Jump to content

Sandbox 2021: Vyzkoušejte posádku 2.0!

• Please log in to reply
802 replies to this topic

J_C_H #781 Posted 05 March 2021 - 11:11 PM

Captain

• Player
  • 24923 battles
  • 2,238

View Postpitral0n, on 05 March 2021 - 10:24 PM, said:

Tahle hra často dokáže být synonymem frustrace a vy to pravidelně dál mrvíte něčím, o co se vás nikdo neprosí... Nemám jenom pět tanků v garáži a nemám dva životy, abych znovu trávil čas zjišťováním, jak co na čem funguje, a celé to znovu předělával - a ještě při tom tratil. Možná si to neuvědomujete, ale čas je velmi cenná komodita a my ji tady "pálíme" hraním vaší hry.

Ano,čas,to je ta komodita,o kterou tu běží!  A vy ho normálně znehodnocujete,hráči vám stárnou a ti noví se s vámi sr...t nebudou. Kde to žijete? Vy snad věříte,že jsme na drogách a čas nevnímáme? Vnímáme a je nám to líto,když o vložené "úspory" bezdůvodně přicházíme. Není mi 20 let,ani třicet,ani 50 let,bohužel je mi víc,než bych chtěl a na důchod už vidím i přez tu mlhu,co nás v posledních dnech provází. Čert vem ty prachy,ale to co jsem tý hře odevzdal ze sebe,to mi teda neberte.:izmena:

joskomrkvicka #782 Posted 06 March 2021 - 08:54 AM

Private

• Player
  • 77892 battles
  • 1
  • [TLCS] TLCS
je to v hodné pro nové hráče.

vongege #783 Posted 06 March 2021 - 05:52 PM

Sergeant

• Player
  • 77889 battles
  • 219

View PostKoggli, on 05 March 2021 - 09:52 AM, said:

Hele a nenapsal si to tak náhodou do jiného vlákna? Např. sem?

http://forum.worldoftanks.eu/index.php?/topic/761894-posadka-20/page__st__100__pid__18431834#entry18431834

E: kdyby si opravdu reagoval v tomto vlákně tak jelikož ho sleduji a každý nový post mi chodí na mail do extra složky tak bych to tam měl a tvůj včerejší post nebo jeho tam nemám protože jste to psali v jiném vlákně které nesleduji.;)

Drahý Koggli, děkuji za slušné připomenutí, že už jsem starej vůl a ještě větší skleróza. Od rána se mi hrubě nedařilo a tak jsem bohužel vypěnil, a když jsem navíc, blb, nenašel svůj příspěvek, bo skleróza, tak jsem v následném hlubokém pohnutí mysli ze sebe vyplodil tu hovadinu. Omlouvám se tímto veřejně Sstyx, že jsem ji neprávem osočil z něčeho co neudělala. Málokdy se dokážu vytočit, ale včera jsem to, bohužel, přehnal. Ještě jednou se za svou blbost omlouvám.

vongege #784 Posted 06 March 2021 - 06:08 PM

Sergeant

• Player
  • 77889 battles
  • 219

Milá Sstyx, tímto se ti tady veřejně omlouvám za to, že jsem tě neprávem osočil z něčeho co jsi neudělala. Promiň.

Edited by vongege, 06 March 2021 - 06:12 PM.

Ithron_von_Kremsier #785 Posted 06 March 2021 - 09:55 PM

Second Lieutenant

• Player
  • 49714 battles
  • 1,421
  • [CRSGN] CRSGN

View Postvongege, on 06 March 2021 - 06:08 PM, said:

Milá Sstyx, tímto se ti tady veřejně omlouvám za to, že jsem tě neprávem osočil z něčeho co jsi neudělala. Promiň.

Měl bys jí poslat tank k MDŽ.

Barbiehunter #786 Posted 07 March 2021 - 09:07 AM

Private

• Player
  • 25913 battles
  • 19
  • [PR4V] PR4V
No nic. Sáhněte na mé posádky a trestní oznámení pro krádež do posádek investovaných financí za 7 let, podvodné jednání za účelem obohacení ze strany WG, úhradu veškerého času investovaného do zlepšovaní posádek během 7 let a když se blbě vyspím, tak k tomu přihodím ještě citovou újmu. Gratuluji všem budoucím milionářům, kteří udělají to samé! :B

Edited by Barbiehunter, 07 March 2021 - 09:13 AM.

ZapaHranice #787 Posted 07 March 2021 - 09:18 AM

Lance-corporal

• Player
  • 27608 battles
  • 50
  • [DRAK_] DRAK_
Tak nějak asi nechápu uvažování WG, nechápu proč se zaměřili na jednu  z mála věcí, která v této hře funguje dobře. Test posádky 2.0 očividně debakl z jejich strany. Jak potom někdo může napsat, že se tím budou dále zabývat? Tak pokud to neprošlo ze strany nás hráčů, proč tím zbytečně ztrácí čas? Proč své úsilí nezaměří třeba na zvuk této hry? Je rok 2021 a směšné zvuky této hry jsou na úrovni konzolí z devadesátých let:amazed:. Kdybych nepoužíval jeden z dostupných a povolených módů úpravy zvuku, tak tuhle hru už nehraji. Co třeba upravit kampaně? Spousta vozidel a tříd prošla úpravami a kampaně jsou beze změn! Těch věcí, které by zasloužili změnu je spousta, tak své úsilí milé WG směrujte jinam.

ExiZtenZ #788 Posted 07 March 2021 - 10:03 AM

Warrant Officer

• Player
  • 53757 battles
  • 998
  • [KST] KST

View PostBarbiehunter, on 07 March 2021 - 09:07 AM, said:

No nic. Sáhněte na mé posádky a trestní oznámení pro krádež do posádek investovaných financí za 7 let, podvodné jednání za účelem obohacení ze strany WG, úhradu veškerého času investovaného do zlepšovaní posádek během 7 let a když se blbě vyspím, tak k tomu přihodím ještě citovou újmu. Gratuluji všem budoucím milionářům, kteří udělají to samé! :B

Dobře ty, zdravím absolventa plzeňských práv. ;)

Mimochodem, čím dříve posádka 2.0 bude, tím lépe.

WG se jasně vyjádřilo, že chápe, co je nutné opravit.

A pokud to dotáhnou a upraví, bude pro mně posádka 2.0 jednoznačně přínosem.

patriot1977 #789 Posted 07 March 2021 - 10:10 AM

Corporal

• Player
  • 21392 battles
  • 122
  • [7REDS] 7REDS

View Postvongege, on 05 March 2021 - 09:30 AM, said:

Milá Sstyx, můžeš mi vysvětlit, proč byl odstraněn můj včerejší večerní příspěvek, ve kterém jsem negoval posádku 2.0 = čti Pakárnu 2.0 a spolu s ním zmizel i příspěvek kolegy-hráče (tuším BORY234 nebo 257), na který jsem tímto reagoval ????????

EDIT

Vysvětlíš mi, proč oba příspěvky byly odstraněny? Že by kvůli tomu, že jsme nesouhlasili s očividnou snahou WG oškubat a *EDIT* hráče, jak jen to nejvíce půjde pomocí Pakárny 2.0????

Pokud ne, vím, co si o tobě mám začít myslet, bohužel.

P.S. Je zajímavé, že včera i dny předtím se dařilo, 55 - 67 % výhry, ale po uveřejnění mého názoru se dnes vše rapidně změnilo tak, že si nemůžu ani škrtnout. Zblízka najedu na tank z boku , zaměřím, vypálím a … kritický zásah, zatímco on vzápětí bodoval za 470. Zvláštní, že? A takových stejných situací za dnešní ráno už několik. Zaměřím tank, počkám, až se kolečko zaměření minimalizuje a střílím. Vzdálenost tak 150 - 200 m a světe div se, ze 4 ran jediný zásah! Že by opravdu jen náhoda??? Když se dařilo, trefoval jsem 8 - 9x z 10 ran.

Děkuji předem za vysvětlení.

inak tento problem mam aj ja ,ked nadavam na wg....po nadavani skoro 1,5tyzdna akoby som zabudol hrat(asi ma zacaroval wg za kritiku)...nic neviem trafit,horim mega casto....a co je hlavne akoby som dajakym carovnym wg prutikom zabudol uhlovat na tankoch...a vsetko ma prebije....a tych nahod pocas cca 1,5tyzdna je mega. a skusal som to este 4x kritizovat wg a cuduj sa svete 4x som zabudol hrat na cca 1,5 tyzdna po kazdej kritike....GJ WG.

Rovano #790 Posted 07 March 2021 - 10:10 AM

Warrant Officer

• Player
  • 51755 battles
  • 699
  • [F-2-P] F-2-P

Ad dotazník. Bafl na mě v normálním klientovi ve chvíli, kdy se mi to rozhodně nehodilo. Zavazel na obrazovce. Nebyla tam možnost(nebo nevím kde schovaná;) jak dotazník zodpovědět později. Jelikož jsem měl sice SB nainstalován, ale ještě jsem jej nehrál, nebylo co vyplňovat. Nicméně WG mě tvrdě tlačilo něco vyplnit, ,abych mohl fungovat v garáži, tak jsem vyplnil, že nic netestuju. O víkendu jsem chtěl SB zkusit, ale nějak na to už nezbyla motivace a čas.

Proč nejde vyplnit odezvu, až hráč bude chtít? Do konce SB zbývalo ještě dost času a na mě vysočí dotazník, do kterého nemám co vyplnit. Je to tak hloupé, že to ani neví, zda jsem SB vůbec hrál. A tak je to tady poslední roky se vším. Nedomyšlené konzistence předkládané na talíř nám, obětem WG...

luckyjack7777 #791 Posted 07 March 2021 - 10:27 AM

Sergeant

• Player
  • 2444 battles
  • 250

View PostJ_C_H, on 05 March 2021 - 11:11 PM, said:

Ano,čas,to je ta komodita,o kterou tu běží!  A vy ho normálně znehodnocujete,hráči vám stárnou a ti noví se s vámi sr...t nebudou. Kde to žijete? Vy snad věříte,že jsme na drogách a čas nevnímáme? Vnímáme a je nám to líto,když o vložené "úspory" bezdůvodně přicházíme. Není mi 20 let,ani třicet,ani 50 let,bohužel je mi víc,než bych chtěl a na důchod už vidím i přez tu mlhu,co nás v posledních dnech provází. Čert vem ty prachy,ale to co jsem tý hře odevzdal ze sebe,to mi teda neberte.:izmena:

Přesně... 

Vůbec nechápu, koho tohle napadlo a kdo se to pokoušel protlačit do reálu. A ještě ty lži o tom, kolik lidí z těch desítek tisíc zpětných vazeb dávalo pozitivní vazbu twl. 

Určitě se dá modernizovat systém a myšlenka použít jednu posádku na více vozidel jednoho národu a technologického stromu/větve je logická. Teď více méně wotko nehraju. Počet bitev klesl o 90%. Přešel jsem na war thunder letadla. A tam to tak funguje. V průběhu dne střídám stroje 1,2,3 ranku a posádky přehazuju do strojů dle libosti. Ono to má svoje zákonitosti, ale pokud vyberete osádce stroje (kde už létala), tak se na ně můžete vrátit.  Navíc bez finančního postihu! Takže střídám osádku mezi 1 rankem P36 hawk na 2 rank warhawk a pak na 3tí rank třeba na corsára. No problemo. Navíc to máte prokombinované také s tanky. Kliknete na stroj a vidíte za co ho můžete vyměnit. 

Navíc a to bych každému doporučil, pokud najednou z wotka vypadnete a nehrajete pravidelně a pak se na skok vrátíte, tak zjistíte, jak je tato hra TOXICKÁ ve všech směrech (hratelnost, hráčské prostředí;).  Ten klid u konkurence ( WT), žádný barvičky, žádný wr, žádná 6x prohra za sebou (hraji pravidelně každý den od ledna a nikdy, nikdy se mi nestalo, že bych byl měl lose seanci delší jak 3bitvy), žádný nadávky v garáži (ani jedna!) a HLAVNĚ nemusíte řešit, pokud někdo má prémiové stroje a vy ne (mluvím stále o letadlech, tanky neřeším).

Abych nebyl OT, možná by vývojáři od wotka mohli občas tu hru zapnout, hrát wotko pravidelně a taky se podívat očkem na konkurenci. A taky by nový lidi u WG neměli zapomínat, že je krásný lovit nováčky, ale pokud se přestaneš starat o svoji kdysi krásnou a úrodnou zahrádku, tak ona časem ta zahrádka začne chřadnout. A jak vám záleží na veteránech, jste ukázali na tomhle vašem pokusu. Teď vám hraje do karet pandemie. Lidi jsou zalezlý doma. 

Jak píše kolega výše. Čas se už vrátit nedá... 

Ithron_von_Kremsier #792 Posted 07 March 2021 - 12:36 PM

Second Lieutenant

• Player
  • 49714 battles
  • 1,421
  • [CRSGN] CRSGN

Stačilo by plně, kdyby WG aspoň jeden rok nedělalo nic jiného než se věnovalo opravám bugů ve hře.

Tím by pro hráče aspoň něco udělali.

Rozdrbávat něco co ve hře funguje deset let místo toho aby se opravovali chyby ve hře může jen naprostý retard nebo někdo kdo chce z hráčů vymáčknout jen více peněz.

Ale milé WG, za ničení funkčních věcí ve hře, jako je posádka nebo HE munice, vám žádné peníze nedám.

Byl bych ochoten do vás investovat pouze za opravy bugů ve hře, ale těm se už roky nevěnujete, takže mé peníze už nikdy nečekejte.

Bynk_hero #793 Posted 07 March 2021 - 02:54 PM

Lieutenant Сolonel

• Player
  • 31517 battles
  • 3,082
  • [SKOGA] SKOGA

Môj feedback pre Crew 2.0 Styx kludne im to daj kedže mne žiaden dotazník neprišiel. Nemal by som nič proti posádke ako to bolo spravené ale:

1. Hráči síce (ja nie) ale mnohí majú za 10 rokov už 9 perkové posádky brat im ich a dat im miesto toho len 7,5 perku je krádež. Teda navýšiť maximálny počet velitela na 100 lvl aby si každý mohol vyšperkovat aspon 10 perkov, to by bolo podla mna fér. Samozrejme zmenit k tomu aj počet nutných expov a vôbec to nemusí byt ako doteraz že 2 násobok expov na každý další perk, kludne by stačil aj 1,5 násobok. Alebo dokonca progresívne expy, s každým dalším levelom by to pýtalo menej. Tak napríklad na 1 level by stačilo 1000 expov na druhý level  2 násobok teda 2000 na tretí 1,9 násobok teda 3800, 3 level 1,8 násobok 6 840, 4 level 1,7 násobok 11 628 expov atd. To sa dá kludne aj vynásobit na celé perky a vo finále by to mohlo byt na 10 level dajme tomu 67 044 expov čiže na samotný 10 perk by bolo potreba dačo okolo 6 704 425 expov. Celkovo by to bolo dačo okolo 37 618 280 expov. čiže by to aspon netrvalo celú večnosť.  :-) 

2. Znížit preškolovanie posádok za goldy a credity či zadarmo, 30% celkových skúseností je neúnosné číslo, aj 10% by bolo bývalo privela. Tam sa dá pohybovat rádovo v jednociferných percentách. 

3. Bonusy v perkoch na dohlad ale hlavne na camo sú úplne prestrelené a ked si tam človek dá aj inštruktorov len z dohladom či maskovaním tak je to už broken mechanika, treba ich jednoznačne znížiť. 

4. Rovnako perk na ramovanie +20% ram a -20% damage z ramu je privela, znížit treba aspon o 10%. 

5. Bonus velitela po dosiahnutí max levelu 5+4+3+2+1 k BIA, celkovo 15, čo ste to tam fajčili za matroš? Ak aj nejaký bonus nechat tak maximálne len 1% za úroven teda max 6%! 

6. Inštruktori, nemožnost si vybrat priamo vlastnosti ktoré chcem, teda môžem ale prečo to musím random opakovat dokým sa netrafím? :-) 

7. Teraz ma už nič dalšie nenapadá ale nie je problem doplnit o dalšie nezmysli ktoré boli prezentované v Crew 2.0. 

13:59 Added after 5 minute

View Postluckyjack7777, on 07 March 2021 - 10:27 AM, said:

Přesně... 

Přešel jsem na war thunder letadla. A tam to tak funguje. V průběhu dne střídám stroje 1,2,3 ranku a posádky přehazuju do strojů dle libosti. Ono to má svoje zákonitosti, ale pokud vyberete osádce stroje (kde už létala), tak se na ně můžete vrátit.  Navíc bez finančního postihu! Takže střídám osádku mezi 1 rankem P36 hawk na 2 rank warhawk a pak na 3tí rank třeba na corsára. No problemo. Navíc to máte prokombinované také s tanky. Kliknete na stroj a vidíte za co ho můžete vyměnit. 

Neviem ako ty ale ja som lenivý stále prehadzovat tanky medzi posádkami. Tak som si len spravil zoznam Tanky1, Tanky 2, Tanky3, obdobne lietadla a lode. Tam kde na 1 mám dajme tomu lietadlá 1 úrovne, na lietadlách 2 z druhej úrovne a podobne. :-) Takže môžem z tou istou posádkou hrat skladby rôznich tierov a nemusím niikde nič neustále meniť. :-) 

Edited by Bynk_hero, 07 March 2021 - 06:32 PM.

luckyjack7777 #794 Posted 07 March 2021 - 04:03 PM

Sergeant

• Player
  • 2444 battles
  • 250

View PostBynk_hero, on 07 March 2021 - 02:54 PM, said:

Neviem ako ty ale ja som lenivý stále prehadzovat tanky medzi posádkami. Tak som si len spravil zoznam Tanky1, Tanky 2, Tanky3, obdobne lietadla a lode. Tam kde na 1 mám dajme tomu lietadlá 1 úrovne, na lietadlách 2 z druhej úrovne a podobne. :-) Takže môžem z tou istou posádkou hrat skladby rôznich tierov a nemusím niikde nič neustále meniť. :-) 

No však, každej má nějaký systém, ale jde o tu pointu, jak píšeš... A navíc tam nic neplatíš.

Tady si prdneš a cáluješ. Jejich levnější nabiják, který je o 100 k dražší je toho příkladem. Ani to vybavení nemělo/nemá dle mého dopad na nějaký extra velký překopávání vybavení tanků namísto notoricky stereotypního sledu výbavy. Já nevím jak ostatní lidi, něco jsem vyzkoušel, ale stejně jsem se vrátil na drtivý většině tanků na starou dobrou svatou trojici venta, nabiják, optika. Nejdůležitějšá je tady stejně dohled a ostatní fičury vykompenzuješ svým skillem. Tak nebudu nabíjet 6 s ale 6,5. No Bóže. Stejně, kolikrát to někomu zachrání život... Tady je 90% lidí těžkej podprůměr, průměr a pak pár % lehký nadprůměr, kterým to stejně staty nezvedne. Jsou to jenom PR keci. 

Mě připadá, že wg chtělo něco podobného, jako má konkurence, ale jak do toho začalo šťourat, tak to celý akorát pohnojilo, jako spoustu jiných věcí. Ta hra byla kdysi skvělá. A dala se přirovnat k šachovým partiím. Teď je z toho tupoučká střílečka pro kids. Typicky stroje ebr. Tohle mohl do wotka pustit jenom dem3nt. Bohužel, jak čas běží a společnost kvasí, tak jich tam je plno...

luhocz #795 Posted 07 March 2021 - 08:06 PM

Lance-corporal

• Player
  • 29298 battles
  • 99
  • [T1MMY] T1MMY
Zdravím, článek o výsledcích vydaný 5.3.2021, dnes je 7.3.2021 - a v hlavičce píšete, že se usilovně pracuje na překlau - to jako opravdu někomu trvá překlad článku o 350 slovech více jak 2 dny? Mohu Vám, milé WG, být v tomto směru nějak nápomocen?

ETonno #796 Posted 07 March 2021 - 08:55 PM

Warrant Officer

• Player
  • 44148 battles
  • 894

View Postluhocz, on 07 March 2021 - 08:06 PM, said:

Zdravím, článek o výsledcích vydaný 5.3.2021, dnes je 7.3.2021 - a v hlavičce píšete, že se usilovně pracuje na překlau - to jako opravdu někomu trvá překlad článku o 350 slovech více jak 2 dny? Mohu Vám, milé WG, být v tomto směru nějak nápomocen?

Je nedeľa - v nedeľu se nedělá.. snáď nemyslíš, že styx nemá čo robiť cez víkend iba ti prekladať článok.. v dnešnej dobe kto nevie po anglicky je stratený - odkázaný pozerať Farmu na markíze a Fialovú v divadle... je mi takých ľudí úprimne ľúto..

Skôr ma zaujíma kedy pribudne článok k ďalšej iterácii SandBoxu - zmeny SPG :)

Edited by ETonno, 07 March 2021 - 08:57 PM.

zuu_2016 #797 Posted 07 March 2021 - 10:53 PM

Second Lieutenant

• Player
  • 15614 battles
  • 1,080
  • [R-T-W] R-T-W

View PostBynk_hero, on 07 March 2021 - 02:54 PM, said:

1. Hráči síce (ja nie) ale mnohí majú za 10 rokov už 9 perkové posádky brat im ich a dat im miesto toho len 7,5 perku je krádež. Teda navýšiť maximálny počet velitela na 100 lvl aby si každý mohol vyšperkovat aspon 10 perkov, to by bolo podla mna fér. Samozrejme zmenit k tomu aj počet nutných expov a vôbec to nemusí byt ako doteraz že 2 násobok expov na každý další perk, kludne by stačil aj 1,5 násobok. Alebo dokonca progresívne expy, s každým dalším levelom by to pýtalo menej. Tak napríklad na 1 level by stačilo 1000 expov na druhý level  2 násobok teda 2000 na tretí 1,9 násobok teda 3800, 3 level 1,8 násobok 6 840, 4 level 1,7 násobok 11 628 expov atd. To sa dá kludne aj vynásobit na celé perky a vo finále by to mohlo byt na 10 level dajme tomu 67 044 expov čiže na samotný 10 perk by bolo potreba dačo okolo 6 704 425 expov. Celkovo by to bolo dačo okolo 37 618 280 expov. čiže by to aspon netrvalo celú večnosť.  :-) 

Jenomže snaha být fér k několika málo hráčům s extrémně dobrou posádkou znemožňuje vytvořit systém, který by umožnil průměrnou čtyř perkovou posádku převést na stejně schopný ekvivalent.

peky1128 #798 Posted 08 March 2021 - 08:20 AM

Warrant Officer

• Player
  • 15708 battles
  • 625
  • [CSLEV] CSLEV
Takze stale je tu hrozba znicenia posadky.
Spetna vezba: stale nic nekupujem,aj ked WG momentalne dava jednu ponuku za druhou.
Ja to vydrzim,uvidime dokedy to bude bavit WG.

Barbiehunter #799 Posted 08 March 2021 - 09:47 AM

Private

• Player
  • 25913 battles
  • 19
  • [PR4V] PR4V

View Postunhappy360, on 23 February 2021 - 01:11 PM, said:

uvedomuje si nekdo z WG že mam okolo 1000 členov posádok, do ktorých som investoval milióny kreditov, desatísíce goldov a možno 100-150e pri ich nákupe? Čo mám akože teraz robiť? 

Starý systém bol ideálny. Trebalo zmeniť len počet potrebných XP na jednotlivé levely a dodať ďalšie perky / skilly. Teraz na to kukám ako puk. Keď toto dojde na live server, tak čo budem len 4 hodinny denne preštelovávať posádku? aj týždeň? načo hrať, ne? skončí korona a príde odliv hráčov, až sa na cypre budú zasa diviť o co go. no nič nemám náladu štelovať 1000 členov posádok na sandboxe. systém absolútne neprehladný nezmyselný.

Stejně jako já a další budoucí milionáři zažalovat WG za krádež a nekalé jednání za účelem obohacení se. Budu chtít vrátit všechny peníze vložené do hry a jako citovou újmu si naúčtuji za sedm let hraní / za každou hodinu 150 Kč netto. :medal:

luhocz #800 Posted 08 March 2021 - 02:35 PM

Lance-corporal

• Player
  • 29298 battles
  • 99
  • [T1MMY] T1MMY

View PostETonno, on 07 March 2021 - 09:55 PM, said:

Je nedeľa - v nedeľu se nedělá.. snáď nemyslíš, že styx nemá čo robiť cez víkend iba ti prekladať článok.. v dnešnej dobe kto nevie po anglicky je stratený - odkázaný pozerať Farmu na markíze a Fialovú v divadle... je mi takých ľudí úprimne ľúto..

Skôr ma zaujíma kedy pribudne článok k ďalšej iterácii SandBoxu - zmeny SPG :)

díky, že jsi mi připomněl, že byla neděle :) ale článek vyšel už v pátek - a přeložit ho trvá cca půl hodiny, když to přeženu.

A teda - já po Styxx nic nechci, naopak jsem nabízel pomocnou ruku, takže příště lépe číst, případně porozumět psanému textu.

1 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users