Jump to content

Zapojte se do služebního turnusu!

• Please log in to reply
69 replies to this topic

Community #1 Posted 19 October 2020 - 12:11 PM

Sergeant

• Content Team
  • 0 battles
  • 38,670
Získávejte během služebního turnusu ceny pro sebe a svůj klan!

Úplný text položky novinek

MakeMeSweat #2 Posted 19 October 2020 - 01:38 PM

Lieutenant General

• Player
  • 34004 battles
  • 6,158
  • [KHIL] KHIL
Mozte prosim aspon raz napisat clanok, ktory ked si precitam budem vediet vsetko potrebne?

nightwolfanaconda #3 Posted 19 October 2020 - 01:46 PM

Lance-corporal

• Player
  • 27202 battles
  • 66
  • [VASP] VASP

Ahoj, využiju tenhle topic k náboru. 

Znovu jsme rozjeli klan VASP. Momentálně nevyžadujeme žádné pravidla, kdo chce muže s náma hrát šarvátky (včera jsme udělali 2099 krabiček). Když to jde tak se snažíme každý den pouštět klanové zálohy. Máme i možnost domluvy přes TS. Je to hra a to je hlavně o zábavě.

Napište do hry v případě zájmu :)

Nightwolfanaconda

Brandon_TheOnePeekMan #4 Posted 19 October 2020 - 03:14 PM

Private

• Player
  • 21411 battles
  • 12
  • [CSOH] CSOH
Dobře ve zkratce prostě budeš hrát tak jak jsi hrál a občas něco dostaneš. Stačí ti to takhle?

kocour75 #5 Posted 19 October 2020 - 03:19 PM

Second Lieutenant

• Player
  • 71518 battles
  • 1,189
  • [AV-M] AV-M
Zajímavá věc, jen se bojím že vedle pozitivního aspektu ve formě většího zapojení malých klanů tu je skrytý i druhý aspekt ve formě ve formě velkého zapojení i těch velkých top klanů na randomu a čety s top hráči v OP top strojích, navíc full gold budou nebývale ovlivňovat hru. Pokud se to přežene zážitek pro solo hráče bude ten tam a může narůstat frustrace to pak hrát, když to není šance ovlivnit. Doufám jen že se to dobře vyváží a nezničí to balanc hry, jak se už stalo mnohokrát.
14:29 Added after 9 minute

View PostBrandon___, on 19 October 2020 - 02:14 PM, said:

Dobře ve zkratce prostě budeš hrát tak jak jsi hrál a občas něco dostaneš. Stačí ti to takhle?

Ono tak to asi stačit nebude, budeš dostávat úkoly, hrát v četě a to pouze s členy klanu v různých modech a ještě určitým způsobem tak aby se plnily mise. K tomu v podmínkách nebude jenom random, ale i další herní mody.

Bude hodně záležet na podmínkách a na formě odměn pro každý klan zvlášť, pokud budou odměny pro slabé klany malé, nebude stejně motivace to hrát a pokud bude u top klanů odměna přehnaná jako na CW tak to rozbije balanc.

Rakii #6 Posted 19 October 2020 - 04:12 PM

Captain

• Player
  • 17161 battles
  • 2,202
  • [_SGA] _SGA

View Postkocour75, on 19 October 2020 - 03:19 PM, said:

Zajímavá věc, jen se bojím že vedle pozitivního aspektu ve formě většího zapojení malých klanů tu je skrytý i druhý aspekt ve formě ve formě velkého zapojení i těch velkých top klanů na randomu a čety s top hráči v OP top strojích, navíc full gold budou nebývale ovlivňovat hru. Pokud se to přežene zážitek pro solo hráče bude ten tam a může narůstat frustrace to pak hrát, když to není šance ovlivnit. Doufám jen že se to dobře vyváží a nezničí to balanc hry, jak se už stalo mnohokrát.
14:29 Added after 9 minute

Ono tak to asi stačit nebude, budeš dostávat úkoly, hrát v četě a to pouze s členy klanu v různých modech a ještě určitým způsobem tak aby se plnily mise. K tomu v podmínkách nebude jenom random, ale i další herní mody.

Bude hodně záležet na podmínkách a na formě odměn pro každý klan zvlášť, pokud budou odměny pro slabé klany malé, nebude stejně motivace to hrát a pokud bude u top klanů odměna přehnaná jako na CW tak to rozbije balanc.

Tak z videa jsem pochopil tolik, že ten systém i odměny je pro všechny stejný, ale každý klan bude mít samozřejmě svůj progres.

Záleží jak to bude nastavené, ale pochybuji, že to nějak pomůže začínajícím / malým klanům, když rychlost postupu závisí na počtu členů - tj. čím větší klan tím rychlejší postup.

Edited by Rakii, 19 October 2020 - 04:30 PM.

ExiZtenZ #7 Posted 19 October 2020 - 06:24 PM

Second Lieutenant

• Player
  • 58206 battles
  • 1,171
  • [KST] KST

View PostRakii, on 19 October 2020 - 04:12 PM, said:

Tak z videa jsem pochopil tolik, že ten systém i odměny je pro všechny stejný, ale každý klan bude mít samozřejmě svůj progres.

Záleží jak to bude nastavené, ale pochybuji, že to nějak pomůže začínajícím / malým klanům, když rychlost postupu závisí na počtu členů - tj. čím větší klan tím rychlejší postup.

Taky mám pocit, že to trochu nedomysleli,

Spíše to vypadá na další akci typu "Bohatí bohatnou a chudým dáme alespoň líznout." :)

Ale uvidíme

Ithron_von_Kremsier #8 Posted 20 October 2020 - 03:07 AM

Lieutenant

• Player
  • 51752 battles
  • 1,533
  • [CRSGN] CRSGN
Tak dneska jsem poprvé se 100% jistotou narazil na cheatera, tento maník EDIT mne třikrát střelil skrze budovu a samozřejmě zničil protože jsem se neměl za co schovat když naprosto volně střílel skrz zdi budov, nemám zapnuté ukládání videí tak nemám žádný důkaz pro WG a nemůžu jej tedy nahlásit, tak bude dál beztrestně cheatovat.:sceptic:

Edited by Sstyx, 20 October 2020 - 09:17 AM.
N&S

MakeMeSweat #9 Posted 20 October 2020 - 05:27 AM

Lieutenant General

• Player
  • 34004 battles
  • 6,158
  • [KHIL] KHIL

View PostIthron_von_Kremsier, on 20 October 2020 - 02:07 AM, said:

Tak dneska jsem poprvé se 100% jistotou narazil na cheatera, tento maník EDIT mne třikrát střelil skrze budovu a samozřejmě zničil protože jsem se neměl za co schovat když naprosto volně střílel skrz zdi budov, nemám zapnuté ukládání videí tak nemám žádný důkaz pro WG a nemůžu jej tedy nahlásit, tak bude dál beztrestně cheatovat.:sceptic:

Táto hra je server side. Čo sa dá prestreliť a čo nie, je počítané na serveri. Klient to nemá ako ovplyvniť. Wallhack v tejto hre nie je možný. 

Takže chyba bude niekde v tvojom vnímaní situácie. Ak by si ten replay mal, tak by som ti povedal čo sa naozaj stalo

Edited by Sstyx, 20 October 2020 - 09:17 AM.
citace

Ithron_von_Kremsier #10 Posted 20 October 2020 - 08:08 AM

Lieutenant

• Player
  • 51752 battles
  • 1,533
  • [CRSGN] CRSGN

View PostMakeMeSweat, on 20 October 2020 - 05:27 AM, said:

Táto hra je server side. Čo sa dá prestreliť a čo nie, je počítané na serveri. Klient to nemá ako ovplyvniť. Wallhack v tejto hre nie je možný. 

Takže chyba bude niekde v tvojom vnímaní situácie. Ak by si ten replay mal, tak by som ti povedal čo sa naozaj stalo

Takhle to vypadalo, já modrá tečka, on červená, červená čára jeho střelba, vystřelil odtamtud celkem třikrát a třikrát mne takto trefil a nakonec zničil.

Za celou dobu jsem se já ani on nepohnuli z místa, též směr ukazatele směru zásahu ve hře mi ukazoval přesně ten směr ve kterém stál, prostě si říkej co chceš ale tohle byl 100% cheat.

Miri37 #11 Posted 20 October 2020 - 08:37 AM

Field Marshal

• Player
  • 58683 battles
  • 11,712

View PostIthron_von_Kremsier, on 20 October 2020 - 07:08 AM, said:

Takhle to vypadalo, já modrá tečka, on červená, červená čára jeho střelba, vystřelil odtamtud celkem třikrát a třikrát mne takto trefil a nakonec zničil.

Za celou dobu jsem se já ani on nepohnuli z místa, též směr ukazatele směru zásahu ve hře mi ukazoval přesně ten směr ve kterém stál, prostě si říkej co chceš ale tohle byl 100% cheat.

Co záznam, nebyl byl?

Tohle bych chtěl vidět.

Orchid_ #12 Posted 20 October 2020 - 08:38 AM

Captain

• Player
  • 16374 battles
  • 2,186
  • [G-UP] G-UP

zapni si replaye aspon na posledni bitvu. 

to ti zabere na disku 1.5 mega.

Ithron_von_Kremsier #13 Posted 20 October 2020 - 08:46 AM

Lieutenant

• Player
  • 51752 battles
  • 1,533
  • [CRSGN] CRSGN

View PostOrchid_, on 20 October 2020 - 08:38 AM, said:

zapni si replaye aspon na posledni bitvu. 

to ti zabere na disku 1.5 mega.

Já je mám vypnuté nejen kvůli tomu aby nezabírali místo na disku ale hlavně aby nesnižovali jeho životnost neustálým ukládáním a mazáním, k čemuž by asi nejspíš docházelo i kdybych tam měl možnost replaye jen na poslední bitvu, to by hra dělala tak že nejprve uloží replay a pak jej spuštěním další bitvy automaticky smazala, nebo to tak nefunguje?

mrazkov #14 Posted 20 October 2020 - 08:52 AM

Warrant Officer

• Player
  • 51555 battles
  • 634
  • [EHW] EHW
samotny OS da disku natolik zabrat, ze nejake vypnute replay te nezachrani...

Orchid_ #15 Posted 20 October 2020 - 09:00 AM

Captain

• Player
  • 16374 battles
  • 2,186
  • [G-UP] G-UP

View PostIthron_von_Kremsier, on 20 October 2020 - 08:46 AM, said:

Já je mám vypnuté nejen kvůli tomu aby nezabírali místo na disku ale hlavně aby nesnižovali jeho životnost neustálým ukládáním a mazáním, k čemuž by asi nejspíš docházelo i kdybych tam měl možnost replaye jen na poslední bitvu, to by hra dělala tak že nejprve uloží replay a pak jej spuštěním další bitvy automaticky smazala, nebo to tak nefunguje?

soubor se premazava porad dokola, ale neverim ze tenhle post je mysleny vazne.

MakeMeSweat #16 Posted 20 October 2020 - 09:01 AM

Lieutenant General

• Player
  • 34004 battles
  • 6,158
  • [KHIL] KHIL

View PostIthron_von_Kremsier, on 20 October 2020 - 07:08 AM, said:

Ked niečo nie je možné, tak to nie je možné. Niečo bolo inak ako si nakreslil. Bez replayu ti nepoviem čo.

Leeroy_YOLO #17 Posted 20 October 2020 - 09:03 AM

Lieutenant General

• Player
  • 7572 battles
  • 7,090

View PostIthron_von_Kremsier, on 20 October 2020 - 04:07 AM, said:

Tak dneska jsem poprvé se 100% jistotou narazil na cheatera, tento maník Patrick_the_Northmen mne třikrát střelil skrze budovu a samozřejmě zničil protože jsem se neměl za co schovat když naprosto volně střílel skrz zdi budov, nemám zapnuté ukládání videí tak nemám žádný důkaz pro WG a nemůžu jej tedy nahlásit, tak bude dál beztrestně cheatovat.:sceptic:

A nebylo to na dálnici? Nedávno tu taky jeden psal, jak ho stříleli přes barák a pak mu jiný odpovídal, snad i se screenem místa, že to tam opravdu jde normálně..

E: co se týče replayů, mohlo by WG dát do nastavení cestu pro ukládání replayů a screenů aby to šlo vyvést mimo SSD aspoň pro ty, co mají i HDD. Sstyx, můžeš to předat?

Edited by Leeroy_YOLO, 20 October 2020 - 09:05 AM.

MakeMeSweat #18 Posted 20 October 2020 - 09:10 AM

Lieutenant General

• Player
  • 34004 battles
  • 6,158
  • [KHIL] KHIL

View PostLeeroy_YOLO, on 20 October 2020 - 08:03 AM, said:

A nebylo to na dálnici? Nedávno tu taky jeden psal, jak ho stříleli přes barák a pak mu jiný odpovídal, snad i se screenem místa, že to tam opravdu jde normálně..

E: co se týče replayů, mohlo by WG dát do nastavení cestu pro ukládání replayů a screenů aby to šlo vyvést mimo SSD aspoň pro ty, co mají i HDD. Sstyx, můžeš to předat?

Strieľal cez skrz pevnú budovu na diaľnici? Alebo cez nejakú medzeru kde pevná prekážka nebola? 

_jukL #19 Posted 20 October 2020 - 09:19 AM

Warrant Officer

• Player
  • 34714 battles
  • 574
  • [OMGOD] OMGOD

View PostIthron_von_Kremsier, on 20 October 2020 - 09:08 AM, said:

Střílel tě mezerou mezi domy, která je mezi tebou a kolejemi. Ten tvůj nákres je imho trochu zavádějící, on si jednoduše peekoval na tu mezeru a pak couval. 

Ta mezera je tu:

Edited by _jukL, 20 October 2020 - 09:21 AM.

Sstyx #20 Posted 20 October 2020 - 09:20 AM

Czech Community Manager

• WG Staff
  • 25162 battles
  • 6,436
  • [BIA] BIA

View PostLeeroy_YOLO, on 20 October 2020 - 09:03 AM, said:

Nevím jak moc to bude proveditelné, to by spíše poradil IT, ale předat se to může.

1 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users