Jump to content

Genel Geri Bildirim

1.10.1

• Please log in to reply
14 replies to this topic

vuque #1 Posted 15 October 2020 - 12:17 PM

Community Manager

• WG Staff
  • 19752 battles
  • 4,545
  • [TAF-G] TAF-G

Komutanlar, 

1.10.1 Güncellemesi ile ilgili geri bildirimlerinizi bizlere bu başlık altında iletebilirsiniz. Lütfen aşağıda belirtilen konularla ilgili geri bildirimlerinizi belirtilen başlıklar altında paylaşın. 

Künyeler

Klan Görevleri

Orta Tank Yeniden Dengelemesi

Günlük Görevlerin Düzenlenmesi

Donanım 2.0 İyileştirmeleri

Harita Düzenlemeleri

Sıralamalı Savaşlar

Kişiselleştirme

Hata Bildirim

Teşekkürler,

SupremeMaster #2 Posted 20 October 2020 - 10:38 PM

Captain

• Player
  • 55619 battles
  • 2,298
  • [EDBFE] EDBFE
0.1 lik versiyona göre iyi yama, yazın yamaları çerçöp idi. Umuyoruz ki cadılar bayramı etkinliği dereceli ile fazla çakışmaz.

meta393 #3 Posted 21 October 2020 - 07:46 PM

Staff Sergeant

• Player
  • 20899 battles
  • 381
  • [CMPLX] CMPLX

Elde edilen verileri dikkatlice analiz ettikten sonra, bu görevler için verilen ödüllerin çoğu oyuncu için yeterince değerli olmadığı sonucuna vardık ve bunların değerini artırmaya karar verdik.---- 

bu bölümü yanlış çevirmişler herhalde. 4. görev ödülünde en iyi ödülü veriyordu. şimdi mürettebat kaplaması veriyor. :teethhappy: 

anonym_VGZowfMwnTjA #4 Posted 23 October 2020 - 08:22 PM

Lance-corporal

• Player
  • 0 battles
  • 64

bu künyeler nasıl kapatılıyor. ben bana gold spamlayıp kesen top tier tankın suratıma künyesini marifetmiş gibi açmasını istemiyorum, kapatmak istiyorum. savaşa giricez, tatlı tatlı oynayacaz, chiftein gelecek op tankı ile oyunumun içine edicek ,üstüne bi de yüzüme künye açıcak. bu nasıl bir toxik harekettir.kesinlikle kapatmam lazım bunu, ben chati kapalı kullanıyorum normalde ,arada açtığımda adamlar hello debils yazıyor bana red monkey yazıyor.

bir de minimap küçülmüş ben maximumda kullanıyordum aşırı kötü olmuş görünmüyor.

_Willy__Wonka_ #5 Posted 24 October 2020 - 10:18 AM

Corporal

• Player
  • 39761 battles
  • 114
  • [DADDY] DADDY

View Postphysco19, on 23 October 2020 - 08:22 PM, said:

bu künyeler nasıl kapatılıyor. ben bana gold spamlayıp kesen top tier tankın suratıma künyesini marifetmiş gibi açmasını istemiyorum, kapatmak istiyorum. savaşa giricez, tatlı tatlı oynayacaz, chiftein gelecek op tankı ile oyunumun içine edicek ,üstüne bi de yüzüme künye açıcak. bu nasıl bir toxik harekettir.kesinlikle kapatmam lazım bunu, ben chati kapalı kullanıyorum normalde ,arada açtığımda adamlar hello debils yazıyor bana red monkey yazıyor.

bir de minimap küçülmüş ben maximumda kullanıyordum aşırı kötü olmuş görünmüyor.

Bazı mod paketlerinde künyeleri kapatma seçeneği var.

anonym_VGZowfMwnTjA #6 Posted 25 October 2020 - 10:01 AM

Lance-corporal

• Player
  • 0 battles
  • 64

View Post_Willy__Wonka_, on 24 October 2020 - 09:18 AM, said:

Bazı mod paketlerinde künyeleri kapatma seçeneği var.

mecbur öyle yapacağım anlaşılan.

09:04 Added after 3 minute
bir şey daha eklemek istiyorum. bu yüksek kalibreli mermi seslerini kapatan bi mod yaptılar mı ben kmt sesleri yüzünden oyunun genel sesini yüzde 20 de kullanıyorum normal ayarlarda da yüzde 30 a getirdim.resmen sağır ediyor oyun zevki bırakmıyor. ben ateş ediyorum sinek vızıltısı adam vuruyor sanki hiroşimadayım bomba ayağıma düşmüş.

bkmd #7 Posted 09 November 2020 - 06:31 AM

Private

• Player
  • 1120 battles
  • 1
arkadaslar wot premium hesap aldım ama hesaba tanımlanmadı paramıda çekti ticket attım geri dönülmedi yardım eder misiniz

SerKaN_2013 #8 Posted 09 November 2020 - 12:08 PM

Sergeant

• Player
  • 43286 battles
  • 200
Mirny sonrası gelen yeni garaj görünümüne bayıldım. Böyle iç ferahlatan garajların devamını isteriz. Açık alan konsepti çok hoş...

anonym_g0uKB1tHkrpA #9 Posted 12 November 2020 - 12:31 PM

Lance-corporal

• Player
  • 0 battles
  • 79

sadece platoon atarken beraber oynadığımız oyuncuların görebildiği mesajlama gibi tek oynarkende  istediğimiz oyuncuya gönderebileceğimiz bir mesaj sistemi geliştirilsin mümkünü varsa

örneğin   mouse ile  takım  oyuncusunun üstüne  nişan alıp  bir tuşa basılınca sadece ona görebileceği  bir mesaj menusu açılsın  yazı rengi farklı olsun 

Spartiat777 #10 Posted 12 November 2020 - 12:38 PM

Major General

• Moderator
  • 53919 battles
  • 5,398
  • [CMPLX] CMPLX

View PostNukleerDasHackliDede, on 12 November 2020 - 02:31 PM, said:

sadece platoon atarken beraber oynadığımız oyuncuların görebildiği mesajlama gibi tek oynarkende  istediğimiz oyuncuya gönderebileceğimiz bir mesaj sistemi geliştirilsin mümkünü varsa

örneğin   mouse ile  takım  oyuncusunun üstüne  nişan alıp  bir tuşa basılınca sadece ona görebileceği  bir mesaj menusu açılsın  yazı rengi farklı olsun 

Bu bence de ihtiyaç. Normal sohbete yazınca "@oyuncuadı mesaj" şeklinde yazınca sadece ona iletse de olur bence. Tabii @ bastıktan sonra harflere bastıkça uygun oyuncu adları gelmeli, sonuna kadar yazması savaşı bitirecek kadar değişik adlar varken.

anonym_g0uKB1tHkrpA #11 Posted 14 November 2020 - 06:54 PM

Lance-corporal

• Player
  • 0 battles
  • 79

öldürdüğümüz  oyunculara kendi  belirlediğimiz yazdığımız bir mesaj gönderilsin  

tıpkı  eskiden düşmanla   chat yaparken mesaj gönderebildiğimiz gibi  belli bir yazı stilinde  bizim yazdığımız bir metin düşman ekranında gözüksün yapılabilirse

N0Funny #12 Posted 15 November 2020 - 12:06 AM

Staff Sergeant

• Player
  • 24884 battles
  • 494
  • [PATRN] PATRN

View PostNukleerDasHackliDede, on 14 November 2020 - 08:54 PM, said:

öldürdüğümüz  oyunculara kendi  belirlediğimiz yazdığımız bir mesaj gönderilsin  

tıpkı  eskiden düşmanla   chat yaparken mesaj gönderebildiğimiz gibi  belli bir yazı stilinde  bizim yazdığımız bir metin düşman ekranında gözüksün yapılabilirse

Bütün millet ban yer :) emin ol

anonym_g0uKB1tHkrpA #13 Posted 15 November 2020 - 07:47 PM

Lance-corporal

• Player
  • 0 battles
  • 79

View PostN0Funny, on 15 November 2020 - 12:06 AM, said:

Bütün millet ban yer :) emin ol

aslında demek istediğim şu  oyuna tekrar getirilen   künyeler varya  hah  işte onların üzerine kendimizin yazacağı bir mesaj olsun trol  içerikli mesela ;  acıdımı ,  ottoman  slap,  did you eat kebab vs.....

Temizlenen #14 Posted 30 November 2020 - 06:34 PM

Private

• Player
  • 50565 battles
  • 18

Merhaba,

Belirteceğim konunun oyunun geliştiricilerine ulaştırılmasını rica ediyorum. Bu yüzden forumda ve güncel geri bildirimde yer almasını düşündüm.

Oyunu 2011 yılında açtığım hesaptan beri oynuyorum. Uzun senelerdir premium hesap alıyorum. Günlük görevlerin gelişi ile birlikte oyuna her gün girme isteği duyuyorum ancak premium görevlerden bir savaş kazanın görevi bile bazen 5 maç sonra bitirilebiliyor. Ardından özellikle kazandığınız maçta hasar açısından ilk 5 e girin görevi var, bu da 5 veya fazla maçı gerektiriyor. Daha sonra da sınırsız sayıda maçta 5 düşman aracı yok edin görevi var. Bunun da alacağı zaman belirsiz.

Bunlar gerçekleştirilmesi açısından zor görevler. Premium olmayan görevler ise bunlara göre oldukça basit ve çok zaman almayan tarzdalar.

Sorun şu ki; bir kişi oyuna para harcıyor ve maraton benzeri saatlerce oynayıp görevleri bitirmek, verilecek ödülleri almak için işini gücünü, ailesini her gün bırakıyor. Diğer taraftan oyunu yükleyen ve hiç harcama yapmayan bir kişi, 4 ayrı görevi en fazla bir saatte, bir arada bitiriyor.

Premium görevlerin, günlük görevler gibi basit koşullara sahip olmasına ve aynı anda bitirilmesine ihtiyaç var. Diğer günlük görevlerin zorluğu arttırılmadan oyuncuların günlük katılımı devam edebilir. Onlar da nispeten cazip ödüllere sahip.

Oyuna yıllarca para harcayan birisi olarak, bu adaletsizliğin ortadan kaldırılması gerektiğine inanıyorum.

Daha önce mermilerin hızlarının gösterilmesi konusunda bulunduğum isteğin gerçekleşmiş olmasından ötürü de teşekkürlerimi sunarım.

Forum ve topluluk yöneticileri ile tüm oyunculara sevgiler, saygılar.

anonym_g0uKB1tHkrpA #15 Posted 13 December 2020 - 04:27 PM

Lance-corporal

• Player
  • 0 battles
  • 79

Oyunda WG  tarafından  bonus  kod ile verilen  belli sayıda  savaş için kullanabileceğimiz tanklar için  modul kısmında ki  tank topu surgusu, havalandırma, bınocular vs...  yuvalarına  ekipman takamıyoruz

araçla sınırlı sayıda savaş yapabileceğimiz için  modul takmak karlı değil 

buna çözüm olarak    aracın  verildiği savaş miktarınca kullanabileceğimiz geçici süreli  modul verin ya da  wg in  kendi  karar verdiği moduller takılı halde verirseniz  çok iyi olur  

Also tagged with 1.10.1

1 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users