Jump to content

Gold Mermi kullanımı ne zamandan beri yoğunlaştı? WG nin bu duruma tepkisi ne?

• Please log in to reply
60 replies to this topic

AeRoTR #61 Posted 02 March 2021 - 04:22 PM

Corporal

• Beta Tester
  • 20354 battles
  • 177

Yıllar önce bu oyunu bırakmamın ana sebebi gold mermi spamı idi, ben oyunu en başından beri oynadım. Eskiden zırhın önemi vardı, yani maus al aman kimse seni delemesin değil, zırhına açı verirdin, kulene açı verirdin vs. gold mermi olayı özellikle de krediye döndükten sonra, ve bunun üzerine mermilerin deliciliği de artınca, ve yeni tanıtılan tankların delme gücü arttıkça, artık zırhın pek bir önemi kalmadı.

Arkadaş eventlerle 40 milyon biriktirmiş, ben devamlı oynamıyorum, 40 milyonu falan yok. Ama inanın öyle bir param olsa, neden normal mermi sıkayım? Varsın gold da arada seksin ne olacak, ötekine göre daha etkili değil mi? Alın bir yüksek tier tankı 10 maç sadece gold sıkın, 10 maç ise hiç gold sıkmayın, bakın bakalım hasar ortalamanız ne oluyor...

Sonuçta bu oyunu çok kişi oynuyor ve WG bu işten para kazanıyor, gönül ister di ki hiç gold diye birşey olmasaydı, yada mermi farkları gerçekçi olsa, amacına göre mermi kullanılsaydı. Yani inanın benim tercihim tamir masrafının fazla olması ama mermilerin dengeli olması olurdu, hem özellik hem fiyat açısından, ama adamlar demek ki deli gibi para kazanıyorlar, yıllardır bu gold olayı devam ediyor. Yapacak hiç birşey yok, bir de biz fakiriz ya, bence premium hesap için bile 1 ay 60 TL biraz fazla, 30 TL olsa ülkemize çok uygun olurdu.  Ama mesela bir sürü avrupalı oynuyor, eminim onlar için gold mermi vs para değildir, adamın umrunda olmaz.

1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users