Jump to content

Gamescom 2020: Průvodce celou akcí

• Please log in to reply
37 replies to this topic

Community #1 Posted 25 August 2020 - 04:35 PM

Sergeant

• Content Team
  • 0 battles
  • 38,733
Oslavte Gamescom 2020 v srdci herního dění spolu s World of Tanks!

Úplný text položky novinek

zuu_2016 #2 Posted 25 August 2020 - 04:50 PM

Second Lieutenant

• Player
  • 17264 battles
  • 1,247
  • [R-T-W] R-T-W
Streamy mě nezajímají, ani na ně nemám čas. Co bude ve hře, wg? Pamatujete, ta hra kterou chcete, abychom hráli...

Ithron_von_Kremsier #3 Posted 25 August 2020 - 05:07 PM

Lieutenant

• Player
  • 51788 battles
  • 1,535
  • [CRSGN] CRSGN
Takže opět žádní slevy přímo ve hře, tak děkuju celý Gamescom si můžete strčit někam, já jsem totiž hráč a zajímá mne hra a ne nějaké šaškárny kolem toho.

Vikitor_TrucIsPeekaboo #4 Posted 25 August 2020 - 05:43 PM

Corporal

• Player
  • 32798 battles
  • 105
  • [TRUC] TRUC

Každý rok keď bol Gamescom tak boli zľavy na tanky... Tento rok nic?? 

Kaurusx #5 Posted 25 August 2020 - 06:10 PM

Lance-corporal

• Player
  • 32490 battles
  • 70

View Postvikitor_1, on 25 August 2020 - 04:43 PM, said:

Každý rok keď bol Gamescom tak boli zľavy na tanky... Tento rok nic?? 

Stejně tak byly slevy před začátkem školního roku, nebo se pletu? Naivně jsem čekal slevy na vybavení po jeho updatu, no nestalo se, tak jenom doufám, že už vytáhli z hráčů dost stříbra a ty slevy časem přijdou, protože já jeden kus za 600K kupovat nehodlám :) No, a slevy na vozidla by se taky šikly

Leeroy_YOLO #6 Posted 25 August 2020 - 06:38 PM

Lieutenant General

• Player
  • 7572 battles
  • 7,102
Ošklivé, nepřehledné, barvičkama se to jenom hemží :ohmy:
Méně je někdy více. Udělejte si nějakej základní kurz uživatelské přívětivosti webu. Jak mám v tomhle hledat odkazy?...

Mr_Missclick #7 Posted 25 August 2020 - 06:45 PM

Brigadier

• Player
  • 18598 battles
  • 4,186
  • [DISS] DISS

Není jasná myšlenka sdělení. Nevím, co se po mně po přečtení tohoto oznámení očekává. Co mám udělat, na co se mám těšit... Je to na mě napsané moc zmatečně, je v tom moc barev...

Klidně mi říkejte zpomalený senior. :)

CultMechanicus #8 Posted 25 August 2020 - 07:04 PM

Sergeant

• Player
  • 11580 battles
  • 239
Já myslím, že myšlenka je jasná - nabubřelá reklama a totální kokotina. GJ WG...

xlup #9 Posted 25 August 2020 - 08:16 PM

Staff Sergeant

• Player
  • 33332 battles
  • 351
  • [KST] KST
Tohle me pobavilo: entokrát budete mít šanci vzít si domů velmi vzácný stroj VIIIg119_panzer58_bf_icon.svgSchwarzpanzer 58

Vzacnej jako ze cernej Mutz? Byl v poslednim Black Marketu za par micu, takze zase takova vzacnost ... Navic to uplne pecka tank rekl bych neni ... Ech kdo tohle pise ...

SRudolf #10 Posted 25 August 2020 - 10:11 PM

Major

• Player
  • 47145 battles
  • 2,860

tak zase to nebudeme prehanat,

vzacny je lebo ho vidic 1x z 1000 bitiek a aj to si uvedomiz az v garazi,

po panter88 je to druhy najsamvacsi srot.

Taramtum #11 Posted 26 August 2020 - 07:31 AM

Captain

• Player
  • 34382 battles
  • 2,427
  • [_AF_] _AF_

View PostKaurusx, on 25 August 2020 - 06:10 PM, said:

Stejně tak byly slevy před začátkem školního roku, nebo se pletu? Naivně jsem čekal slevy na vybavení po jeho updatu, no nestalo se, tak jenom doufám, že už vytáhli z hráčů dost stříbra a ty slevy časem přijdou, protože já jeden kus za 600K kupovat nehodlám :) No, a slevy na vozidla by se taky šikly

To mě povídej. T8 se na výdělek hrát dneska skoro už nedá, pokud nejsi nadšený fanda závodních her a nechceš být první v cíli, takže vydělávat na T8 je, minimálně pro mě, utrpení. A to nehodlám provozovat. Ale zbylo mě ještě 12 tanků, kde je hratelné vybavení, tak také čekám na slevy, plus nákup, zatím 6 nových TX. Bez slev to nezvládnu.

Honzzaa #12 Posted 26 August 2020 - 07:43 AM

Corporal

• Player
  • 30233 battles
  • 143
  • [FC--D] FC--D
Celou dobu co je to 10 výročí čekám na slevy na T10 tanky a PU ,ale asi se toho nedočkám .Jinak takhle trapné výročí tu ještě nebylo. 

annc79 #13 Posted 26 August 2020 - 09:06 AM

Warrant Officer

• Player
  • 30552 battles
  • 636
  • [KHIL] KHIL
Z barev použitých v článku mám mžitky před očima. Kdy budou konečně slevy na vybavení 2.0?

mamlass #14 Posted 26 August 2020 - 10:22 AM

Warrant Officer

• Player
  • 30966 battles
  • 916
  • [G0G0] G0G0
Mně se zdá, že jste zapomněli na jednu důležitou barvu v článku, konkrétně je to HNĚDÁ. Asi ji docela mrzí, že jste ji opomenuli použít. Navíc by konkrétně tahleta hnědá barva měla i (řekněme) filozofický přesah - značila by totiž, že tahleta vaše Gamescom akce stojí za totální exkrement ;):trollface:

BloodyFart #15 Posted 26 August 2020 - 12:39 PM

Warrant Officer

• Player
  • 46984 battles
  • 677
  • [LTPZ] LTPZ

Zítra začne maratón, tak snad bude lehkej jako dárek od WG. A třeba půjde doplatit narozeninovýma mincema :-DDD

A budeme ho moct vyjezdit jenom Valiantem :-D

Edited by lovec26, 26 August 2020 - 12:40 PM.

Zbeena #16 Posted 26 August 2020 - 05:16 PM

Private

• Player
  • 19511 battles
  • 5
  • [LV-CS] LV-CS
V novince k srpnovym akcim je ze v ramci gamesconu budou velke slevsy. nikde neni specifikovane jake. Gamescon zacina pozitri a jeste nikde nic neni.. Docela jsem z toho zklaman, ostatne je to jen prodlouzeni z frusrtace celych oslav krasneho kulateho vyroci 10let.

Bery_CR #17 Posted 26 August 2020 - 08:31 PM

Brigadier

• Player
  • 78041 battles
  • 4,033
  • [KOBD] KOBD
Myslim, ze vyhodit designera by byl dobry zacatek. Takhle barevne preplacanou stranku uz jsem dlouho nevidel.:facepalm:

Bodka007 #18 Posted 26 August 2020 - 09:12 PM

Private

• Player
  • 35955 battles
  • 49
Tak isto ako tu bolo spomenute. Nemam tolko casu a vymotat sa z toho co tu je popisane je fakt o nervy. Pravdu povedat nato nemam ani chut. Takze stream ignorujem a tajne dufam v nejake velke finale, aj ked je uz asi neskoro.

Hugo_bear #19 Posted 27 August 2020 - 06:24 AM

Colonel

• Player
  • 30017 battles
  • 3,684
  • [_AF_] _AF_

barvičky rulezzz :-D

fakt na něčem museji jet.

Mr_Missclick #20 Posted 29 August 2020 - 12:14 AM

Brigadier

• Player
  • 18598 battles
  • 4,186
  • [DISS] DISS

No, tak to dneska včera (ops, čas běží ) začalo... I když jsem to měl původně v plánu ignorovat (ten článek mě docela odrazoval - popisoval tu akci pro mě zmatečně, jak jsem už psal), tak jsem se nakonec pochlapil a ponořil se do toho. ;)

Nejprve to špatné:

Zmatky okolo zapnutí Twitch Drops - zatímco na WoT kanále běžely od začátku streamu, na kanále partnerských streamerů asi až od šesti večer, aniž by to bylo nějakým způsobem komunikováno. Akorát u martyho proběhlo v chatu, že na Discordu zaznělo, že to bude až večer... Tohle zkrátka nebylo ideální. Pokud se u takové akce někdy bude někdy čas zase lišit (WoT kanál vs ostatní;), tak by to mělo být uvedeno.

V souvislosti s časy - byl bych rád, aby se propříště překládala i zkratka CEST na SELČ. Nebo to řešit ještě elegantněji a nechat v celém článku pouze holé časy a pod čáru uvést poznámku "Všechny výše uvedené časy jsou v SELČ (středoevropském letním čase)."  Když se nějaký čas objeví v článku jednou dvakrát, tak ta zkratka ničemu nevadí, ale tenhle článek je vytapetovaný slovem CEST. Od xx.00 CEST do yy.00 CEST... a je to jeden z důvodů, proč je nakonec nepřehledný. Je to zkratka a jako zkratka se píše velkými písmeny... a velká písmena táhnou pozornost a ruší při čtení. Stejně jako těch 10 různých barev, co tam ten pisálek použil.

Fakt mě nebavili lidi. Snad 7 z 10 nepochopilo, že žádné triko zatím nevyhrávají, že se dostávají jenom do slosování. A další polovina nebyla schopná pochopit, jak si ty Twitch Drops aktivovat. Jasně, když je někdo primát negramot, tak s tím WG jenom těžko něco zmůže, ale příště by to nejspíše chtělo domluvit si nějakou taktiku, jak na to reagovat. Bohužel se stalo, že nezanedbatelnou část streamu spolklo vysvětlování, jak si spárovat Twitch účet s WG a jak získávat Twitch Drops, popř. vyvracení radosti, že dotyčný vyhrál nějaké tričko aneb "thanks wg for tshirt"... Těmhle lidem se věnovala větší pozornost, než bylo zdrávo, narušovalo to atmosféru a plynulost. Na eekovi bylo vidět, že už ho to krká, ale respekt za trpělivost.

Teď to dobré:

Opravdu velký shout-out pro Germiu. Přeji jí hodně štěstí v nové práci, mou podporu si rozhodně získala. Ze všech lidí, které Wargaming zatím postavil před kameru, byla s naprostým přehledem nejlepší. A to jsem zprvu ani netušil, že je to dokonce Češka. I když mluvila méně než eekeboo, tak ho zastínila a měla na atmosféru streamu mnohem větší dopad. Sympatický hlas i styl vyjadřování. Bylo z ní cítit, že je opravdová profesionálka, přesto nebyla "strojená", působila dost charismaticky, pohodově, že by s ní člověk klidně šel okamžitě posedět. :D Jinak doporučuji udělat to, co já - hodit si její nick ze zvědavosti do Googlu. Mám radost z lidí, kteří vědí, co je baví, nebojí se tomu věnovat, jdou do věcí naplno a něco fakt umí. Ještě víc potěšující je vidět tyhle vlastnosti u ženy, protože těm takové odhodlání a cílevědomost často chybí. U jiných žen, které WG dosud obsazoval do streamů nebo videí, to bylo jenom o vzhledu, ale u Germiy v tom je konečně i něco víc.

Eekeboo je ale prostě nenapravitelný. :teethhappy: Jako snaží se být akční, ale je vidět, že to není úplně jeho doména, působí to na sílu. Neznám ho osobně, ale představuji si ho jako člověka, který ve stálém kolektivu (třeba v práci) umí udělat srandu nějakými jízlivými vtípky, ale otevřená společnost není úplně pro něj, a tím pádem ani streamy.

Nicméně Twitch Drops odměny - šance vyhrát triko OK, ale Schwarzpanzer je možná i za trest (navíc byl v black marketu za kredity a myslím, že se ani úplně nevyprodal ) , 10 čokolád opomenutelná symbolika a kamufláž gamescom 2018 je už snad tisíckrát rozdávaný humus. :) Doufal jsem, že mi padne ten druhý styl. Nakonec jsem získal oba. Ale ani ten jeden styl, co se mi jakž takž líbil, by nebyl dost motivující, abych ten stream pustil a řešil nějaké Drops. Šel jsem na něj čistě z hecu/blbosti. Díky atmosféře, kterou imo přivodila hlavně Germia, mi ale nakonec vůbec nevadilo, že ty dropy jsou o ničem. Každopádně za trochu vzácnější nebo historičtější styly bych byl šťastnější. U těchto křiklavě barevných stylů je problém, že buď se člověku fakt líbí, nebo ho fakt vytáčí... neexistuje nic mezi.

Taky jsem se poprvé zapojil do giveawaye, protože poprvé můžu říct, že tam jsou atraktivní ceny v rozumném počtu, byť popravdě bych tam místo Cobi stavebnic radši viděl nějaký model. Nějaký jednodušší na složení, samozřejmě, a s barvami i lepidlem v sadě.

Edited by Mr_Missclick, 29 August 2020 - 12:17 AM.

1 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users