Jump to content

Przenoszenie załóg

• Please log in to reply
23 replies to this topic

geohound #21 Posted 05 March 2021 - 12:48 PM

Major

• Beta Tester
  • 20290 battles
  • 2,608
  • [G-P-P] G-P-P

View PostMax5581, on 04 March 2021 - 08:36 PM, said:

Za durne nic nie wnoszące wypowiedzi też dziękuję.  Niestety - NIKT  z mądrali - nie odpowiedział na najważniejsze pytanie - co z przywracaniem załogi w tej durnej grze... To ja odpowiem - jak się ją przeszkoli  na nowy pojazd nawet na 100% - to przeniesienie na kolejny - ponownie obniży umiejętności , a gdy zechcecie przywrócić tę załogę (po przeszkoleniu na inny) na poprzedni pojazd na którym miała już 100% - znowu musicie zapłacić frycowe , mimo że przeciez po kilku bitwach powinna pamietać jeszcze jak się jeździło poprzednikiem. Chore  - ale niestety prawda ! :facepalm:

Ale my to wiemy od 10 lat. Dostaniesz załogę 2.0, to będziesz sobie przerzucał jednego dowódcę miedzy 3 tankami tej samej linii...

... co najmniej jakby ktoś trzymał wszystkie tanki jednej linii w garażu :P

Max5581 #22 Posted 06 March 2021 - 07:57 PM

Corporal

• Player
  • 9191 battles
  • 113
  • [N_N] N_N

View Postgeohound, on 05 March 2021 - 12:48 PM, said:

Ale my to wiemy od 10 lat. Dostaniesz załogę 2.0, to będziesz sobie przerzucał jednego dowódcę miedzy 3 tankami tej samej linii...

... co najmniej jakby ktoś trzymał wszystkie tanki jednej linii w garażu :P

To już wygląda lepiej... Zwlaszcza że przenoszę załogi między czołgami drzewkowymi - innych mam jedynie 2 z nagród, było więcej ale usunąłem niechciane dobro zostawiając jedynie wyszkolone załogi.  Co do obrażania udzielających odpowiedzi - nic takiego nie ma miejsca , a jeśli ktoś zadaje głupie pytania w rodzaju "to jeszcze tego nie wiesz?  - i poczuł się urażony - sam jest sobie winien. Prosiłem o konkrety a nie trollowanie. Odnośnie szukania na forum - rozumiem że koledzy grający już 10 lat znają je na wylot - ja jestem raptem pół roku i słabo znam strukturę tego medium... Czasem mam problem ze znalezieniem własnych wpisów czy całych wątków - szukajka znajduje pojedynczą wypowiedź i nie da się wejść w cały wątek - a przynajmniej mnie się do jej instrukcji dotrzeć... więc jakby jej nie było... Dla weteranów tego forum pewnie niezrozumiałe - ale niestety prawdziwe. 

maliniu #23 Posted 06 March 2021 - 08:36 PM

Warrant Officer

• Player
  • 31077 battles
  • 980
  • [PLFUN] PLFUN

View PostMax5581, on 06 March 2021 - 07:57 PM, said:

To już wygląda lepiej... Zwlaszcza że przenoszę załogi między czołgami drzewkowymi - innych mam jedynie 2 z nagród, było więcej ale usunąłem niechciane dobro zostawiając jedynie wyszkolone załogi.  Co do obrażania udzielających odpowiedzi - nic takiego nie ma miejsca , a jeśli ktoś zadaje głupie pytania w rodzaju "to jeszcze tego nie wiesz?  - i poczuł się urażony - sam jest sobie winien. Prosiłem o konkrety a nie trollowanie. Odnośnie szukania na forum - rozumiem że koledzy grający już 10 lat znają je na wylot - ja jestem raptem pół roku i słabo znam strukturę tego medium... Czasem mam problem ze znalezieniem własnych wpisów czy całych wątków - szukajka znajduje pojedynczą wypowiedź i nie da się wejść w cały wątek - a przynajmniej mnie się do jej instrukcji dotrzeć... więc jakby jej nie było... Dla weteranów tego forum pewnie niezrozumiałe - ale niestety prawdziwe. 

Ludzie starają się pomóc, o ile nie są prowokowani lub pytający nie startuje z pozycji roszczeniowej.

Życzę cierpliwości, a na pewno dogadasz się z forum :)

Max5581 #24 Posted 06 March 2021 - 08:40 PM

Corporal

• Player
  • 9191 battles
  • 113
  • [N_N] N_N
Co do Zadawanych pytań - zadaję ich sporo w różnych miejscach tego forum i  we wsparciu - widzę że jest jakiś efekt - bo szkolenie "unitarki" też się nieco zmieniło , jest więcej wiadomości i ćwiczeń oraz filmów szkoleniowych. Cieszy że będą również zmiany dotyczące załóg  ...  

1 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users