Jump to content

A46

VI. tier Prémiový tank

• Please log in to reply
3 replies to this topic

Sstyx #1 Posted 08 September 2020 - 08:38 AM

Czech Community Manager

• WG Staff
  • 20544 battles
  • 5,485
  • [WG] WG

Britský prémiový lehký tank VI. úrovně.

Více informací o tanku v Tankpédii. 

Odkaz na tanks.gg - statistiky a 3D model.

Sgt_Jurca #2 Posted 08 September 2020 - 11:54 AM

Lance-corporal

• Player
  • 36301 battles
  • 65
  • [ULTRA] ULTRA
Koupil jsem tenhle tank za 1500 narozeninových mincí, mám rád svižné (lehké;) vozidla a na tieru 6 jsou již zábavné lighty (Type 64, T37, AMX 12T) s očekáváním, že mi přinese také zábavu, udělám v tom nějaký skill na posádce a přivydělám nějaké kredity. Již předem jsem věděl, že dělo nebude jeho nejsilnější stránka, ale tento tank nemá absolutně nic kromě camobonusu, působí na mě, že byl připraven pro hru ještě předtím než došlo ke změnám HP má low tierech a WG ho vzalo a nabídlo tak jak byl, však oni si to vyjezdí, nebo koupí..Co opravdu nechápu je počet HP (které jsem myslel ze vychází většinou z nějakých pancéřových hodnot které má oproti jiným LT relativně vyšší;) dokonce má nižší než kolové AMD, to by se ještě dalo přežít, ale bohužel své soupeře na DPM opravdu neustřílíte, s maximálkou 60 by to bylo fajn, ale výkon motoru není bůhví jaký takže 60 opravdu nejedete..dohled 370 je průměr pokud se nepletu na tieru 6 (nemám to teď úplně nastudované pouze vím ze type 64 ma 400), takže jediné co vám zbývá je to camo, které stejnak nevyužijte jako pasivní spoter jelikož na pozici nedojedete včas a s tím dohledem toho taky moc nenaděláte, jediné + co je ze má 4 člennou posádku a pokud vám chybí dodělat nějaký skill na Centuriona či SuperConq lajnu můžete ji tam precvicit a dodělat na tomto stroji..ovšem kdyby to byla zábava s tím tankem ..tudíž me zajímá zdali WG s tím něco udělá, nebo nechá tohoto zadarmo zmetka, tak jak je..podle mě jasný kandidát na buff.

SuperKravatak #3 Posted 17 September 2020 - 01:22 AM

Lieutenant

• Player
  • 64440 battles
  • 1,712
  • [_AF_] _AF_

V rámci 10. výročí WoT jsme si mohli vyjezdit "dárek", prémiový šestkový light A46. Recenze je tu proto, aby odhalila, jak kvalitní "dárek" to je.

Majisek #4 Posted 18 October 2020 - 01:55 PM

Staff Sergeant

• Player
  • 77565 battles
  • 366
nějaký balanc, kdy jeden tank má rychlost, druhý dělo, třetí pancíř...  tak tohle má opravdu, ale opravdu všechno na prd... type64 je radost, a zábava hrát, tohle je hrůza... co taky čekat od tanku zadarmo...

Edited by Majisek, 18 October 2020 - 01:56 PM.

1 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users