Jump to content

Size bir konuda danışmak istiyorum.

• Please log in to reply
9 replies to this topic

Lona_ #1 Posted 01 August 2020 - 11:20 PM

Warrant Officer

• Player
  • 3867 battles
  • 529
  • [KHYA] KHYA
Ben şimdi neredeyse her ulustan bir ağır bir Orta bir hafif bir tank avcısı birde kmt gidiyorum. 10 tieri hemen açmayı planlamıyorum. Çünkü ben çok iyi bir oyuncu değilim çoğu maçta büyük hatalar yapıp maçı veriyorum. Şimdi soruma gelelim. Ben bu şekilde hareket ederek doğru mu yapıyorum. Her hatta gittiğim hatlarda %100 beceri +1 beceri ortalama açık hepsinde. Bu şekilde ilerleyerek doğru mu yapıyorum. Yada bir hattan direk 10 tier sonra öbür hattan 10 tieri aça aça mı gitmeliyim. Bir de hafif tank konusunda birde orta tank konusunda hala sorun yaşıyorum zor oynuyorum. Video izliyorum olmuyor. Sizce bu tanklarda tek bir nokta hafiflerin ortaların yerine gidip mi oynamak yoksa direk tankın özelliğine göre yere mi gitmek. Sorularımı anlayabilen arkadaşlar yorum yapabilir mi ? YouTuber Veya Twitch önermeyin izlemekten nefret ediyorum.

ankara1907 #2 Posted 02 August 2020 - 12:00 AM

Warrant Officer

• Player
  • 10165 battles
  • 538
  • [SNAKY] SNAKY

Herkesten duyduğum şu bir hatta başla onu tamamla diğer hatta başla diye ama ben bunu pek sevemedim. Çünkü aynı tank ile art arda oynamak sıkıcı geliyor. 16 tane tank kasıyorum. Sorunun cevabı ise zevk alıyorsan böyle devam et derim. 

Her tank farklıdır. Oynadığın tanklara göre haritada nereye gitmen gerektiği bellidir. Bazen bir tarafa fazla giden vardır eksik tarafı doldurmaya gidebilirsin ama tankın buna müsaade ediyorsa yapabilirsin. Hafif tanklarda maç başı adam spotlayacam diye hemen ölmemeye çalış. Hafif tanklarda mürettebat yetenekleri hangi seviyede ve yetenekleri nasıl verdin. 

Bu yukarıda önerilerin çoğunluğu izlediğim yayıncılardan öğrendiğim. Kimsenin önerilmemesini istemişsin o zaman replay izleyerek bu eksiklikleri giderebilirsin.

L3GACY #3 Posted 02 August 2020 - 12:24 AM

Staff Sergeant

• Player
  • 27247 battles
  • 390
  • [_T-W_] _T-W_
Bence doğru yapıyorsun bende öyle yapıyorum her ulusun tanklarını yavaş yavaş (Tank AS) larını ala ala :) ilerliyorum. Böylelikle hem sıkılmıyorum hemde bonus lar işe yaramış oluyor. 

Lona_ #4 Posted 02 August 2020 - 12:35 AM

Warrant Officer

• Player
  • 3867 battles
  • 529
  • [KHYA] KHYA

View Postankara1907, on 02 August 2020 - 02:00 AM, said:

Herkesten duyduğum şu bir hatta başla onu tamamla diğer hatta başla diye ama ben bunu pek sevemedim. Çünkü aynı tank ile art arda oynamak sıkıcı geliyor. 16 tane tank kasıyorum. Sorunun cevabı ise zevk alıyorsan böyle devam et derim. 

Her tank farklıdır. Oynadığın tanklara göre haritada nereye gitmen gerektiği bellidir. Bazen bir tarafa fazla giden vardır eksik tarafı doldurmaya gidebilirsin ama tankın buna müsaade ediyorsa yapabilirsin. Hafif tanklarda maç başı adam spotlayacam diye hemen ölmemeye çalış. Hafif tanklarda mürettebat yetenekleri hangi seviyede ve yetenekleri nasıl verdin. 

Bu yukarıda önerilerin çoğunluğu izlediğim yayıncılardan öğrendiğim. Kimsenin önerilmemesini istemişsin o zaman replay izleyerek bu eksiklikleri giderebilirsin.

Altıncı his silah arkadaşlığı kamu___tam isabet silah arkadaşlığı kamu__önleyici bakım silah arkadaşlığı kamu___düzenli depo silah arkadaşlığı kamu 95 kamular. Bu çin hattında böyle öbür hatlarda altıncı his gerisi kamu veya hepsi kamu.

ProFighte #5 Posted 02 August 2020 - 12:00 PM

Captain

• Player
  • 29359 battles
  • 2,280
  • [CMPLX] CMPLX

Benden ekstra tavsiye gibi olacak bu. Başarılı olur diye düşünüyorum bunu. Yapılacak olan şu;

İstenilen ağaçlar 8 seviye açılana kadar oynamak. Amaç uçuk kaçık 10 seviyeleri karşımızda görmemek.

Üstteki aşamadan sonra önceliğe göre 8 seviyeler alınıp 9 seviyeler açılana kadar oynamak.

Sonra en beğenilen tarzı tam bu olsun diyeceklerini öncelik sırasına göre 10 seviyelerini açmak.

Ekleme: Bir de birden fazla tank kasayım derken çok tank sıkıntı olur atıyorum 4 5 tane aynı zamanda üst sınır olarak iyi gibi yoksa para yetiremezsin devamı için.

Bana göre bu şekil bir yol çoğu tank hakkında fikir sahibi olmayı sağlar. Bir yandan da oyun mekaniklerine alışma sürecinde çok aşırı gelişmiş 10 seviyeleri görmemiş olursun daha başlangıçta.

Ek bilgi: Bir de para kasmak için ille de 8 seviye olsun demek çok mantıklı değil. 6 ve 7 seviye güzel tanklar var para kasabilen hem eğlenir hem para kasarsın.

Edited by ProFighte, 02 August 2020 - 12:02 PM.

Far_Beyond_Driven #6 Posted 02 August 2020 - 12:43 PM

Major

• Player
  • 36347 battles
  • 2,548
  • [TOHAT] TOHAT
@ProFighte ye tamamen katiliyorum.En fazla 4-5 hat kasilmali ayni anda.Sen 20 hatti beraber kasarsan oyun ekonomin coker,kredi ve serbest deneyim yetiremezsin.Amacin bir an once tanklari kasip gecmek olur ve oyunculuk olarak kendini gelistiremezsin

Lona_ #7 Posted 02 August 2020 - 01:23 PM

Warrant Officer

• Player
  • 3867 battles
  • 529
  • [KHYA] KHYA

@ProFighte biraz para sıkıntısı oluyor o konuda haklısın. Ben paraları çok boş yere harcadım cidden fark ettim de geç oldu neyse işte hatta eskiden olan bir şeyi denemek istedim eskiden vardı hesabını eski bir tarihe geri aldırıyordun bir kereliğine tabi bunu yapınca hesabın çalınır vesaire olursa bir daha yapılamıyordu 1 sene önce bu vardı yapmıştım ben bir hesabımda sonra ticket attığım kişi kimse hatırlamıyorum bile ismini olmaz onu kim yaptı bilmiyorum öyle bir şey yok gibi cümleler kurdu bir ara oyunu o kişi yüzünden tamamen bırakmayı dahi düşündüm sonra geri döndüm tek bir ağaçtan gidince zevk alamıyorum 4-5 tane de mantıklı aslında fakat bilemiyorum. Şuan açtığım ve alamadığım hala hatlar var onları alacağım. İlk açılan tüm tankları sonraki tankta olmak üzere açacağım sonra duruma göre devam edeceğim de işte bilmiyorum kafam dağınık hala karar veremiyorum.

birde premium olan tankların hepsini sattım hesabımdan özel tanklar sadece geri alınabiliyor öbürküler tamamen gitti o ticket'a cevap veren kişi yüzünden acayip kızdım ve ben daha bu oyuna o kişiye para kazandırmam dedim çünkü kendi zevkine veya düşüncesine göre ticket cevaplayan bir firmanın oyununa 1 kuruş dahi yatırmak aptallık olur başkası yapıyorsa yapsın dedim ilerde tekrar geri alırım belki o özel tankları hala emin değilim hala dönüp dönmeme konusunda düşüncelerim var. Ben aylık sadece premium hesap alıp oynuyordum. Tabi o davranışa kadar. Çok sinir oldum hala sinirliyim. Duruma göre devam edeceğim veya oyunu tekrardan tamamen bırakacağım. Bilmiyorum.

Tavsiyeleriniz için teşekkür ederim.

12:26 Added after 3 minute
Konuyu okuyan hafif anlamıştır. O ticket'a o cevap gelince küfür ede ede sizden aldığım al tank bu mu haram zıkkım olsun diyerek tek tek sattım. Nadir beddua ederim insanlara ama hala hatırladıkça artık kimse büyük ihtimal burada değildir ama hala beddua ediyorum ona. Her hatırladığımda ediyorum.

ProFighte #8 Posted 02 August 2020 - 02:00 PM

Captain

• Player
  • 29359 battles
  • 2,280
  • [CMPLX] CMPLX

View PostLona_, on 02 August 2020 - 03:23 PM, said:

@ProFighte biraz para sıkıntısı oluyor o konuda haklısın. Ben paraları çok boş yere harcadım cidden fark ettim de geç oldu neyse işte hatta eskiden olan bir şeyi denemek istedim eskiden vardı hesabını eski bir tarihe geri aldırıyordun bir kereliğine tabi bunu yapınca hesabın çalınır vesaire olursa bir daha yapılamıyordu 1 sene önce bu vardı yapmıştım ben bir hesabımda sonra ticket attığım kişi kimse hatırlamıyorum bile ismini olmaz onu kim yaptı bilmiyorum öyle bir şey yok gibi cümleler kurdu bir ara oyunu o kişi yüzünden tamamen bırakmayı dahi düşündüm sonra geri döndüm tek bir ağaçtan gidince zevk alamıyorum 4-5 tane de mantıklı aslında fakat bilemiyorum. Şuan açtığım ve alamadığım hala hatlar var onları alacağım. İlk açılan tüm tankları sonraki tankta olmak üzere açacağım sonra duruma göre devam edeceğim de işte bilmiyorum kafam dağınık hala karar veremiyorum.

birde premium olan tankların hepsini sattım hesabımdan özel tanklar sadece geri alınabiliyor öbürküler tamamen gitti o ticket'a cevap veren kişi yüzünden acayip kızdım ve ben daha bu oyuna o kişiye para kazandırmam dedim çünkü kendi zevkine veya düşüncesine göre ticket cevaplayan bir firmanın oyununa 1 kuruş dahi yatırmak aptallık olur başkası yapıyorsa yapsın dedim ilerde tekrar geri alırım belki o özel tankları hala emin değilim hala dönüp dönmeme konusunda düşüncelerim var. Ben aylık sadece premium hesap alıp oynuyordum. Tabi o davranışa kadar. Çok sinir oldum hala sinirliyim. Duruma göre devam edeceğim veya oyunu tekrardan tamamen bırakacağım. Bilmiyorum.

Tavsiyeleriniz için teşekkür ederim.

12:26 Added after 3 minute
Konuyu okuyan hafif anlamıştır. O ticket'a o cevap gelince küfür ede ede sizden aldığım al tank bu mu haram zıkkım olsun diyerek tek tek sattım. Nadir beddua ederim insanlara ama hala hatırladıkça artık kimse büyük ihtimal burada değildir ama hala beddua ediyorum ona. Her hatırladığımda ediyorum.

Anlık sinir faydasız her yerde malesef.Bu şekilde oyunu silip 3 gün sonra geri yüklemişliğim çoktur.

Destek kısmında şu sayfadaki yöntemi dener misin belki bazı pre tankların bu attığım yerdeki sistemle geri alınabilir.

Tank kasma konusunda kararsız kalmana gerek yok. En hoşuna giden 3 5 seriye başladın onları bitirdikçe diğerlerine devam edersin. Rahat olur bu şekilde. Hem 7 ve altındaki seviyelerde özel mermi ve azık kullanmadığın sürece pre hesap olmasa bile zarar etmezsin. Para sıkıntın da olmaz yani, birikir her türlü.

Lona_ #9 Posted 02 August 2020 - 06:37 PM

Warrant Officer

• Player
  • 3867 battles
  • 529
  • [KHYA] KHYA

View PostProFighte, on 02 August 2020 - 04:00 PM, said:

Anlık sinir faydasız her yerde malesef.Bu şekilde oyunu silip 3 gün sonra geri yüklemişliğim çoktur.

Destek kısmında şu sayfadaki yöntemi dener misin belki bazı pre tankların bu attığım yerdeki sistemle geri alınabilir.

Tank kasma konusunda kararsız kalmana gerek yok. En hoşuna giden 3 5 seriye başladın onları bitirdikçe diğerlerine devam edersin. Rahat olur bu şekilde. Hem 7 ve altındaki seviyelerde özel mermi ve azık kullanmadığın sürece pre hesap olmasa bile zarar etmezsin. Para sıkıntın da olmaz yani, birikir her türlü.

O dediğin yöntem nedir ? Hesapta para yok ve geleceğini sanmıyorum olsa bile oradaki ticketlara cevap atan kişi iyi birine denk gelirse olur öbürüne denk gelmez ise olmuyor gene. Hiç bir inancım kalmadı onlara. İşim düşmez inşallah diyorum hep.

17:38 Added after 0 minute
Kimsenin oraya işi düşmez inşallah sevdiğim sevmediğim kim olursa olsun inşallah işi düşmez.

ProFighte #10 Posted 02 August 2020 - 09:41 PM

Captain

• Player
  • 29359 battles
  • 2,280
  • [CMPLX] CMPLX

View PostLona_, on 02 August 2020 - 08:37 PM, said:

O dediğin yöntem nedir ? Hesapta para yok ve geleceğini sanmıyorum olsa bile oradaki ticketlara cevap atan kişi iyi birine denk gelirse olur öbürüne denk gelmez ise olmuyor gene. Hiç bir inancım kalmadı onlara. İşim düşmez inşallah diyorum hep.

17:38 Added after 0 minute
Kimsenin oraya işi düşmez inşallah sevdiğim sevmediğim kim olursa olsun inşallah işi düşmez.

Otomatik sistem o attığım yer sadece tank başına ticket açıyorsun. Muhatap olma işi kaldırılmış yani. Panther/m10 kurtardım oradan ben

1 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users