Jump to content

Oyun Artık Oynanmıyor

• Please log in to reply
17 replies to this topic

NationalistWolf #1 Posted 16 November 2020 - 01:14 AM

Private

• Player
  • 7450 battles
  • 14
  • [-VEFA] -VEFA

Herkese merhabalar ben bu oyunu 2013'ün Mart'ından beri oynayan biri olarak; oyunun genel yapısı yani MM, +2 -2 tank dizilimi, +25 -25 RNG faktörü ve [edited] arty'yi koyup bazılarını sevindiren bu WG. Oyunu bir cs bir pubg gibi oynamaya çalışan elimizin, kolumuzun, harita analizinin gibi gibi kısaca profesyonellik anlamında oynamaya çalışan bizler artık yeter diyoruz. [edited]. Birincisi en en en fazla [edited] eden durum şu 3 arty, sıkıntıları sayayım. Bir kere arty oyun profesyonelliğine aykırı bir şey hadi kabullendik ama 1 olsun en azından, hamle yapamıyoruz o yüzden bu da oyun zevkini bozuyor. 1 tane de takip edip oynayabiliyorsun ama 2 ya da 3 arty ortalama 12 saniye şok süresini göz önüne alırsak ilk yardım kitlerinin de 90 saniye soğuma süresinin olduğu zaten belli. Bu durumda ne oluyor o maç çöp zevksiz tatsız tuzsuz bir maç oluyor. İkincisi MM ya arkadaş oyuna yeni gelen adam oyunu öğrenemiyor 10 yıllık oyuncunun karşısında adam ne yapsın eskisi gibi tanklar da zor açılmıyor. Hizmet kaydından ulaştığımız tanklara göre reyting ya da ilk başta genel reyting baz alınarak mm düzenlemesi yapılsın. Tanka göre reytin örneğin ben Tiger 2 tankını aldım ilk maçıma girdim maç bitti çıktım 4.5k reytingle oynadım beni bir sonraki maça benim reytingimle oynayan tanklara denk getir. Ha diyeceksiniz ki o kadar oyuncu yok nasıl yapacaklar zaten zamanında bunların düşünülmemesi oyuncu kaybına yol açtı. Yani böyle hamle yapılırsa oyun kalitesi artıp proluk yükseleceğinden giden oyuncular gelecektir. Dediğim gibi ilk başta genel reyting de olabilir ya da yeni istatistik sistemi getirilip oradan mm düzenlemesi yapılabilir. Üçüncüsü RNG ya %25 lik oran demek istiyor ki senin oyunculuğun [edited] sen ne kadar iyi oynarsan oyna adamı vuramayacaksın ama oyunu bilmeyen, takmayan ne kadar adam varsa vurmaması gerekirken seni vuracak RNG denen şey şöyle olur ben adama nişan alırım arkada açılmayan adama gider o anlık manevrayla kaçtığı için onu vururum şansa bak deriz zevk budur. Dördüncüsü bu da ayrı bir olay 8, 9, 10 tierleri baz alırsak öyle tanklar var ki sadece yem, freedamage, kurukalabalık yani. Tankın goldu bile delemiyor kendi seviyesini tankı 10 tierlere atıyor tam bir sınav kağıdına adını yazıp dolu göstermek gibi bir şey. Bide şu var kısaca bahsedeyim bi sıralamalı savaş getirdiler ben klasmanı bitirdim gümüş klasmanın 1. seviyesinde ki adamın benim maçımda ne işi var. Mevzu aynı seviyede olup iyi oynayıp yükselmek. Ya bide garanti 2 arty sıkıntı şu bu tanklar 10 seviye ve mürettebatları iyi donanımları iyi ödül işi olduğu için de bunu oynayan adam rasgele oynamıyor. Ben bu kadar saçma bir oyun yönetimi görmedim az kaldı bırakacağım zaten yayın bahanesiyle oynuyorum. Aklına başka sorunlar sıkıntılar gelen olursa söylesin misal Twitch Prime gibi teşekkürler.

Edited by Spartiat777, 16 November 2020 - 09:15 AM.
hassasiyetlere saygısızlık, uygunsuz ifadeler

Jarnnac #2 Posted 16 November 2020 - 01:32 AM

Warrant Officer

• Player
  • 31337 battles
  • 780
  • [FETIH] FETIH

View PostNationalistWolf, on 16 November 2020 - 03:14 AM, said:

Herkese merhabalar ben bu oyunu 2013'ün Mart'ından beri oynayan biri olarak; oyunun genel yapısı yani MM, +2 -2 tank dizilimi, +25 -25 RNG faktörü ve [edited] arty'yi koyup bazılarını sevindiren bu WG. Oyunu bir cs bir pubg gibi oynamaya çalışan elimizin, kolumuzun, harita analizinin gibi gibi kısaca profesyonellik anlamında oynamaya çalışan bizler artık yeter diyoruz. [edited]. Birincisi en en en fazla [edited] eden durum şu 3 arty, sıkıntıları sayayım. Bir kere arty oyun profesyonelliğine aykırı bir şey hadi kabullendik ama 1 olsun en azından, hamle yapamıyoruz o yüzden bu da oyun zevkini bozuyor. 1 tane de takip edip oynayabiliyorsun ama 2 ya da 3 arty ortalama 12 saniye şok süresini göz önüne alırsak ilk yardım kitlerinin de 90 saniye soğuma süresinin olduğu zaten belli. Bu durumda ne oluyor o maç çöp zevksiz tatsız tuzsuz bir maç oluyor. İkincisi MM ya arkadaş oyuna yeni gelen adam oyunu öğrenemiyor 10 yıllık oyuncunun karşısında adam ne yapsın eskisi gibi tanklar da zor açılmıyor. Hizmet kaydından ulaştığımız tanklara göre reyting ya da ilk başta genel reyting baz alınarak mm düzenlemesi yapılsın. Tanka göre reytin örneğin ben Tiger 2 tankını aldım ilk maçıma girdim maç bitti çıktım 4.5k reytingle oynadım beni bir sonraki maça benim reytingimle oynayan tanklara denk getir. Ha diyeceksiniz ki o kadar oyuncu yok nasıl yapacaklar zaten zamanında bunların düşünülmemesi oyuncu kaybına yol açtı. Yani böyle hamle yapılırsa oyun kalitesi artıp proluk yükseleceğinden giden oyuncular gelecektir. Dediğim gibi ilk başta genel reyting de olabilir ya da yeni istatistik sistemi getirilip oradan mm düzenlemesi yapılabilir. Üçüncüsü RNG ya %25 lik oran demek istiyor ki senin oyunculuğun [edited] sen ne kadar iyi oynarsan oyna adamı vuramayacaksın ama oyunu bilmeyen, takmayan ne kadar adam varsa vurmaması gerekirken seni vuracak RNG denen şey şöyle olur ben adama nişan alırım arkada açılmayan adama gider o anlık manevrayla kaçtığı için onu vururum şansa bak deriz zevk budur. Dördüncüsü bu da ayrı bir olay 8, 9, 10 tierleri baz alırsak öyle tanklar var ki sadece yem, freedamage, kurukalabalık yani. Tankın goldu bile delemiyor kendi seviyesini tankı 10 tierlere atıyor tam bir sınav kağıdına adını yazıp dolu göstermek gibi bir şey. Bide şu var kısaca bahsedeyim bi sıralamalı savaş getirdiler ben klasmanı bitirdim gümüş klasmanın 1. seviyesinde ki adamın benim maçımda ne işi var. Mevzu aynı seviyede olup iyi oynayıp yükselmek. Ya bide garanti 2 arty sıkıntı şu bu tanklar 10 seviye ve mürettebatları iyi donanımları iyi ödül işi olduğu için de bunu oynayan adam rasgele oynamıyor. Ben bu kadar saçma bir oyun yönetimi görmedim az kaldı bırakacağım zaten yayın bahanesiyle oynuyorum. Aklına başka sorunlar sıkıntılar gelen olursa söylesin misal Twitch Prime gibi teşekkürler.

Üstad , bazı şeyler dikkatimi çekti. Sadece Alman tankları ile oynamışsın. En fazla maç attığın tank, oynanması en zor kabul edilen ve delişi en düşük avcılardan biri olan 8,8 cm Pak 43 Jagdtiger tankı.

Biraz da ben sana sorayım, merak ettim.  2013 yılından beri oynadığını söylüyorsun, bu hesabı 2015 yılında açmışsın ve o zamandan taaaaaaa bu zamana kadar hiç mi merak etmedin IS-3 nasıl bir tank diye?

Kabul ediyorum, arty sıkıntılı ama, ben maça girerken baktığım ilk şey, takımda kaç tane hafif tank var ve hangi tank, maçta arty var mı? Varsa kaç tane? Bu bilgiler eşliğinde haritada pozisyonumu alıyorum. Arty varsa A noktasına yoksa B noktasına giderim. Strateji bunu gerektiriyor. +2/-2 konusunda eğer -2 çıktıysam geri planda kalıp destek atışları yapmaya çalışıyorum. -2 çıktın diye önde basıp takımı sırtlamanı kimse beklemiyor senden. Aklıma gelenler bu kadar. Başka bir şeyler gelirse yazarım. 

00:39 Added after 7 minute
Ayrıca Alman X tier arty de oynuyorsun VII tier arty de? Merak ettim, mürettebatları ayrı mı yoksa tek mürettebat var, her maçtan önce mürettebat mı taşıyorsun? Valla diyecek bir şey bulamadım. Takdir ettim azmini ve başarını. Tek dalda uzmanlaşmışsın ve işin hakkını veriyorsun. Oyunu bırakırsan bu oyun çok şey kaybedecek bence. :amazed:

NationalistWolf #3 Posted 16 November 2020 - 02:12 AM

Private

• Player
  • 7450 battles
  • 14
  • [-VEFA] -VEFA

View PostJarnnac, on 16 November 2020 - 01:32 AM, said:

Üstad , bazı şeyler dikkatimi çekti. Sadece Alman tankları ile oynamışsın. En fazla maç attığın tank, oynanması en zor kabul edilen ve delişi en düşük avcılardan biri olan 8,8 cm Pak 43 Jagdtiger tankı.

Biraz da ben sana sorayım, merak ettim.  2013 yılından beri oynadığını söylüyorsun, bu hesabı 2015 yılında açmışsın ve o zamandan taaaaaaa bu zamana kadar hiç mi merak etmedin IS-3 nasıl bir tank diye?

Kabul ediyorum, arty sıkıntılı ama, ben maça girerken baktığım ilk şey, takımda kaç tane hafif tank var ve hangi tank, maçta arty var mı? Varsa kaç tane? Bu bilgiler eşliğinde haritada pozisyonumu alıyorum. Arty varsa A noktasına yoksa B noktasına giderim. Strateji bunu gerektiriyor. +2/-2 konusunda eğer -2 çıktıysam geri planda kalıp destek atışları yapmaya çalışıyorum. -2 çıktın diye önde basıp takımı sırtlamanı kimse beklemiyor senden. Aklıma gelenler bu kadar. Başka bir şeyler gelirse yazarım. 

00:39 Added after 7 minute
Ayrıca Alman X tier arty de oynuyorsun VII tier arty de? Merak ettim, mürettebatları ayrı mı yoksa tek mürettebat var, her maçtan önce mürettebat mı taşıyorsun? Valla diyecek bir şey bulamadım. Takdir ettim azmini ve başarını. Tek dalda uzmanlaşmışsın ve işin hakkını veriyorsun. Oyunu bırakırsan bu oyun çok şey kaybedecek bence. :amazed:

Kardeşim benim ilk hesabım therises08 ben o hesabı kapattırmıştım zamanında sınava gireceğim zamanımı kaybetmesin diye sonra açtırdım ticket atarak daha 1 yıl falan oluyor açtıralı o hesabımı. Bu hesabı da 2015 yılında açtım 2016 da oynamaya başladım sadece alman olmadan hepsine karışık gidiyordum. Sonra yayınlara başlama imkanı bulunca dedim ki hesabı sıfırlayım sadece alman kasayım hem de dikkat çekerim hatta 14 nisan 2018 olması lazım o ara bu altınla mermi, azık satılma olayı kalktığından bana resmen oyun kazık atmıştı. Hesabı sıfırladığımda oyuna sıfır parayla başlamıştım. Dİğer tankların bilme durumum da düşmanımı tanıyayım diye arkadaşın hesap olur, benim diğer hesap olur ya da test serverda deniyorum yani zamanında hepsini oynadım ama alman tanklarına aşırı alıştığımdan onlara hevesim kalmadı. Normalde arty oynamayı sevmem ama tankları yeni aldığımda mürettebatını %100 çekerim bırakırım oynanmayacak tanksa ya da arty ise gwe100 ü yeni aldım daha 2 gün olmuyor. [edited]. Mürettebatları ne yapıyorsun dersen de almanlar da sadece pre tanklarda eksiğim var koleksiyonda ve ağaçta olanları hepsi garajımda duruyor. Garajımda olan tankların %90'ı full mürettebat yaptım. Pre ağır, hafif olmadığından yedek basıp öyle kasıyorum arty de dahil buna. Tank listemdeki löwe, vk, skorp, pz4s kiralıktı.

Edited by Spartiat777, 16 November 2020 - 09:20 AM.
küfür

Jarnnac #4 Posted 16 November 2020 - 02:18 AM

Warrant Officer

• Player
  • 31337 battles
  • 780
  • [FETIH] FETIH
İşini biliyorsun. Hayırlısı olsun. Herkesin bahsettiği gibi oyunda düzeltilebilecek yazılım sorunları olmasına rağmen düzeltilemeyecek oyuncu sorunları var. O yüzden neresinden tutarsan elinde kalıyor. Umarım gün geçtikçe daha da oynanabilir bir oyun olur. Bu arada ben severek oynuyorum. :B

Ek2ooo #5 Posted 16 November 2020 - 07:59 AM

Lance-corporal

• Player
  • 3124 battles
  • 69
  • [J-GO] J-GO
Yayınlarını videolarını severek izliyoruz bırakma reis

Gelincik #6 Posted 16 November 2020 - 08:29 AM

Staff Sergeant

• Player
  • 32911 battles
  • 474

[edited]

1- bu kısım biraz ağır olmuş. gerçekten öyle olanlar için uygun olmayan bi tabir olmuş.

2- minecraft'ı oynayanların çoğunluğu, oyunun korsanına erişimi kolay olduğundan dolayı çocuklar olabilir ama oyun kesinlikle çocuk oyunu değildir, son derece muazzam bir oyundur, belirtmek istedim.

arty'lerin oynanış mekanikleri gerçekten sıkıntılı. daha güzel oynanışa sahip olsalar aslında 3 arty sıkıntı olmaz ama işte. o yüzden hiç değilse arty'lerin limitinin 2 ve hafif tankların da 3 olması çok daha güzel olur.

MM şu an en büyük sorunlardan. üç dakikada 15-3 civarı biten maçlar şu an en büyük sorun.

RNG benim için hiçbir zaman büyük bi sorun olmadı. ha daha dün %48'lik scorpion g odaklanmadan piksel atışla kupolamı vurdu ama yine de RNG büyük bi sorun teşkil etmedi. çünkü bi yerlerde RNG'den dolayı kaçırdığım bi atış varsa bu benim hatamdır. bişeyleri yanlış yapmışım ki iş RNG'ye yani şansa kalmış. ama işi şansa bırakmadığım zaman oyunda RNG diye bişeyin olduğunu unutuyorum bile.

Aklına başka sorunlar sıkıntılar gelen olursa söylesin

bir başka önemli sorun gold mermi. dün AMX M4 51'in 257 delen topu ile TYPE 5'leri kaç kere sorunsuz delmemden bir kez daha net bir şekilde anladım ki gold mermi büyük sıkıntı. type 5 aciz, yavaş, dönmüyor, dpm yok. zaten daha yolda canlarını azalttık. daha sonra da ben, tankın iyi hareketliliği ve -8 açısı ile yanından ve kupolasından çok rahat vurabildim. olay bu yani adamda zırh varsa bende de hareketlilik var. benim 2'ye basıp önden delmek yerine tankın iyi olan hareketlilik gibi özelliklerini kullanarak type 5'in zayıf olan yan zırh ve kupolasına vurmak gerek. oyunun zevki zaten burda çıkıyor. boss kesmek gibi bişey. zevk=mücadele demek. mücadele olmadan zevk alınmıyor. orda 2'ye basıp type5'i indirseydim oyundan hiç zevk almayacaktım. gerçekten zaten gold atanlar oyundan nasıl zevk alabiliyorlar anlamıyorum. gerçekten gold merminin kullanımının azaltılmasına yönelik bi nerf gelse oyun çok daha zevkli bi hâl alır. esas "tank"lar, hakettiği değeri alır. oturdukları yerden 2'ye basıp rakibini altın mermi ile delenler, biyerlerini kaldırıp haritada farklı stratejiler üretmek zorunda kalacaklar. oyun tam anlamıyla bir "tank" oyunu olacak.

Spartiat777 #7 Posted 16 November 2020 - 09:22 AM

Brigadier

• Moderator
  • 51753 battles
  • 4,736
  • [CMPLX] CMPLX

Bu oyunu sizin sadece "sinir olduğunuzu" belirtmek için ismini kullandığınız ağır hastalığa sahip olan ya da sevdikleri/tanıdıkları o hastalığa sahip olan insanlar ve aralarında şahsen tanıdıklarım da olan, fiziksel dahil çeşitli dezavantajları bulunan kişiler de oynuyor. Başkalarının durumu düşünülmeden, hassasiyetlere saygı duyulmadan, bencilce yazılmış bu kısımları gördükten sonra, mesajın kalanı yukarıdaki alıntıdaki gibi oluyor.

Günlük hayatınızda bu şekilde ifadelerinizin olması size normal geliyor olabilir ve beni ilgilendirmez, ancak forumda paylaşım yaparken hassasiyetlere dikkat edin ve sonraki paylaşımlarınızdan önce imzamda linki bulunan forum kurallarını ve sıkça sorulan sorular bölümünü okuyun.

_mabolla_ #8 Posted 16 November 2020 - 05:05 PM

Corporal

• Player
  • 34245 battles
  • 158
  • [_E0N_] _E0N_
Arty konusunda 3 çok 1 olmasını ben de isterim. Bir de %25 çok %15 olsa güzel olur. MM içinde kişisel reytingi 9k olan biri benim takımımda varsa 9k olan bir kişi karşı tarafa atsın. Karşıda 1k reytingli adam varsa benim takımımda da 1 tane olsun çeşitlilik iyidir ama bir takım komple 1k diğer takım atıyorum 8k reytingli oyunculardan oldu mu 15 0 gibi maçlar oluşuyor. Karşıda ne varsa bizde de olacak şekilde olmasını dilerdim. Eşleşmeye yük bindirir mi bilemem. Ama şu olursa zevksiz olur. Kişisel reyting diyelim benim 7k komple takım ve karşı takım 7k olursa bu sefer de iyice zorlaşır. Tersi bir örnek içi herkes 3k olursa kimse kendini geliştiremez.
16:11 Added after 6 minute

View PostGelincik, on 16 November 2020 - 08:29 AM, said:

RNG benim için hiçbir zaman büyük bi sorun olmadı. ha daha dün %48'lik scorpion g odaklanmadan piksel atışla kupolamı vurdu ama yine de RNG büyük bi sorun teşkil etmedi. çünkü bi yerlerde RNG'den dolayı kaçırdığım bi atış varsa bu benim hatamdır. bişeyleri yanlış yapmışım ki iş RNG'ye yani şansa kalmış. ama işi şansa bırakmadığım zaman oyunda RNG diye bişeyin olduğunu unutuyorum bile.

bir başka önemli sorun gold mermi. dün AMX M4 51'in 257 delen topu ile TYPE 5'leri kaç kere sorunsuz delmemden bir kez daha net bir şekilde anladım ki gold mermi büyük sıkıntı. type 5 aciz, yavaş, dönmüyor, dpm yok. zaten daha yolda canlarını azalttık. daha sonra da ben, tankın iyi hareketliliği ve -8 açısı ile yanından ve kupolasından çok rahat vurabildim. olay bu yani adamda zırh varsa bende de hareketlilik var. benim 2'ye basıp önden delmek yerine tankın iyi olan hareketlilik gibi özelliklerini kullanarak type 5'in zayıf olan yan zırh ve kupolasına vurmak gerek. oyunun zevki zaten burda çıkıyor. boss kesmek gibi bişey. zevk=mücadele demek. mücadele olmadan zevk alınmıyor. orda 2'ye basıp type5'i indirseydim oyundan hiç zevk almayacaktım. gerçekten zaten gold atanlar oyundan nasıl zevk alabiliyorlar anlamıyorum. gerçekten gold merminin kullanımının azaltılmasına yönelik bi nerf gelse oyun çok daha zevkli bi hâl alır. esas "tank"lar, hakettiği değeri alır. oturdukları yerden 2'ye basıp rakibini altın mermi ile delenler, biyerlerini kaldırıp haritada farklı stratejiler üretmek zorunda kalacaklar. oyun tam anlamıyla bir "tank" oyunu olacak.

Şu dediğini bir keresinde ben de dedim. İstatistiklerim kötü biliyorum. Buna bakıp bot oynamayı bilmiyorsun gold mermiye laf ediyorsun demişlerdi. Ben düm düz delen mermiden ziyaden sektirmeden veya delinebilen yerleri aramaktan hoşlanıyorum. İşte gel gör ki yorumumuz bile wn8'e takılıyor.

_GooDeR_ #9 Posted 16 November 2020 - 07:21 PM

Staff Sergeant

• Player
  • 4959 battles
  • 425
  • [M0CK] M0CK

minecraft'ı oynayanların çoğunluğu, oyunun korsanına erişimi kolay olduğundan dolayı çocuklar olabilir ama oyun kesinlikle çocuk oyunu değildir, son derece muazzam bir oyundur, belirtmek istedim.

Bence de yapısı, mekaniği ve grafikleri vs. muazzam bir oyun doğrudur ama aynı zamanda bi ton şeyin düzeltilmesi gerekiyor. Bazılarını belirtmişsin zaten bütün oyun zevkini körelten sorunlarda mevcut maalesef.

orda 2'ye basıp type5'i indirseydim oyundan hiç zevk almayacaktım. gerçekten zaten gold atanlar oyundan nasıl zevk alabiliyorlar anlamıyorum. gerçekten gold merminin kullanımının azaltılmasına yönelik bi nerf gelse oyun çok daha zevkli bi hâl alır. esas "tank"lar, hakettiği değeri alır. oturdukları yerden 2'ye basıp rakibini altın mermi ile delenler, biyerlerini kaldırıp haritada farklı stratejiler üretmek zorunda kalacaklar. oyun tam anlamıyla bir "tank" oyunu olacak.

Gerekmeyen durumlarda test sunucuda bile gold kullanmıyorum normal sunucuda oynar gibi AP ile oynuyorum. Dediğiniz gibi gold ile Type 5 gibi ağır zırhlıları önden çatır çutur delmek oyun zevkimi aşırı derece de baltalıyor ve hiç hoşuma gitmiyor çünkü çok saçma ve mantıksız bir şey beceri ve çabamın ne anlamı kalıyor ki?. Dediğiniz nerf olayı bi geleydi bahsettiğiniz rahat oynama olayı kalkacak stratejik hamle yapma olayları ön plana çıkacak. Kimse düşük hasar atmak istemez adama bakıyorum 10k vurmuş mermi türlerine bakıyorum normal mermi 0 gold mermiye abanmış ne anladım usta? :D

tMR_ #10 Posted 17 November 2020 - 02:41 PM

Private

• Player
  • 25123 battles
  • 1
Oyun bildiğin istediğini kazandırıyor arkadaş..T30 topu 680 canlı lowe ye 506 vurur mu ya..750 o top yaa..adamla uğraşayım diye oyun saçmalamaya başladı artık..o sırada da gelip hafif tank beni kesiyor..sonra oyunu kaybediyoruz...oyın artık istediğine oyun kazandırıyor..nokta

Spartiat777 #11 Posted 17 November 2020 - 02:52 PM

Brigadier

• Moderator
  • 51753 battles
  • 4,736
  • [CMPLX] CMPLX

View PosttMR_, on 17 November 2020 - 04:41 PM, said:

Oyun bildiğin istediğini kazandırıyor arkadaş..T30 topu 680 canlı lowe ye 506 vurur mu ya..750 o top yaa..adamla uğraşayım diye oyun saçmalamaya başladı artık..o sırada da gelip hafif tank beni kesiyor..sonra oyunu kaybediyoruz...oyın artık istediğine oyun kazandırıyor..nokta

T30'daki 155 mm AT Gun T7 topu, delici ya da premium mermisiyle hasar verdiği 562'den fazla canı olan bir tanka 562'den az hasar veremez. "680 canlı tanka 506 hasar" verdiğine dair bir ekran görüntüsü ya da replay var mı?

GameRuinerExe #12 Posted 17 November 2020 - 03:12 PM

Lance-corporal

• Player
  • 5198 battles
  • 66
  • [K-_-T] K-_-T
vicdansız wg oyuna rngylen müdahale ediyonda bari %25de kal üstüne cıkma 750 vuran topa 506 vurdurtuyon

Konigjaeger #13 Posted 18 November 2020 - 07:33 AM

Staff Sergeant

• Beta Tester
  • 41023 battles
  • 392
  • [PATRN] PATRN
Sürekli 3 arti çok yorucu oluyor :(

sekoli1907 #14 Posted 18 November 2020 - 11:28 AM

Sergeant

• Player
  • 5668 battles
  • 260
Bu wg oyuncular ne isterse tam tersini yapıyor. Rng düşürüp mm yi +1 -1 yapsalar biraz da takımları eşitleseler oyundan zevk almaya başlıycaz ama yok yapmazlar o zaman para gelmez :) Her oyun 3-15 4-15 gibi skorlarla 5 dk içinde bitiyor seviye farketmiyor. Uzun süren oyunların sayısı çok az 10 maçta 2 tane denk geliyor. 

Mr_Ahmet_2 #15 Posted 18 November 2020 - 01:06 PM

Corporal

• Player
  • 7956 battles
  • 148
  • [-NAK-] -NAK-

View Postsekoli1907, on 18 November 2020 - 11:28 AM, said:

Bu wg oyuncular ne isterse tam tersini yapıyor. Rng düşürüp mm yi +1 -1 yapsalar biraz da takımları eşitleseler oyundan zevk almaya başlıycaz ama yok yapmazlar o zaman para gelmez :) Her oyun 3-15 4-15 gibi skorlarla 5 dk içinde bitiyor seviye farketmiyor. Uzun süren oyunların sayısı çok az 10 maçta 2 tane denk geliyor. 

Katılıyorum. Sorun tam olarak ne bilmiyorum ama 15-1, 15-2 falan bitince çok kötü oluyor. Kazanan takımda olsam bile kötü oluyor. Adam akıllı oynamadan bitiyor maç. Kazansam bile ben zevk almıyorum açıkçası. Başa baş giden maçlar kaybetsek bile daha çok zevk veriyor. En azından adam akıllı oynadığını hissediyorsun.

suskun_1905 #16 Posted 18 November 2020 - 05:52 PM

Colonel

• Player
  • 30561 battles
  • 3,766
Wot'tan daha fazla keyif alacağın oyunlar elbet vardır araştır derim çünkü Wot artık sıkıyor, eski tadını vermiyor. 

Konigjaeger #17 Posted 20 November 2020 - 08:10 AM

Staff Sergeant

• Beta Tester
  • 41023 battles
  • 392
  • [PATRN] PATRN

View Postsuskun_1905, on 18 November 2020 - 06:52 PM, said:

Wot'tan daha fazla keyif alacağın oyunlar elbet vardır araştır derim çünkü Wot artık sıkıyor, eski tadını vermiyor. 

Bende sizin gibi düşünüyordum fakat klana girdim bu düşüncem değişmeye başladı.,

Kafa dengi adamlarla, saçmalıklara pek takılmıyorsunuz.

Hele 3 lü platla akıp gidiyor :) (ben pek akamıyorum ama aktığım kadar)

suskun_1905 #18 Posted 21 November 2020 - 10:26 PM

Colonel

• Player
  • 30561 battles
  • 3,766

View PostKonigjaeger, on 20 November 2020 - 07:10 AM, said:

Bende sizin gibi düşünüyordum fakat klana girdim bu düşüncem değişmeye başladı.,

Kafa dengi adamlarla, saçmalıklara pek takılmıyorsunuz.

Hele 3 lü platla akıp gidiyor :) (ben pek akamıyorum ama aktığım kadar)

Haklısınız olabilir. Belki de oyunda yalnız kaldığım için sıkıcı geliyor da olabilir (çünkü eski arkadaşlarımın neredeyse büyük bir bölümü bıraktılar).

1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users