Jump to content

yüksek hedefleri olan klan arıyorum

klan hedef gelişim clan arıyorum aramak seferler sefer savaş metal

• Please log in to reply
2 replies to this topic

KutuKoala #1 Posted 20 September 2020 - 07:37 PM

Sergeant

• Player
  • 11942 battles
  • 283
  • [QUITE] QUITE

merhaba arkadaşlar ve sayın klan yetkilileri

3 seneyi aşkın zamandır bu oyunu oynamaktayım. elimde artylerden tut lightlara kadar pek çok çeşit tank bulunmaktadır.

çoğu zaman random oyuncularına dayanamadığımdan kale oynuyorum. oldukça aktif bir oyuncuyum her gün saatlerimi veriyorum ve şükür halen oyunum gelişime devam ediyor.

eğer random oyuncularına sabretmeyi başarır da oynarsam şöyle bir durum ortaya çıkıyor ekran resmi ile göstereyim

bu resimden de göreceğiniz gibi son 1000 maçımın wn8i 2158 dir ki çok daha fazlasını yapabilecek kapasiteyi kendimde görüyorum randoma sabredip oynarsam!!

şimdi kendimi gösterdikten sonra ne istediğime gelelim.

ben iddialı, sağlam oyunculardan oluşan, gelişime açık, toprak savaşına katılıp oyuncularına tank aldırma misyonu bulunan ve geçen toprak savaşında da başarılı olmuş olan bir klan arıyorum.

oldukça aktif olduğumdan kale savaşlarına hemen her gün katılırım bunda bir sıkıntı yok, ts, dc kullanırım bunda da bir sıkıntı yok. hatta o kadar aktifim ki klanımın kale savaşları bitince başka klanların kale savaşlarına lejyoner olarak katılırım o konuda benden yana sıkıntı yok.

en son bulunduğum klan uluslar arası karışık bir klandı yeni kurulmuştu. tüm oyuncuları çok kaliteli çok iddialı idiler . peki ben neden ayrıldım çünkü komutanları yetersizdi. çok hatalı taktikler veriyordu ve bizden çok daha zayıf klanlara karşı dahi yeniliyorduk. bunu gördüm bunun düzelmesinin zor olduğunu düşündüm ve bana bu klanın yetmeyeceğini görerek çıkmıştım.

gireceğim klan lütfen toprak savaşlarına kadar beni kalelerinde oynatıp kışın ki toprak savaşı gelip çatınca dışarıdan başkalarını toplayıp oynatmasın. dürüst olsun!

benden yana hemen hiç bir şey sorun olmaz, uyumluyumdur, açık fikirliyimdir, fikirlerimi zamanında ve yerinde belirtmekten çekinmem, şu var ki ödül tankları 907 279e gibi tanklarım bulunmamaktadır. halen tank açmaya devam etmekteyim.

zor şartlar öne sürdüğümü sanmıyorum ama ne olursa olsun fikirlerinizi belirtebilirsiniz.

teşekkürler

Jarnnac #2 Posted 20 September 2020 - 10:09 PM

Warrant Officer

• Player
  • 30582 battles
  • 647
  • [I_Q] I_Q

Gönlüne göre bir klan bulursun umarım. Bazı oyuncular klan oyuncuları bazıları random oyuncularıdır. Ama KutuKola ya göre bir klan illa ki vardır. :D Geçen bir klanın oyuncu arayışı vardı. WN8 kirterlerine uyuyorsun sanırım.

http://forum.worldoftanks.eu/index.php?/topic/753400-cure/

KutuKoala #3 Posted 20 September 2020 - 10:51 PM

Sergeant

• Player
  • 11942 battles
  • 283
  • [QUITE] QUITE

View PostJarnnac, on 20 September 2020 - 10:09 PM, said:

Gönlüne göre bir klan bulursun umarım. Bazı oyuncular klan oyuncuları bazıları random oyuncularıdır. Ama KutuKola ya göre bir klan illa ki vardır. :D Geçen bir klanın oyuncu arayışı vardı. WN8 kirterlerine uyuyorsun sanırım.

http://forum.worldoftanks.eu/index.php?/topic/753400-cure/

teşekkür ederim iyi niyetinden dolayı :)

sana 40 fırın ekmek lazımda bize lazım değil mi bro 

ben her daim gelişime açık her daim yeni bir şeyler öğrenme isteğindeyim

ben yazdım yazacamı hep ben başvuruyordum bu sefer onlar gelsinler öğrenmek istedikleri sormak istedikleri şeyler varsa sorsunlar

kendime güveniyorum bu oyunu üst düzey rahat oynarım. klan maçlarında sırıtmam. gerisi klanlara kalmış beklicem

Also tagged with klan, hedef, gelişim, clan, arıyorum, aramak, seferler, sefer, savaş, metal

1 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users