Jump to content

vk 100.01 p neden berbat?

• Please log in to reply
24 replies to this topic

leadsoldier_22 #1 Posted 31 July 2020 - 06:45 PM

Private

• Player
  • 2063 battles
  • 8
  • [RAMM4] RAMM4

selam arkadaşlar. wot u uzun süredir oynuyorum. maus kasmaya çalışıyorum. alman ağır tankları tam bir rezalet. ben böyle birşey görmedim. bu kadar çöp olamaz aga ya. rus tankları aşırı müthiş (oyun yapımcısı rus olduğu için) fakat alman tanklarının içine etmişler.

elimde alman heavy tankı vk 100.01 p var. medium tankların zırhını bile delemiyor. diyorum belki mauschen iyidir. o da çöp. heavylere karşı bir şey yapamıyorsun. wargame lütfen şu alman tanklarını düzelt yada alman ağacını tamamen sil biz de kurtulalım. işkence gibi gelmeye başladı artık. tank zaten yavaş , nişan alma hızı berbat üstüne bir de delmiyo arkadaş. neresine sıkarsan sık. istersen 1 metreden sık istersen 100 metreden.

Beast432 #2 Posted 31 July 2020 - 08:40 PM

Sergeant

• Player
  • 32184 battles
  • 259
tamam sende rus tankı kas

Spartiat777 #3 Posted 31 July 2020 - 10:15 PM

Brigadier

• Moderator
  • 49665 battles
  • 4,170

Maus'a karşı nötr sayılırım ama VK 100.01 P ve Mauschen bence kötü tanklar değil. Sattıktan sonra gelen 2. harekatın sektirme görevlerini VK'yı 2. kez alarak yaptım hep. Hala da elimde tutuyorum.

Mauschen de "çöp" tabirinden çok uzak bir tank bence. Genel hatlarıyla memnundum, o yüzden ağacın tepesi olduğunda tekrar alacağım tanklar listesinde. Hatta şöyle bir maceram var kendisiyle:

L3GACY #4 Posted 31 July 2020 - 10:23 PM

Staff Sergeant

• Player
  • 27247 battles
  • 390
  • [_T-W_] _T-W_
Hantal sınıf olduğundan oynaması biraz zor ama VK 100 01 P. nin topu abarttığın kadar kötü değil mükemmellik işareti için uğraşan biri değilim öyle olsam elimde tutar alırdım oynayış stilini kavradıktan sonra eğlenceli tank çok açık harita gelmesin yeterli. Oynamasını bilene harita bile farketmiyor paylaştığım video ya bir bak ;)

_GooDeR_ #5 Posted 31 July 2020 - 10:24 PM

Staff Sergeant

• Player
  • 3881 battles
  • 309

Rus tankları oyunda her zaman op olmuştur. Hız desen var, ufaklar ve vurulması zor, top performansları iyi kısaca çok yönlü tanklar.

Alman, Japon ağır tankları genelde devasa yavaş olurlar ama bunu zırhla top gücüyle telafi ederler. Bu tanklar aynı zamanda Süper ağır tank olarak da geçer ama bu bahsettiğim nitelikleri maalesef oyunda göremiyoruz. Cidden oyunda süper ağır tankları oynamanın bir anlamı yok ve bu oyuna süper ağır tank sınıfı gelmesi gerektiğini düşünüyorum çünkü oyunda azda olsa süper ağır tanklar mevcut. Bu tankların zaten standart bir ağır tank olması boyutlarından ötürü beklenemez. Kesinlikle bu bahsettiğimiz tankların öne çıkan bir özelliklerinin olması gerekli o da zırh ama hepsinde yok işte (VK 100 Mauschen gibi düşük seviyeli tanklar zaten o özelliği ile öne çıkıyor) yani bahsettiğim tanklar genelde 10. seviye süper ağır tanklar o yüzden oynamanın da bir anlamı yok orta tanklar dahil önüne geçen goldu sokuyor. Git IS-4, IS-7, Super Conqueror oyna daha etkili iş çıkartırsın.

Edited by _GooDeR_, 31 July 2020 - 10:26 PM.

Lona_ #6 Posted 01 August 2020 - 02:32 AM

Warrant Officer

• Player
  • 3867 battles
  • 529
  • [KHYA] KHYA
o tank nasıl berbat dersin ya. 8 tier maça çıktığında 7 6 tierlerin o tankı önden delebilme imkanları yok yandan bile zar zor deliyorlar. 8 tierler bile delemiyor hatta desem yalan olmaz. 9 tier maçta ben 9 tierler ile yan yana savaşıyordum. Nasıl o tanka kötü dersin 220 deliş - 440 damage vuruyor o tank. stok topunu bile o tierde olup son top açan tanklar var. Tank o derece güzel. Hatta ben o tanka nerf gelir diye düşündüm oynarken. Aşırı troll ve aşırı güçlü bir tank. Ben 8 tier çıktığım maçlarda direk en ileri giderdim. Bilerek karşı takım bana yüklensin de maçı kazanalım diye.

Royal_Furkan #7 Posted 01 August 2020 - 06:41 AM

Sergeant

• Player
  • 5659 battles
  • 205
Maus vk100 kasmış biri olarak alman tankları rezalettir o youtube daki maus 20k 30k sektirmeler varya o ancak karşı taraf çoğunlukla normal mermi sıkarsa oluyor sıralama savaşa mausla gireyim dedim tarete açı vermekten başka çarem yok ha deliyorlarmı evet deliyorlar yine sen bi obj 430 u ya 340 heat delişi verirsen o da maus çuğu deler tabi ben anlamıyorum arkadaş bu tank önden delinmesin desem linç yeriz ama oyunda 279e denen çevik bir op var ona kimse bişey söylemiyor rus tip tankların taretini bile zar zor gold ile delerken maus a e100 e gözümü kapayıp atsam bile yerler goldu suratlarına yavaşlık eşittir zırh değilmi bu oyunda ben anlamadım gitti hele ki type serisi tanklar onlarada acıyorum nerf yediler düzelse op olacaklar şimdi rus tanklarının topunu kötüleyen olcaktır maus un topu iyi olmasına rağmen ıs7 nın topu resmen rng savar gibi her attığını tutturuyor (nişan almana gerek yok bi kör  sık düşman base ine kmt bile avlarsın :) )  vk 100 konusuna gelirsek bu tank harita seçen bir tank 9- ve 10 tierlerine göre kendi tierinde iyi.bir tank vk168.1p dene prem çöpten daha iyidir ama taret yanakları küçük olsada mermiyi buyur eder kardeşim o milletten tank kasacaksan illa e75,kmt kas gerisi çöp kalacak tanklardır zaten oyunda asla wg nin op yapmayacağı tanklar type serisi ve maus e100 olur (yeni gelen  e100 buff ı da dahil)

leadsoldier_22 #8 Posted 01 August 2020 - 08:48 AM

Private

• Player
  • 2063 battles
  • 8
  • [RAMM4] RAMM4

View PostBeast432, on 31 July 2020 - 08:40 PM, said:

tamam sende rus tankı kas

iş işten geçti artık. geç oldu.

07:51 Added after 2 minute

View PostLona_, on 01 August 2020 - 02:32 AM, said:

o tank nasıl berbat dersin ya. 8 tier maça çıktığında 7 6 tierlerin o tankı önden delebilme imkanları yok yandan bile zar zor deliyorlar. 8 tierler bile delemiyor hatta desem yalan olmaz. 9 tier maçta ben 9 tierler ile yan yana savaşıyordum. Nasıl o tanka kötü dersin 220 deliş - 440 damage vuruyor o tank. stok topunu bile o tierde olup son top açan tanklar var. Tank o derece güzel. Hatta ben o tanka nerf gelir diye düşündüm oynarken. Aşırı troll ve aşırı güçlü bir tank. Ben 8 tier çıktığım maçlarda direk en ileri giderdim. Bilerek karşı takım bana yüklensin de maçı kazanalım diye.

karşıma genellikle tier 9 ve 10 çıkıyor. orta tankları bile delemiyor (bahsettiğim tier 9 & 10 orta tankları). tier 7 & 8 tankları çıkınca 3-4 kill alıyorum zaten

07:59 Added after 11 minute

View PostRoyal_Furkan, on 01 August 2020 - 06:41 AM, said:

Maus vk100 kasmış biri olarak alman tankları rezalettir o youtube daki maus 20k 30k sektirmeler varya o ancak karşı taraf çoğunlukla normal mermi sıkarsa oluyor sıralama savaşa mausla gireyim dedim tarete açı vermekten başka çarem yok ha deliyorlarmı evet deliyorlar yine sen bi obj 430 u ya 340 heat delişi verirsen o da maus çuğu deler tabi ben anlamıyorum arkadaş bu tank önden delinmesin desem linç yeriz ama oyunda 279e denen çevik bir op var ona kimse bişey söylemiyor rus tip tankların taretini bile zar zor gold ile delerken maus a e100 e gözümü kapayıp atsam bile yerler goldu suratlarına yavaşlık eşittir zırh değilmi bu oyunda ben anlamadım gitti hele ki type serisi tanklar onlarada acıyorum nerf yediler düzelse op olacaklar şimdi rus tanklarının topunu kötüleyen olcaktır maus un topu iyi olmasına rağmen ıs7 nın topu resmen rng savar gibi her attığını tutturuyor (nişan almana gerek yok bi kör  sık düşman base ine kmt bile avlarsın :) )  vk 100 konusuna gelirsek bu tank harita seçen bir tank 9- ve 10 tierlerine göre kendi tierinde iyi.bir tank vk168.1p dene prem çöpten daha iyidir ama taret yanakları küçük olsada mermiyi buyur eder kardeşim o milletten tank kasacaksan illa e75,kmt kas gerisi çöp kalacak tanklardır zaten oyunda asla wg nin op yapmayacağı tanklar type serisi ve maus e100 olur (yeni gelen  e100 buff ı da dahil)

üst tierler ( 9 ve 10) rahatça deliyor yakından. açı verirsen uzaktan eh belki delebilir.  td lere karşı hiçbir şansın yok zaten. alman arty si kastım 5 e kadar. artylerin içine ettikleri için devam etmiyorum kasmaya. tek isteğim maus kasıp hayvan gibi zırhıyla cephe yarmak istiyordum. hayal oldu şimdi.

RynerAzur #9 Posted 01 August 2020 - 09:26 AM

Corporal

• Player
  • 6714 battles
  • 109
  • [CMPLX] CMPLX

üstteki yorumların çoğunluğunu okumadım 

öncelikle Yakın zamanda 3x sektirme ve 2000dmg atma görevini ben bu tankla yaptım yaptıktan sonrada mauschenii kasmadan tankı sattım diyebilirim 

öncelikle tank kötü filan değil çöp oğlu çöp diyebilirim yeni meta için 

benim fikrime katılmayanlar olabilir saygı duyarım 

dikkat edilmesi gerekenler  kısmında ilk sırayı oyunda arty var mı yok mu kısmı alıyor.

arty varsa hele ki 9-10 seviye ise geçmiş olsun adamlara beleş dmg vermekten başka bir şansınız olmuyor.

eskiden çogu kişi gold mermi atmazdı şimdi ise durum biraz farklı. çogu kişi birinci mermi girmezse 2.mermiye goldu olanı yükleyip çatur çutur deliyorlar.

diger kısım ise 2.mermide direk patlayıcı mermi yi yüklüyor.

ben bu tankla 80 maç yaptım 

bu 80 maçta sadece ama sadece 1 BİR ( ONE ;) 6-8 OYUNU ve arty olmaydan geldi. (bu oyunda da sektirme görevini yaptım)

arkadaşıma ise 300 oyunda hiç bu şekilde bir oyun denk gelmedi.

bu tankla muazzam bir şansınız yok top tier vs filan hiç çıkmıyorsunuz ve çoğu oyunda 2 veya 3 arty var.

yeni metada bu tankı kesinlikle kimseye önermiyorum !!!!

innocenT_deviL #10 Posted 01 August 2020 - 11:06 AM

Colonel

• Player
  • 38578 battles
  • 3,655
  • [CMPLX] CMPLX

View PostRynerAzur, on 01 August 2020 - 11:26 AM, said:

yarasını deştiğin kulaklarını çınlanttığın o arkadaşında beğenip kendini belli etmiş zaten :trollface:

KutuKoala #11 Posted 01 August 2020 - 11:21 AM

Corporal

• Player
  • 11726 battles
  • 122
  • [H-0-F] H-0-F

View Postleadsoldier_22, on 31 July 2020 - 06:45 PM, said:

selam arkadaşlar. wot u uzun süredir oynuyorum. maus kasmaya çalışıyorum. alman ağır tankları tam bir rezalet. ben böyle birşey görmedim. bu kadar çöp olamaz aga ya. rus tankları aşırı müthiş (oyun yapımcısı rus olduğu için) fakat alman tanklarının içine etmişler.

elimde alman heavy tankı vk 100.01 p var. medium tankların zırhını bile delemiyor. diyorum belki mauschen iyidir. o da çöp. heavylere karşı bir şey yapamıyorsun. wargame lütfen şu alman tanklarını düzelt yada alman ağacını tamamen sil biz de kurtulalım. işkence gibi gelmeye başladı artık. tank zaten yavaş , nişan alma hızı berbat üstüne bir de delmiyo arkadaş. neresine sıkarsan sık. istersen 1 metreden sık istersen 100 metreden.

kullandığın donanımlar neler? ayrıca mürettebat crewlerin ne alemde? eğer yanlış donanımlar kullanıyorsan ve mürettebat yeteneklerin yetersiz yada yanlışsa cidden top performansı berbat bir hal alabilir.

RynerAzur #12 Posted 01 August 2020 - 11:23 AM

Corporal

• Player
  • 6714 battles
  • 109
  • [CMPLX] CMPLX

View PostinnocenT_deviL, on 01 August 2020 - 01:06 PM, said:

yarasını deştiğin kulaklarını çınlanttığın o arkadaşında beğenip kendini belli etmiş zaten :trollface:

:hiding:

leadsoldier_22 #13 Posted 01 August 2020 - 12:12 PM

Private

• Player
  • 2063 battles
  • 8
  • [RAMM4] RAMM4

View PostKutuKoala, on 01 August 2020 - 11:21 AM, said:

kullandığın donanımlar neler? ayrıca mürettebat crewlerin ne alemde? eğer yanlış donanımlar kullanıyorsan ve mürettebat yeteneklerin yetersiz yada yanlışsa cidden top performansı berbat bir hal alabilir.

hocam zaten attığımı vuruyorum top performansı berbat olmasına rağmen. o yönden sıkıntım yok. tek sıkıntım şu: ort. delmesi 200. karşıdaki adam (defender diyelim) her atışta 480 hasar veriyor. ben adama 5 kere sıkıyorum bir kere bile delmiyor. mauschenin topunu takıcam onun için de tecrübe puanı kasıyorum. onu takarsam ortalama 220 delmesi olacak. inş deler. apcr mermi alacam. para vermeye korkuyorum. tanesi 5000 tahvil. ne gerek var. ap mermi kullanıyorum genellikle. pre bullet varmış da o bizi kesmez. zırh zaten birşeye yaramıyor ( vuran deliyo anasını satıyım). bir de defender ın vurmadığım yeri kalmadı (bir arkadan sıkmadım). yine de delmiyor arkadaş. bu top ne işe yarıyor çok merak ediyorum.

11:15 Added after 2 minute

View PostRynerAzur, on 01 August 2020 - 09:26 AM, said:

üstteki yorumların çoğunluğunu okumadım 

öncelikle Yakın zamanda 3x sektirme ve 2000dmg atma görevini ben bu tankla yaptım yaptıktan sonrada mauschenii kasmadan tankı sattım diyebilirim 

öncelikle tank kötü filan değil çöp oğlu çöp diyebilirim yeni meta için 

benim fikrime katılmayanlar olabilir saygı duyarım 

dikkat edilmesi gerekenler  kısmında ilk sırayı oyunda arty var mı yok mu kısmı alıyor.

arty varsa hele ki 9-10 seviye ise geçmiş olsun adamlara beleş dmg vermekten başka bir şansınız olmuyor.

eskiden çogu kişi gold mermi atmazdı şimdi ise durum biraz farklı. çogu kişi birinci mermi girmezse 2.mermiye goldu olanı yükleyip çatur çutur deliyorlar.

diger kısım ise 2.mermide direk patlayıcı mermi yi yüklüyor.

ben bu tankla 80 maç yaptım 

bu 80 maçta sadece ama sadece 1 BİR ( ONE ;) 6-8 OYUNU ve arty olmaydan geldi. (bu oyunda da sektirme görevini yaptım)

bu tankla muazzam bir şansınız yok top tier vs filan hiç çıkmıyorsunuz ve çoğu oyunda 2 veya 3 arty var.

yeni metada bu tankı kesinlikle kimseye önermiyorum !!!!

arty olan maçlarda 1000 dmg gidiyor zaten. gold mermiye de gerek yok he  mermi atıyolar gene hasar alıyor. şimdi bu zırh falan ne işe yarıyor çok merak ediyorum.

11:16 Added after 3 minute
defender aşırı gereksiz tank

Lona_ #14 Posted 01 August 2020 - 12:54 PM

Warrant Officer

• Player
  • 3867 battles
  • 529
  • [KHYA] KHYA
Sen side scrapping(yandan açı verme ve tareti gizleme olayını yapamıyorsun bence. Yoksa o tank ile ah vah demek bilemiyorum. Çok mantıksız bir konu olmuş. Net bence. Bu tanka çöp gözü ile bakan veya berbat veya kötü gözü ile bakan biri ya oyunu hiç bilmiyordur. Yada oyundan istediği hiç bir tankın delemediği bir zırhtır.(15-18 yaşında çocuğun istediği tarzda düz gideyim sağ sola sıka sıka kimse beni delmesin. Call of Duty deki Captain Price tarzı kafasına roket atar yiyince sadece başını sallaması.)

KutuKoala #15 Posted 01 August 2020 - 01:20 PM

Corporal

• Player
  • 11726 battles
  • 122
  • [H-0-F] H-0-F

benim anladığım arkadaş stok tankla oynuyor. şikayetinin tank değil stok tank olduğunun farkına varamamış. ayrıca mürettebatlarında atış yetenekleri sanırım yok ve donanım eksikleri olduğunu hissettim. hepsinden hariç tahville mermi verilmiyor sadece 5k tahvile geliştirilmiş donanımlar var. yani her şey bir birine karışmış çorba olmuş.

sen en iyisi youtube twich gibi yerlerden oyun hakkında bilgi toplamaya çalış. oynayışını geliştirmek için çok videolar izlemen gerekir. bu oyunda delinmeyecek tank yoktur olamazda. delinmez tank olsa herkes onu alırdı. açı vermeyi bilenler tankın can puanının kaç misli sektiriyorlar. stok tank olduğundan sabretmen lazım ve dediğim gibi iyi oynayanları izle ne yapıyorlar incelikleri kap.

her stok tank sıkıntılıdır. sana şimdi ruslar çok güzel görünebilirler lakin iş başa düşünce öyle değil stok kv3 stok kv4 kassaydın bu alman tankını öpüp başına koyardın. stok hali ile bir tankı komple kötü olarak görmek yanlış olur.

Spartiat777 #16 Posted 01 August 2020 - 01:24 PM

Brigadier

• Moderator
  • 49665 battles
  • 4,170

View PostKutuKoala, on 01 August 2020 - 03:20 PM, said:

benim anladığım arkadaş stok tankla oynuyor. şikayetinin tank değil stok tank olduğunun farkına varamamış. ayrıca mürettebatlarında atış yetenekleri sanırım yok ve donanım eksikleri olduğunu hissettim. hepsinden hariç tahville mermi verilmiyor sadece 5k tahvile geliştirilmiş donanımlar var. yani her şey bir birine karışmış çorba olmuş.

sen en iyisi youtube twich gibi yerlerden oyun hakkında bilgi toplamaya çalış. oynayışını geliştirmek için çok videolar izlemen gerekir. bu oyunda delinmeyecek tank yoktur olamazda. delinmez tank olsa herkes onu alırdı. açı vermeyi bilenler tankın can puanının kaç misli sektiriyorlar. stok tank olduğundan sabretmen lazım ve dediğim gibi iyi oynayanları izle ne yapıyorlar incelikleri kap.

her stok tank sıkıntılıdır. sana şimdi ruslar çok güzel görünebilirler lakin iş başa düşünce öyle değil stok kv3 stok kv4 kassaydın bu alman tankını öpüp başına koyardın. stok hali ile bir tankı komple kötü olarak görmek yanlış olur.

Konunun gidişine göre bence de sorunlar ^bunlar. Sebebi de yeterince gelişmeden ( oyunculuk, tank parçaları ve mürettebat açısından ) çok hızlı ilerleme isteği ve oyunun buna izin verip son dönemde sağladığı kolaylıklarla desteklemesi. 

leadsoldier_22 #17 Posted 01 August 2020 - 02:47 PM

Private

• Player
  • 2063 battles
  • 8
  • [RAMM4] RAMM4

View PostKutuKoala, on 01 August 2020 - 01:20 PM, said:

açı vermesini biliyorum. her maçta en az 3k damage blocked ediyorum. oyunu oynamasını da biliyorum merak etme. stok tank diye kötü olması mı lazım? her maç tek atışta 800 dmg yemek kadar kötü bir şey var mı? herif he mermi sallıyo 800 dmg gidiyo zaten. oyunu başkasından öğrenmeme gerek yok zaten kendim görerek öğrendim oyunu. bence her stok tank sıkıntılı değil. 

13:49 Added after 2 minute

View PostLona_, on 01 August 2020 - 12:54 PM, said:

Sen side scrapping(yandan açı verme ve tareti gizleme olayını yapamıyorsun bence. Yoksa o tank ile ah vah demek bilemiyorum. Çok mantıksız bir konu olmuş. Net bence. Bu tanka çöp gözü ile bakan veya berbat veya kötü gözü ile bakan biri ya oyunu hiç bilmiyordur. Yada oyundan istediği hiç bir tankın delemediği bir zırhtır.(15-18 yaşında çocuğun istediği tarzda düz gideyim sağ sola sıka sıka kimse beni delmesin. Call of Duty deki Captain Price tarzı kafasına roket atar yiyince sadece başını sallaması.)

bu tankla oynayan bilir. youtube daki oynanışlar gibi olmuyo malesef. dediklerinin hepsini biliyorum. sadece ingilizce karşılıklarını yeni öğrendim. tank çöp değil sadece bazı özellikleri diğer tanklar karşısında zayıf kalıyor. sıkıntı da bu.

13:55 Added after 8 minute
neyse arkadaşlar ben derdimi söyledim. herkesin fikrine saygı duyarım. yok kötü oyuncusun fln. laflarına girmeyin. [edited]. diyeceğim bu. kolay gelsin.

Edited by Spartiat777, 01 August 2020 - 02:58 PM.
hakaret, ırkçı söylem

Royal_Furkan #18 Posted 01 August 2020 - 03:01 PM

Sergeant

• Player
  • 5659 battles
  • 205

View Postleadsoldier_22, on 01 August 2020 - 02:47 PM, said:

açı vermesini biliyorum. her maçta en az 3k damage blocked ediyorum. oyunu oynamasını da biliyorum merak etme. stok tank diye kötü olması mı lazım? her maç tek atışta 800 dmg yemek kadar kötü bir şey var mı? herif he mermi sallıyo 800 dmg gidiyo zaten. oyunu başkasından öğrenmeme gerek yok zaten kendim görerek öğrendim oyunu. bence her stok tank sıkıntılı değil. 

13:49 Added after 2 minute

bu tankla oynayan bilir. youtube daki oynanışlar gibi olmuyo malesef. dediklerinin hepsini biliyorum. sadece ingilizce karşılıklarını yeni öğrendim. tank çöp değil sadece bazı özellikleri diğer tanklar karşısında zayıf kalıyor. sıkıntı da bu.

13:55 Added after 8 minute
neyse arkadaşlar ben derdimi söyledim. herkesin fikrine saygı duyarım. yok kötü oyuncusun fln. laflarına girmeyin. [edited]. diyeceğim bu. kolay gelsin.

Lacho wot replays deki vk 100 maçları tamamıyla şans üzerine kurulu adam nişangah tam odak olmadan atış yapıyor yeteneğinden ötürü oyuncuyu değil rng yi tebrikssssslerrr

DerpMcKebab #19 Posted 01 August 2020 - 03:09 PM

Staff Sergeant

• Player
  • 26297 battles
  • 396
  • [MEME] MEME

View Postleadsoldier_22, on 01 August 2020 - 02:47 PM, said:

1.5k savaşta kendin öğrendin oyunu demek. Şu laftan sonra kimsenin sana yardımcı olmasına gerek yok, konunun en başında delmiyor vs diyordun ama olsun sen oyunu öğrenmişsin. Ayrıca seviyesine göre oldukça başarılı bir tank. Ben de mürettebat veya stok tank konusunda sıkıntılar olduğunu düşünüyorum ama oyunu öğrendiğin için sorgulamaya gerek yok. 

İyi oyunlar.

leadsoldier_22 #20 Posted 01 August 2020 - 03:22 PM

Private

• Player
  • 2063 battles
  • 8
  • [RAMM4] RAMM4

View PostDerpMcKebab, on 01 August 2020 - 03:09 PM, said:

1.5k savaşta kendin öğrendin oyunu demek. Şu laftan sonra kimsenin sana yardımcı olmasına gerek yok, konunun en başında delmiyor vs diyordun ama olsun sen oyunu öğrenmişsin. Ayrıca seviyesine göre oldukça başarılı bir tank. Ben de mürettebat veya stok tank konusunda sıkıntılar olduğunu düşünüyorum ama oyunu öğrendiğin için sorgulamaya gerek yok. 

İyi oyunlar.

bir ara sınav çalıştığım için bıraktım uzun süre. oyun bağımlısı da değilim. zaten ara sıra oynuyorum . hangi seviyeye göre başarılı? karşına tier 9 & 10 tank çıkınca hiçbirşey yapamıyorsun. isterse light olsun. alman tankları rezalet mi (bu oyunda)? evet. en azından [edited] da hakkını vermişler mausun king tiger fln. neyse arkadaşım sana da iyi oyunlar.

14:25 Added after 2 minute

View PostRoyal_Furkan, on 01 August 2020 - 03:01 PM, said:

Lacho wot replays deki vk 100 maçları tamamıyla şans üzerine kurulu adam nişangah tam odak olmadan atış yapıyor yeteneğinden ötürü oyuncuyu değil rng yi tebrikssssslerrr

50-60 km/h hızla giden tankı 100 metreden vurmuşluğum var. ben de tam odak olmadan atış yapıyorum. tamam anladım arkadaşım.

Edited by Spartiat777, 01 August 2020 - 03:49 PM.
reklam

1 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users