Jump to content

Vybavení 2.0: Co se stane s vaším současným vybavením?

• Please log in to reply
189 replies to this topic

bellua #61 Posted 01 August 2020 - 07:50 AM

Private

• Player
  • 33186 battles
  • 5
Super, další způsob, jak spolehlivě odradit hráče, kteří už do hry investovali (a teď si jen chtěli za svůj čas a peníze užít) - nejsou pro WG zajímaví. Takže je vyženeme změnama a on se někdo nový (platící;) zase nechá nalákat, než to zase budeme zmněit, abychom mohli zopakovat předchozí přístup.

Shademora1987 #62 Posted 01 August 2020 - 08:16 AM

Private

• Player
  • 21021 battles
  • 18

KEBY MA WG ASPOŇ Štipku rozumu tak by nám to odmontovali zadarmo ako vidíte nič ani ich to netrkne blbci až taký sú lakomí na tých par goldoch čo by nám mohli ušetriť.

Edited by Shademora1987, 01 August 2020 - 08:17 AM.

KRABAT100 #63 Posted 01 August 2020 - 09:03 AM

Sergeant

• Player
  • 52029 battles
  • 245

View PostShademora1987, on 01 August 2020 - 08:16 AM, said:

KEBY MA WG ASPOŇ Štipku rozumu tak by nám to odmontovali zadarmo ako vidíte nič ani ich to netrkne blbci až taký sú lakomí na tých par goldoch čo by nám mohli ušetriť.

Špatně jsi to pochopil. Oni nechtějí aby jsi ušetřil. Celá tahle akce Vybavení 2.0 vznikla jenom proto, aby očesala účty o stříbrné a goldy. Víc v tom nehledej a těš se na posádku 2.0. To bude druhá vlna. Black market očividně nezabral dle očekávání. 

WoT_SHKH37a #64 Posted 01 August 2020 - 09:15 AM

Private

• Player
  • 4679 battles
  • 7
  • [W_B_V] W_B_V

Dobře, takže otázka: KDY dostanu ty demontážní sady?

1) Před úterkem příštího týdne, abych si to mohl odmontovat a přesunout do skladu, kde se mi automaticky změní na to nové vybavení

2) Po aktualizaci 1.10. Takže v tom případě když ho odmontuji tak se mi ve skladu automaticky transformuje na to nové?

Díky za odpověď už jsem z toho ztracen :) 

Už to bude rok co to hraji baví mně to, ale ty změny mi tu hru stále více znechucují.

Takže respekt všem veteránům, kteří z toho vyjdou hůře než já :honoring: 

ExiZtenZ #65 Posted 01 August 2020 - 09:21 AM

Warrant Officer

• Player
  • 47099 battles
  • 724
  • [KST] KST

Tak jsem opět nastartoval svůj excelovský soubor a podíval se, co mi tyto změny přinesou.
Díky změnám, které ještě WG přidalo, musím objektivně říci, že mně nijak nepoškodí, spíše naopak.
Ano, budu muset pár hodin věnovat reorganizaci vybavení, ale to mi nevadí.

Fakta:
- 306 tanků mám v garáži
- 378 kusů vybavení mám na tancích nebo ve skladu
- celkově mám vybavení za 144 miliónů kreditů
- po akci "vybavení 2.0" a při šikovném přehození vybavení, co se teď dá udělat zdarma, vydělám ( ušetřím v budoucnu ) cca 20 miliónů kreditů
- po aktualizaci dostanu 30 ks demontážních sad
- ve hře si hravě za týden vyjezdím dalších 21 ks demontážních sad
- za 3,4 miliónů kreditů můžu koupit 90 demontážních sad
- celkem budu mít 141 demontážních sad, které pokryjí vše, co bych chtěl přemístit ( valnou část ze stávajícího stavu přemístím zdarma ještě přad aktualizací nebo stejně zůstane na daném stroji )

Shrnutí:
Jen s trochou práce při přemísťování stávajícího vybavení, využitím demontážních sad a dodatečným prodejem některého vybavení, které nevyužívám, to vidím na bezproblémový přechod na vybavení 2.0.
Navíc s výdělkem cca 20-25 miliónů kreditů jednak díky navýšení ceny u nového vybavení ( viz. výše ) a dále pak prodejem vybavení, které mi po konverzi k ničemu nebude.

Poznámka:
WG mohlo být "grand" a pro lidi s více než třiceti tanky mohlo dát demontážní sady alespoň v počtu 1/3 "DS" z počtu tanků nad třicet.
Ale co už, tak to vyjezdím nebo koupím za kredity.

brucoun112 #66 Posted 01 August 2020 - 09:30 AM

Corporal

• Player
  • 27056 battles
  • 117
  • [R_R] R_R

View PostMr_Missclick, on 31 July 2020 - 07:27 PM, said:

Nic, bude dál v nesprávném slotu. Ten bonus z bonusového slotu nemusíš nutně využít. Když ale budeš chtít, budeš si to vybavení moct přendat na jiný slot. V rámci tanku je to zdarma, za demontáž platíš jen tehdy, když to vybavení chceš sundat z tanku úplně.

Mohu ze zeptat jak vybavení přendat na jiný slot?Zkoušel jsem to ale nešlo to.

Wolfik1966 #67 Posted 01 August 2020 - 09:46 AM

Lance-corporal

• Clan Commander
  • 69524 battles
  • 63
  • [TLCS] TLCS
Za posledných 30 dní som zahral 13 hier,predtým to bolo aj 1 000 hier mesačne. Toto sa už nedá hrať a ide to dole vodou. Konkurencia týmto len získava nových hráčov - len tak ďalej nenažraté WG.

Bynk_hero #68 Posted 01 August 2020 - 10:12 AM

Captain

• Player
  • 27596 battles
  • 2,190
  • [VACZ] VACZ
Inak je to paráda, po aktualizácii sa budeme pol roka hrat len z prehadzovaním a úpravou vybavenia na tanky hlavne zo zarábaním na nové a by sme sa potom dalšieho pol roka trápil z úpravou tej skvelej crew 2.0.... 

Leeroy_YOLO #69 Posted 01 August 2020 - 10:49 AM

Brigadier

• Player
  • 7316 battles
  • 4,588

View PostKoggli, on 01 August 2020 - 04:57 AM, said:

Tak jsem zrevidoval některé tanky, prodal je a některé posádky přecvičil do jiných tanků. Dále jsem zatím zakoupil těch cca 20 maskovaček hlavně pro TD. Na binošky zatím nemám many

U SPG je to jednoduché, tam se prakticky nic nemění i když pro ty šnekoidní jako např. Lefh je ten přídaný exhaust zajímavý. Též jsem prodal ty které se do dnešního playe  hlavně kvůli KLT nehodí provozovat jako např. německou šestku a devitku a sovětskou šestku. 

U TD si počkám až naběhne ta verze 2 a pak budu pokračovat.

Musím nažhavit rekruty aby mi vydělali na binošky.:coin:

U SPG se něco málo mění, např. torzní tyče se změní vylepšené kalení, které SPG používat nemůže. Na CT se nejspíš zdarma uvolnil slot a vybavení je ve skladu.

Hlavně nekupuj bino ještě před změnou, po změně bude pro nižší tiery levnější.

View PostWoT_SHKH37a, on 01 August 2020 - 10:15 AM, said:

1) Před úterkem příštího týdne, abych si to mohl odmontovat a přesunout do skladu, kde se mi automaticky změní na to nové vybavení

2) Po aktualizaci 1.10. Takže v tom případě když ho odmontuji tak se mi ve skladu automaticky transformuje na to nové?

Už to bude rok co to hraji baví mně to, ale ty změny mi tu hru stále více znechucují.

Podle mě dostaneš demontážní sady až s příchodem patche. Vybavení se netransformuje na nové až po odmontování, ale všechno vybavení se transformuje hned s příchodem patche bez ohledu na to, zda je na vozidle či nikoliv.

Pokud se vybavení transformuje na nějaké, které daná class už nemůže využívat, pravděpodobně se samo a zdarma odmontuje a bude ve skladu.

Pokud se vybavení transformuje na úroveň (třída 3 / 2 / 1), kterou vozidlo užívat nemůže, zůstane dál na vozidle s označením (malá šipka), že toto vybavení můžeš zdarma odmontovat do skladu, přičemž po odmontování už na vozidlo nepůjde znovu nasadit. Pokud ho neodmontuješ, pravděpodobně ho budeš moci na daném vozidle využívat do následujícího patche, kdy by se mělo odmontovat samo a poslat do skladu. Aspoň takto jsem to z jejich textu pochopil, na CT toto nejde ověřit, jelikož tam není ten nadcházející patch po 1.10

View PostExiZtenZ, on 01 August 2020 - 10:21 AM, said:

Spoiler

To máš hezké, ale co chudáci hráči lehkých tanků, kterým se ta nejdražší ventilace změní v tu nejlevnější ? Za to by ten/ta/to, co to vymyslel/a/o, zasloužil/a/o potřít genitálie marmeládou a posadit na mraveniště rezatých mravenců :angry:

View Postbrucoun112, on 01 August 2020 - 10:30 AM, said:

Mohu ze zeptat jak vybavení přendat na jiný slot?Zkoušel jsem to ale nešlo to.

V nové verzi (CT) to půjde přetažením - tzn. klikneš na jeden kus vybavení, tlačítko nepouštíš a přetáhneš ho doleva či doprava na jiné vybavení a ty se prohodí.

Block Quote

Zakupte si balíčky za kredity. Tyto balíčky budou dostupné jednou na účet v průběhu aktualizace 1.10. Dostupné budou až do začátku příští pravidelné aktualizace. Podívejte se na ně.

BALÍČEK

CENA (V KREDITECH)

DOSTUPNOST NA JEDEN ÚČET

5 demontážních sad

215 500

3

25 demontážních sad

1 000 000

1

50 demontážních sad

1 750 000

1

Krásná cena. Demontáž za goldy = 10 goldů. 1 gold = 400 kreditů, 10 goldů = 4000 kreditů.

5 demontážních sad, ekvivalent 50 goldů = 20 000 kreditů

25 demontážních sad, ekvivalent 250 goldů = 100 000 kreditů

50 demontážních sad, ekvivalent 500 goldů = 200 000 kreditů

Když získávám tank např. z TR, který už mám, dostanu jeho ekvivalent 50 % (jako při prodeji) ceny goldů v kreditech. Když si kupuji tank za peníze v balíčku s vybavením, ono vybavení má přepočtenou cenu kreditů na goldy, goldy na peníze a tento přesný ekvivalent je započítán do ceny. Za to jsem WG v minulosti chválil, že drží směnné poměry. A co je tedy tohle?! Co to zase zavádíte? Fakt mám za 50 demontážních sad zaplatit ekvivalent přes 4000 goldů, když to má hodnotu 500? Nenažranost nezná mezí :rolleyes: Boží mlýny melou, pomalu, ale jistě :great:

kocour75 #70 Posted 01 August 2020 - 11:15 AM

Warrant Officer

• Player
  • 65091 battles
  • 953
  • [AV-M] AV-M

View PostExiZtenZ, on 01 August 2020 - 08:21 AM, said:

Tak jsem opět nastartoval svůj excelovský soubor a podíval se, co mi tyto změny přinesou.
Díky změnám, které ještě WG přidalo, musím objektivně říci, že mně nijak nepoškodí, spíše naopak.

Fakta:
- 306 tanků mám v garáži
- po akci "vybavení 2.0" a při šikovném přehození vybavení, co se teď dá udělat zdarma, vydělám ( ušetřím v budoucnu ) cca 20 miliónů kreditů
- celkem budu mít 141 demontážních sad, které pokryjí vše, co bych chtěl přemístit ( valnou část ze stávajícího stavu přemístím zdarma ještě přad aktualizací nebo stejně zůstane na daném stroji )

Shrnutí:
Jen s trochou práce při přemísťování stávajícího vybavení, využitím demontážních sad a dodatečným prodejem některého vybavení, které nevyužívám, to vidím na bezproblémový přechod na vybavení 2.0.
Navíc s výdělkem cca 20-25 miliónů kreditů jednak díky navýšení ceny u nového vybavení ( viz. výše ) a dále pak prodejem vybavení, které mi po konverzi k ničemu nebude.

Poznámka:
WG mohlo být "grand" a pro lidi s více než třiceti tanky mohlo dát demontážní sady alespoň v počtu 1/3 "DS" z počtu tanků nad třicet.

Co se týče vybavení a počtu tanků jsem na tom skoro stejně jako ty, ovšem tvůj optimismus nesdílím.

1. Samotný čas potřebný na změnu vybavení, sám ještě ani nevím co bude nejlepší konfigurace a tak 1 minuta na tank je hodně optimistická a znamenala by skoro 6 hodin práce.

2. Náklady na samotnou výměnu v kreditech jsou přemrštěné a to je třeba ještě připočíst náklady v plné ceně nového vybavení, které není k dispozici ve slevě a jehož cena je rovněž větší

3. Co s demontovaným vybavením z tanku na nízkých úrovních co již nepůjde použít, prodat za 1/2 to se také vyplatí

4. Pokud nebude mít hráč desítky milionů kreditů na dovybavení tanků vysokých úrovní bude muset je hrát bez tohoto vybavení a to ještě kde je prostor k experimentům které vybavení bude to optimální

Než dám to všechno dohromady mine pomalu měsíc a už se můžu pomalu těšit na chystanou změnu posádky a opět repete, snad a alespoň zde dají zdarma kompletní reset, zbývá jen doufat že to nezmastí jako toto.

MakeMeSweat #71 Posted 01 August 2020 - 11:20 AM

Brigadier

• Player
  • 27299 battles
  • 4,250
  • [KHIL] KHIL

View PostExiZtenZ, on 01 August 2020 - 08:21 AM, said:

Fakta:
- 306 tanků mám v garáži

Shrnutí:

Poznámka:

Nesedí mi to. Urobil si aj niečo iné ako spočítal cenu vybavenia pred a po konverzii? Neverím. Keď chceš reálne náklady. Musíš prehodiť vybavenie ktoré ostáva. Tam je cena irelevantná. Nepredávaš - nekupuješ. Výsledok 0. Predať to čo nesedí za polovicu a nakúpiť to čo potrebuješ za plnú. Z hlavy potrebujem 8 binokulárov. 6 na low Tier TD + scorpion a SU. Inde ho asi nemám. Tri high Tier LT ventilácie a nejaké pre Tier 7-8. Len tu som v minuse +-6 Mega. Na 10-tich tankoch zo 127. A to neberiem že musím kúpiť demontažne sady pretože WG mi po rokoch svojvoľne niečo zmení. 

Ono sa to presne ukáže ak bude niekto ochotný vybaviť všetky tanky naraz a bude mať dostatok kreditov. 

Edited by MakeMeSweat, 01 August 2020 - 11:27 AM.

jaku57 #72 Posted 01 August 2020 - 11:20 AM

Corporal

• Player
  • 37300 battles
  • 184

ExiZtenZ  - to je sice pěkné,že Ty a další Tobě podobní hráči nebo i lepší Vás nijak  nepoškodí.Ale je nás spousta co jsme dokonce podprůměrní a než si vyjezdíme miliony kreditů na obnovu tak možná do té doby umřu. 5 roků to hraji a konečně jsem se došplhal do podoby kdy již nic nechci,protože s mojim hraním by jsem na vyšších tierech potřeboval projezdit důchod.Tak jsem skončil s expením a chci jen v klidu hrát s tím co mám v garáži a WG nám udělá tohle.

spike_josef #73 Posted 01 August 2020 - 12:03 PM

Private

• Player
  • 18029 battles
  • 26
  • [G_L_T] G_L_T

View PostSstyx, on 31 July 2020 - 04:50 PM, said:

Jinak je ta tabulka ve článku srozumitelná? Nebo mohu ještě nahodit tabulku v excelu, kde je to vše rozepsané ve sloupcích.

Sorry, ale není.

Mr_Missclick #74 Posted 01 August 2020 - 12:06 PM

Lieutenant Сolonel

• Player
  • 14881 battles
  • 3,358
  • [DISS] DISS

View PostWoT_SHKH37a, on 01 August 2020 - 09:15 AM, said:

Bohužel jsi tuhle hru chytil v období asi největšího přerodu. Ještě část roku 2021 se dá čekat, že bude co do změn intenzivní.

TrustCZ #75 Posted 01 August 2020 - 12:23 PM

Lance-corporal

• Player
  • 8454 battles
  • 63

No viděl bych to tak, že následující měsíc, dva budu jezdit jen VIII premiaky se kterými se mi hraje dobře. Pravděpodobně tam nechám i současné vybavení. Po měsíci až dvou až vyjde několik videí / článků o vybavení od našich streameru - co se na jaký tank vyplatí dávat i s tabulkami, tak to postupně přehazím. WoT je ve fázi extrémních změn, kdy na názoru hráčů očividně vůbec nezáleží, tudíž nemá absolutně žádnou cenu někam se hnát nebo spěchat a utrácet miliony za nové vybavení, když ještě neznáme "svaté kombinace", které zajistí optimální výkon pro dané vozidlo / třídu.

Edit: jsem celkem rád, že jsem člověk od přírody líný a nikdy mě nebavilo prehazovat jeden binokular / maskovačku z tanku na tank, tudíž obojího mám více než dost na většině vozidel, které to potřebuji :)

Edited by TrustCZ, 01 August 2020 - 12:25 PM.

ColonelKurtvonStrohm #76 Posted 01 August 2020 - 12:34 PM

Lieutenant

• Player
  • 5912 battles
  • 1,742

View Postkocour75, on 01 August 2020 - 11:15 AM, said:

Co se týče vybavení a počtu tanků jsem na tom skoro stejně jako ty, ovšem tvůj optimismus nesdílím.

1. Samotný čas potřebný na změnu vybavení, sám ještě ani nevím co bude nejlepší konfigurace a tak 1 minuta na tank je hodně optimistická a znamenala by skoro 6 hodin práce.

2. Náklady na samotnou výměnu v kreditech jsou přemrštěné a to je třeba ještě připočíst náklady v plné ceně nového vybavení, které není k dispozici ve slevě a jehož cena je rovněž větší

3. Co s demontovaným vybavením z tanku na nízkých úrovních co již nepůjde použít, prodat za 1/2 to se také vyplatí

4. Pokud nebude mít hráč desítky milionů kreditů na dovybavení tanků vysokých úrovní bude muset je hrát bez tohoto vybavení a to ještě kde je prostor k experimentům které vybavení bude to optimální

Než dám to všechno dohromady mine pomalu měsíc a už se můžu pomalu těšit na chystanou změnu posádky a opět repete, snad a alespoň zde dají zdarma kompletní reset, zbývá jen doufat že to nezmastí jako toto.

tak já už zredukoval garáž na ohromující počet DVOU tanků ..... Panzer IVD a VK 3002M takže přehození bude rychlé .....na panzera už nedám skoro nic a "Panter" by měl nést stejnou výbavu ....akorát mě zajímá zda se odmontuje a jak se upraví fialová optika co mám na VK ......

ExiZtenZ #77 Posted 01 August 2020 - 01:01 PM

Warrant Officer

• Player
  • 47099 battles
  • 724
  • [KST] KST

View PostLeeroy_YOLO, on 01 August 2020 - 10:49 AM, said:

To máš hezké, ale co chudáci hráči lehkých tanků, kterým se ta nejdražší ventilace změní v tu nejlevnější ? Za to by ten/ta/to, co to vymyslel/a/o, zasloužil/a/o potřít genitálie marmeládou a posadit na mraveniště rezatých mravenců :angry:

Myslím, že se mýlíš. Ventilace se mění podle tieru, takže dostaneš pro každý stejnou i za stejnou cenu.

View Postkocour75, on 01 August 2020 - 11:15 AM, said:

add 1 - ano, souhlasím, že to trochu času zabere

add 2 - jistě, ale nic nebrání tomu, počkat si až bude sleva - já to takto dělám od úplných začátků

add 3 - vše pod tier 6 jednoznačně prodat - alespoň já to tak vidím. jsou to tiery, které mně už ani nebaví hrát

add 4 - na podobné "experimenty" používám buď konfigurátor ve hře nebo když je spuštěný test server = vše zdarma. Co se nákladů týče - viz. add 2

View PostMakeMeSweat, on 01 August 2020 - 11:20 AM, said:

Nesedí mi to. Urobil si aj niečo iné ako spočítal cenu vybavenia pred a po konverzii? Neverím. Keď chceš reálne náklady. Musíš prehodiť vybavenie ktoré ostáva. Tam je cena irelevantná. Nepredávaš - nekupuješ. Výsledok 0. Predať to čo nesedí za polovicu a nakúpiť to čo potrebuješ za plnú. Z hlavy potrebujem 8 binokulárov. 6 na low Tier TD + scorpion a SU. Inde ho asi nemám. Tri high Tier LT ventilácie a nejaké pre Tier 7-8. Len tu som v minuse +-6 Mega. Na 10-tich tankoch zo 127. A to neberiem že musím kúpiť demontažne sady pretože WG mi po rokoch svojvoľne niečo zmení. 

Ono sa to presne ukáže ak bude niekto ochotný vybaviť všetky tanky naraz a bude mať dostatok kreditov. 

U mně výhodnost spočívá v tom, že přehodím to, co jde přehodit zdarma z nízkých tierů ( 1-7 ) na tiery 8-10 ===> po konverzi na tom vydělám. Stejně hraju převážně T8+.

Vybavení kupuji vždy ve slevě ( 50% ). Co se týče rozdílu ceny ( zisku - výhody ), vycházel jsem z toho, pokud bych to musel koupit za plně ceny, kde zisk= ( nové ceny-aktuální ceny ) + prodej všecho, co se konvertuje z "blbostí" na "nové blbosti". Netvrdím, že jsou to úplně přesná čísla, ale rozhodně na tom vydělám.

Co se týče těch demontážních sad, tam souhlasím a i píšu, že WG mohlo být větší "grand".
Pro ilustraci malá tabulka, kterou jsem si udělal ( dal jsem tam jen to, co se nějak změní a není tam vidět to, co po změně prodám - bude toho tak za 10M, protože jsem dříve kupoval i blbosti, které se změní na jiné blbosti ). V součtu by to u mně mělo dělat přínos 20M+ kreditů:

POPIS celkem cena celkem cena cena po změně  +/-
Binokulární dalekohled 53 500 000 26 500 000 600 000 5 300 000
Skládaná optika 52 500 000 26 000 000 600 000 5 200 000
Hydraulický nabiják pro děla velkých ráží 39 500 000 19 500 000 600 000 3 900 000
Hydraulický nabiják pro děla středních ráží 33 200 000 6 600 000 300 000 3 300 000
Vertikální stabilizátor Mk 1 13 500 000 6 500 000 200 000 -3 900 000
Vylepšený pohon děla 29 500 000 14 500 000 600 000 2 900 000
Vylepšená ventilace Třída 2 17 150 000 2 550 000 200 000 850 000
Nástroje 14 500 000 7 000 000 600 000 1 400 000
Cyklónový filtr 1 500 000 500 000 600 000 100 000
Vylepšené torzní tyče Třída 1 t 3 100 000 300 000 200 000 300 000
      109 950 000   19 350 000

View Postjaku57, on 01 August 2020 - 11:20 AM, said:

ExiZtenZ  - to je sice pěkné,že Ty a další Tobě podobní hráči nebo i lepší Vás nijak  nepoškodí.Ale je nás spousta co jsme dokonce podprůměrní a než si vyjezdíme miliony kreditů na obnovu tak možná do té doby umřu. 5 roků to hraji a konečně jsem se došplhal do podoby kdy již nic nechci,protože s mojim hraním by jsem na vyšších tierech potřeboval projezdit důchod.Tak jsem skončil s expením a chci jen v klidu hrát s tím co mám v garáži a WG nám udělá tohle.

Doporučuji zvážit celoroční PÚ a zvážit vhodné prémiové tanky pro výdělky. Když si vždy počkám nejprve na slevu na zlaťáky a pak na slevu na 360 dnů PÚ, pak mne denní PÚ stojí 3,50Kč <> 105Kč měsíčně.

Poslední dva roky díky vánočním krabičkám je to ještě méně.

To třeba v mém případě znamená jen tolik, že za den nevykouřím 20 cigaret, ale jen 19 a mám to zaplaceno. :)

Pro nekuřáky - nekoupit si měsíčně jeden lístek do kina nebo jedno menu v KFC/McDonnald ... apod.

Jen otázka trochy ekonomického uvažování. Tedy pokud tedy chci hrát WoT a bavit se bez sledování, kolik jsem za hru vydělal kreditů.

Koggli #78 Posted 01 August 2020 - 01:33 PM

Colonel

• Player
  • 13513 battles
  • 3,905
  • [NGBP] NGBP

View PostLeeroy_YOLO, on 01 August 2020 - 10:49 AM, said:

Hlavně nekupuj bino ještě před změnou, po změně bude pro nižší tiery levnější.

Však ani na binošky nemám děngy.:trollface:

Proto jsem se ptal v jiném vlákně na tu slevu zda nebude, možná ten měsíc klidně posečkám. Když tak omezím hraní jen na 3 stroje a na další 3 dám ty optiky. 

Archaon_Everchosen_ #79 Posted 01 August 2020 - 01:50 PM

Staff Sergeant

• Player
  • 25754 battles
  • 342
Tolik brečíků .. je to pouhá mmo hra. Děláte jako by WG přišlo k vám domu a rozebrali vám PC ... 

ExiZtenZ #80 Posted 01 August 2020 - 01:51 PM

Warrant Officer

• Player
  • 47099 battles
  • 724
  • [KST] KST

View PostKoggli, on 01 August 2020 - 01:33 PM, said:

Však ani na binošky nemám děngy.:trollface:

Proto jsem se ptal v jiném vlákně na tu slevu zda nebude, možná ten měsíc klidně posečkám. Když tak omezím hraní jen na 3 stroje a na další 3 dám ty optiky. 

15. - 18.8. by měla být sleva na vybavení:

https://worldoftanks...020-sneak-peek/

1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users