Jump to content

Piaskownica 2021: Wypróbujcie Załogę 2.0!

• Please log in to reply
618 replies to this topic

Msciboj #221 Posted 23 February 2021 - 10:43 PM

Major

• Player
  • 22000 battles
  • 2,559

View PostCommunity, on 23 February 2021 - 10:03 AM, said:

Przetestujcie zmiany w systemie załogi na serwerze Piaskownicy!
<a href="https://worldoftanks.eu/pl/news/general-news/sandbox-crew-2-0/">Pełna treść wiadomości</a>

I w końcu kluczowa koncepcja zmian załogi dotarła i do nas.

Gracze o to prosili... i w końcu dostali... to o co nie prosili...

Konwersja tak prosta jak rachunek za energie elektryczną dla właścicieli paneli słonecznych.

Dostajemy nową lepszą (wróć) znerfioną załogę.

Do tego konwersje koszarów...na internaty (tłumacz płakał jak tłumaczył).

Oddacie graczom zainwestowanego golda w koszary?

Instruktorów. Kolejny raz Wg przepycha koncepcję płatnych bonusów.

Jakby ktoś nie pamiętał próbowali wprowadzić to z malowaniem pojazdów (za duży był opór RU).

I jest to główny sposób na monetaryzacje tych zmian (poza zyskami z przekwalifikowań).

Sam mam w garażu ponad 350 pojazdów z załogami. Niby dostanę 100% załogi na połowie (niedotrenowanej połowie)

Patrzę na te zmiany oraz garaż i zwyczajnie mi się nie chce. WG Great Job.

PS. 

Block Quote

W oparciu o wstępne wyniki ankiety możemy stwierdzić, że kluczowe aspekty zmienionej mechaniki zostały dobrze przyjęte - otrzymaliśmy ponad 80% pozytywnych opinii.

70 to za mało zapisz Parim zapisz.

Edited by Msciboj, 23 February 2021 - 10:45 PM.

Templarus #222 Posted 23 February 2021 - 11:19 PM

Second Lieutenant

• Player
  • 31922 battles
  • 1,118

View PostMsciboj, on 23 February 2021 - 09:43 PM, said:

(...)

PS. 

70 to za mało zapisz Parim zapisz.

Przepraszam, coś przegapiłem a szukać nie będę. Te 80% to czego niby dotyczyły? nerfa OB? .

Wojtek689 #223 Posted 23 February 2021 - 11:21 PM

Private

• Player
  • 21417 battles
  • 15
  • [PO] PO
Jeśli nowi gracze w obecnej wersji zalogi sie gubią to w 2.0 powodzenia

yairobe #224 Posted 23 February 2021 - 11:25 PM

Private

• Player
  • 1696 battles
  • 29
  • [M4YBE] M4YBE

View Postparim1331, on 23 February 2021 - 12:46 PM, said:

Załogantów tych będziesz mógł wykorzystać w przyszłości. 

Jak również, sądząc po Twojej ilości maszyn nie wydaje mi się, aby wystarczyło Ci załóg do obsadzenia wszystkich Twoich pojazdów.

Pamiętaj, że ta sama załoga może być wytrenowana wyłącznie na pojazdach tej samej nacji oraz klasy.

Odpowiadając na Twoje uwagi:

1 - Wszyscy załoganci posiadający jeden, bądź więcej zerowych perków zostaną instruktorami.

2 - Spójrz na to z tej strony, że teraz rzeczywiście posiadałbyś użyteczne perki z wymaksowanej załogi, jak również te 20% to jest część elitarnej progresji.

4 - Proszę, abyś tutaj rozwinął.

Z tego co mi aktualnie wiadomo, będziesz mógł jedynie wymieniać pełne załogi.

Z zasad wymiany wynika, że jeżeli masz pełną załogę składającą się np z 4 śnieżynek, to po wymianie dostaniesz nową załogę z PD z ów śnieżynek, plus 4 śnieżynki w roli instruktorów. Czyli de facto, wymiana mocno na Twoją korzyść.

Nie do końca, 5,5 perka dostanie wymaksowaną załoge, to prawda, aczkolwiek załóżmy przy konwersji 6+ perków nowa załoga dostanie jeszcze bonusowe punkty do elitarnej progresji, w tym wypadku do "prowadzenia pojazdu".

Parim tylko jedno - 0 perk = 0 expa, czyli tak naprawdę tracimy chyba, że 0 jest liczony jako 1. Możesz sprostować?

SirBushman #225 Posted 23 February 2021 - 11:43 PM

Lieutenant General

• Player
  • 61204 battles
  • 7,961
  • [ROTTN] ROTTN
Parim - muszę przyznać.
Zadowolić wszystkich się nie da, ale Wam udało się wkurtyzanić całkiem sporą rzeszę dotychczasowych fanów tej gry.

ziomalxxz #226 Posted 23 February 2021 - 11:54 PM

Lieutenant

• Player
  • 20216 battles
  • 1,883
  • [PVSR] PVSR

Parim jak nie wiem co oni pili jak to wymyślali, ale niech lepiej piją pół bo chyba im szkodzi bo to jest jakiś żart. To nie powino przejść jako wynik pracy w Daily. A co dopiero testów wewnętrznych, czy supertestu. Wystarczy przeczytać co dają te perki i powinn się zapalić lampka hmm tutaj coś dla medów tu dla ht mobilny tu dla ht ciężki a tam niczym innym się już nie gra. 2 najbardziej popsute klasy w Wocie LT i Artylerie. 

* Artyleria - tak naprawdę  najlepiej nie brać żadnych perków  chyba że pod mobilność bo reszta jest bezużyteczna bo te co sączyli 2 pod artę psują jej podstawowe parametry przepraszam bardzo ale ładowanie GC lekko ponad 42sec (uwzględniając perk na większy dmg) to idiotyczny pomysł przy aktualnym tempie bitw na randomach.

* LT - To jak OP są  teraz kołowce to szkoda mojego czasu by to opisywać.(Najgorsze że zwykłe lt przy kołowcach są jeszcze bardziej bezużyteczne)

Edited by ziomalxxz, 23 February 2021 - 11:57 PM.

_Tragu___ #227 Posted 23 February 2021 - 11:59 PM

Private

• Player
  • 8577 battles
  • 2
  • [TK4] TK4

Clean shot wydaje byc sie niesamowicie zabugowany, losuje albo maksymalna wartosc uszkodzen(rzadko) albo minimalna(bardzo czesto)

W teorii powinien zwiększaść minimalny dmg i pene o 10%(na przykładzie obj 277, z  368 dmg na 417) tymczasem z tym perkiem 3 strzały pod rząd za 368. 

morph70 #228 Posted 24 February 2021 - 12:06 AM

Sergeant

• Player
  • 11738 battles
  • 234

View PostProfesorPlZDAN, on 23 February 2021 - 09:59 PM, said:

O właśnie miałem się spytać. Co w sytuacji kiedy ktoś powiedzmy ma 2 lub 3 załogi w drzewku Włoskim? Ktoś bardzo lubi tym grać i ma załogę na Panterę, Standarda i Prog65. Fajnie fajnie może sobie najlepszą załogę na wszystkie trzy czołgi wziąć. A co z resztą? Wtedy rozumiem "pocałuj nas w dupe"?

Jakie wziąć? Zapłacić goldem, albo furą expa i kredkami. Żadne wziąć.

Crying_Freeman #229 Posted 24 February 2021 - 12:06 AM

Staff Sergeant

• Player
  • 34967 battles
  • 356

U mnie wygląda to tak. Mam załogę prawie 7 perków na ruskich lightach, z czego 1600 bitew na LT-432 z odpalonymi rezerwami do skilla załogi. Załoga 3-osobowa, więc powinienem sporo zyskać. Zatem zobaczmy (LT-432):
Aktualnie i po zmianach (zmiany z 4 instruktorami) bustujących wszystko co w lajcie ważne:
Firepower: 371 (aktualnie) vs 364 (po zmianach)

Survivability:  155 vs 155
Mobility:          811 vs 809
Concealment  772 vs 760
Spoting           796 vs 818

Jedyny zysk na spocie, ale jeszcze kosztem gorszej celności w ruchu (z czegoś trzeba było zrezygnować).

PS.: Perki w rozgrywce są troszkę irytujące. Nagle na ekranie pojawia się kilka komunikatów: że kogo wykryłem, że mam XX asysty, że włączył się perk na skupienie po wykryciu etc. Zgłupieć można.

Edited by Crying_Freeman, 24 February 2021 - 12:11 AM.

Szczerbatek20 #230 Posted 24 February 2021 - 12:47 AM

Private

• Player
  • 18267 battles
  • 33

Beznadziejne że trzeba załogę przeszkalać na 3 pojazdy za kredki lub golda i się w cholerę traci

Najlepiej wg mnie jak by zrobili że pierwsze przeszkolenie za free, na pierwsze 3 pojazdy, a potem reset tych pojazdów żeby od nowa wybrać już za jakąś sume kredytów i golda

Deleted243 #231 Posted 24 February 2021 - 12:48 AM

Major

• Player
  • 57143 battles
  • 2,970
  • [ROTTN] ROTTN

Tak trochę się bawię na piaskownicy tym wszystkim, i bawiąc w min/maxowanie pojedyńczej zauważyłem kilka rzeczy.

Najpierw błąd:

W opisie desperata (Adrenaline Rush) jest jak byk że zmniejsza czas celowania. Tylko że grafika tuż nad tym, opisy na stronie, oraz statystyki w bitwie mówią że zmniejsza się czas, ale przeładowania.

Teraz... błąd?

Przy braniu większej ilości instruktorów do pojedyńczej umiejętności. Dałem czworo instruktorów, każdy dodający 2 punkty do zwartości (+0,5% Prowadzenia pojazdu za każdy punkt)... i zamiast 9% miałem 8,95% bonusu przy 18 punktach. Więc zabrałem jedną instruktorkę i przy 16 punktach miałem... 7,5% zamiast 8%. Po zabraniu kolejnej i stanie 14 punktów było 6,85% zamiast 7&%. Dopiero przy jednym instruktorze i 12 punktach działało normalnie.

A teraz czas na narzekanie:
1. Co za chory umysł uznał że dobrym pomysłem jest LOSOWANIE bonusów instruktora? Możemy zadecydować tylko w której gałęzi umiejętności będzie główny bonus, po czym dostajemy trzy zestawy. Dorzućmy fakt że po pierwszym wyborze nie tylko nie ma zmian bonusów, ale i jesteśmy zablokowani co do nacji instruktora.

2. Patrząc na powyższe... co za przygłupi człowiek pomyślał żeby przy zmianie instruktora dać wybór: Instruktor jest niedostępny przez tydzień... albo bulisz złoto. Nie ma opcji za kredyty. Albo płacisz golda, albo po zdjęciu instruktora z załogi przez tydzień nie istnieje.

Pewnie jeszcze coś dojdzie w miarę testowania.

Potrzeba przetrenowania i brak przeliczania perków zerowych uświadomił mi jak mało mam porządnych załóg na X. Załoga kończy czwarty perk? Pach, 40 punktów. 5 perk na 98%? Trzymaj 59. Moja najlepsza załoga dostała 72 punkty.

Proszę, jeśli to wprowadzicie to przez pierwszą aktualizację nie kasujcie przypisania starych załóg do pojazdu. Po to zrobiliście przycisk "przywróć załogę" by teraz w 40+ czołgach nie musieć ręcznie każdego załoganta szukać (a tylko załogi na X sprawdzałem u siebie).

Śmiechowe buildy będzie się dało robić, na razie Badgerem zszedłem na 5,16 5,01s przeładowania w bitwie. Gorzej przez pierwsze kilka miesięcy jak się będzie kombinowało nad buildami. Zróbcie chociaż jak w wowsie i dajcie ten miesiąc-dwa z darmowym resetem skilli skoro taka taka wielka zmiana.

Jak dajecie instruktorów z załogantek które mieliśmy pozwólcie zmieniać ich wygląd, a nie że każda bierze domyślną z wybranej nacji.

No i jeszcze jedno. Koszt szkolenia. 500k za wyszkolenie na pojazd? Serio?

Co do samego czy to dobra zmiana czy zła... jedyne co jestem w stanie powiedzieć że duża. Wywróci na tyle sporo że już większość może ją brać za złą i będą mieć rację ze sobą. Ja byłem optymistycznie nastawiony, teraz po zobaczeniu na własne oczy muszę to trochę przetrawić, a przed sobą czuję jedynie zmęczenie potrzebą przekonwertowania dobrej setki+ załóg oraz złożenia kolejnych z pozostałych załogantów.

Edited by Deleted243, 24 February 2021 - 01:03 AM.

GuliwerReborn #232 Posted 24 February 2021 - 01:13 AM

Staff Sergeant

• Player
  • 55716 battles
  • 335

Czekałem na te zmiany ALE WG mnie nie zawiodło. Oczywiście jest kaszana:

- Brak możliwości zebrania załóg z powiedzmy X, XI, VIII w jedną na X, XI, VIII. Mam dużo czołgów z 2-3 perkowymi załogami. Liczyłem że sobie skondensuje te załogi a tu klops.

- zmiana ze zniżką 150tyś więc 300tyś bez. Czy naprawdę trzeba wszystko monetyzować? Mamy sobie testować płacąc po 300k za test. Ilość darmowych zmian to jakaś parodia. Dostałem całe 19 a mam ponad 400 czołgów. Załóg pewnie z 350

- Losowane umiejętności dla instruktorów z jednej z wybranych klas i może ci losować samo mało użyteczne rzeczy i już nie daje się losować ponownie. Wincej K RNG

ambush78 #233 Posted 24 February 2021 - 01:15 AM

Second Lieutenant

• Player
  • 77604 battles
  • 1,197
  • [1WP] 1WP

View PostTawar_cuvenn, on 23 February 2021 - 06:39 PM, said:

Może to akurat nie do końca o załodze, ale jak najbardziej w kwestii Piaskownicy i zmian. Swoją drogą jak to ma być jeszcze z tymi zbędnymi schematami itp. Fajnie, żeby można było sprzedawać zbędne durne naklejki, napisy bo niektóre można, inne nie. W ogóle dlaczego? Też sprzedałbym nawet z wielką niekorzyścią miejsca w garażu, bo mam ponad 100 zbędnych. Czy jest w ogóle przy okazji zmian planowane danie możliwości "sprzątnięcia" garażu i użycia jakiegokolwiek tych "śmieci"? Nawet durne jest to, że wyrzucić ani zniszczyć nie można tego, a ja jestem osobą, która lubi porządek i pewnie kilka osób też zadawało sobie podobne pytania. Pytam, bo coś widziałem w artykule na jednym z portali, jakoby coś można było za schematy wymieniać na książki do załogi czy dni premium. Coś więcej wiadomo w tej kwestii?

To jest na serwerze testowym 1.12 - możesz wymienić schematy na książeczki, załogantów lub rezerwy.

R_P_Chuck #234 Posted 24 February 2021 - 01:17 AM

Staff Sergeant

• Player
  • 30638 battles
  • 306
  • [WI5H] WI5H

Dobra. Jeden podstawowy i gigantyczny plus, który sprawia, że chciałbym to już mieć teraz:
+ usunięcie BiA, co daje globalny nerf wszystkiego o 5%! Na to czekałem i tego chcę! 

+ mniejszy (ale tylko trochę) plus, to ograniczenie ilości punktów na perki do 75, dzięki czemu już nie będzie czołgów z wymaksowaną załogą, które potrafią w bitwie robić wszystko nie mając przy tym żadnych wad. Perki będą musiały być wybrane pod daną klasę, a dodatkowo każdy będzie mógł sobie zmodyfikować pod własny styl gry. 

Minus to na pewno ilość informacji, którymi jesteśmy atakowani w UI podczas bitwy. Tego zdecydowanie za dużo. 

Jestem ZA (choć jeszcze pewnie dużo czasu minie zanim wszystkie perki się zbalansuje i wyeliminuje się przy tym błędne działanie niektórych) i będę głosował ZA tak jak przy zmianach pocisków HE. Mam tylko nadzieję, że BiA nie zostanie przywrócone gdzieś po drodze. [Swoją drogą to optowałbym również za całkowitym usunięciem "racji bojowych" z wyposażenia eksploatacyjnego]. 

Deleted243 #235 Posted 24 February 2021 - 01:26 AM

Major

• Player
  • 57143 battles
  • 2,970
  • [ROTTN] ROTTN

View PostR_P_Chuck, on 24 February 2021 - 02:17 AM, said:

+ usunięcie BiA, co daje globalny nerf wszystkiego o 5%! Na to czekałem i tego chcę! 

Ehehehe, nie. Prowadzenie pojazdu to bonus równoznaczny kwalifikacji pojazdu. Tylko że teraz poza BiA (bo jest jego odpowiednik co daje stałe 5%) to możesz mieć tego znacznie więcej (powyżej tych 5% w umiejętnosci dzięki instruktorom, sporo perków dających tymczasowe bonusy sięgające nawet 7,5% jeden, dodatkowe bonusy za wbijanie expa powyżej 75 punktów). Teraz załoga może mieć wyszkolenie na... 121%? Jakoś tak wbijając wszystko. Teraz na piaskownicy byłem w stanie osiągnąć 144,5% w garażu, oraz jakieś...160?% w ciągu bitwy :v

Whis93 #236 Posted 24 February 2021 - 01:34 AM

Lance-corporal

• Player
  • 10155 battles
  • 92

View Postparim1331, on 23 February 2021 - 05:36 PM, said:

BiA to teraz perk o nazwie "Coeherence".

W takim razie PODKREŚLAM, że system, gdzie po wydaniu 30 pkt w daną gałąź można odblokować jedną z dwóch extra umiejek danej gałęzi jest fatalny.
Załóżmy, że chciałbym się skupić na tym Coeherence i aby odblokować jedną z tych dwóch dodatkowych umiejek, które owe Coeherence wzmacniają, musiałbym wydać 20 pkt na dwie umiejki z tej właśnie gałęzi, których w ogóle nie potrzebuje, bo na HT wolę coś z innych rodzajów.
Mam wybór zły i zły, to razem nie działa dobrze, powinno być tak, że wy wydaniu W SUMIE  30 pkt można wybrać dowolną spośród tych dodatkowych - w obecnej formie jest to niestety fatalne w 100%.

PS. Naprawdę instruktorzy muszą mieć losowe boosty do umiejek? Przecież to zakrawa o szaleństwo, coś tak cennego jak np. instruktor II poziomu okaże się bezużyteczny, bo RNG wylosuje mu zły zestaw? To miała byś specjalizacja, a nie rzucanie w umiejki losowo, w około 60-70% nie trafiałem wśród 3 wylosowanych tego co chciałem, to przecież zakrawa o żart.

Te dwie rzeczy koniecznie do zmiany, poza tym nie jest źle. Jednak zaznaczam - dwa wskazane problemy sprowadzają całą aktualkę do 0% sensu.

Zen_Oh_sama #237 Posted 24 February 2021 - 01:37 AM

Corporal

• Player
  • 21130 battles
  • 199
  • [1ACB] 1ACB

View PostCrying_Freeman, on 24 February 2021 - 12:06 AM, said:

U mnie wygląda to tak. Mam załogę prawie 7 perków na ruskich lightach, z czego 1600 bitew na LT-432 z odpalonymi rezerwami do skilla załogi. Załoga 3-osobowa, więc powinienem sporo zyskać. Zatem zobaczmy (LT-432):
Aktualnie i po zmianach (zmiany z 4 instruktorami) bustujących wszystko co w lajcie ważne:
Firepower: 371 (aktualnie) vs 364 (po zmianach)

Survivability:  155 vs 155
Mobility:          811 vs 809
Concealment  772 vs 760
Spoting           796 vs 818

Jedyny zysk na spocie, ale jeszcze kosztem gorszej celności w ruchu (z czegoś trzeba było zrezygnować).

PS.: Perki w rozgrywce są troszkę irytujące. Nagle na ekranie pojawia się kilka komunikatów: że kogo wykryłem, że mam XX asysty, że włączył się perk na skupienie po wykryciu etc. Zgłupieć można.

I tu jest podstawowy błąd logiczny. Nie masz 7 perkowej załogi, tylko masz 3 załogantów i każdy ma 7 perkow. Razem mają 21 perkow. Ale przy konwersji brany jest pod uwagę tylko dowódca. Dlatego dostajemy tylko tyle punktów ile perkow miał dowódca. Reszta idzie się dymać. Więc to się powinno nazywać "Dowódca 2.0", a nie "Załoga 2.0"

Whis93 #238 Posted 24 February 2021 - 01:38 AM

Lance-corporal

• Player
  • 10155 battles
  • 92

View PostDeleted243, on 24 February 2021 - 12:48 AM, said:

1. Co za chory umysł uznał że dobrym pomysłem jest LOSOWANIE bonusów instruktora? Możemy zadecydować tylko w której gałęzi umiejętności będzie główny bonus, po czym dostajemy trzy zestawy. Dorzućmy fakt że po pierwszym wyborze nie tylko nie ma zmian bonusów, ale i jesteśmy zablokowani co do nacji instruktora.

I bardzo się cieszę, że nie tylko ja to zauważyłem.

Trostani #239 Posted 24 February 2021 - 02:09 AM

Lieutenant

• Player
  • 56548 battles
  • 1,776

Pobawiłem się trochę nowymi załogami na piaskownicy i kilka moich spostrzeżeń:

- generalnie nowy system to zdecydowane znerfienie dobrych załóg. O ile w starym systemie długo grając można było mieć przyzwoitą 'wszystkomającą' załogę to w nowym nie ma takiej opcji. Nawet nie wybierzemy takiej ilości odpowiedników perków jak mamy dotychczas ponieważ jest limit 75 punktów. 

- rzeczywiście załoganci z zerowym perkiem mają mniej expa zebranego i przełożonego na nowy system (to akurat rozumiem) ale rekompensata za nich (jeden instruktor 1 poziomu) to  nieśmieszny żart.

- same perki są mocno niezbalansowane, część jest porównywalna do obecnych, część słabsza. Sporo jest też absolutnie bezużytecznych. 

- coś nie tak poszło z przeliczeniem expa dla dowódców z zerowym perkiem ( u innych załogantów jest ok). Moi 'zgubili' gdzieś po jednym perku, no chyba że to ten szósty zmysł co miał być za darmo:

Spoiler

- talenty wydają się absolutnie bezużyteczne. To znaczy może nie wszystkie są same w sobie złe ale czasem żeby go wybrać trzeba by rozdysponować 30 pkt w kategorii w której każdy perk pasuje do załogi jak pięść do oka.

- dostałem 90 instruktorów + specjalnych (śnieżynki, Chuck, Buffon itp.). Nie liczyłem czy to się pokrywa z załogantami z zerowym perkiem/ załogantami z misji, mam wrażenie że powinno być trochę więcej  ale może i jest ok.

- wybór losowej umiejętności dla instruktora to jakiś żart. Jeśli zaplanuje sobie jaką załogę ale nie będę miał farta żeby dostać odpowiedniego instruktora do niej to mogę go zwolnić bo żadnego resetu nie można zrobić 

- instruktorzy specjalni to jeszcze większy żart jeśli mają przydzielone umiejętności z góry (nie można ich zmienić). Np. załoga z Rudego - wybierając Janka Kosa jako dowódcę do konwersji dostajemy 4 instruktorów z wybranymi  konkretnymi skillami. Nie można zmienić skilli instruktorów ani instruktorów załogi Janka. W ten sposób mój prawie 8-perkowy Janek ma na stałe przypisanych 3 bezużytecznych dla mnie instruktorów i jednego żrednio użytecznego.

- jeśli ktoś liczy na darmowe szkolenie załogi na nowy czołg to może się rozczarować - nawet po osiągnięciu odpowiedniego poziomu za szkolenie na nowym czołgu płacimy 750 golda

- no chyba że wybierzemy opcję 'po taniości' - na moim progetto kosztuje to 500k kredytów i bazylion expa - ponad 1,8 miliona (!!!), w opcji bez kredytów 5,5 miliona expa (!!!!!). Porównując to do starego systemu to jakaś kpina. Wcześniej szkoląc za kredyty zawsze płaciło się stałą wartość (25% głównej kwalifikacji przy tej samej klasie) co było do odrobienia w kilka - kilkanaście bitew a teraz to jakieś setki bitew. Praktycznie bez wydawania golda jakiekolwiek przeszkalanie załogi (nawet przy zwykłym grindowaniu drzewka) jest absolutnie nieopłacalne.

Podsumowując - jeśli ktoś myśli że będę grał z takimi zmianami to chyba się z c... na mózgi pozamieniał . Jeśli zmiany wprowadzone na serwer live będą choć trochę podobne do tego co jest na piaskownicy leci definitywny uninstall.

ProfesorPlZDAN #240 Posted 24 February 2021 - 02:22 AM

Warrant Officer

• Player
  • 10843 battles
  • 545
  • [AL0HA] AL0HA
A, to te "perki" u instruktorów są kompletnie losowe? Czyli jak mi wylosuje jakieś gówno na Chucku to już koniec i zostaje z nim do końca? Czy przepraszam wy tam w WG już kompletnie rozumy pozjadaliście?

Do tego teraz zauważyłem że jak chcę przeszkolić załogę za srebro to tracę 10% expa. Do tej pory to przynajmniej traciło się "trochę" z głównej kwalifikacji i wbijało w parę bitew. Na absolutnie KAŻDYM kroku widać chęć wydojenia jak największej ilości golda. "Konwersja i zmiany są na korzyść graczy" taaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

Generalnie jeżeli to wejdzie w obecnej postaci to się chyba z grą pożegnam.

30 user(s) are reading this topic

14 members, 16 guests, 0 anonymous users

ostrowsky, Shrewd_Ape_In_The_Mist, Czarus87Poland, Walter_NovotnyPL, morph70, andre07, Prochowiec7, SlaworPL, Jalewal, ini1, Trostani, Kvvartez, Glint4, Gregory9901