Jump to content

Rebalans wysokopoziomowych pojazdów średnich w aktualizacji 1.10.1

• Please log in to reply
142 replies to this topic

PanAmelinium #121 Posted 23 October 2020 - 02:28 PM

Staff Sergeant

• Player
  • 23305 battles
  • 419
  • [ACUCU] ACUCU

View PostMsciboj, on 23 October 2020 - 02:53 PM, said:

Możesz podać jaki procent graczy skorzystał ze zniżki 50% kupując wyposażenie. 

Jako dodatkowy argument możesz przytoczyć daty eventow w których dostępna była ta zniżka (tak powszechnie używana) tak z ostatniego roku i 2 lat.

Tak aby wszyscy mogli dostrzec ten twój "standard".

A mam to zrobic, bo?

PanAmelinium #122 Posted 23 October 2020 - 02:42 PM

Staff Sergeant

• Player
  • 23305 battles
  • 419
  • [ACUCU] ACUCU

View Postherhor67, on 23 October 2020 - 02:53 PM, said:

Nie biorę za standard zniżki tylko za ile je można sprzedać. Gdyby WG dało zniżkę taką że wszystko kosztuje 10k, to dalej wartość by się nie zmieniła, bo dalej można po zniżce za tyle samo sprzedać.

Zniżek 50% już nie będzie, bo Parim powiedział że będzie wkrótce.

To cie zaskocze, wszystkie moduły dalej mozna sprzedac za polowe kosztu zakupu bez znizek. Nic sie nie zmienilo. To ze obecnie nie bylo znizek 50% nie zmienia faktu ze nic nie tracisz przy zamianie modulow do 7 tieru, a to udowodnilem wyzej. Gdybys zakupil zupelnie nowy czolg, wtedy faktycznie musisz kupic mu moduly. 

View Postherhor67, on 23 October 2020 - 02:53 PM, said:

A ty dalej nie rozumiesz że nie liczy się co jest na czołgu, tylko ile masz łącznie kredek na koncie. I co prawda względem czołgu zyskujesz, ale względem całości konta tracisz. Niezależnie czy liczysz wartość jako cenę kupna czy sprzedaży. Z resztą jw. licząc pełną cenę wychodzisz jeszcze gorzej.

Nom, nie rozumiem. Co to znaczy "calosci konta". Konto to czolgi i tu sie zgadzasz ze wychodzisz na plus. Czego ci jeszcze trzeba. 

A liczac pelna cene, wciaz mozna wymienic dosylacz bez problemu. A to ze jest teraz  "mniej warty" nie ma zadnego znaczenia. 

herhor67 #123 Posted 23 October 2020 - 03:51 PM

Brigadier

• Player
  • 18554 battles
  • 4,706
  • [LICHO] LICHO

View PostPanAmelinium, on 23 October 2020 - 02:42 PM, said:

To cie zaskocze, wszystkie moduły dalej mozna sprzedac za polowe kosztu zakupu bez znizek. Nic sie nie zmienilo. To ze obecnie nie bylo znizek 50% nie zmienia faktu ze nic nie tracisz przy zamianie modulow do 7 tieru, a to udowodnilem wyzej.

Nic nie udowodniłeś, bo raz zakładasz że moduł jest warty cenę zakupu a raz że sprzedaży - może się zdecyduj, i jeszcze raz policz - wyjdzie ci to co mi. Ewentualnie możesz w moich obliczeniach wskazać błąd.

A powyżej 7 tieru już się traci? Ciekawe, bo z tego co wiem to tam się nie zmieniały klasy, ale może coś mnie ominęło...

Gdybys zakupil zupelnie nowy czolg, wtedy faktycznie musisz kupic mu moduly.

Co ma kupowanie nowego czołgu do tego, że nie było okazji kupić bezstratnie nowych klas wyposażenia? Bez znaczenia czy kupisz go za kredyty, za żarcie, za gaśnice czy za stare moduły, tak czy tak stracisz.

Nom, nie rozumiem. Co to znaczy "calosci konta". Konto to czolgi i tu sie zgadzasz ze wychodzisz na plus. Czego ci jeszcze trzeba.

Całość konta to wszystko co na nim jest - ilość czystych kredytów, czołgi, ich moduły i wyposażenie, ammo, moduły i wyposażenie w magazynie, żarcie, naprawki, apteczki, gaśnice, nawet naklejki, napisy czy malowania które da się sprzedać na kredyty.

I kolejna rzecz której nie rozumiesz. Z czołgiem wychodzisz na plus tylko jeśli nigdy go nie sprzedasz. Zamiast np. kisić na nim wentę wartą 300k, kisisz tylko wentę wartą 100k (nie ważne czy kupioną za pełne 200k czy 150k/100k ze zniżki) więc kosztowała cię trochę mniej. Natomiast jeśli kiedykolwiek ten czołg sprzedasz - kiedyś odzyskałbyś pełne 300k, a teraz tylko 100k, więc jeśli teraz nie kupiłeś na "zniżce" 50% to już straciłeś.

Ostatnie zdanie już wyjaśniałem, nie chce mi się kolejny raz tego samego pisać. Jeśli czołg, na którym jest ten dosyłacz, zatrzymasz na zawsze, to zyskałeś; w przeciwnym przypadku tracisz przez podwójne kupowanie.

Czekam jeszcze aż Profes wróci tu po naszej rozmowie i przyzna się że ani nie przeczytał warunków zamiany wyposażenia, ani nie wiedział że wenty zmieniają nazwy, więc myślał że z went za 50k mu się zrobiły za 600k :trollface:

Edited by herhor67, 23 October 2020 - 04:42 PM.

Msciboj #124 Posted 23 October 2020 - 04:17 PM

Captain

• Player
  • 21752 battles
  • 2,433

View PostPanAmelinium, on 23 October 2020 - 01:28 PM, said:

A mam to zrobic, bo?

W tym przypadku błędnie zrozumiałem twoja odpowiedź udzieloną Herhorowi. Po przeglądnięciu wcześniejszego wpisu cofam pytanie. 

PanAmelinium #125 Posted 23 October 2020 - 06:25 PM

Staff Sergeant

• Player
  • 23305 battles
  • 419
  • [ACUCU] ACUCU

View Postherhor67, on 23 October 2020 - 04:51 PM, said:

Nic nie udowodniłeś, bo raz zakładasz że moduł jest warty cenę zakupu a raz że sprzedaży - może się zdecyduj, i jeszcze raz policz - wyjdzie ci to co mi. Ewentualnie możesz w moich obliczeniach wskazać błąd.

A powyżej 7 tieru już się traci? Ciekawe, bo z tego co wiem to tam się nie zmieniały klasy, ale może coś mnie ominęło...

Nigdzie nie pisalem o tym ile "warty" jest modul. To ty ciagle rozpisujesz sie ze jest warty cene sprzedazy.

A powyzej 7 tieru zmiany nie siegnely. Ciekawe, bo powyzej 8 tieru czolgi maja 1 klase i nie potrzebuja podmianek w modulach, ale moze cos mnie ominelo.

Wydałeś na wentę do KaVuszki 250k, którą mógłbyś potem sprzedać za 250k. Obecnie dostałeś 100k kredek i wentę 2 klasy którą sprzedasz za 100k. Zarobiłeś -50k.

Tobie wyszla kompletna glupota. Najpierw w 1.0 obliczasz cene wentylacji z przecena 50%, a nastepnie w 2.0 piszesz o kupowaniu wentylacji juz bez zadnej promocji i jestes zadowolony bo wychodzi minus. 

Co ma kupowanie nowego czołgu do tego, że nie było okazji kupić bezstratnie nowych klas wyposażenia? Bez znaczenia czy kupisz go za kredyty, za żarcie, za gaśnice czy za stare moduły, tak czy tak stracisz.

To ze na czolgu z modulami ktory miales do tej pory w garazu nie tracisz nic, a wrecz dostajesz kredyty co pisalem wyzej. I to jest fakt. Przy kupnie nowego musisz mu zakupic moduly, a obecnie nie ma znizek.

I kolejna rzecz której nie rozumiesz. Z czołgiem wychodzisz na plus tylko jeśli nigdy go nie sprzedasz. Zamiast np. kisić na nim wentę wartą 300k, kisisz tylko wentę wartą 100k (nie ważne czy kupioną za pełne 200k czy 150k/100k ze zniżki) więc kosztowała cię trochę mniej. Natomiast jeśli kiedykolwiek ten czołg sprzedasz - kiedyś odzyskałbyś pełne 300k, a teraz tylko 100k, więc jeśli teraz nie kupiłeś na "zniżce" 50% to już straciłeś.

Ostatnie zdanie już wyjaśniałem, nie chce mi się kolejny raz tego samego pisać. Jeśli czołg, na którym jest ten dosyłacz, zatrzymasz na zawsze, to zyskałeś; w przeciwnym przypadku tracisz przez podwójne kupowanie.

Teraz rozumiem, odnosi sie to do tych kilku czolgow ktore akurat miales w garazu i ktore zamierzales sprzedac. Tylko ile ich bylo? Bo ten arguemnt jest tak naciagany, ze wciaz nie moge uwierzyc ze o tym piszesz. Bo ta strata o ktorej piszesz w porownaniu do zysku ktory sie dostalo jest zbyt mala aby ktokolwiek o tym pisal.

Juzek_Trzeci #126 Posted 23 October 2020 - 06:54 PM

Staff Sergeant

• Player
  • 11598 battles
  • 345

View Postherhor67, on 23 October 2020 - 08:59 AM, said:

Niby hłop niebieski, a nie odróżnia perków od wyposażenia - I jak tu z takim na jakikolwiek poważniejszy temat rozmawiać? :(

Widzę że dla niektórych jest niemożliwe do pojęcia, że sprzedając moduł 1 klasy i kupując niższy, traci się dwa razy.

Jest tylko jedno rozwiązanie, które zadowoliłoby wszystkich - oddanie pełnej wartości zdjętego wyposażenia. Kto będzie chciał to kupi na nowo, a kto potrzebuje mniejszych to kupi 2 albo i 3 za ten zwrot.

Albo po prostu pozwolić na montowanie wyposażenia wyższej klasy niż przewidziana.

No ale wtedy by się okazało, że jeszcze gracze śmią nie być wydrenowani z kredytów, a tak nie wolno, bo trzeba wyrobić sprzedaż premek.

Chłop jest zielony, nie niebieski ;) - to jedno;

drugie - to już kwestia nazewnictwa - ale musiałeś się przyczepić - ja sobie nazywam: Wyposażenie, Perki - jako to samo; a dla Załogi - dla mnie to są Umiejętności - i tyle; jakoś wiele to nie zmienia.

@ A jak dalej brniesz w to, że tutaj nie ma zysku, tylko jest strata, to gratuluje.

Z mojego punktu widzenia - osoby, która nie używa/-ła golda na podmianki ekwipunku - jest to dużo korzystniejsza - dla mnie - zmiana.

Edited by Juzek_Trzeci, 23 October 2020 - 06:55 PM.

herhor67 #127 Posted 23 October 2020 - 07:25 PM

Brigadier

• Player
  • 18554 battles
  • 4,706
  • [LICHO] LICHO

View PostPanAmelinium, on 23 October 2020 - 06:25 PM, said:

Tobie wyszla kompletna glupota. Najpierw w 1.0 obliczasz cene wentylacji z przecena 50%, a nastepnie w 2.0 piszesz o kupowaniu wentylacji juz bez zadnej promocji i jestes zadowolony bo wychodzi minus.

obecnie nie ma znizek.

Sam sobie odpowiadasz...

NO O TO SIĘ ROZBIJA XD. Że trzeba kupić bez zniżek, bo WG nie dało zniżki między wprowadzeniem a wymuszeniem zrzucenia modułów, a przedtem się nie dało, bo większość z tych modułów nie istniała xD. Pomijając te całkiem nowe; 1 nowa staba, 2 nowe optyki, 2 nowe lornetki, 2 nowe skupiaczki. Te których dało się zrobić wcześniej zapas to tylko dosyłacz i wenta, bo nie dodali nowych klas dla nich.

Brawo, zrozumiałeś. Gdyby WG dało zniżkę pomiędzy patchami, to nie napisałbym w tym wątku ani jednego posta.

Przy kupnie nowego musisz mu zakupic moduly, a obecnie nie ma znizek.

Nie muszę, bo mam zawsze zrobiony zapas po 5-10 z każdego modułu. Tylko że teraz tak się nie dało, bo jak sam wyżej zauważyłeś, od wprowadzenia nowych modułów to wymuszenia zrzucenia starych nie było zniżki xD

Teraz rozumiem, odnosi sie to do tych kilku czolgow ktore akurat miales w garazu i ktore zamierzales sprzedac. Tylko ile ich bylo?

Obecnie w garażu mam 97 czołgów. Na sprzedaż nie idą tylko 4 dychy, 6 premek 8 tieru i z 5 premek tieru 5-7. Dasz radę policzyć ile to?

View PostJuzek_Trzeci, on 23 October 2020 - 06:54 PM, said:

Chłop jest zielony, nie niebieski ;) - to jedno;

drugie - to już kwestia nazewnictwa - ale musiałeś się przyczepić - ja sobie nazywam: Wyposażenie, Perki - jako to samo; a dla Załogi - dla mnie to są Umiejętności - i tyle; jakoś wiele to nie zmienia.

Co kto woli, różne stronki różnie pokazują. Skille i perki (aka umiejętności i atuty po polsku) dotyczą załogi. Wyposażenie dotyczy czołgu. Możesz sobie nazywać jak chcesz, ale to nie zmienia prawdziwego znaczenia.

View PostJuzek_Trzeci, on 23 October 2020 - 06:54 PM, said:

Z mojego punktu widzenia - osoby, która nie używa/-ła golda na podmianki ekwipunku - jest to dużo korzystniejsza - dla mnie - zmiana.

Ja też nie używałem golda do ściągania - na zniżkach hurtowo kupowałem, a potem szły po tej samej cenie razem z czołgiem. Jeśli zostaną zniżki tylko 25% to już tak się nie da.

Nie wiem jednak co to ma wspólnego z wymuszeniem ściągania modułów za wysokiej klasy.

Edited by herhor67, 23 October 2020 - 07:48 PM.

Rododendron111 #128 Posted 23 October 2020 - 10:38 PM

Staff Sergeant

• Player
  • 97681 battles
  • 350
  • [RODO] RODO
Nie wiem jak Wam, ale na nowych modułach wprowadzonych przez Wg jestem w plecy , dlatego gra została odinstalowana ... życzę powodzenia ...

PanAmelinium #129 Posted 24 October 2020 - 11:08 AM

Staff Sergeant

• Player
  • 23305 battles
  • 419
  • [ACUCU] ACUCU

View Postherhor67, on 23 October 2020 - 08:25 PM, said:

Sam sobie odpowiadasz...

NO O TO SIĘ ROZBIJA XD. Że trzeba kupić bez zniżek, bo WG nie dało zniżki między wprowadzeniem a wymuszeniem zrzucenia modułów, a przedtem się nie dało, bo większość z tych modułów nie istniała xD. Pomijając te całkiem nowe; 1 nowa staba, 2 nowe optyki, 2 nowe lornetki, 2 nowe skupiaczki. Te których dało się zrobić wcześniej zapas to tylko dosyłacz i wenta, bo nie dodali nowych klas dla nich.

Brawo, zrozumiałeś. Gdyby WG dało zniżkę pomiędzy patchami, to nie napisałbym w tym wątku ani jednego posta.

A Wiec jednak rozchodzi sie o znizki, zobacz co pisalem do ciebie pare postow wczesniej, a co zrecznie zignorowales

View PostPanAmelinium, on 23 October 2020 - 02:16 PM, said:

XDD Teraz to juz na 100% jestem pewien ze tobie wcale nie chodzi o moduly, bo to tylko pretekst dla ciebie zeby poplakac na brak ZNIZEK 50%.

herhor67 #130 Posted 24 October 2020 - 12:23 PM

Brigadier

• Player
  • 18554 battles
  • 4,706
  • [LICHO] LICHO

View PostPanAmelinium, on 24 October 2020 - 11:08 AM, said:

A Wiec jednak rozchodzi sie o znizki, zobacz co pisalem do ciebie pare postow wczesniej, a co zrecznie zignorowales

?????

Nie rozumiem skąd zdziwienie - przecież od samego początku o tym pisałem...

View Postherhor67, on 21 October 2020 - 11:17 AM, said:

Ten tego, jak już zmuszacie do wymiany praktycznie całego wyposażenia na wersje z niższej klasy, to może chociaż jakaś zniżka na owo wyposażenie?

Ostatnio -25%, mimo że standardem zawsze było -50%.

Potem wpadliście Waifu i ty, cali na biało, robiąc jakieś obliczenia na wartościach z przecen, mimo że tych przecen nie było XD

PanAmelinium #131 Posted 24 October 2020 - 01:02 PM

Staff Sergeant

• Player
  • 23305 battles
  • 419
  • [ACUCU] ACUCU

View Postherhor67, on 24 October 2020 - 01:23 PM, said:

?????

Nie rozumiem skąd zdziwienie - przecież od samego początku o tym pisałem...

Skad to zdziwienie? A to stad ze juz w #114 poscie w tym watku o tym napisalem. A ty dopiero 4 wlasne posty pozniej to przyznales gdzie na poczatku znegowales moj post.

View Postherhor67, on 24 October 2020 - 01:23 PM, said:

Potem wpadliście Waifu i ty, cali na biało, robiąc jakieś obliczenia na wartościach z przecen, mimo że tych przecen nie było XD

Tyle dyskusji, a ty dalej nie rozumiesz co to za wyliczenia. Nastepnym razem nie skupiaj sie tylko na wlasnej osobie jak chcesz prowadzic rozmowe.

btw. Nigdzie nie robilem wyliczen na przecenach z 2.0 ktorych nie bylo. Jedynie na przecenach 50% z 1.0 oraz na przecenach 25% z 2.0 które już były. Nie wypisuj bzdur.

Edited by PanAmelinium, 24 October 2020 - 01:04 PM.

Revanche25 #132 Posted 24 October 2020 - 01:07 PM

Lieutenant General

• Clan Diplomat
  • 43133 battles
  • 7,951
  • [FNPRO] FNPRO
Może mi jakiś moderator wyjaśnić, co ma zdjęcie niepasujących modułów z czołgów II-VII do rebalansu wysokopoziomowych czołgów średnich, bo chyba ten off top trochę za daleko odbiegł.

herhor67 #133 Posted 24 October 2020 - 10:16 PM

Brigadier

• Player
  • 18554 battles
  • 4,706
  • [LICHO] LICHO

View PostRevanche25, on 24 October 2020 - 01:07 PM, said:

Może mi jakiś moderator wyjaśnić, co ma zdjęcie niepasujących modułów z czołgów II-VII do rebalansu wysokopoziomowych czołgów średnich, bo chyba ten off top trochę za daleko odbiegł.

Bardzo dobre pytanie, które zasługuje na bardzo dobrą odpowiedź. Jak zapewne wiele osób wie, od dłuższego czasu nie jestem już stałym bywalcem forumki. Sporo drobiazgów z jego funkcjonowania pozapominałem , a też wiele się zmienia. Uznałem, że skoro jest na górze i jako jedyny ma w tytule "1.10.1", musi to być temat zbiorczy. Otóż jednak nie.

Mam nadzieję że Monsieur Primaaprilisowa Sygnaturka jest w stanie wybaczyć noobowi taki drobne niedopatrzenie, i jednocześnie proszę modka wedle uznania o przeniesienie trzech ostatnich stron do bardziej pasującego wątku.

Edit @down:

Edited by herhor67, 25 October 2020 - 04:26 PM.

smorker83 #134 Posted 25 October 2020 - 10:47 AM

Second Lieutenant

• Player
  • 42158 battles
  • 1,381
  • [FNPRO] FNPRO

View Postherhor67, on 24 October 2020 - 10:16 PM, said:

Bardzo dobre pytanie, które zasługuje na bardzo dobrą odpowiedź. Jak zapewne wiele osób wie, od dłuższego czasu nie jestem już stałym bywalcem forumki. Sporo drobiazgów z jego funkcjonowania pozapominałem , a też wiele się zmienia. Uznałem, że skoro jest na górze i jako jedyny ma w tytule "1.10.1", musi to być temat zbiorczy. Otóż jednak nie.

Mam nadzieję że Monsieur Primaaprilisowa Sygnaturka jest w stanie wybaczyć noobowi taki drobne niedopatrzenie, i jednocześnie proszę modka wedle uznania o przeniesienie trzech ostatnich stron do bardziej pasującego wątku.

Skąd u ciebie tyle kąśliwość wobec innych? Można była odpisać zostając przy pierwszym akapicie.

Nie widzie w regulaminie jakiegokolwiek zapisu który by takie sygnatury zabraniał.

Tak cię to boli że ktoś z gorszymi statystykami tobie wytknął błąd?

@temat - pograłem na teście T-34-1 i nadal odstaję od reszty. Fakt, ma działo 100mm którego nie mają Ruskie (T-43 czy Kv-13) ale i tak Ruskimi mi lepiej się grało. Granie nim na 85, mija się z celem, bo jest one gorsze od tych na Ruskich VII, bo z pena 126 na AP to DPM nie nadrobisz.

plzNO #135 Posted 25 October 2020 - 10:59 AM

Lieutenant

• Beta Tester
  • 29339 battles
  • 1,869
  • [_CHS_] _CHS_

View Postsmorker83, on 25 October 2020 - 10:47 AM, said:

@temat - pograłem na teście T-34-1 i nadal odstaję od reszty. Fakt, ma działo 100mm którego nie mają Ruskie (T-43 czy Kv-13) ale i tak Ruskimi mi lepiej się grało. Granie nim na 85, mija się z celem, bo jest one gorsze od tych na Ruskich VII, bo z pena 126 na AP to DPM nie nadrobisz.

Odstaje nadal, ponieważ ten czołg oprócz kamuflarzu nie ma nic czym by mógł zagrać. Ot archaiczna maszyna z czasów kiedy to każda nacja miała się czymś wyróżniać, a chinole miały mieć duże obrażenia na strzał. Tylko co z tego, skoro wszystkie inne statystyki są słabe/średnie. Do tego trzeba jeszcze trafić gdzie soft staty tego działa są po prostu poniżej wszelkich norm. Tyle.

Xwoknaj #136 Posted 25 October 2020 - 11:54 AM

Lieutenant

• Player
  • 12961 battles
  • 1,627
Odstaje, bo miał dostać buffa do dpmu, a wcale go nie dostał. Tak o zapomnieli o tym. Za to muszę przyznać, że sporo jeździ E50, chińczyków ogółem więcej jest. Pytanie tylko jak długo się to utrzyma, bo np. takie ISa-4 widuję dosyć często odkąd dostał buffa.

profes79 #137 Posted 25 October 2020 - 12:01 PM

Field Marshal

• Player
  • 26386 battles
  • 10,855
  • [_CHS_] _CHS_

View PostXwoknaj, on 25 October 2020 - 12:54 PM, said:

Odstaje, bo miał dostać buffa do dpmu, a wcale go nie dostał. Tak o zapomnieli o tym. Za to muszę przyznać, że sporo jeździ E50, chińczyków ogółem więcej jest. Pytanie tylko jak długo się to utrzyma, bo np. takie ISa-4 widuję dosyć często odkąd dostał buffa.

IS-4 możesz widywać ze względu na battlepass.

Xwoknaj #138 Posted 25 October 2020 - 12:04 PM

Lieutenant

• Player
  • 12961 battles
  • 1,627
W sumie też racja, zapomniałem, że jest w battle passie

Revanche25 #139 Posted 25 October 2020 - 08:41 PM

Lieutenant General

• Clan Diplomat
  • 43133 battles
  • 7,951
  • [FNPRO] FNPRO

View PostXwoknaj, on 25 October 2020 - 11:54 AM, said:

WG stwierdziło że ma i tak lepszy DPM od CS-44 na 100, a porównywalny z szwedzkim Leo też na 100, więc się chińczykowi nie należy. Gracz ma wybór albo DPM na kalibrach 75-90 mm albo obrażenia na strzał na kalibrach 100-122 mm.:P

Zresztą według zapowiedzi to T-34-2 miał dostać bufa do DPM ale kosztem zmienionej alfy na 122.

Hieronim_Berbelek #140 Posted 25 October 2020 - 10:08 PM

Lieutenant

• WGL PRO Player
  • 27726 battles
  • 1,961
  • [_PIR_] _PIR_

View PostRevanche25, on 25 October 2020 - 07:41 PM, said:

Zresztą według zapowiedzi to T-34-2 miał dostać bufa do DPM ale kosztem zmienionej alfy na 122.

Z pierwszego posta zalinkowanego tematu;

View Postparim1331, on 07 August 2020 - 10:56 AM, said:

Т-34-2:

• Działo 122 mm 37-122JT 
    • Zmieniono wartość uszkodzeń z 390 na 360 PW
    • Zmniejszono czas przeładowania z 15 na 12 s
    • Zmieniono precyzję z 0,48 na 0,44
    • Skrócono czas celowania z 3,1 do 2,9 s
  • Działo 100 mm 44-100JT
    • Zmieniono precyzję z 0,42 na 0,4
    • Zmniejszono czas przeładowania z 9,1 na 8,1 s
    • Zmieniono czas celowania z 2,9 na 2,7 s

Т-34-1:

• Działo 100 mm 44-100JT
    • Zmieniono precyzję z 0,42 na 0,4
    • Zmniejszono czas przeładowania z 9,3 do 8,3 s
    • Zmieniono czas celowania z 2,9 na 2,7 s

Umiejętność czytania szwankuje?

Ewidentnie pierwotnie działo 100 mm również miało dostać buff'a do dpm'u, i na T-34-1, i na T-34-2.

Edited by Hieronim_Berbelek, 25 October 2020 - 10:10 PM.

1 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users