Jump to content

Stížnost na CZ podporu

• Please log in to reply
11 replies to this topic

annmn18 #1 Posted 23 October 2020 - 11:13 AM

Lance-corporal

• Player
  • 22441 battles
  • 95
  • [FIVE] FIVE

Ahoj, vzhledem k tomu, jak funguje CZ podpora, už nevím, co mám dělat, na koho se obrátit...? Může mi někdo říct, jak se můžu obejít bez podpory? 

Požádal jsem o důkaz, na základě kterého jsem dostal ban. Po třech uzavřených topicích jsem stále nedostal odpověď. To jako můžete vlastně banovat jak se vám zachce, ne? 

Po mých otázkách se mi ban prodloužil z jednoho dne na tři. Proč? Opět bez vysvětlení mi odepíše support strojovou odpověď děkujeme, napište znova, nevíme. 

Taková bezmoc a zvůle, s jakou jsem se teď setkal, to nikomu nepřeju. 

Orchid_ #2 Posted 23 October 2020 - 11:27 AM

Captain

• Player
  • 14540 battles
  • 2,186
  • [G-UP] G-UP
a duvod je jaky ?

annmn18 #3 Posted 23 October 2020 - 11:30 AM

Lance-corporal

• Player
  • 22441 battles
  • 95
  • [FIVE] FIVE

Replay nemám, oni mi ho nechtějí poslat. Dostal jsem původně denní blokaci. Teď už jsou to dny čtyři. Asi ten systém funguje tak, že se nemám ptát a doufat, nebo nevim. Šanci na obhajobu nula. 

Důvod je unsportsmanship conduct. 

Orchid_ #4 Posted 23 October 2020 - 11:31 AM

Captain

• Player
  • 14540 battles
  • 2,186
  • [G-UP] G-UP
ok, takze vytlacovani, blokovani.

annmn18 #5 Posted 23 October 2020 - 11:34 AM

Lance-corporal

• Player
  • 22441 battles
  • 95
  • [FIVE] FIVE
mě to ok nepřijde, uvidíš sám, až budeš v situaci, kdy ti všechny otázky zamykají se strojovou odpovědí. navíc si tu situaci neviděl, hlavně, že máš jasno. 4 dny za první prohřešek. 1+3. 3 dny za nevim co? prostě systém ve kterým ti můžou jen naložit další bany navíc, ale sám jsi bez šance se o tom jakkoliv pobavit. 

Orchid_ #6 Posted 23 October 2020 - 11:40 AM

Captain

• Player
  • 14540 battles
  • 2,186
  • [G-UP] G-UP

unsportsmanship conduct je v tyhle hre na 99% co jsem napsal, protoze FF je jiz davno vypnuty.

Za mne, za nejaky maly strkani to asi nebude, protoze takovych jsem mel desitky, a zadny ban v tomto smeru neprisel. (a to vzdy jen reaguji na bl* ve hre, kteri mne zacnou tlacit z pozice, kde jsem prvni).

Vic k tomu psat nema smysl.

Edited by Orchid_, 23 October 2020 - 11:42 AM.

Nozdro #7 Posted 07 November 2020 - 04:30 PM

Corporal

• Clan Commander
  • 17857 battles
  • 126
  • [LAMOS] LAMOS

Tak CZ podpora asi opravdu nějaký problém mít bude, protože spoluhráč potřeboval pomoc ohledně účtu, a jeho incident po kontrole za týden, kdy nedostal odpověď byl smazán..nevím no, jde to tu nějak všechno od 5 k 0...o hratelnosti hry ani nemluvě..+2 / -2 a 15:5 / 5:/15 je opravdu nechutný a nezábavný vzorec, ale nikdo to tam nechce slyšet, že už to léta nikoho nebaví a jen to lidi naexkrementovává..

Sstyx #8 Posted 09 November 2020 - 09:54 AM

Czech Community Manager

• WG Staff
  • 22944 battles
  • 5,971
  • [DAFFY] DAFFY

View PostNozdro, on 07 November 2020 - 04:30 PM, said:

Tak CZ podpora asi opravdu nějaký problém mít bude, protože spoluhráč potřeboval pomoc ohledně účtu, a jeho incident po kontrole za týden, kdy nedostal odpověď byl smazán..nevím no, jde to tu nějak všechno od 5 k 0...o hratelnosti hry ani nemluvě..+2 / -2 a 15:5 / 5:/15 je opravdu nechutný a nezábavný vzorec, ale nikdo to tam nechce slyšet, že už to léta nikoho nebaví a jen to lidi naexkrementovává..

Mohu poprosit o nick toho kamaráda? Zatím se nestalo, že by na nějaký ticket nebylo zodpovězeno a to ať již automatickou zprávou nebo jinak. Tickety se nikdy nemažou, maximálně se uzavírají.

Leeroy_YOLO #9 Posted 09 November 2020 - 10:02 AM

Lieutenant General

• Player
  • 7572 battles
  • 6,354

View PostNozdro, on 07 November 2020 - 05:30 PM, said:

jeho incident po kontrole za týden, kdy nedostal odpověď byl smazán..

Nemá kamarád více účtů / nehraje více hráčů z jedné domácnosti? Pokud tam ticket nebyl a došlo k jeho odeslání, pak by bylo taky ještě možné, že byl přihlášen účet, ze kterého ticket zadán nebyl.

Občas tu jsou i uživatelé, kteří napíší příspěvek a pak píší, jak je to tu hrozné, že mu to někdo smazal, ale ve skutečnosti si jen spletl vlákno, kam to původně psal.. :)

McKubcer #10 Posted 07 April 2021 - 10:55 PM

Private

• Player
  • 36858 battles
  • 2
Ahoj, je strašně zajímavé, že mé stížnosti jsou i přes jasné vytlačování a blokace ignorovány ... vůbec nechápu, proč tu ta možnost stížnosti je, když po jasném vytlačování a mé následné stížnosti uvidím druhý den toho hráče on-line ... pls tuto možnost zrušte, neb vypadáte jako totální ignoranti a je škoda poškozovat tuto zajímavou hru touto nefungující "aplikací". Prostě shrnuto a podtrženo ... za posledních 10 let jsem nezažil, že by někdo řešil spravedlivě jakoukoliv stížnost .... takže se na to vykašlete a podpořte hráče, kteří ničí jméno této hry ....

Miri37 #11 Posted 08 April 2021 - 08:30 AM

Field Marshal

• Player
  • 57164 battles
  • 10,856

View PostMcKubcer, on 07 April 2021 - 09:55 PM, said:

Ahoj, je strašně zajímavé, že mé stížnosti jsou i přes jasné vytlačování a blokace ignorovány ... vůbec nechápu, proč tu ta možnost stížnosti je, když po jasném vytlačování a mé následné stížnosti uvidím druhý den toho hráče on-line ... pls tuto možnost zrušte, neb vypadáte jako totální ignoranti a je škoda poškozovat tuto zajímavou hru touto nefungující "aplikací". Prostě shrnuto a podtrženo ... za posledních 10 let jsem nezažil, že by někdo řešil spravedlivě jakoukoliv stížnost .... takže se na to vykašlete a podpořte hráče, kteří ničí jméno této hry ....

Osobně jsem neřešil, ale vytlačování se má údajně podávat přes volbu zneužívání fyziky a nikoliv nesportovní chování. Záznam musí být přiložen a asi by neuškodil i přibližný čas. Pokud jsi tam dělal taky něco špatného (oplácel), budeš asi taky potrestán.   

almandr #12 Posted 08 April 2021 - 01:54 PM

Second Lieutenant

• Player
  • 37890 battles
  • 1,332

Zaslání replay na podporu s vytlačováním funguje. Je otázka, jak spolehlivě, ale funguje.

Právě mám 3denní ban, přestože bych si radši zlomil nohu, než úmyslně vytlačoval. Takže ban podpora dá i za situace, kde "vytlačování - blokování" vznikne špatným přehledem o okolí nebo nedorozuměním mezi hráči.

Ale psalo se o tom, že musíš replay vložit do správné kolonky, jak píše Miri, což v přehlednosti WG rozhraní není jednoduché. Jako třešnička na dortu se reporty o nesportovním chování nedají po uzavření znovu otevřít, ale je nutné vytvořit nový.

2 user(s) are reading this topic

0 members, 2 guests, 0 anonymous users