Jump to content

Test Aktualizacji 1.10.1 - Główny Wątek

• Please log in to reply
37 replies to this topic

parim1331 #1 Posted 21 September 2020 - 12:13 PM

Polish Community Manager

• WG Staff
  • 8891 battles
  • 2,807
  • [INVIL] INVIL

Witajcie Czołgiści!

W tym wątku możecie dyskutować na temat nadchodzącej aktualizacji 1.10.1, w której to znajdziecie:

NeoPOLAND #2 Posted 24 September 2020 - 07:30 PM

Lieutenant

• Player
  • 57308 battles
  • 1,685
  • [VIVE1] VIVE1
Sporo się dzieje jak i dużo tego wszystkiego na raz i pięknie  :) nie da się nudzić + WG

arek2602 #3 Posted 24 September 2020 - 07:50 PM

Warrant Officer

• Player
  • 20997 battles
  • 611
  • [XIII_] XIII_

Block Quote

Po przeanalizowaniu statystyk z aktualizacji 1.10. zdecydowaliśmy się też zwiększyć skuteczność innego niemieckiego pojazdu, Leopard Prototyp A. Oto lista zmian, którym zostanie poddany ten czołg:

• czas celowania: z 1,9 do 2 sekund
  • rozrzut działa podczas obrotu kadłuba: z 0,16 do 0,2
  • rozrzut działa podczas obrotu wieży: z 0,1 do 0,12

Buff w kosmos...

profes79 #4 Posted 24 September 2020 - 07:59 PM

Field Marshal

• Player
  • 26451 battles
  • 10,900
  • [_CHS_] _CHS_

View Postarek2602, on 24 September 2020 - 08:50 PM, said:

Buff w kosmos...

KOchany tłumacz...w wersji angielskiej stoi jak byk "We’re also adjusting the effectiveness of another popular German vehicle, the Leopard Prototyp A, after reviewing statistics from the Update 1.10 release."

Sformułowanie "walimy kolejnym nerfem w i tak trudny do grania czołg" byłoby przecież takie niepolityczne. Ale za to Obj. 140 poprawimy depresję i pancerz kadłuba; za słaby jest.

Edited by profes79, 24 September 2020 - 08:00 PM.

Alpa_Chino #5 Posted 24 September 2020 - 08:51 PM

Lieutenant Сolonel

• Player
  • 35906 battles
  • 3,392

Czy oni buffują ruskiego meda Obj140, a nerfią niemiecką 9?

xDDDDDDDDDDDDDD

brak słów....

dominik70 #6 Posted 24 September 2020 - 08:56 PM

Lance-corporal

• Player
  • 33651 battles
  • 51
  • [S4A] S4A

Po przeanalizowaniu statystyk z aktualizacji 1.10. zdecydowaliśmy się też zwiększyć skuteczność innego niemieckiego pojazdu, Leopard Prototyp A. Oto lista zmian, którym zostanie poddany ten czołg:

• czas celowania: z 1,9 do 2 sekund
  • rozrzut działa podczas obrotu kadłuba: z 0,16 do 0,2
  • rozrzut działa podczas obrotu wieży: z 0,1 do 0,12
  • No *edit faktycznie zwiększenie skuteczności, gdzie na wagary chodził tłumacz.

Edited by Peter_Wolf, 24 September 2020 - 09:08 PM.
Nie przeklinaj

Zibi_ST #7 Posted 25 September 2020 - 09:59 AM

Corporal

• Player
  • 40230 battles
  • 123
  • [FNPRO] FNPRO

-nieśmiertelniki
Rzecz zbędna i potrzebna na obecnym poziomie gry. Całe zasoby z takich bzdetów powinny być przeniesione na poprawę grywalności a tu jest morze do zrobienia. Ostatnimi czasy większość graczy gra nie dla frajdy z samego grania tylko dla nagród a powinno być odwrotnie. 

- Rebalans wysokopoziomowych czołgów średnich
Takie działania są jak najbardziej mile widziane o ile są z sensem przeprowadzone a tutaj:
Poprawki w linii do E50 M i 121 są OK i były potrzebne ale nerfienie Leoparda PTA to przegięcie sprawdziłem jego statystyki  i są dużo gorsze od Objecta 430 przy czym Object znajduje się na czele stawiki medeów IX poziomu a Leopard odwrotnie ale to w niczym nie przeszkadza aby go znerfić niemiecki czołg to można…

- Bitwy rankingowe
Być może te zmiany przyniosą cos dobrego

- Poprawki w Wyposażeniu 2.0
Poprawki w interfejsie ok może się przydadzą
„wyposażenie z niekompatybilną klasą” to jest jakaś paranoja dlaczego musze zmieniać wyposażenie (kupować nowe) dla pojazdów poziomów II-VII  które były wcześniej kupione i zamontowane mam w garażu ponad 100 pojazdów gram nimi w zależności od chęci i potrzeb niektórymi sporadycznie i teraz musze je wszystkie przejrzeć i zmienić wyposażenie i wydać na to srebrniki. Co z graczami którzy w tym czasie nie zaglądali do gry wrócą i zastana pojazdy bez wyposażenia wielu z nich da sobie spokój z graniem z WOT’a .
Samo w prowadzenie nowego wyposażenia super gracze czekali na to od dawna nowe moduły dają nowe możliwości jest fajnie, niższe ceny dla pojazdów niskich poziomów super, ale WG nie było by sobą gdyby przy okazji nie popsuli kilku innych dobrych rzeczy brak możliwości darmowego  przenoszenia niektórych modułów miedzy pojazdami i ograniczenie ich ilości na niskich tierach. Mam przykład jak na to zareagowali nowi gracze być może przyszli klienci WG.  W marcu podczas obostrzeń pandemii moje dzieciaki zaczęły pogrywać w Wota i z racji że to uczniowie początkowych klas  bawili się na 2,3 tierach dalej było im ciężko. Przestudiowali drzewka technologiczne „zbierali” sporo informacji i pojazdach historycznych w grze, wyciągnęli w to sporo kumpli z klasy i podwórka po krótkiej przygodzie z Wotem wywalono im znaczną cześć pojazdów z drzewek technologicznych cześć z tych dzieciaków podziękowała i przesiali grać w grę, moi po jakimś czasie wrócili wyciągnęli tez ponownie kilku kumpli. Zarobili trochę kasy kupili wyposażenie mogli przekładać siatki, lornetki miedzy pojazdami zaczynali się coraz lepiej poruszać  po mapach. I przyszło wyposażenie  2.0 i czar z grania prysł ciężko zarobionego wyposażenia mogli zamontować to co mieli to była nie ta klasa i trzeba było kupować nowe na co kasy nie było. Stwierdzili ze nie będą grać w grę w której twórcy ich oszukują i okradają i dali sobie spokój z graniem w Wota znaleźli jakieś inne gierki o czołgach i teraz rzadko zaglądaj jak Tata gra. Takimi „poprawkami”  w grze WG zatraciło kilkunastu jak nie kilkudziesięciu potencjalnych klientów w obrębie mojego podwórka a w skali sewera ??  Brawo      

- Dostosowanie map
Tutaj jest sporo do zrobienia i temat jest trudny trzeba to przetestować i wyciągnąć wnioski

- Przeprojektowanie misji dziennych
To jest jeden z elementów przyciągnięcia graczy na serwery i WG zmierza w kierunku nieważne jak mocno zepsujemy grę da się dobre nagrody gracz i tak będą grać…
Sam pomysł nagradzania drobnymi gadżetami za czas spędzony w grze nie jest zły tylko te nagrody  powinny być sensowne a nie wpływać na pogorszenie grywalności. Największym „rakiem tych nagród są schematy ” nie dość ze wypadają najczęściej to jak chcę jakąś misje zresetować to co wypadnie ?? oczywiście schematy. To badziewie powinno być ograniczone do minimum i to wszędzie totalnie psuje grę wpychanie czerwonych graczy bez pojęcia o rozgrywce na wysokie poziomy całkowicie niszczy frajdę z grania. Tacy gracze powinni się zapoznawać z grą jej mechanikami na niskich poziomach (ale większość pojazdów została wywalona z drzewek technologicznych) a nie rozwalać rozgrywkę na wyższych co znacznie zniechęca do grania. Wielu graczy odpala wota zgarnie parę nagród i nie chce się dalej męczyć i frustrować.  Gdy zaczynałem przygodę z wotem i doczłapałem się to VI tieru było w bitwach więcej zielonych, niebieskich graczy niż teraz na X. Kilka dni temu nie mogłem uwierzyć w to co zobaczyłem na randomie. Wyjechałem na bitewkę „polskim Pudelkiem” wylosowało na Lotnisko 7 tiery nie jest źle pluton 3szt czołgów ciężkich na topie pomyślałem że szybko ogarną przepychacz i pchną dalej. Po chwili  patrzę jeszcze raz na nasz topowy pluton i ręce mi zaczynają opadać pomidory z WN8 poniżej 150 jeden 70 pare. Po tym co wykonali podczas rozgrywki zacząłem się zastanawiać czy to na pewno są prawdziwi gracze a nie Boty WG przez pól bitwy chowali się przy bazie za górkami a jak dojechali na przepychacz zeszli w minutę jeżeli taki jest pomysł WG na poprawę rozgrywki to ja dziękuję za takie pomysły i przestaje wspierać ten projekt co czyniłem przez ostanie kilka lat.

parim1331 #8 Posted 25 September 2020 - 10:11 AM

Polish Community Manager

• WG Staff
  • 8891 battles
  • 2,807
  • [INVIL] INVIL

View Postarek2602, on 24 September 2020 - 07:50 PM, said:

Buff w kosmos...

Tłumaczenie artykułu zostało już poprawione.

Dantezpolski #9 Posted 25 September 2020 - 10:33 AM

Private

• Player
  • 5985 battles
  • 36
  • [IWBP] IWBP
Powróciłem do wota po 8 latach przerwy, gram różnie od 120 do 25 bitew miesięcznie ( na tyle ile czas pozwala) i w dobie ciągłych aktualizacji i zmian, które wywracają kilka funkcji do góry nogami mam jedno zasadnicze pytanie (gdyż już się gubię w tym wszystkim). Otóż rozumiem, że mam zdejmować wyposażenie z poziomów II-VII (niepasujące) najlepiej teraz tak? Po wejściu tej łatki stracę 30 darmowych zestawów demontażowych? Czy błądzę, czy ja coś pominąłem, ale chyba te 30 zestawów zostało już rozdanych prawda? Mam je wszystkie wykorzystać do czasu wejścia aktualizacji 1.10.1 bo później znikną z mojego magazynu, czy po prostu ktoś, kto się dawno nie logował i zapnie nagle aktualizację 1.10.1 ich po prostu nie dostanie?

Edited by Dantezpolski, 25 September 2020 - 10:40 AM.

Wlodi89LCT #10 Posted 25 September 2020 - 10:36 AM

Second Lieutenant

• Player
  • 19333 battles
  • 1,360
  • [-S-H] -S-H

View Postparim1331, on 21 September 2020 - 12:13 PM, said:

Witajcie Czołgiści!

W tym wątku możecie dyskutować na temat nadchodzącej aktualizacji 1.10.1, w której to znajdziecie:

A co ze zmianami amunicji? 

09:42 Added after 6 minute

View PostDantezpolski, on 25 September 2020 - 10:33 AM, said:

Powróciłem do wota po 8 latach przerwy, gram różnie od 120 do 25 bitew miesięcznie ( na tyle ile czas pozwala) i w dobie ciągłych aktualizacji i zmian, które wywracają kilka funkcji do góry nogami mam jedno zasadnicze pytanie (gdyż już się gubię w tym wszystkim). Otóż rozumiem, że mam zdejmować wyposażenie z poziomów II-VII (niepasujące) najlepiej teraz tak? Po wejściu tej łatki stracę 30 darmowych zestawów demontażowych? Czy błądzę, czy ja coś pominąłem, ale chyba te 30 zestawów zostało już rozdanych prawda? Mam je wszystkie wykorzystać do czasu wejścia aktualizacji 1.10.1 bo później znikną z mojego magazynu, czy po prostu ktoś, kto się dawno nie logował i zapnie nagle aktualizację 1.10.1 ich po prostu nie dostanie?

Z tego co pamiętam, to po wejściu aktualizacji niepasujące moduły zostaną automatycznie zdjęte z pojazdów. 

GuliwerReborn #11 Posted 25 September 2020 - 12:37 PM

Staff Sergeant

• Player
  • 53230 battles
  • 310

Zmiany w misjach dziennych... już czekam, aby porównać stare do nowych po odpowiednim czasie. Tu moje porównanie do Nagród za Zasługi http://forum.worldof...__fromsearch__1

Czekam aż WG pomyśli co zrobić ze schematami. Ja bym proponował wymianę na książeczki szkoleniowe załogi. Mam nadzieję, że te 3x 1godzina 50% exp wypadnie z nagrody z paska bo to jest badziew.

profes79 #12 Posted 25 September 2020 - 12:49 PM

Field Marshal

• Player
  • 26451 battles
  • 10,900
  • [_CHS_] _CHS_
Co więcej, do tej pory ściągało się je bez kosztów.

Unterwalder #13 Posted 25 September 2020 - 02:23 PM

Staff Sergeant

• Player
  • 61864 battles
  • 381
  • [SOVIA] SOVIA

View PostGuliwerReborn, on 25 September 2020 - 12:37 PM, said:

Zmiany w misjach dziennych... już czekam, aby porównać stare do nowych po odpowiednim czasie. Tu moje porównanie do Nagród za Zasługi http://forum.worldof...__fromsearch__1

Czekam aż WG pomyśli co zrobić ze schematami. Ja bym proponował wymianę na książeczki szkoleniowe załogi. Mam nadzieję, że te 3x 1godzina 50% exp wypadnie z nagrody z paska bo to jest badziew.

Te 3x 50% to badziew, ale najgorszym jest rozczarowanie kiedy czekamy na nowe rozdanie pod koniec tygodnia, a tu znowu tylko te rezerwy.  Już lepiej żeby z góry było wiadomo że nic ciekawego nie będzie. A 5 miesiecy temu zapowiadało się naprawdę godnie: wciągu kilku pierwszych tygodni wpadły mi 4 grube książki. Przyznam że akcja wywołała pożądany skutek- codziennie siadałem do komputerka żeby skrupulatnie wypełnić misje dzienne.

Przypomniało mi to zabieg marketingowy jaki zastosowano przy otwarciu nowych delikatesów u mnie na osiedlu, dobrych parę lat temu: wchodzę a tam w każdej kasie, za każdą ladą stoi Piękna Dama. Myślę sobie "Będę tu kupował. A może też się ożenię"  Niestety trzy dni później tych pięknych pań  już nie było;

DjAndy #14 Posted 25 September 2020 - 06:57 PM

Lance-corporal

• Player
  • 41418 battles
  • 51
  • [-7TP-] -7TP-
Mam pytanie: Czy game center powinien pobrać test publiczny automatycznie, czy muszę ręcznie doszukać się pliku instalacyjnego?

Pytam, gdyż korzystając z odnośnika "tego linku" z wskazówki dot. klienta testu publicznego pobrałem, zainstalowałem, zalogowałem się i nic się nie wydarzyło...

Chciałbym potestować nowe zmiany, lecz game center nie pobiera mi testowej wersji gry.

TheAndyboy8 #15 Posted 25 September 2020 - 08:19 PM

Staff Sergeant

• Player
  • 19592 battles
  • 380
  • [ZORRO] ZORRO

View Postparim1331, on 21 September 2020 - 12:13 PM, said:

Witajcie Czołgiści!

Robicie sobie chyba jakieś jaja albo, bez obrazy, upadliście na głowę skoro jeszcze bufujecie Obj.140. Przecież to jest jeden z ostatnich czołgów w kolejce do bufowania w tej grze. Chcecie poprawić mu przeżywalność? To weźcie najpierw sprawdźcie przeżywalność wielu innych czołgów, która w porównaniu do Obj.140 jest żadna...

Każda seria bufów jakichkolwiek pojazdów zawsze musi też zahaczyć o jakiegoś ruska, nawet kiedy nie jest to w takim przypadku potrzebne. To już nawet nie jest ani śmieszne, ani smutne, bo człowiek sam nie wie jak do tego podejść i skomentować.

Poprawienie przeżywalności Obj.140... Jagdpanzer E-100 się aż uśmiał z tego powodu...

NieposkrzypywanieKSKrz #16 Posted 26 September 2020 - 01:46 AM

Private

• Player
  • 17053 battles
  • 47
  • [TITNS] TITNS
Dalej się nie podniosłem po nerfie progetto

_HyHy_ #17 Posted 27 September 2020 - 09:50 AM

Lance-corporal

• Player
  • 50723 battles
  • 99
Buff dla wz 120 to jakaś kpina nic mu nie poprawiono co powinno być poprawione, na pewno go nie odkupie.

Zibi_ST #18 Posted 27 September 2020 - 10:38 AM

Corporal

• Player
  • 40230 battles
  • 123
  • [FNPRO] FNPRO

parim1331

Pytanie do ciebie

Co zamierzacie zrobić z tysiącami schematów zalegającymi w naszych garażach mam ich 1763- uniwersalne oraz 1144 narodowe nie są mi do niczego potrzebne pewnie większości graczy też. Do tego znowu ich mnóstwo wpadnie przy okazji przepustki bitewnej i misji dziennych. jestem ciekaw ile razy razy będę musiał resetować misje aby pozbyć się tego badziewia z puli nagród akurat jest niedziela to mam czasz wymięcie tez to z puli nagród za Tank Rewards.

Gdzieś wyżej padła proporcja wymiany ich na książecki szkoleniowe bardzo dobry pomysł popieram 

Edited by Zibi_ST, 27 September 2020 - 10:49 AM.

NizaGOL #19 Posted 28 September 2020 - 08:03 PM

Private

• Player
  • 6864 battles
  • 10
Grałem leopardem po zmianach, jest okropny. Nie rozumiem tej zmiany, to pojazd który ma mieć celne działo. Statystyki mówią same za siebie. Jedne z najgorszych na serwerze, zmiany muszą zostać wycofane.

SerafiQ #20 Posted 29 September 2020 - 12:31 PM

Private

• Player
  • 8977 battles
  • 15
  • [K_2_K] K_2_K
Jest problem brak dźwięku w grze własnego pojazdu tylko przed startem słychać go, buguje się pluton pierwsza bitwa na 8 potem jak chce się wybrać inny pojazd to pisze że pojazd nie spełnia wymagań a to nadal tier 8 trzeba wyjść z plutonu i wejść z powrotem.

1 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users