Jump to content

World of Tanks: Nadchodzi kolekcja jemiołowa!

• Please log in to reply
29 replies to this topic

Community #1 Posted 27 January 2021 - 09:28 AM

Sergeant

• Content Team
  • 0 battles
  • 37,160
Najbardziej magiczny czas w roku jeszcze się nie skończył, Dowódcy!

Pełna treść wiadomości

profes79 #2 Posted 27 January 2021 - 09:29 AM

Field Marshal

• Player
  • 27386 battles
  • 11,642
  • [_CHS_] _CHS_
Wciskanie wszędzie załogantów specjalnych w świetle rewelacji dotyczących tzw. załogi 2.0 nadaje się do określenia słowem na s., ale nie będę go nawet kropkował; po co mi kłopoty z moderacją....

parim1331 #3 Posted 27 January 2021 - 10:04 AM

Polish Community Manager

• WG Staff
  • 9152 battles
  • 2,924
  • [3XR] 3XR

View Postprofes79, on 27 January 2021 - 09:29 AM, said:

Wciskanie wszędzie załogantów specjalnych w świetle rewelacji dotyczących tzw. załogi 2.0 nadaje się do określenia słowem na s., ale nie będę go nawet kropkował; po co mi kłopoty z moderacją....

Załoga 2.0 jest póki co jedynie konceptem, który wbrew temu co przekazywały różnorakie przecieki, nie trafi za wszelką cene do gry. Wpierw musi zostać on przedstawiony na serwerze piaskownicy i zaakceptowany przez społeczność naszej gry.

Jak również, w założeniu koncept ten miałby zostać zaaplikowany w taki sposób, aby nikt nie stracił korzyści płynących ze swoich wyjątkowych członków załogi.

czerski #4 Posted 27 January 2021 - 10:10 AM

Corporal

• Player
  • 68855 battles
  • 174
  • [BMSH] BMSH

View Postparim1331, on 27 January 2021 - 10:04 AM, said:

Załoga 2.0 jest póki co jedynie konceptem, który wbrew temu co przekazywały różnorakie przecieki, nie trafi za wszelką cene do gry. Wpierw musi zostać on przedstawiony na serwerze piaskownicy i zaakceptowany przez społeczność naszej gry.

Jak również, w założeniu koncept ten miałby zostać zaaplikowany w taki sposób, aby nikt nie stracił korzyści płynących ze swoich wyjątkowych członków załogi.

Do gry trafiają te zmiany, które zaakceptują wasi księgowi, a nie wasi gracze.

Jeśli załoga 2.0 trafi gry, to zapewne specjalni członkowie załóg (tak zwani "instruktorzy" - czyli m. in. Śnieżynki) będą do kupienia w sklepie premium za 99,99 PLN za sztukę.

_GO__NEXT_ #5 Posted 27 January 2021 - 11:19 AM

Private

• Player
  • 1532 battles
  • 9

Ja powiem tyle: jak w WOWS wprowadzili nowe perki kapitańskie to czołowi gracze na wizji robili uninstal gry!

Jak był przypał z paczkami mikołaja to nawet WG zwracało hajs!

Jak w samolotach wprowadzili wersję 2.0 to w randomach mamy po dwóch graczy na team a reszta boty, nikt tego nie chciał, na forum wrzało!

W wocie muszą uważać bo to źródełko nie noże wyschnąć, wystarczy na prawdę więcej słuchać graczy...

FatalSkullOfTheDeath #6 Posted 27 January 2021 - 11:27 AM

Second Lieutenant

• Player
  • 30972 battles
  • 1,045
  • [SHEOL] SHEOL

Jemioła

żartobliwe określenie osoby głupiej 

(słowa powiązane: głąb)

Pytanie:

- w tym przypadku chodzi o sprzedającego czy kupującego? (a może obu?)

Edited by FatalSkullOfTheDeath, 27 January 2021 - 11:30 AM.

Hunter18Pl #7 Posted 27 January 2021 - 11:40 AM

Private

• Player
  • 21958 battles
  • 12
Jest jakiś sposób, żeby podpiąć tego Twitcha bez podawania danych karty, czy jest to z góry nastawione na przejęcie danych karty a potem pieniędzy dzieciaków?

profes79 #8 Posted 27 January 2021 - 11:44 AM

Field Marshal

• Player
  • 27386 battles
  • 11,642
  • [_CHS_] _CHS_

Moje doświadczenie z WG mówi mi, że bardzo trudno jest przekonać firmę do tego, żeby zarzuciła jakiś pomysł zwłaszcza, jak przybiera on już realne kształty. I nie rozbawiaj mnie akceptacją społeczności - dopóki nie będzie shitstormu na RU to nawet okiem w WG nikt nie mrugnie. Co więcej, podano go w takiej formie, że rozsądny człowiek trzy razy zastanowi się, czy wydawać walutę czy to realną czy in game na coś, co może mu wkrótce jednym kliknięciem zostać odebrane.

FatalSkullOfTheDeath #9 Posted 27 January 2021 - 11:45 AM

Second Lieutenant

• Player
  • 30972 battles
  • 1,045
  • [SHEOL] SHEOL

View PostHunter18Pl, on 27 January 2021 - 11:40 AM, said:

Jest jakiś sposób, żeby podpiąć tego Twitcha bez podawania danych karty, czy jest to z góry nastawione na przejęcie danych karty a potem pieniędzy dzieciaków?

Bez przesady.

Amazon to normalna firma. Po roku anulowałem subskrypcję bez  żadnych problemów.

Akurat techniczna współpraca Wargaming z Amazonem jest bez zarzutu (wiązanie kont, obsługa płatności).

Gorzej z atrakcyjnością samej oferty czy zawodem z powodu braku tygryska za free lub mała dopłatą (za 80 zł VII tier jako okazja - Ha Ha Ha) 

parim1331 #10 Posted 27 January 2021 - 12:53 PM

Polish Community Manager

• WG Staff
  • 9152 battles
  • 2,924
  • [3XR] 3XR

View Postczerski, on 27 January 2021 - 10:10 AM, said:

Do gry trafiają te zmiany, które zaakceptują wasi księgowi, a nie wasi gracze.

Jeśli załoga 2.0 trafi gry, to zapewne specjalni członkowie załóg (tak zwani "instruktorzy" - czyli m. in. Śnieżynki) będą do kupienia w sklepie premium za 99,99 PLN za sztukę.

View Postprofes79, on 27 January 2021 - 11:44 AM, said:

Moje doświadczenie z WG mówi mi, że bardzo trudno jest przekonać firmę do tego, żeby zarzuciła jakiś pomysł zwłaszcza, jak przybiera on już realne kształty. I nie rozbawiaj mnie akceptacją społeczności - dopóki nie będzie shitstormu na RU to nawet okiem w WG nikt nie mrugnie. Co więcej, podano go w takiej formie, że rozsądny człowiek trzy razy zastanowi się, czy wydawać walutę czy to realną czy in game na coś, co może mu wkrótce jednym kliknięciem zostać odebrane.

Podejście z nadchodzącymi licznymi testami na piaskownicy wzięło się właśnie z ostatniego testu amunicji, który jak wiemy w końcu nie wszedł do gry. Dlatego też prezentując tak obszerne nowe koncepty, chcemy się upewnić, że będą lubiane, zanim wprowadzimy je do gry. Zresztą, już niedługo trochę więcej informacji na ten temat pojawi się na naszym portalu. 

Prez0 #11 Posted 27 January 2021 - 02:07 PM

Corporal

• Player
  • 17667 battles
  • 124
  • [IDOL] IDOL

Uzywam Prime Gaming od ok pol roku i nie mialem jak dotad zadnych problemow z platnosciami.

To komercyjna usluga, wiec podanie danych karty jest niezbedne.

ankuba57 #12 Posted 27 January 2021 - 02:11 PM

Brigadier

• Player
  • 39648 battles
  • 4,133
  • [WGSR] WGSR

Były informacje, że ludzie wchodzili na okres próbny, zbierali dobra i się rozłączali bez żadnych płatności ale karte trzeba było podać i system podobno zapamiętuje kartę i drugi raz na tę samą kartę chyba już nie można wejść na okres próbny.

Msciboj #13 Posted 27 January 2021 - 02:39 PM

Major

• Player
  • 22000 battles
  • 2,570

View Postparim1331, on 27 January 2021 - 11:53 AM, said:

Podejście z nadchodzącymi licznymi testami na piaskownicy wzięło się właśnie z ostatniego testu amunicji, który jak wiemy w końcu nie wszedł do gry. Dlatego też prezentując tak obszerne nowe koncepty, chcemy się upewnić, że będą lubiane, zanim wprowadzimy je do gry. Zresztą, już niedługo trochę więcej informacji na ten temat pojawi się na naszym portalu. 

Dobrze Parimie dobrze. Tylko musisz te te wytwory dzialu PR powtarzac i ktos sie na to na pewno zlapie.

Nie poddawaj sie Minsk liczy na Ciebie.

battleofbacon #14 Posted 27 January 2021 - 02:50 PM

Lieutenant Сolonel

• Clan Diplomat
  • 43766 battles
  • 3,425
  • [R3] R3

View Postparim1331, on 27 January 2021 - 01:53 PM, said:

Szkoda czasu, załodze 2.0 w formie z przecieków i im zbliżonym mówimy NIE już teraz!

Zamiast zmieniać całkiem koncepcję to należałoby zacząć od zmian prostych ze 3-4 nowe perki, 5-6 starych do modyfikacji. Zobaczyć jak to gracze przyjmą i wtedy kombinować dalej.

Wyposażenie 2.0 to zwykły skok na kasę i kredyty graczy i widać, ze podobna koncepcja przyświeca Załodze 2.0. Tak jak wyposażenie nowe ograniczyło różnorodność i WG próbuje wmawiać ludziom co mają wozić w czołgach lub całkiem to uniemożliwiając bo dla danego czołgu wyposażenie nie jest dostępne tak pewnie tu będzie podobnie. Kolejny krok do ujednolicenia gry wszystkich graczy... jak tak dalej pójdzie to bardziej ekscytująca będzie karciana gra w wojnę.  

Gripnir #15 Posted 27 January 2021 - 02:55 PM

Sergeant

• Player
  • 29381 battles
  • 210
  • [BIGOS] BIGOS

@Parim - Bardzo mnie ubawiłeś. 

Dlaczego? Bo najpierw piszesz"

a potem poniżej:

View Postparim1331, on 27 January 2021 - 12:53 PM, said:

Bardzo słabo Ci to wyszło....

Co więcej zastawianie się przykładem zmian amunicji jest - delikatnie mówiąc - śmieszne.

Na zmianach amunicji WG zarobiłoby niewiele. Na zmianie załogi - czyli faktycznie na otworzeniu po 4 slotów na "instruktorów" dla każdej naszej załogi WG może zarobić już sporo.

Jasne zgoda - nic nie zabierzecie graczom, może nawet  jak z wyposażeniem 2.0 -  otworzą się nowe, ciekawe możliwości , ale na pewno otworzą się nowe opcje wydatków dla graczy. 

Ja to nawet rozumiem, bo w końcu starzy gracze nie mają na co wydawać pieniędzy, a tak otwiera się okno "modernizacyjne".

FatalSkullOfTheDeath #16 Posted 27 January 2021 - 04:01 PM

Second Lieutenant

• Player
  • 30972 battles
  • 1,045
  • [SHEOL] SHEOL

Załoga 2.0 to zwykła monetyzacja.

Wargaming chce zarobić na tym.

Wprowadzi to w mniej lub bardziej pokracznej formie ale wymuszającej wydatkowanie PLN, kredytów i złota (trzeba będzie uzupełnić ich poziom) aby dostosować nowe do starego.

Tak jak było to z wyposażeniem 2.0.

O ile kapitanowie w statkach są dobrym uproszczeniem wobec często 2 tys. załogi.

To w pojazdach pancernych powinno być TYLE SAMO członków załogi co w pojeździe i JEDNA ZAŁOGA na całą linię narodową (od I do X tieru).

Zwiększyć należy tylko perki do wyboru. To jest pole do optymalizacji ZAŁOGI pod taki czy inny pojazd.

Reszta to bzdury w dodatku nieudolnie promowane. Czy tak trudno się przyznać WG - chcemy zarobić i się nie narobić.

Wargaming umyka albo jest z rozmysłem pomijany fakt:

gra w okręty daje inne możliowści i ograniczenia.

Próba unifikacji rozwiązań w kilku produktach.... serio? nie będzie efektu synergii...

(jakiś korpoludek się nawdychał oparów z rzutnika?)

będzie efekt ABSENCJI :(

Podpowiem: Graczy. 

Edited by Silentraz, 09 February 2021 - 04:45 PM.

tomc997 #17 Posted 13 February 2021 - 08:58 PM

Private

• Player
  • 35024 battles
  • 11
  • [_ADR_] _ADR_
Któryś raz odbieram z Prime i nic nie przychodzi... Już na samą myśl o pisaniu do Amazona mi się odechciewa... 

Prez0 #18 Posted 14 February 2021 - 01:05 AM

Corporal

• Player
  • 17667 battles
  • 124
  • [IDOL] IDOL

Co prawda nie jestem z Działu wsparcia Amazona, ale trochę Prime'a używam i coś tam wiem. Czy masz podpiętą kartę płatniczą na koncie Amazona, z którym jest połączone konto Prime? Czy na koncie, do którego jest wydana karta, są jakieś pieniądze? Czy to jest pierwszy Prime'a, którego odbierasz?

Tak swoją drogą kilkanaście dni temu miałem okazję załatwiać jedną sprawę z Amazonem i przyznam, że ich support spisał się dobrze. Najpierw miałem okazję rozmawiać z jakimś Polakiem z Działu wsparcia z Wielkiej Brytanii. Co ciekawe, jak zgłosiłem chęć kontaktu, to sami do mnie zadzwonili z UK na mój Polski nr komórkowy, ale okazało się, że mam konto ustawione jako Amerykańskie, a nie Brytyjskie, co sam przeoczyłem i był konieczny tym razem chat z USA. Tam dwóch pracowników, chyba z Ameryki, choć imiona mieli jakby Hinduskie, poradziło sobie z problemem. Całość łącznie trwała ok 40 minut.

PanAmelinium #19 Posted 14 February 2021 - 08:39 AM

Warrant Officer

• Player
  • 23822 battles
  • 532

View PostFatalSkullOfTheDeath, on 27 January 2021 - 04:01 PM, said:

Załoga 2.0 to zwykła monetyzacja.

Wargaming chce zarobić na tym.

Wprowadzi to w mniej lub bardziej pokracznej formie ale wymuszającej wydatkowanie PLN, kredytów i złota (trzeba będzie uzupełnić ich poziom) aby dostosować nowe do starego.

Tak jak było to z wyposażeniem 2.0.

O ile kapitanowie w statkach są dobrym uproszczeniem wobec często 2 tys. załogi.

To w pojazdach pancernych powinno być TYLE SAMO członków załogi co w pojeździe i JEDNA ZAŁOGA na całą linię narodową (od I do X tieru).

Zwiększyć należy tylko perki do wyboru. To jest pole do optymalizacji ZAŁOGI pod taki czy inny pojazd.

Reszta to bzdury w dodatku nieudolnie promowane. Czy tak trudno się przyznać WG - chcemy zarobić i się nie narobić.

Wargaming umyka albo jest z rozmysłem pomijany fakt:

gra w okręty daje inne możliowści i ograniczenia.

Próba unifikacji rozwiązań w kilku produktach.... serio? nie będzie efektu synergii...

(jakiś korpoludek się nawdychał oparów z rzutnika?)

będzie efekt ABSENCJI :(

Podpowiem: Graczy. 

Tak jak bylo z wyposazeniem? Jak sie ogarnialo to bez problemu mozna bylo na tym zarobic kupe kredytow:).

Templarus #20 Posted 14 February 2021 - 08:49 AM

Second Lieutenant

• Player
  • 32012 battles
  • 1,125

View PostGripnir, on 27 January 2021 - 01:55 PM, said:

(...) ale na pewno otworzą się nowe opcje wydatków dla graczy. 

Ja to nawet rozumiem, bo w końcu starzy gracze nie mają na co wydawać pieniędzy, a tak otwiera się okno "modernizacyjne".

O to się nie martw, jestem starym graczem (mimo dłuższej przerwy od WOT) i nadal nie planuję ładować realnej kasy w wirtualny produkt :D

View PostPanAmelinium, on 14 February 2021 - 07:39 AM, said:

Tak jak bylo z wyposazeniem? Jak sie ogarnialo to bez problemu mozna bylo na tym zarobic kupe kredytow:).

"Pieniądze to nie wszystko..."

2 user(s) are reading this topic

0 members, 2 guests, 0 anonymous users