Jump to content

Rozjeďte to s novou kolekcí Bravado a herními odměnami

• Please log in to reply
8 replies to this topic

Community #1 Posted 06 November 2020 - 10:31 AM

Sergeant

• Content Team
  • 0 battles
  • 38,738
Kupte si oblečení od našeho nového partnera Bravado a získejte pomocí speciálního pozvánkového kódu i herní odměny.

Úplný text položky novinek

Leeroy_YOLO #2 Posted 06 November 2020 - 10:33 AM

Lieutenant General

• Player
  • 7572 battles
  • 7,107
Pozvánkový kód bych změnil na odměnový..ať z toho taky aspoň něco mohu mít, když už nemám, koho bych pozval.

SWAT0013 #3 Posted 06 November 2020 - 10:36 AM

Lieutenant General

• Player
  • 35477 battles
  • 6,104
  • [KHIL] KHIL
Pozvánkový kód jako odměna? :teethhappy::teethhappy::teethhappy: Tak tento selling point někdo vymýšlel hodně dlouho - a pravděpodobně v životě WoT nezapnul :teethhappy::teethhappy::teethhappy:

SRudolf #4 Posted 06 November 2020 - 10:58 AM

Major

• Player
  • 47194 battles
  • 2,869

lol. ked som hraval este s rekrutmi,

tak  sa podarilo obcas pouzit aj kod co platil iba pre NA, takze moji rekruti maju  Ram II ,alebo Churchill III + 7dpu a 1000 gold

za samorzejmost

10:03 Added after 5 minute

este nemblak , iba obycajny,tak obycajny kupoun

x5 XP for 15 victories on top

Buy any package of €29.99 or more in World of Tanks

and get fifteen "x5 XP for each victory" missions on top for free.

The missions can be completed with any vehicle after their First Victory of the Day bonus has been used up.

Valid for 7 days

Leeroy_YOLO #5 Posted 06 November 2020 - 11:19 AM

Lieutenant General

• Player
  • 7572 battles
  • 7,107
Když už jsme u toho, kde přesně jsou zobrazeny kupony do WG store? Z TR jsem nějaké kupony měl a nikde jsem je tam nezahlíd, ani v košíku. Už jsou propadlé, ani jsem je využít nechtěl a neplánuji ani do budoucna, ale ze zvědavosti bych to rád věděl. Ve FAQ v obchodu taky není popsáno, kde bych to mohl najít, taková informace by tam měla být. Ten obchod je tedy tragický a už jen on sám mě odrazuje od nákupu i kdyby se mi tam něco líbilo, tak si to nekoupím kvůli tomu, jak ošklivý, nepřehledný a nepraktický ten obchod je. A pro takovou firmu jako WG (s takovými zisky) je takové amatérské prostředí zkrátka ostudou. Nepůsobí na mě vůbec důvěryhodně.

Dr_Lag #6 Posted 06 November 2020 - 11:26 AM

Corporal

• Player
  • 3531 battles
  • 172
  • [F-2-P] F-2-P

Invite kód ? Dobrej trolling. :trollface: V době, kdy existuje invite kód na V prémiák, 1000 goldů a 7 dní prémka, který je ZDARMA. :bajan:

Jako bonusovej by to možná i šlo, ale i tak za tu cenu.  Někdo to přebral s vodkou při tom "vymýšlení". :teethhappy:

Olaf_Barbosa #7 Posted 06 November 2020 - 02:02 PM

Corporal

• Player
  • 35650 battles
  • 112
  • [THONK] THONK

View PostLeeroy_YOLO, on 06 November 2020 - 11:19 AM, said:

Když už jsme u toho, kde přesně jsou zobrazeny kupony do WG store? Z TR jsem nějaké kupony měl a nikde jsem je tam nezahlíd, ani v košíku. Už jsou propadlé, ani jsem je využít nechtěl a neplánuji ani do budoucna, ale ze zvědavosti bych to rád věděl. Ve FAQ v obchodu taky není popsáno, kde bych to mohl najít, taková informace by tam měla být. Ten obchod je tedy tragický a už jen on sám mě odrazuje od nákupu i kdyby se mi tam něco líbilo, tak si to nekoupím kvůli tomu, jak ošklivý, nepřehledný a nepraktický ten obchod je. A pro takovou firmu jako WG (s takovými zisky) je takové amatérské prostředí zkrátka ostudou. Nepůsobí na mě vůbec důvěryhodně.

taky jsem ten slevovy kupon marne hledal. ani Sstyx nepomohla, zatim...

conan_2 #8 Posted 06 November 2020 - 10:33 PM

Private

• Player
  • 43679 battles
  • 46
  • [SK-] SK-

View PostLeeroy_YOLO, on 06 November 2020 - 11:19 AM, said:

Kód z TR těch 20% co tam bylo tuším za 4lv přišel po 7 dnech na e-mail do sekce hromadné aspoň mě a byl platný následujících 7 dní od obdržení toho e-mailu aspoň u mě to tak bylo.

Leeroy_YOLO #9 Posted 06 November 2020 - 10:57 PM

Lieutenant General

• Player
  • 7572 battles
  • 7,107

View Postconan_2, on 06 November 2020 - 11:33 PM, said:

Kód z TR těch 20% co tam bylo tuším za 4lv přišel po 7 dnech na e-mail do sekce hromadné aspoň mě a byl platný následujících 7 dní od obdržení toho e-mailu aspoň u mě to tak bylo.

Díky, koukám, taky mi dnes odpoledne přišel :honoring:

1 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users