Jump to content

Eski oyuncu

• Please log in to reply
1 reply to this topic

BigBangoBananaBob #1 Posted 17 October 2020 - 10:10 PM

Private

• Player
  • 102 battles
  • 2

Merhaba arkadaşlar

İlk hesabımla 2013'te başladım ve 2017'de yaklaşık 10.500 maçtan sonra hesabı bir RL arkadaşıma verdim çünkü hem profesyonel hem de ailemde anlamlı bir şekilde WOT oynamak için zamanım olmadı.

Şimdi çocuğum birkaç yaşında ve akşam düzgün bir zaman penceresi açılıyor, bu yüzden maalesef WOT ile tekrar basladim. Rastgele maçlarda tek başıma oynamak maalesef o kadar da iyi değil, bu yüzden aktif bir klan arıyorum. Daha olgun oyunculara da sevindim.

3 yıllık oyun aralarında WOT'da bir şey oldu. Neredeyse tüm yeniliklerden bunalmıştım ve şimdi yavaşça her şeyi araştırıyorum. Eski hesabıma "BigBangoBananaBot" deniyordu. Birkaç gündür oynadığım cari hesabımın adı "BigBangoBananaBob".

Wot-Life.de adresinde beni "google" yapan herhangi biri dümdüz ilerleyebileceğimi görecektir. Artık en genç olmadığım ve aynı zamanda profesyonel yaşamda sıkışıp kaldığım için, para o kadar sıkı değil ve ücretsiz XP toplamakla meşgulüm, böylece kısa süre sonra klan savaşlarında faydalı olması için birkaç 10 saniyeyi geçebilirim.

Klan savaşlarına, çatışmalara ve ilerlemelere değer veriyorum. Aktif bir klana katılmaktan mutluluk duyarım.

Teşekkürler ve Almanya'dan selamlar

OrgeneralCevikBir #2 Posted 19 October 2020 - 07:04 AM

Warrant Officer

• Player
  • 41004 battles
  • 659
  • [TAF-G] TAF-G
Kral Alman forumuna yazdığın yazıyı Google çeviride çevirip buraya olduğu gibi yapıştırmasaydın keşke ya.

1 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users