Jump to content

Turán III prototípus: maďarský odstřelovač

• Please log in to reply
21 replies to this topic

Community #1 Posted 19 January 2021 - 06:00 AM

Sergeant

• Content Team
  • 0 battles
  • 37,534
Přidejte do své sbírky jedinečný německý tank s maďarskými kořeny.

Úplný text položky novinek

Mar_gun #2 Posted 19 January 2021 - 06:38 AM

Private

• Player
  • 18432 battles
  • 18

Maďarský tank s Československými kořeny :hiding:

Upravená licenční Škoda T-21

BloodyFart #3 Posted 19 January 2021 - 07:30 AM

Warrant Officer

• Player
  • 45260 battles
  • 613
  • [LTPZ] LTPZ
Není špatný. Teď co mu přidali munici, tak to mnohem lepší.

elantra2001 #4 Posted 19 January 2021 - 08:34 AM

Warrant Officer

• Player
  • 59170 battles
  • 784
  • [WRT] WRT

Další nepoužitelný šrot. Vychvalovaný do nebes...Pancíř nemá, 25 mm více na věží je mu na nic, ALE zato má málo nábojů i když mu jí přidali, je to sice lepší... ale.... Vzhledem k rychlosti palby. A ten obrovský hrnec co máte na věži ukážete daleko dříve, než můžete vystřelit a probije ho všechno, tak k čemu jsou mi dobré úhly skolpení děla???

Tank jen pro zběratele...

Edited by elantra2001, 19 January 2021 - 08:36 AM.

StarySob #5 Posted 19 January 2021 - 10:21 AM

Private

• Player
  • 2234 battles
  • 26

View Postelantra2001, on 19 January 2021 - 08:34 AM, said:

Další nepoužitelný šrot. Vychvalovaný do nebes...Pancíř nemá, 25 mm více na věží je mu na nic, ALE zato má málo nábojů i když mu jí přidali, je to sice lepší... ale.... Vzhledem k rychlosti palby. A ten obrovský hrnec co máte na věži ukážete daleko dříve, než můžete vystřelit a probije ho všechno, tak k čemu jsou mi dobré úhly skolpení děla???

A tak zase všechny předčí v otázce úzké konstrukce (ať už to znamená cokoli)!

Mar_gun #6 Posted 19 January 2021 - 10:28 AM

Private

• Player
  • 18432 battles
  • 18

Je to prijemny tank, nižší rychlost nedovolí jet moc yolo, dělo je spolehlivé. Věž sem tam nižší tier cinkne. Hrál sem ho když měl málo munice a došla mi jen jednou.

Je to střeďák na pátým tieru, je dobře že není neprůstřelný, rychlý a s derpem... 

A korba, podvozek je škodovka :)

elantra2001 #7 Posted 19 January 2021 - 11:13 AM

Warrant Officer

• Player
  • 59170 battles
  • 784
  • [WRT] WRT

View PostMar_gun, on 19 January 2021 - 09:28 AM, said:

Je to prijemny tank, nižší rychlost nedovolí jet moc yolo, dělo je spolehlivé. Věž sem tam nižší tier cinkne. Hrál sem ho když měl málo munice a došla mi jen jednou.

Je to střeďák na pátým tieru, je dobře že není neprůstřelný, rychlý a s derpem... 

A korba, podvozek je škodovka :)

Neber si to špatně, ale pokud tě, nebo jiného hráče od jetí yolo musí omezovat rychlost tanku...:facepalm: raději nic...

Věž cinkne, dobře ale, nedá se na to spoléhat (I s AMX CDC jsem dostal ocelovou zeď - jak? to se mě neptej.) nepotká již III. po úpravě MM. Tak těch tanků co to nepanetrují moc není. Je to spíše náhoda.

Ono pokud znáš místa, kde se kempí většinou se takové pozice párkrát probajndí (nebo jak se to píše) + nějaké snipeshoty.... A na to je pak munice málo. Neříkám, že dojde každou bitvu, ale rozhodně to není ojedinělé oproti jiným tankům co mají více munice. Některé ji mají, že ji a nemohou vystřílet prakticky nikdy...

kocour75 #8 Posted 19 January 2021 - 03:14 PM

Second Lieutenant

• Player
  • 69035 battles
  • 1,117
  • [AV-M] AV-M

Mírně podprůměrný tank, pancíř sice má dostatečný, ale bez sklonu, dělo průměr, ale málo munice, pohyblivost trochu horší, nic čím by lákal kromě toho že se vyráběly  Turany v rámci naší licence.

Taková M4 Improved a Pz.III K jsou horší, ale to je asi vše, ostatní jsou lepší, dokonce i některé s omezeným MM https://tanks.gg/com...-iv-hydr~pz-viv

SRudolf #9 Posted 19 January 2021 - 03:48 PM

Major

• Player
  • 44576 battles
  • 2,591

lovec26, on 19 January 2021 - 07:30 AM, said:View Post

Není špatný. Teď co mu přidali munici, tak to mnohem lepší.

mne na nom dochadzalalalala municia stale,

neviem kolko ma terza ale urcite by dochadzalalalala nadalej, keby som stretaval tier 3.

co znamena ze od zrusenia trojek s patkámi . nehram ziadnu patku

Gaucman #10 Posted 19 January 2021 - 04:06 PM

Warrant Officer

• Player
  • 18177 battles
  • 539
  • [1_RUM] 1_RUM

View PostSRudolf, on 19 January 2021 - 03:48 PM, said:

mne na nom dochadzalalalala municia stale,

neviem kolko ma terza ale urcite by dochadzalalalala nadalej, keby som stretaval tier 3.

co znamena ze od zrusenia trojek s patkámi . nehram ziadnu patku

LeFH18B2 tě už nezajímá?

SRudolf #11 Posted 19 January 2021 - 04:53 PM

Major

• Player
  • 44576 battles
  • 2,591

View PostGaucman, on 19 January 2021 - 04:06 PM, said:

LeFH18B2 tě už nezajímá?

:)

presne tuto reakciu som cakal,

len som dufal ze podla vsetkych leFh nieje tank.tak si take vyroky mozem dovolit,

aj ked podla mna je  jediny tank vo WoT prave SPG. ostatne vehkle su len kopie niecoho co preblesklo hlavou nikomu co si mislel ze to napadlo niekoho ineho ked si mislele ze ho nieco napadlo

raptor_rv40 #12 Posted 19 January 2021 - 05:02 PM

Staff Sergeant

• Player
  • 27270 battles
  • 353

View Postelantra2001, on 19 January 2021 - 08:34 AM, said:

Dobrej vtípek.Už se vidím jak sbírám virtuální pixel na účtu,který mě ani nepatří a je jen propůjčen od wg.To v dnešní době udělá už jen zoufalec.

Gaucman #13 Posted 19 January 2021 - 05:28 PM

Warrant Officer

• Player
  • 18177 battles
  • 539
  • [1_RUM] 1_RUM

View PostSRudolf, on 19 January 2021 - 04:53 PM, said:

:)

presne tuto reakciu som cakal,

len som dufal ze podla vsetkych leFh nieje tank.tak si take vyroky mozem dovolit,

aj ked podla mna je  jediny tank vo WoT prave SPG. ostatne vehkle su len kopie niecoho co preblesklo hlavou nikomu co si mislel ze to napadlo niekoho ineho ked si mislele ze ho nieco napadlo

Nepsal jsi nic o tanku/netanku, psal jsi, že nehraješ žádnou pětku. A přitom hraješ hlavně pětku.

SRudolf #14 Posted 19 January 2021 - 05:42 PM

Major

• Player
  • 44576 battles
  • 2,591

View PostGaucman, on 19 January 2021 - 05:28 PM, said:

Nepsal jsi nic o tanku/netanku, psal jsi, že nehraješ žádnou pětku. A přitom hraješ hlavně pětku.

ok. prichytil sim ma pri slovičkareni...

ale aj tak hram poslednu dobu najviac M44 (12x 400 bitiek / 2019-2020 )

Spoiler

elantra2001 #15 Posted 19 January 2021 - 06:41 PM

Warrant Officer

• Player
  • 59170 battles
  • 784
  • [WRT] WRT

View Postraptor_rv40, on 19 January 2021 - 04:02 PM, said:

Dobrej vtípek.Už se vidím jak sbírám virtuální pixel na účtu,který mě ani nepatří a je jen propůjčen od wg.To v dnešní době udělá už jen zoufalec.

Ono to záleží jako hodnotu májí pro tebe nebo onoho zběratele peníze...je to dost relativní. Nic ve zlém, ale podle tvé rakce nebudeš patřit mezi lidi, které nebolí dát pár tisíc měsíčne za virtuální zábavu. Jinak by ti to bylo jedno...;)

Ithron_von_Kremsier #16 Posted 19 January 2021 - 06:47 PM

Second Lieutenant

• Player
  • 49714 battles
  • 1,421
  • [CRSGN] CRSGN

View Postraptor_rv40, on 19 January 2021 - 05:02 PM, said:

Spíš zoufalec to neudělá, protože je to zoufalec, pro normálního člověka to není problém.

Za jídlo také platíš peníze a přesto nezůstane tvým trvalým majetkem ale za pár hodin z celého jídla ti zůstane doslova [edited]a i to velmi rychle spláchneš.

A co teprve takové cigarety, ty kuřák krátce po koupi zapálí a zůstane mu po nich jen popel.

Tvůj argument je naprosto směšný a jen jím urážíš lidi kteří si na rozdíl od tebe umí vydělat dost peněz a nebojí se je utrácet za věci které se jim líbí, byť je mají jen na chvilku, to potěšení které z toho budou mít bude ale opravdové, na rozdíl od toho zoufalce který si žádné potěšení nedopřeje jen proto že je pomíjivé.

raptor_rv40 #17 Posted 19 January 2021 - 08:38 PM

Staff Sergeant

• Player
  • 27270 battles
  • 353

View PostIthron_von_Kremsier, on 19 January 2021 - 06:47 PM, said:

Spíš zoufalec to neudělá, protože je to zoufalec, pro normálního člověka to není problém.

Za jídlo také platíš peníze a přesto nezůstane tvým trvalým majetkem ale za pár hodin z celého jídla ti zůstane doslova [edited]a i to velmi rychle spláchneš.

A co teprve takové cigarety, ty kuřák krátce po koupi zapálí a zůstane mu po nich jen popel.

Tvůj argument je naprosto směšný a jen jím urážíš lidi kteří si na rozdíl od tebe umí vydělat dost peněz a nebojí se je utrácet za věci které se jim líbí, byť je mají jen na chvilku, to potěšení které z toho budou mít bude ale opravdové, na rozdíl od toho zoufalce který si žádné potěšení nedopřeje jen proto že je pomíjivé.

S výdělkem peněz opravdu nemám problém,ale na rozdíl od některých jedinců jsem schopen pochopit,že u téhle hry se platí jen a pouze za zábavu a až začne hra být prodělečná tak se může stát,že se típnou servery a pak jsem zvědav co uděláš se svým sběratelstvím.AStačí se podívat na vlákno příběh příběhů a už vidím jak běžím a koupím sběratelský kus.

Edited by raptor_rv40, 19 January 2021 - 08:41 PM.

Ithron_von_Kremsier #18 Posted 19 January 2021 - 09:28 PM

Second Lieutenant

• Player
  • 49714 battles
  • 1,421
  • [CRSGN] CRSGN

View Postraptor_rv40, on 19 January 2021 - 08:38 PM, said:

S výdělkem peněz opravdu nemám problém,ale na rozdíl od některých jedinců jsem schopen pochopit,že u téhle hry se platí jen a pouze za zábavu a až začne hra být prodělečná tak se může stát,že se típnou servery a pak jsem zvědav co uděláš se svým sběratelstvím.AStačí se podívat na vlákno příběh příběhů a už vidím jak běžím a koupím sběratelský kus.

Vše v tomto světě je pomíjivé, vše jednou zanikne, to není důvod k tomu neužívat pomíjivých věcí, zábav, zážitků.

Když půjdeš do kina zaplatíš mnohem víc než za tento tank, a přesto tam budeš jen dvě hodiny koukat na kus plátna na který promítají pomocí světla obrázky, domů si ten film neodneseš, zůstane ti jen vzpomínka, jsi proto zoufalec?

Nebo je zoufalec tatínek který zaplatí svému dítěti kolotoče když si to dítě ten kolotoč domu také neodnese?

K čemu by mi byli peníze když bych za ně nic neutrácel jen proto že vše v tomto světě jednou zanikne a nic nebudu moci vlastnit navěky?

Zoufalec je naopak ten kdo ty peníze má a nic si za ně nekoupí, jen je hromadí bez užitku aníž by z toho něco měl.

Gaucman #19 Posted 19 January 2021 - 09:44 PM

Warrant Officer

• Player
  • 18177 battles
  • 539
  • [1_RUM] 1_RUM

View PostIthron_von_Kremsier, on 19 January 2021 - 09:28 PM, said:

Vše v tomto světě je pomíjivé, vše jednou zanikne, to není důvod k tomu neužívat pomíjivých věcí, zábav, zážitků.

Když půjdeš do kina zaplatíš mnohem víc než za tento tank, a přesto tam budeš jen dvě hodiny koukat na kus plátna na který promítají pomocí světla obrázky, domů si ten film neodneseš, zůstane ti jen vzpomínka, jsi proto zoufalec?

Nebo je zoufalec tatínek který zaplatí svému dítěti kolotoče když si to dítě ten kolotoč domu také neodnese?

K čemu by mi byli peníze když bych za ně nic neutrácel jen proto že vše v tomto světě jednou zanikne a nic nebudu moci vlastnit navěky?

Zoufalec je naopak ten kdo ty peníze má a nic si za ně nekoupí, jen je hromadí bez užitku aníž by z toho něco měl.

Přesně ty stejný věci mě napadly taky - kino, kolotoče, lístek na fotbal. Všechno je zábava na dvě hodiny a pak zůstanou jen vzpomínky. Nemáš nic. Virtuální tank taky fyzicky nemáme, ale můžeme si ho užít mnohem víc hodin, než ten lístek do kina. A ten stojí taky dvě kila. I když nám ho za pár let vypnou.

Ještě si můžu koupit flašku rumu, ale ta mi zůstane jen do doby, než to vyžeru a pak z toho taky nic nezůstane. 

Mr_Missclick #20 Posted 19 January 2021 - 10:00 PM

Brigadier

• Player
  • 16888 battles
  • 4,043
  • [DISS] DISS

Pokud někdo vydělává peníze jenom pro to, aby zaplatil nezbytné účty, tak je mi ho líto a upřímně mu přeju lepší práci. Osobně pracuji a vydělávám právě proto, abych se pak měl za co bavit...

Ale k tématu: U low-tier tanků jsem nikdy nepochopil to posuzování kvality. Pátý tier je tak specifický, že pokud člověka baví, tak je tam schopen hrát prakticky se vším, a pokud ne... tak to žádná technika moc nespraví, protože výdělky kreditů a expů tam stejně nejsou žádné terno. Jako fakt mi ty tanky na pětkách přijdou na jedno brdo. Díky špatným kvalitám oponentů se nějaká negativní vlastnost toho stroje ani nedokáže projevit.

1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users