Jump to content

Sandbox Testi: Yenilenmiş HE Mermileri - SSS

• Please log in to reply
2 replies to this topic

Community #1 Posted 12 February 2021 - 03:30 PM

Sergeant

• Content Team
  • 0 battles
  • 38,738
HE mermilerine gelen değişikliklerle ilgili daha fazla bilgi ve sıkça sorulan sorulara cevaplar.

Haber ögesinin tam metni

DieForLive #2 Posted 12 February 2021 - 04:08 PM

Warrant Officer

• Player
  • 14460 battles
  • 867
Ben denemedim de, deneyen varsa diye soruyorum. Heat mermiler boşluklu zırha geldiğinde boşluklu zırhda halen absorbe oluyor mu? 

Tyhoun #3 Posted 12 February 2021 - 05:32 PM

Warrant Officer

• Player
  • 30464 battles
  • 847

8. Yeni mekanizma ile isabetli atış yapmanın önemi artıyor, ancak 0,4 ya da 0,6 isabetliliğe sahip "gerçek" HE topları için bu durum nedir? Bu kadar dağılımla isabetli atışlar yapmak oldukça zor.

Güçlü HE mermilerle donatılabilen, ancak pek isabetli olmayan toplara sahip araçlar güvenilir şekilde hasar vermek için zayıf noktalara nişan almak zorunda değil. Bu araçların etkinliği düşman tanklarının genel olarak zayıf olduğu noktaları hedef almalarından geçiyor. Daha fazla hasar vermek için top kalkanına sahip sağlam kule yerine alt eğimli plaka gibi zayıf noktaları hedef almaya çalışın.

Pragmatik bir öneri :teethhappy: 

13. Rastgele Savaşlarda HE mermi kullanım sıklığının değişmesini bekliyor musunuz?

Küçük ve orta kalibre toplar için HE mermilerin kullanım oranı üs ele geçirilmesini sıfırlama ya da düşmanın işini bitirme gibi spesifik durumlarda artabilir.
Büyük kalibre araçlar için HE mermi kullanım sıklığının aynı kalmasını bekliyoruz, ancak bu mermiler ağır zırhlı araçlara ateşlenirse etkinliği daha düşük olacak.

ikinci kısım sorun yaratabilir . 

1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users