Jump to content

Připravte se na Velký úlovek od World of Tanks a Prime Gaming

• Please log in to reply
15 replies to this topic

Community #1 Posted 18 February 2021 - 07:19 PM

Sergeant

• Content Team
  • 0 battles
  • 38,738
Na Prime Gaming je nyní dostupný nový balíček pro tankisty.

Úplný text položky novinek

gnukleus #2 Posted 18 February 2021 - 07:26 PM

Lance-corporal

• Player
  • 27251 battles
  • 87
  • [_AF_] _AF_

Rad bych si zaplatil ale me osobne balicek nic neprinese jedine snad T-103 a po tom vubec netouzim, podle me to neni dobrej tank.

Ostatni stroje si clovek muze vyhodne poridit za zlataky z krabicek až s 50% slevou normalne ve hre. Skoda, tesil jsem se co bude noveho :(

Cmeldik_1 #3 Posted 18 February 2021 - 07:32 PM

Private

• Player
  • 23177 battles
  • 14
  • [CP1UM] CP1UM
Nemyslím si, že někdo bude prahnout po samolepkách s rybí tématikou.

kocour75 #4 Posted 18 February 2021 - 07:46 PM

Second Lieutenant

• Player
  • 71623 battles
  • 1,197
  • [AV-M] AV-M
Mám za to že hlavní motivací pro pořízení byl pronájem Tigra II a speciální velitelé a ti už tam nejsou. Kvůli spotřebáků a misí na ně si to asi moc lidí nepořídí. Teda kromě těch co to využijí i jinde, nebo to sledují. Ty slevy na tanky jsou fakt malé, větší se rozdávají za bitvy na randomu.

ricko_sk #5 Posted 18 February 2021 - 08:37 PM

Lance-corporal

• Player
  • 14175 battles
  • 52
  • [CZMA] CZMA
to co za trash je na tento mesiac v tom prime baliku.. normalne som zostal v nemom uzase ako osprosteli ti marketeri na tom home office...

JiSed #6 Posted 18 February 2021 - 10:28 PM

Lance-corporal

• Player
  • 12499 battles
  • 83
Já tedy čekám až bude ve speciální nabídce nějaký hezký osmičkový tank co nevisí 365 dní v roce na shopu...

Bynk_hero #7 Posted 18 February 2021 - 10:36 PM

Colonel

• Player
  • 33622 battles
  • 3,699
  • [SKOGA] SKOGA

Z iného súdka kde nie je diskusia: 

bezplatný bonusový kód na všechny objednávky nad 50 eur

Ano tak to je naozaj velmi bezplatný bonusový kód. :-) 

slavokiller #8 Posted 19 February 2021 - 01:48 AM

Lance-corporal

• Player
  • 50445 battles
  • 97
  • [SWEIN] SWEIN
No mozete sa hambit, co ste vypustili von v prime balicku za bezcennost, tak neviem mozem sa aj mylit, ale toto je asi najneuzitocnejsi balik aky ste vydali :facepalm:

vavrinecz #9 Posted 19 February 2021 - 09:31 AM

Lance-corporal

• Player
  • 35833 battles
  • 86
  • [0J_CZ] 0J_CZ
Velitel nebude? Obtisky a nápisy jsou k ničemu.

GODLA #10 Posted 19 February 2021 - 06:14 PM

Lance-corporal

• Player
  • 52210 battles
  • 54
Z dálky vypadám jak blbec a věřte nevěřte z blízka je to pravda. Jsem starý a unavený z této hry proč nás neustále nutí abychom se o odměny a různé výhody přihlašovali na jiné stránky. Vysvětluji si to po svém jen buissines.Hrabat a podporovat jiné strany. Tady v té hře nejde o hráče a jejich názory tady už smrdí politika jak v naší vládě.Je to jak přehazování kšeftů aby Wargaming měl co nejvíc grošíků ale s lopatama nebo chcete li s ovcema jako jsme my obyčejní hráči se jaksi nemíní zabývat. Když jsem tu hru začal hrát byla pro mě super atraktivní hodně kamarádů jsem zde poznal jak podle spojení nebo osobně. Každý z nich mi dnes potvrdí že nemít Wargaming tolik podpůrců nebo snad i sponzorů chcete li, dlouho by se s touto hrou asi nezabýval. Byl jsem do té hry tak hotový že jsem na své poměry do ní nastrkal nemálo peněz .Dnes ji hraji jen tak spontáně protože jsem si všiml jak reagují hráči kteří náhle zapomínají na to že je to jenom hra,zmizela legrace ve hře,nastalo období vážného pojetí kdy hráči o tankách ví víc než o svém vědomí i svědomí.Uráží,ponižuji a staví si na této hře své ego. Ano člověk chce něco dokázat v této hře chce se ukázat ale zacházet až tak daleko tak to prominte to snad ani nemá cenu hrát .A navíc podmínky které ve hře samotné jsou,jsou víc než trapné a nevyhovující a myslím i pro mnoho hráčů. Nahodíte šestku,jdete do osmiček,víc dělostřelectva ve hře než je zdrávo atd.atd. prominte ale někde jsem se už z toho tak trochu vyblejt musel.A o kolečkářích ani nepíšu.

Miri37 #11 Posted 19 February 2021 - 07:27 PM

Field Marshal

• Player
  • 58736 battles
  • 11,765

View PostGODLA, on 19 February 2021 - 05:14 PM, said:

Z dálky vypadám jak blbec a věřte nevěřte z blízka je to pravda. Jsem starý a unavený z této hry proč nás neustále nutí abychom se o odměny a různé výhody přihlašovali na jiné stránky. Vysvětluji si to po svém jen buissines.Hrabat a podporovat jiné strany. Tady v té hře nejde o hráče a jejich názory tady už smrdí politika jak v naší vládě.Je to jak přehazování kšeftů aby Wargaming měl co nejvíc grošíků ale s lopatama nebo chcete li s ovcema jako jsme my obyčejní hráči se jaksi nemíní zabývat. Když jsem tu hru začal hrát byla pro mě super atraktivní hodně kamarádů jsem zde poznal jak podle spojení nebo osobně. Každý z nich mi dnes potvrdí že nemít Wargaming tolik podpůrců nebo snad i sponzorů chcete li, dlouho by se s touto hrou asi nezabýval. Byl jsem do té hry tak hotový že jsem na své poměry do ní nastrkal nemálo peněz .Dnes ji hraji jen tak spontáně protože jsem si všiml jak reagují hráči kteří náhle zapomínají na to že je to jenom hra,zmizela legrace ve hře,nastalo období vážného pojetí kdy hráči o tankách ví víc než o svém vědomí i svědomí.Uráží,ponižuji a staví si na této hře své ego. Ano člověk chce něco dokázat v této hře chce se ukázat ale zacházet až tak daleko tak to prominte to snad ani nemá cenu hrát .A navíc podmínky které ve hře samotné jsou,jsou víc než trapné a nevyhovující a myslím i pro mnoho hráčů. Nahodíte šestku,jdete do osmiček,víc dělostřelectva ve hře než je zdrávo atd.atd. prominte ale někde jsem se už z toho tak trochu vyblejt musel.A o kolečkářích ani nepíšu.

Zamilovaný už není zamilovaný! Nyní už vidí realitu, co je tu téměř od počátku. 

Horstakos #12 Posted 19 February 2021 - 11:08 PM

Private

• Player
  • 72906 battles
  • 23
  • [-AYR-] -AYR-
Tak nějak jestli to dobře chápu, proklikal jsem se Amazonem a mám nárok na nějakou bezplatnou verzi k tomu tam hned musím nacpat číslo své bankovní karty a další předpoklad je, že mi budou pravidelně strhávat nějakou částku a já si vyberu svou úžasnou odměnu měsíc co měsíc za to, že mi strhávají každý měsíc peníze z účtu?? Proč to nedělá WoT samo? Proč k tomu potřebuje nějakou třetí stranu? Už se v té hře začínám ztrácet ... :-(

Leeroy_YOLO #13 Posted 20 February 2021 - 09:28 AM

Lieutenant General

• Player
  • 7572 battles
  • 7,107
Máš nárok na zkušební období zdarma. Kartu tam zadáváš ze tří důvodů. Jednak si tím ověří, že karta existuje. Za druhé si tím ověří, že se nesnažíš zakládat zkušebních účtů na jednu kartu. Za třetí je to věc, u které doufají, že si tam tu kartu pak neodstraníš aby ti mohli rovnou automaticky strhávat. Ono je to totiž snazší než pak ti psát "haló, kamaráde, už ti skončilo zkušební období, vyplň si tam, prosím, tu kartičku znovu, abychom si mohli strhávat aspoň za jeden další měsíc"..
WoT to nedělá samo proto, že je to služba Amazonu, ty platíš Amazonu, máš za to nějakou tu jeho službu, kterou si platíš a v rámci té služby mají dohodu s WoT, že za to dostaneš něco do hry. A buď rád, že to dělá Amazon a ne WoT, protože Amazon bude mít jistě lépe zabezpečené účty a aspoň ti pak někdo nevybílí kartu/účet, kdyby sis ji uložil na webu WG. Tak jako tak ukládání karet kdekoliv se doporučit nedá a je prováděno na vlastní riziko.

GODLA #14 Posted 02 March 2021 - 08:01 AM

Lance-corporal

• Player
  • 52210 battles
  • 54
No to je úžasný,fakt super to nikde nikdo a nikdy nevymyslí. Rybí tématika. To prostě musím mít a budu s potěšením čekat až se mi v náhodných bitvách objeví Rybářský přístav nebo,mapa klidného pobřeží abych si s tankem zajel k moři na ryby. Ve skladu se to bude válet jako mnoho věcí které tam mám a nelze je prodat a ani o ně nestojím .Obtisky,nápisy a i když jsou zadarmo drahé se nezbavím. Ještě tohle do baráku.

Bulik3003 #15 Posted 02 March 2021 - 07:43 PM

Private

• Player
  • 32351 battles
  • 2
  • [FRYST] FRYST
Akorát z lidí tahají prachy.... Totální zlodějna a [edited]games. 

MakeMeSweat #16 Posted 02 March 2021 - 07:52 PM

Lieutenant General

• Player
  • 34004 battles
  • 6,174
  • [KHIL] KHIL

"Připravte se na Velký úlovek od World of Tanks a Prime Gaming"

@WG to uz je ten velky ulovok, alebo sa mam este pripravovat?

2 user(s) are reading this topic

0 members, 2 guests, 0 anonymous users