale budu tedy předpokládat, že se optika nezkonvertuje na levnější verzi no.

Je to celkem pravděpodobné,jelikož na testserveru jsou tyhle věci na nízkotierových strojích označené jako nekompatibilní,používatelné jen do dalšího patche kdy budou automaticky odstrojeny. (alespoň já to tak pochopil,plést se samozřejmě můžu,nejsem wg odborník.. :).

ExiZtenZ #120 Posted 02 August 2020 - 03:38 PM

Warrant Officer

• Player
  • 47099 battles
  • 724
  • [KST] KST

View PostHollohlaway, on 02 August 2020 - 02:53 PM, said:

Myslím, že můžeme být v klidu.

Vše, co nemělo třídu se převedlo na třídu jedna.

Ostatní prvky se stejně převádějí podle třídy, kterou jsi koupil (jen se přejmenují;).

Odzkoušel jsem to na test serveru a jediné kroky, které je třeba udělat před aktualizací jsou asi jen tyto:

- podle potřeby si dát do skladu bino a maskovačku ( dokud to jde bez demontážní sady nebo zlaťáků ), ať pak si je pak můžu nahodit dle potřeby "zadarmo"

- pokud je nepotřebuješ, tak prodat "Vertikální stabilizátor Mk 1" u kterého se jako jediného sníží cena <<<<< toto není nutné, ověřeno že i MK1 se převede na nový nejvyšší třídy.

Další kroky mají smysl až po aktualizaci, kdy dostaneme nějaké ty demontážní sady.

Prošel jsem si všechny své stroje a vypadá to, že na nich stejně nijak zásadní změny ve vybavení dělat nebudu, takže demontážní sady asi budou stačit.

Edited by ExiZtenZ, 02 August 2020 - 04:21 PM.

1 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users