Jump to content

Sandbox 2021: Vyzkoušejte posádku 2.0!

• Please log in to reply
801 replies to this topic

MakeMeSweat #221 Posted 23 February 2021 - 09:54 PM

Major General

• Player
  • 31924 battles
  • 5,325
  • [KHIL] KHIL
Ok beriem spat. Za miliopn expov dosanem maly presne nedefinovany bonus do ovladania tanku. Nech uz to znamena cokolovek :D predpokladam ze je to cosi na urovni 1/5 ventilacie

Edited by MakeMeSweat, 23 February 2021 - 09:55 PM.

Saidex #222 Posted 23 February 2021 - 09:56 PM

Lance-corporal

• Player
  • 31902 battles
  • 74
  • [REGA] REGA
Doufám že jim to na RU forech pořádně hejtují. Takhle zmrzačit posádky. Fuj.

SRudolf #223 Posted 23 February 2021 - 09:58 PM

Major

• Player
  • 44168 battles
  • 2,553

v podstate je to jedno. co si vyberiete. aj tak maju vsetky bitky rovnaky priebeh,

a je jedno ci mas čukiho alebo buffona  ako instruktorra,

ja by som chcel vediet iba jedno .či čuki vedel o tom

Orchid_ #224 Posted 23 February 2021 - 10:03 PM

Captain

• Player
  • 13659 battles
  • 2,186
  • [G-UP] G-UP

vychlastal jsem flasku burbonu abych to vstrebal.

takze par bodu:

1) posadky se daji dostat nekam pres 150%+

vznika obrovska disparita mezi beznymi hraci s beznymi posadkami a hraci co maji temer neomezene zdroje na vylepsovani posadky.

P2W aspekt ktery svet nevidel.

OP powercreep tanky maji mnohonasobne silnejsi OP stranky pokud mate vymaxovanou posadku, a tak stroje jako EBR105, Chieftejn, Burak, nebo even90 budou mnohonasobne vice devastovat uz tak broken 3-minutove hry.

2) Instruktori. Kdo vymyslel ze po prirazeni instruktora vam NAHODNE padnou naky skilly, ktery si individuelne po jednom nemuzete zvolit ? jako coze vl ? to je naka forma LOOTBOXU ?

Instruktoru je zoufale malo, na to co budete potrebovat.

3) chcete dat posadku do druhyho tanku ? Zaplatte 750 goldu, nebo ztratte desitky hodin co jste dali do posadky - ciste okradani hracu o expy. Tohle je to vase podstive, my nikoho o nic neoberem , o zadne xp ?

4) lituju hrace co maji v garazi 200+ tanku. LITUJU.

5) mate BROKEN mechaniku na zkonvertovani reserv na velitele. 

- momentalne se vyplati delat velitele v mantikore (2 lidi), nez treba v tanku co ma 5-6 clenu. Proc ? protoze ve 2 lidech ziska vas novy velitel VICE bodu nez kdyz to udelate z 6 lidi.

BULLCRAP.

Ano na toto jsou potreba goldy, a zde je to 100% P2W

6) FV4005 - ktera prebiji 1 vterinu jiny typ naboje. COZE ?

funguje taktez na zasobniky. CELE zasobniky.

7) T95 co si opravuje pasy kazde 2 vteriny 

Edited by Orchid_, 24 February 2021 - 07:42 AM.

Pavel013 #225 Posted 23 February 2021 - 10:26 PM

Lance-corporal

• Player
  • 21289 battles
  • 80
  • [PRASE] PRASE

Nestacilo by do stavajicich posadek pridat par novych skillu / perku

a moznost zapamatovani poslednich 3 tanku pro ktere byl clen posadky vyskolen?

Ostatni me prijde zbytecne slozite, koncept nelogicky (vhodny spis jen pro lodene), atd.

Edited by Pavel013, 23 February 2021 - 10:27 PM.

ludvikg #226 Posted 23 February 2021 - 10:30 PM

Staff Sergeant

• Player
  • 26525 battles
  • 424
  • [-ANV-] -ANV-
původně jsem myslel že to bude spíš systém jednoho velitele, který bude mít stávající perky a ty se budou boostovat, viz opravy-prostě zakliknu opravy jednou, plus by mohli přidat skilly navíc, bez nějakých instruktorů a podobných nesmyslů

Edited by ludvikg, 23 February 2021 - 10:30 PM.

SRudolf #227 Posted 23 February 2021 - 10:34 PM

Major

• Player
  • 44168 battles
  • 2,553

za preskolenie vsetkych  clenov dostanete jednu pannu navyse,

smozrejme az po splneni tej poslednej misie

MakeMeSweat #228 Posted 23 February 2021 - 10:37 PM

Major General

• Player
  • 31924 battles
  • 5,325
  • [KHIL] KHIL

View PostOrchid_, on 23 February 2021 - 09:03 PM, said:

3) chcete dat posadku do druhyho tanku ? Zaplatte 750 goldu, nebo ztratte desitky hodin co jste dali do posadky - ciste okradani hracu o expy. Tohle je to vase podstive, my nikoho o nic neoberem , o zadne xp ?

Hlavny problem je ze z dlhodobeho hladiska ani nie je ina moznost ako do jednej posadky natlacit 1500 goldov alebo ju dobrovolne zdevastovat a zaroven dalsie dve hodit do smeti. Vid priklad moje ruske HT mam 705a, IS3-II, a Obj 277. K tomu Kv220-2, is2 shield, Is6, OBj 777-II, Obj 260 a obj 279 early. na vsetky moje HT mi staci jedna posadka

- Bud si preskolim vsetky tri posadky na nejaky level 50-60 a nasledne budem grindit 3x miliony expov aby som ich dal do top. K tomu budem porebovat 3x4 instruktorov.

- Alebo dam nenazranemu WG 15oo goldov iba za ruske HT. Co nedam. Takze im dam 1 milion kreditov a klesnem zo skillu 56 na skill 51. Nasledne dve posadky hodim do smeti. A budu mi stacit 4-ria instruktori

Ale z dlhodobeho hladiska ani nie je ina moznost. Proste jedine " spravne" riesenie. Suhlasim ze je to navzdory tomu co WG pise  ciste okradanie hracov o expy. 

P.S. A viem aj ako to WG vyriesi. Napise do clanku ze aj napriek obavam nikto o nic neprisiel. 

Edited by MakeMeSweat, 25 February 2021 - 12:29 PM.

svejk2019 #229 Posted 23 February 2021 - 10:40 PM

Corporal

• Player
  • 393 battles
  • 141

View PostMr_Missclick, on 23 February 2021 - 09:24 PM, said:

Ani netušíš, jak komplikovaná by tohle byla cesta. Jasně, zní to krásně, zní to fér, ale já bych fakt nevěděl, kolik expů si můžu dovolit kam dát. Bych si to musel asi u všech posádek dopředu zapsat a přepočítat ta procenta na XP... a rozdělit to stejným způsobem. Fakt ne, díky. Už takhle to bude časově náročné... což samozřejmě chápu, holt se mění systém do podoby, v jaké měl být už popravdě od začátku hry a ne až po více než 10 letech... To dlouhodobé plánování je problém. Přidávat každý rok několik větví a až o několik let později si vzpomenout, že vybavení a posádka vlastně není úplně využitý koncept, tak by s tím chtělo něco dělat... Bez obětí to holt nebude, když je ve hře už tolik techniky, tím pádem tolik posádek... a tak nějak tolik všeho.

Za sebe nechápu především, proč ty přeškolovací příkazy jsou za každých 16 lůžek v kasárnách jeden, když každá posádka zabírá 4 členy. Myslím, že pár dní by to bylo fajn nechat zdarma, protože bude zapotřebí si to osahat ještě na live serveru, zkusit několik kombinací... Jedná se o tak zásadní rework, že by uvedení do stejně dobrého stavu nemělo hráče stát ani kredit nebo korunu.

Taky mi přijde divoké posílat posádky z prémiových tanků pryč... myslím, že to už nespáruji dohromady. :D

Ty jsi se zbláznil. Napsat na fóru WG větu: PÁR DNÍ NECHAT ZDARMA.... 

To chce hodně kuráže. Teď se zaměstnanci WG v čele se Sstyx křižují, běhají zmateně po chodbách a v kancelářích. Věř mi, sebevrahu, že do zítřka ti příjde od nich email, ve kterém ti nařídí odříkat 100 otčenášů a budeš muset zaplatit mši v nejbližším pravoslavném kostele. 

Že tě prsty nebolí ty neznabohu. Víš co to dalo práce vymyslet jak nás odrbat a pokusit se z nás vytřískat nějaké děngy a ty si napíšeš jen tak bez rozmyslu ZDARMA!!!! 

To bylo naposled ti povídám. :) 

Edited by svejk2019, 23 February 2021 - 10:43 PM.

Miri37 #230 Posted 23 February 2021 - 10:48 PM

Field Marshal

• Player
  • 56117 battles
  • 10,663

Je to sice OT, ale co na déle hrající hráče ještě může WG vymyslet. Moc už toho asi není. Možná tak stříbro verze 2,0 a goldy 2,0. Samozřejmě název měny bude nový moderní a hlavně kurz konverze bude zajímavej.  Třeba 2 goldy na 1 diamant. Kdo nebude chtít, tak si bude moci nechat goldy, ale za ty ve hře už nic nebude. Jsem zvědavej, kdy k něčemu takovému WG najde odvahu, nebo drzost.   

CerVus #231 Posted 23 February 2021 - 11:17 PM

Lieutenant

• Beta Tester
  • 27844 battles
  • 1,752
  • [BIA] BIA

Celý ten systém konvertování starých posádek to sice komplikuje, ale ono to nakonec půjde.

Dokonce se tím dají občas vyvážit příšerné vlastnosti pár tanků. Panther 8,8 najednou s posádkou na lvl 75 dokáže už mířit a i ten pohyb mu nedělá takový problém. E50m je také jak politá svěží vodou.

Skauti dostávají solidní buff v dohledu. TD mastodonti na tom ale budou bití. TD snipeři stejně jako leopard nebo skauti budou profitovat.

Nevím jak se přepočítával ten koeficient, ale posádky, které mají hodně členů mají nějak málo volných bodů. Ono to snad vůbec nezohledňuje fakt, že jich tam bylo mnohem víc.

Instruktoři a jejich specky jsou dělaní na bází náhody. To jako vážně???? Při snaze dostat instruktora s Coharence (BIA) jsem neúspěšně spálil 6 rekrutů, kteří zůstali danému národu pro strýčka příhodu protože jim to naházelo nepoužitelné perky.

Každopádně tohle tu hru zase zrychlí a ještě víc rozevře nůžky mezi lidmi, kteří hrají FTP nebo málo a těch, kteří mají s daným tankem stovky bitev.

To, že můžeme použít jednu posádku pro několik tanků pošle ale dost velitelů na lavičku pro nepotřebnost. Nebude se vyplatit je expit. Tahle změna jasně míří na to mít co nejvyšší level. I když.... 750g za další tank nebo -10% (to na lvl 70 sakra bolí;)...

Edited by CerVus, 23 February 2021 - 11:31 PM.

Karaya12 #232 Posted 23 February 2021 - 11:19 PM

Brigadier

• Player
  • 20474 battles
  • 4,787
  • [SVINE] SVINE

View PostSstyx, on 23 February 2021 - 08:28 PM, said:

Ano, celkový feedback byl opravdu pozitivní. 

Na fóru se pohybujeme v rámci stovek hráčů, ovšem my spracujeme s celkovým feedbackem, který je v rámci desítek tisíc. Pro příklad, jak rozdílný může být pohled v rámci feedbacku na jedné platformě a v rámci celku.

Děkuji těm desítkám tisíc nedohledatelných duší, že se tak potichu a nezištně starají o tuto hru. Jak už tady bylo popsáno, veřejně tak nikde nečiní, takže jim nelze poděkovat přímo u jejich postů... Ještě jednou DÍKY !!!

Jinak mám z Posádky 2.0 tento pocit : Jak jste to vymysleli, tak to bude a nic se s tím nedá dělat. Zcela úmyslně jste tam zakomponovali pár totálních šíleností , které budou s velkou slávou odstraněny a zbytek projde. 

Nevidím jediný důvod, proč by nešly některé vylepšení naroubovat na současný model posádky. Takto se opravdu dá spekulovat o tom, že je to děláno čistě za účelem jisté devalvace dobrých posádek a samozřejmě a hlavně za účelem zisku. 

Nelíbí se mi to a s velkou pravděpodobnosti si na to nezvyknu. Na druhou stranu, po těch vylepšeních z posledních let hraji stále méně a méně, takže je možné, že se WG podaří definitivně mi přidat ještě více volného času. A to je pozitivnííííííí :great:

almandr #233 Posted 23 February 2021 - 11:23 PM

Second Lieutenant

• Player
  • 37233 battles
  • 1,209

View PostMr_Missclick, on 23 February 2021 - 08:24 PM, said:

Za sebe nechápu především, proč ty přeškolovací příkazy jsou za každých 16 lůžek v kasárnách jeden, když každá posádka zabírá 4 členy. Myslím, že pár dní by to bylo fajn nechat zdarma, protože bude zapotřebí si to osahat ještě na live serveru, zkusit několik kombinací... Jedná se o tak zásadní rework, že by uvedení do stejně dobrého stavu nemělo hráče stát ani kredit nebo korunu.

Taky mi přijde divoké posílat posádky z prémiových tanků pryč... myslím, že to už nespáruji dohromady. :D

Takto měla vypadat už podpora vybavení 2.0 při zavedení do hry. Minimálně týden zdarma, aby si hráči ,ohli osahat nové vlastnosti, zjistit co dělá co, co se opravdu vyplatí. WG by si ušetřilo pár hejtů. Ale oni je asi čtou rádi. Druhou možností je zase nákup příkazů za kredity, jako to bylo u vybavení. Obávám se třetí možnosti, kdy podpora uvedení nepříliš chtěné změny do hry bude nulová.

Už při prvním přečtení o posílání posádek do kasáren, mě ihned napadlo, že bude nutné večer před příchodem posádky 2.0 raději sednout ke hře a posádky předpřipravit, protože důvěra ve schopnosti WG je nízká:

1) Vrátit posádky z prémiáků na stromový tank, na který jsou vyškolené. Je dost možné, že po změně na posádku 2.0 bych je na původní tank musel vracet ručně po jednom, protože tlačítko vrátit celou posádku nemusí být funkční, resp. bude mít promazanou paměť.

2) Rozhodit si posádky na tanky, kde je budu chtít po konverzi:

- rozmyslet se, kde bude mít smysl chtít dvě posádky s různými skilly na jednu větev - ještě jsem na sandboxu nebyl, a neznám nové perky, ale např. IS7 vs. Obj 277 nebo francouzské větve HT, nebo pro jedno konkrétní LT čistě spot perky vs bojové perky

- rozmyslet se, jestli nemá smysl z nepoužívaných posádek v kasárnách sestavit posádku pro alternativní perky a hodit je na vhodný stromový tank 

- vše přeškolit za kredity, abych přišel jen o pár zkušeností z kvalifikace a nebyl v posádce 2.0 okraden o 10% z celkových zkušeností

a pak stejně přijdu po aktualizaci a budu se divit co v garáži uvidím :ohmy:

Pepelus #234 Posted 23 February 2021 - 11:29 PM

Second Lieutenant

• Player
  • 24151 battles
  • 1,227
  • [BVP] BVP

No ... mám z toho dosti rozporuplné pocity ...

Hlavní myšlenka nové posádky mi špatná nepřijde. Bohužel však obsahuje plno věcí které mi nejdou přes nos a jsem ochoten kvůli tomu celou posádku 2.0 uvrhnout do zatracení.

Co se mi vůbec nelíbí:

1. Ani trochu se mi nelíbí zrušení bratrů v triku. Mám BiA udělané téměř na všech posádkách a WG mě tím tak okrade plošně u většiny tanků o 8-10m dohledu, 1-2% maskování/času oprav, času nabíjení, času zaměřování, přesnosti ... prakticky od všeho trochu. Nejsem tak schopen po převodu posádky se dostat na původní hodnoty vlastností, které jsou pro mě klíčové. Uvítal bych možnosti vytrénovat BiA i v nové posádce.

2. Příliš málo bodů k přiřazení nebo naopak příliš mnoho bodů nutných k vytrénování všeho. Nelíbí se mi takto hodně omezený příděl bodů. Na vytrénování všeho je třeba obludných 250 bodů, ale dostupných je pouze 75 bodů max. To znamená, že 70% možných dovedností každé jedné posádky mi bude odepřeno velmi omezeným přídělem bodů. Můj ideální návrh - snižte počet bodů který je nutný pro vytrénování každé specializace do plna z 10 bodů na 5 bodů. To naklikávání bodů je zdlouhavé a otravné když člověk musí předělávat desítky posádek. Lepší řešení je proto zúžení maxima bodů k plnému vytrénování určité schopnosti. Maximum bodů k rozdělení by zůstalo 75, ovšem úplné maximum k dosažení všech dovedností by kleslo na rozumnějších 125 bodů z původních 250 bodů. Takto by bylo pro hráče do jedné posádky přístupných už pěkných 60% dovedností namísto smutných a ožulených 30%. Nekonečné naklikávání bodů při převádění desítek posádek by však bohužel zůstalo.

3. Nutí mě to investovat velké množství bodů do konkrétního kurzu abych si mohl vybrat jeden talent. Ve výsledku to znamená že bych měl 80% ze 75 dostupných bodů nacpat do 2 kurzů a nějakých specializací které se mi třeba ani úplně nehodí. To jen proto abych si mohl aktivovat 2 talenty které by mohli být užitečné. Příliš omezující řekl bych. Můj návrh - snižte počet bodů nutných k odemknutí talentu minimálně o 1/3. Nebo postavte talenty mimo kurzy a při dosažení určitého množství bodů posádky se odemkne volba talentu (stejně jako se odemykají instruktoři).

4. Některé posádky se stanou zbytečné. Při možnosti vytrénovat posádku na 3 tanky se pro mě stanou některé posádky zbytečné. Není možnost si přebytečné posádky převést na knihy posádky.

5. Nikde to neukazuje počet zkušeností potřebných k dosažení další úrovně / bodu. Rád vidím kolik expů potřebuji k dosažení nějakého cíle. Když můžu vidět počet expů ve výzkumu, proč bych neměl vidět expy v posádce?!

Co se mi líbí:

1. Možnost vytrénovat posádku až na 3 tanky. Umožní mi to svým způsobem si pořídit více tanků z výzkumu které bych rád měl, ale nemám do nich zkušenou posádku.

2. Jednoduché přehazování posádek.

3. Odstranění pakárny s počtem a funcemi členů posádky při průchodu některými větvemi tanků.

4. Šestý smysl "zdarma"

U Instruktorů si ještě nejsem úplně jist. Trochu se mě ta myšlenka ohledně instruktora líbí, ale i trochu zneklidňuje ... na to se ještě musím podívat blíž ... instuktorů je málo a posádek bude hodně. Obzvláště když můžu na každou posádku dát až 4 istruktory ... no nevim nevim.

Toť zatím moje první dojmy.

Ballance skillů zatím neřeším. Tam ale taky určitě bude plno nedostatků. 750g za přeškolení na nový tank je dost.

Edited by Pepelus, 23 February 2021 - 11:54 PM.

smazaak #235 Posted 23 February 2021 - 11:34 PM

Private

• Player
  • 47700 battles
  • 45
Napíšu to jednoduše. Nechte posádky tak jsou, přihoďte pár nových perků, možnost vyškolit posádku na víc tanků, možnost zkonvertovat nevyužité posádky např na knihy posádky a je hotovo. Nehrabejte se v rozhraní, zapomeňte na vaše rádoby “zjednodušení” a grafický vylepšení-protože to co je na Sandboxu je otřes. A Sstyx chválím za vychvalování posádky 2.0 na FB, chce se mi z toho blejt. Zrovna ona se svýma hráčskýma zkušenostma to obhajuje jak je to super...achjo

ondrik230 #236 Posted 23 February 2021 - 11:43 PM

Private

• Player
  • 1017 battles
  • 1
  • [ODPOR] ODPOR

Moja 5 a 4 perková posádka EBR 105, ktorú som mal (na inom účte) s fialovou ventou a fialovou optikou + smernicu na optu (ale bez žrádla) a mala 442 m dohľad, po konverzii posádky a priradeniu 61 levelov do dohľadu+ďalších sklllov, som musel priradiť k posádke 4 inštruktorov levelu II, ktorí každý pridávali 2 levely k dohľadu a stále sa neviem dostať (bez žrádla) na viac ako 430m.

Toto čarovanie ma stálo hodinu života a vďaka tomuto dostanem horší tank???

Normálne to vyzerá ako cieľ - pomocou Odpadu 2.0 nerfnúť všetky tanky, najmä EBRa, choďte s tým do prdele!

Edited by ondrik230, 23 February 2021 - 11:43 PM.

CerVus #237 Posted 23 February 2021 - 11:45 PM

Lieutenant

• Beta Tester
  • 27844 battles
  • 1,752
  • [BIA] BIA

View Postondrik230, on 23 February 2021 - 11:43 PM, said:

Moja 5 a 4 perková posádka EBR 105, ktorú som mal (na inom účte) s fialovou ventou a fialovou optikou + smernicu na optu (ale bez žrádla) a mala 442 m dohľad, po konverzii posádky a priradeniu 61 levelov do dohľadu+ďalších sklllov, som musel priradiť k posádke 4 inštruktorov levelu II, ktorí každý pridávali 2 levely k dohľadu a stále sa neviem dostať (bez žrádla) na viac ako 430m.

Toto čarovanie ma stálo hodinu života a vďaka tomuto dostanem horší tank???

Normálne to vyzerá ako cieľ - pomocou Odpadu 2.0 nerfnúť všetky tanky, najmä EBRa, choďte s tým do prdele!

Mě se u RH panzeru prodloužil dohled ze 499m na 517m. Tam budeš mít jen špatné specky.

vlastenec97 #238 Posted 23 February 2021 - 11:50 PM

Private

• Player
  • 6788 battles
  • 43
  • [VASP] VASP

View PostPepelus, on 23 February 2021 - 11:29 PM, said:

No ... mám z toho dosti rozporuplné pocity ...

Hlavní myšlenka nové posádky mi špatná nepřijde. Bohužel však obsahuje plno věcí které mi nejdou přes nos a jsem ochoten kvůli tomu celou posádku 2.0 uvrhnout do zatracení.

Co se mi vůbec nelíbí:

1. Ani trochu se mi nelíbí zrušení bratrů v triku. Mám BiA udělané téměř na všech posádkách a WG mě tím tak okrade plošně u většiny tanků o 8-10m dohledu, 1-2% maskování/času oprav, času nabíjení, času zaměřování, přesnosti ... prakticky od všeho trochu. Nejsem tak schopen po převodu posádky se dostat na původní hodnoty vlastností, které jsou pro mě klíčové. Uvítal bych možnosti vytrénovat BiA i v nové posádce.

2. Příliš málo bodů k přiřazení nebo naopak příliš mnoho bodů nutných k vytrénování všeho. Nelíbí se mi takto hodně omezený příděl bodů. Na vytrénování všeho je třeba obludných 250 bodů, ale dostupných je pouze 75 bodů max. To znamená, že 70% možných dovedností každé jedné posádky mi bude odepřeno velmi omezeným přídělem bodů. Můj ideální návrh - snižte počet bodů který je nutný pro vytrénování každé specializace do plna z 10 bodů na 5 bodů. To naklikávání bodů je zdlouhavé a otravné když člověk musí předělávat desítky posádek. Lepší řešení je proto zúžení maxima bodů k plnému vytrénování určité schopnosti. Maximum bodů k rozdělení by zůstalo 75, ovšem úplné maximum k dosažení všech dovedností by kleslo na rozumnějších 125 bodů z původních 250 bodů. Takto by bylo pro hráče do jedné posádky přístupných už pěkných 60% dovedností namísto smutných a ožulených 30%. Nekonečné naklikávání bodů při převádění desítek posádek by však bohužel zůstalo.

3. Nutí mě to investovat velké množství bodů do konkrétního kurzu abych si mohl vybrat jeden talent. Ve výsledku to znamená že bych měl 80% ze 75 dostupných bodů nacpat do 2 kurzů a nějakých specializací které se mi třeba ani úplně nehodí. To jen proto abych si mohl aktivovat 2 talenty které by mohli být užitečné. Příliš omezující řekl bych. Můj návrh - snižte počet bodů nutných k odemknutí talentu minimálně o 1/3. Nebo postavte talenty mimo kurzy a při dosažení určitého množství bodů posádky se odemkne volba talentu (stejně jako se odemykají instruktoři).

4. Některé posádky se stanou zbytečné. Při možnosti vytrénovat posádku na 3 tanky se pro mě stanou některé posádky zbytečné. Není možnost si přebytečné posádky převést na knihy posádky.

5. Nikde to neukazuje počet zkušeností potřebných k dosažení další úrovně / bodu. Rád vidím kolik expů potřebuji k dosažení nějakého cíle. Když můžu vidět počet expů ve výzkumu, proč bych neměl vidět expy v posádce?!

Co se mi líbí:

1. Možnost vytrénovat posádku až na 3 tanky. Umožní mi to svým způsobem si pořídit více tanků z výzkumu které bych rád měl, ale nemám do nich zkušenou posádku.

2. Jednoduché přehazování posádek.

3. Odstranění pakárny s počtem a funcemi členů posádky při průchodu některými větvemi tanků.

U Instruktorů si ještě nejsem úplně jist. Trochu se mě ta myšlenka ohledně instruktora líbí, ale i trochu zneklidňuje ... na to se ještě musím podívat blíž ... instuktorů je málo a posádek bude hodně. Obzvláště když můžu na každou posádku dát až 4 istruktory ... no nevim nevim.

Toť zatím moje první dojmy.

Ballance skillů zatím neřeším. Tam ale taky určitě bude plno nedostatků. 750g za přeškolení na nový tank je dost.

Určite súhlasím, ale zabudol si na jedno nie menej dôležité "Co se mi nelibí":

A to že pri všetkých konverzáciách skuseností tak ako to na SB je, všetci hráči na tom strácame. Ale to je asi účelové, bohužiaľ

Ondra1616 #239 Posted 23 February 2021 - 11:51 PM

Lance-corporal

• Player
  • 23581 battles
  • 51
  • [WZ120] WZ120

View Postsmazaak, on 23 February 2021 - 10:34 PM, said:

Napíšu to jednoduše. Nechte posádky tak jsou, přihoďte pár nových perků, možnost vyškolit posádku na víc tanků, možnost zkonvertovat nevyužité posádky např na knihy posádky a je hotovo. Nehrabejte se v rozhraní, zapomeňte na vaše rádoby “zjednodušení” a grafický vylepšení-protože to co je na Sandboxu je otřes. A Sstyx chválím za vychvalování posádky 2.0 na FB, chce se mi z toho blejt. Zrovna ona se svýma hráčskýma zkušenostma to obhajuje jak je to super...achjo

Souhlas, je to zbytečně komplikované, stačilo drobně upravit stávajcí systém posádek. Posádka 2.0 ještě prohloubí propast mezi f2p a p2w hráčem (expení velitele nad úroveň 75, broken skilly, gambling v instruktorech,...)

Koho chleba jíš, toho píseň zpívej. Bohužel je kolem nás plno zaprodanců, kteří pro pár pětek budou prosazovat i tu největší hloupost.

Edited by Ondra1616, 23 February 2021 - 11:54 PM.

HugoT2 #240 Posted 24 February 2021 - 12:08 AM

Lance-corporal

• Player
  • 43016 battles
  • 89
  • [KIN5S] KIN5S
Pracuje ve WG ještě někdo komu na té hře záleží ?

4 user(s) are reading this topic

1 members, 3 guests, 0 anonymous users

W_Rorschach