Jump to content

Aktualizace 1.12 - Hlášení chyb

• Please log in to reply
43 replies to this topic

0martinsk0 #41 Posted 02 April 2021 - 02:06 PM

Private

• Player
  • 15040 battles
  • 2

S efektami som sa hral, nepomohlo. Toto nie je spôsobené grafikou, ale fyzikou hry. Ten granát totiž namiesto výstrelu z dela fyzicky dopadne pod môj tank. Skúšal som môj problémový replay spustiť na inom PC, kde v bitkách takýto problém nemám, ale v replayi to robilo stále, čo znamená, že to nemá nič spoločné s grafikou hry.

Vyskúšam spraviť ešte test, kedy budem strieľať do steny aby bolo vidno, že granát nedopadne na stenu kam mierim, ale pod tank.

Pepelus #42 Posted 05 April 2021 - 01:42 PM

Second Lieutenant

• Player
  • 24597 battles
  • 1,241
  • [BVP] BVP

Pokud jde o chyby, nejedná se zrovna o novinku, ale už mě to dost irituje. WG tyto chyby dlouhodobě přehlíží a neřeší. Je třeba s tím už konečně něco udělat.

1. Zdvojené zálohy. Kupříkladu zálohy 200% do posádky na 1h se mi připisují nesmyslně na 2 hromady.

Zálohy z battle passu se připisují na hromádku kde jich mám 67. Zatím co úplně ty stejné zálohy z nějaké jiné mise se připíšou na hromadu kde jich mám 122.

Proč jsou identické zálohy na 2 hromadách? A proč se nové identické zálohy připisují každá do jiné hromady? Nechápu ... protože je to nesmysl a nemá to logiku ...

2. Extrémně otravní a nepřehlední rekruti. Centrum oznámení na mě začne blikat jako praštěné po úplně každém vstupu do garáže, po každé bitvě. Vždy otravuje s jednou věcí. Že mám v kasárnách nenaverbované rekruty. Už je to fakt hodně otravné a neskutečně mě to začíná iritovat. Dříve to otravovalo s rekrutama pouze po přihlášení do hry. Ale teď už to buzeruje pořád po každé bitvě. Takhle brutálně buzerantské centrum oznámení si strčte víte kam ...

Další věc je že nepoznám který rekrut patří ke kterému národu.  Filtr národů v kasárnách na rekruty nefunguje. Je to hrozně nepřehledné. Zobrazený rekrut na obrázku patří k SSSR. Ale to nezjistím dřív než se ho pokusím naverbovat. Není to totiž nikde napsané. 

3. Utajený služební turnus. Poté co dokončím osobní postup a získám všechny odměny se osobní úkoly skryjí v záložce "cíle". V záložce klanu vidím že nějaké úkoly jsou aktivní (vlevo). Když rozkliknu služební turnus který mi kolikrát začne blikat že mám nové úkoly, tak nezobrazí v záložce cíle žádné úkoly a napíše jen že jsou všechny úkoly splněné. Reálně však úkoly stále nějaké jsou a plní se dál ... jen mi to ty úkoly nesmyslně nezobrazuje.

Edited by Pepelus, 05 April 2021 - 01:49 PM.

Koggli #43 Posted 05 April 2021 - 02:23 PM

Brigadier

• Player
  • 14828 battles
  • 4,595
  • [NGBP] NGBP

Ad ty zálohy logiku to nemá, ale u mě se děje úplně stejně. Třeba to má jiný význam. Jedny zálohy zároveň třeba i zvyšují RNG a ty druhé jsou normální neutrální, nic nezvyšují ani nesnižují.:trollface:

Avšak pravděpodobnější vysvětlení by mohlo být v tom, že jsou rozděleny na více hromádek právě kvůli tomu odkud byly získány. Samozřejmě je to to nejmenší co mě trápí.

Sstyx #44 Posted 06 April 2021 - 11:50 AM

Czech Community Manager

• WG Staff
  • 22988 battles
  • 5,971
  • [DAFFY] DAFFY

View Post0martinsk0, on 02 April 2021 - 02:06 PM, said:

S efektami som sa hral, nepomohlo. Toto nie je spôsobené grafikou, ale fyzikou hry. Ten granát totiž namiesto výstrelu z dela fyzicky dopadne pod môj tank. Skúšal som môj problémový replay spustiť na inom PC, kde v bitkách takýto problém nemám, ale v replayi to robilo stále, čo znamená, že to nemá nič spoločné s grafikou hry.

Vyskúšam spraviť ešte test, kedy budem strieľať do steny aby bolo vidno, že granát nedopadne na stenu kam mierim, ale pod tank.

Pokud hraješ 64 bit, pak doporučuji přepnout na 32 bit. Toto by mělo prozatím tento problém vyřešit, než dojde k opravě verze techniky. 

1 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users