Jump to content

Sledovací systém velitele

• Please log in to reply
28 replies to this topic

Miri37 #21 Posted 04 December 2020 - 09:26 PM

Field Marshal

• Player
  • 59096 battles
  • 11,883

Edit: Moje odpověď pozdě a ještě neplná. 

Edited by Miri37, 04 December 2020 - 09:27 PM.

p1_p1_p1 #22 Posted 04 January 2021 - 03:59 PM

Second Lieutenant

• Player
  • 47234 battles
  • 1,009
  • [D-FOX] D-FOX

ve zkratce - ziskat nejake maskovani znamena:
-naexpit maskovani na posadce trva radove stovky bitev vyslechtit skill na clenech posadky

-pro stojici vozidlo dosypat maskovaci sit za 100 000

-koupit ve vnejsim vzhledu pro vozidlo hotovy styl cca za 700-1750 goldu kamuflaz nebo 3 vlastni styly pro letni/zimni/poustni po 3kusech za 50 goldu kus => 3 x 3 x50 = 450 goldu

TAKZE TO STOJI HODNE CASU A PENIZE

ve zkratce ZNEHODNOTIT MASKOVANI A PRIPRAVIT HRACE O CAS, PENIZE A MOZNOST SCHOVAT SE ZA KROVIM VYZADUJE:
-koupit sledovaci system velitele coz muze znamenat -15 az -20% z maskovacich schopnosti nepratelskych vozidel za krovim at uz stoji nebo se hybou,
porizovaci naklady jsou 600 000 coz znamena asi 8 bitev s premiovym tankem

v praxi: vemes scouta, trebas light AMX13 105 postavis ho do lehkeho krovi, hodis na nej maskovacku, napatles ho kamuflazi a vypiplanou posadku a dosahnes camo 56,54,

pak okolo prolitne scout se sledovacim systemem velitele dva ctverce od tebe a vidi te, i kdyz by jsi mel mit jen -20% coz znamena camo 45.232 coz je stale hodne, ale v praxi se rozsvitis :D

jak je to mozne? jsou dve moznosti:

1) uvedene hodnoty v procentech jsou nepravdive takze ani kalkulacka camo values na wotinfo net pak nepocita tedy realne hodnoty

2) vzorec pro vypocet camo / odhaleni pouzity WG obsahuje chybu a misto -20% penalty z camo faktoru to odecita -20% z maximalni mozne hodnoty camo faktoru takze zbyte camo 36.54 nebo nizsi, coz je tak na urovni nemaskovaneho medka

co to udela s TDckem nebo MEDkem asi netreba rozebirat, a pro HEAVY TANK je to uplne s usmevem :P

TAKZE VSICHNI CO DO KAMUFLAZE INVESTOVALI CAS A PENIZE HO TIMTO V PODSTATE ZTRATILI a VYHODILI PENIZE ZCELA ZBYTECNE :D

Edited by p1_p1_p1, 04 January 2021 - 05:51 PM.

Schmudla #23 Posted 04 January 2021 - 04:55 PM

Lieutenant

• Player
  • 44625 battles
  • 1,642
  • [BIA] BIA

Block Quote

View Postp1_p1_p1, on 04 January 2021 - 04:59 PM, said:

ve zkratce - ziskat nejake maskovani znamena:
-naexpit maskovani na posadce trva radove stovky bitev vyslechtit skill na clenech posadky

-pro stojici vozidlo dosypat maskovaci sit za 100 000

-koupit ve vnejsim vzhledu pro vozidlo hotovy styl cca za 700-1750 goldu kamuflaz nebo 3 vlastni styly pro letni/zimni/poustni po 3kusech za 50 goldu kus => 3 x 3 x50 = 450 goldu

TAKZE TO STOJI HODNE CASU A PENIZE

ve zkratce ZNEHODNOTIT MASKOVANI A PRIPRAVIT HRACE O CAS, PENIZE A MOZNOST SCHOVAT SE ZA KROVIM VYZADUJE:
-koupit sledovaci system velitele coz muze znamenat -15 az -20% z maskovacich schopnosti nepratelskych vozidel za krovim at uz stoji nebo se hybou,
porizovaci naklady jsou 600 000 coz znamena asi 8 bitev s premiovym tankem

v praxi: vemes scouta, trebas light AMX13 105 postavis ho do lehkeho krovi, hodis na nej maskovacku, napatles ho kamuflazi a vypiplanou posadku a dosahnes camo 38.18,

pak okolo prolitne scout se sledovacim systemem velitele dva ctverce od tebe a vidi te, i kdyz by jsi mel mit jen -20% coz znamena camo 30.544 coz je stale hodne, ale v praxi se rozsvitis :D

jak je to mozne? jsou dve moznosti:

1) uvedene hodnoty v procentech jsou nepravdive takze ani kalkulacka camo values na wotinfo net pak nepocita tedy realne hodnoty

2) vzorec pro vypocet camo / odhaleni pouzity WG obsahuje chybu a misto -20% penalty z camo faktoru to odecita -20% z maximalni mozne hodnoty camo faktoru takze zbyte camo 18.18 nebo nizsi, coz je tak na urovni nemaskovaneho medka

co to udela s TDckem nebo MEDkem asi netreba rozebirat, a pro HEAVY TANK je to uplne s usmevem :P

TAKZE VSICHNI CO DO KAMUFLAZE INVESTOVALI CAS A PENIZE HO TIMTO V PODSTATE ZTRATILI a VYHODILI PENIZE ZCELA ZBYTECNE :D

jen jestli to moc nedramatizuješ
kamufláže si za goldy proboha snad nikdo nekupuje ne ? když se dají koupit za 75000 na 100 bitev (tedy 1 bitvu s t8 premiákem jak uvádíš, dále je BsT8PT)
úplně pomíjím spousty hotových stylů kterých mám plnou garáž, jsou sice hnusné ale zadarmo (třeba vánoční z minulých kolekcí, které se dají sehnat doslova za pár střepů).

Ano, camo skill vyjezdit chvíli trvá, ale to vyexpit, nebo vyšlechtit dohled u velitele a radisty (nedejbože když je to 1 postava) taky. A ty jim to neguješ tím že si tam dáš camo síť (v mrzké ceně 1 BsT8PT). To od Tebe není tedy moc hezké. Fujky.

A potom je tu ta nemilá věc že si tím, realtivně situačním, CSV/SSV zaplácneš slot.
Něco za něco.
A ano uznávvám, že třeba ELC (to t8 prdítko), s optikou, tlumeným výfukem a CSV je zlá, zlá, nemilá věc. Ale taky ten tank pak není skoro na nic jiného než spot, což je poněkud nevděčná role mi přijde.

Taramtum #24 Posted 04 January 2021 - 05:06 PM

Captain

• Player
  • 34675 battles
  • 2,474
  • [_AF_] _AF_

Kamufláž si kupuješ kvůli tomu jak vypadá. Na funkci to nemá vliv. Tam ti stačí co garáž/kamufláž za stříbro dá. Nehledě na to, že kamufláže za stříbro jsou docela povedené.

p1_p1_p1 #25 Posted 06 January 2021 - 05:20 PM

Second Lieutenant

• Player
  • 47234 battles
  • 1,009
  • [D-FOX] D-FOX
u kamuflazi ziju ze starych zasob, nakreckovanych z ruzdnych akci, kupovat kamuflaz na par bitev za stribrne neni moc efektivni vzhledem ke spotrebe stribrnych :)

Lenntus #26 Posted 03 April 2021 - 11:46 PM

Private

• Player
  • 8724 battles
  • 41
Mne osobne system maskovani od jisteho update prestal bavit. Tehdy ho znacne prekopali a vyrazne zvyhodnili dva typy vozidel. (To je taky duvod proc WOT zapnu jenom velmi zridka. ) Nekterym typum vozidel sebral jakoukoli moznost obrany.  Napr. v pripade, ze zustanou v bitve dva hraci proti sobe. Par krat se mi stalo, ze jsem zustal s TD sam proti medku nebo lightu. Naposledy to bylo proti ELC. Muj Skorpion G - dohled 427m (skladana optika ), posadka 6-ty perk na 49%. Moje vozidlo stalo nehybne v krovi (uz jsem nehral, jen jsem cekal co udela souper, vedel jsem, ze nemam sanci ho spotnout v otevrenem prostoru a na rovine, zkusenosti z minulych her ). Prijel, spotnul, opakovane vystrelil na muj tank. nerozsvitil se samozrejme, muj tank znicil a bitvu vyhral. Tak takova hra, kde system sebere hraci moznost reagovat, branit se, me opravdu nebavi. Kdyby bylo moje vozidlo s nejakou zakladni posadkou nebo bez vybaveni, nereknu nic. Ale tohle je pro mne opravdu uz pres caru. Kdysi, hodne davno spot system fungoval jinak. (o tom ze takove artillerii zmensili spotovaci dosah "po konec jejich kanonu", skoda mluvit ) No co, nasel jsem si jinou hru, kdyz uz me k tomu Wargaming neprimo donutil. Penizky ted tecou jinam. Mejte se tu hezky.

happy_killer_cz #27 Posted 28 May 2021 - 04:54 PM

Warrant Officer

• Player
  • 37342 battles
  • 648
  • [SK-NB] SK-NB

Tady jsou napsány úplné nesmysly které by mohli nováčky zmást.:

1. Největší nesmysl... investovaný čas a peníze do kamufláže jsou dle hráče p1_p1_p1 vyhozené... To není pravda. Vaše hodnota kamufláže zkrátí vzdálenost na kterou vás nepřítel spotne... Tj pokud máte 20....a soupeř má dohled 200m. uvidí vás na 160m pokud máte 40 tak vás spotne na 120m... Pokud si dá vybavení co dohled zlepší, třeba sledovací systém velitele (který zvýší dohled na pohybující se tanky) stále záleží na vaší kamufláži, na jakou vzdálenost vás spotne a naopak je pro vás v takovém případě kamufláž ještě potřebnější....

Pak píše  "sledovací systém velitele je 600 000 coz znamena asi 8 bitev s premiovym tankem"  Pak by zjednodušeně příručka za 1 000 000 kterou tu schopnost získáte byla 14 bitev s prémiovým tankem.  To bych odhadoval  že to bude cca. 2x tolik. ale to není důležité obojí je stejně v pohodě....

Sledovací systém částečně eliminuje křoví, takže kdo byl zviklej že se jen postaví do křoví, celou bitvu nic nedělá a na konci odejde na prvním místě ... tomu se toto vybavení líbit nebude.....

zbrnda #28 Posted 14 July 2021 - 09:31 AM

Private

• Player
  • 37197 battles
  • 2

Asi to vyzní hloupě,jak je vyobrazeno CVS,respektive,jak se k němu dostanu a mohu jej následně na lajta osadit? Díky za radu.

Leeroy_YOLO #29 Posted 14 July 2021 - 11:31 AM

Lieutenant General

• Player
  • 7605 battles
  • 7,145

View Postzbrnda, on 14 July 2021 - 09:31 AM, said:

Asi to vyzní hloupě,jak je vyobrazeno CVS,respektive,jak se k němu dostanu a mohu jej následně na lajta osadit? Díky za radu.

Sledovací systém velitele můžeš na tank umístit stejně jako jakékoliv jiné vybavení - klikni do slotu, můžeš použít i filtr oka.

Pokud ho v nabídce nevidíš, zkontroluj, zda je tank schopen vybavení použít. Sledovací systém velitele je omezen pouze pro LT a MT 8. a vyšší úrovně.

Viz: https://worldoftanks...o-vehicle-types

1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users