Jump to content

Strv S1: rychlý a kradmý Švéd

• Please log in to reply
23 replies to this topic

Community #1 Posted 24 February 2021 - 06:00 AM

Sergeant

• Content Team
  • 0 battles
  • 38,670
Přidejte do své sbírky Stridsvagn S1 a vyrazte na lov snadné kořisti!

Úplný text položky novinek

Ithron_von_Kremsier #2 Posted 24 February 2021 - 06:47 AM

Lieutenant

• Player
  • 51734 battles
  • 1,533
  • [CRSGN] CRSGN
Za mne zábavné tédčko, a musím podotknout že slušně vydělává dokonce i při prohře, takže i pokud vám nejde o zábavu ani o školení posádek, ale chcete jen slušně vydělávat tak tohle tédé to opravdu umí.

kamikzi #3 Posted 24 February 2021 - 07:51 AM

Staff Sergeant

• Player
  • 10541 battles
  • 459

View PostIthron_von_Kremsier, on 24 February 2021 - 06:47 AM, said:

Za mne zábavné tédčko, a musím podotknout že slušně vydělává dokonce i při prohře, takže i pokud vám nejde o zábavu ani o školení posádek, ale chcete jen slušně vydělávat tak tohle tédé to opravdu umí.

prakticky to isté čo som chcel napísať aj ja, TD čo sa nestratí ani v TX bitke

xxviktor #4 Posted 24 February 2021 - 08:58 AM

Lieutenant Сolonel

• Player
  • 19612 battles
  • 3,036
  • [PRASE] PRASE
Asi nejlepší tank na výdělky pro F2P hráče, protože jako jeden z mála tanků nepotřebuje goldy a naskilenou vyžrádlenou posádku (bo jinak nic netrefí a nepřespotne), aby se s ním dalo slušně zahrát.

Milan255_1 #5 Posted 24 February 2021 - 10:03 AM

Corporal

• Player
  • 21967 battles
  • 123
  • [W4LK] W4LK
Kupovat premiaky po oznamení co chce WG udělat s posadkama 2.0 může jenom blazen.

Olaf_Barbosa #6 Posted 24 February 2021 - 10:06 AM

Corporal

• Player
  • 35533 battles
  • 112
  • [KHIL] KHIL

Víceméně souhlas s tím, co zde bylo napsáno.

Jen si dovolím poznámku, že kvůli overmatchi je toto TD čistě kempící. Pokud vás spotnou, máte vážný problém. Takže pokud váš tým pushuje a je blitzkrieg výhra 15-1, tak si moc nezahrajete..Ideální stav pro tento tank je, když drží vzadu flank, kde pushuje enemy team. Musí být ale před vámi nějací soudruzi v první vlně.

Taramtum #7 Posted 24 February 2021 - 11:25 AM

Captain

• Player
  • 34305 battles
  • 2,421
  • [_AF_] _AF_

Tak za mě je to naopak. Velmi mne zklamalo.

Rychlý ... no možná tak ve srovnání s Lowe nebo vk100. Kradmý, no vhledem k rychlosti a lenosti, spíše plížící se při okrajích mapy. Plochý... no to sice ano, ale stejně vás sovětské heviny budou snajpovat do kopulky, takže je to jedno, přes kopec to moc nejde. Skloněný pancíř je účinný, ale maximálně proti T7. Pak vás ani do té kopulky nemusí trefovat. Je sice hezké, že máte 390 na ránu, problém je ovšem se trefit. S1 se „pyšní“ snad ještě křivějším dělem než IKV-103. Pokdud nejste vynikající střelec, tak kolečka vás budou mít ráda. Vy je dingnete a vám dá HEčkeam 500 jak T8 na zásobník, tak T10 na ránu.  Při dnešní WG metě z toho udělat bezduchou střílečku a potlačení významu kamufláže a nemožnost reagovat na splašenost EBRek je to často nepoužitelné vozidlo. Protože než někam dojedete, spotne vás to zatracené kolečko. Dynamika současných her hernímu zážitku také nepřispívá, protože než se dostanete do siege módu, hra se změní a vy znova měníte pozici nebo je cíl mrtev.

Nedoporučoval bych ho nikomu, kdo na UDESu nemá minimálně 2 proužky na děle do 100 her. Jinak také může zaplakat na tím, že si většinu her nezahraje - buď je prokempí, nebo ho přejedou a dá si jednu, dvě rány - jednu vedle a druhá mine. Má to sice hezkou alfu, ale nabíjí to věčnost, vzhledem k omezené pohyblivosti ve střeleckém režimu. 

safari #8 Posted 24 February 2021 - 11:30 AM

Corporal

• Beta Tester
  • 33011 battles
  • 197
  • [SALV0] SALV0

Pár postřehů ze hry s SVRV-1

- základní munice APCR, velmi rychlé náboje - 1450m/s

- ve střeleckém modu se nespotnete při natáčení tanku

- jak Vás ale spotnout máte problém, zvedání tanku do pohybového modu trvá cca 2 vteřiny, pak ale couváte stejně rychle jako jedete dopředu

- čistě kempící TD, změna posice bývá problém

- v pohybovém modu se ani nesnažte střílet, netrefíte ani dveře od stodoly

Dřív s ním byla docela sranda, deska má ale trochu problém díky pohyblivosti.

BloodyFart #9 Posted 24 February 2021 - 12:01 PM

Warrant Officer

• Player
  • 46984 battles
  • 677
  • [LTPZ] LTPZ
Rychlé moc není, ale je to velice dobrý sniper. I když to dělo občas taky zatrolí. Pamatuju si jak jsem ho kupoval, jak to všechno litalo kam mělo a teď už se mu občas nechce.
Splnil jsem s ním hodně personálních misí.
Osobně mne ale moc nebaví.
Jo a v dnešní době rychlých her si zastřílite nejvíc při prohře.

xxviktor #10 Posted 24 February 2021 - 01:21 PM

Lieutenant Сolonel

• Player
  • 19612 battles
  • 3,036
  • [PRASE] PRASE
Jop, to jsem taky zapomnel - v posledni dobe jsem ho hral hodne casto taky prave proto, ze se s nim daji snipovat EBR za jizdy diky rychle letajicim nabojum.

Will_Scarlett #11 Posted 24 February 2021 - 02:06 PM

Warrant Officer

• Player
  • 40239 battles
  • 934
  • [_AF_] _AF_
Slušný stroj, co se ani v současné metě neztratí. S tím overmatchem to není až taková tragedie a odsnajpit tu kopulku není tak jednoduché jak se tu píše. Pokud se nedostanete pod 200 metrů. I tak potom zkušenější hráči dokážou potrápit a pokud vám nepřeje rng jste bez šance. Navíc má ten tank ukrutné kamo a najít ho není jen tak easy peasy. Sedne li hra, vyděláte pytel kreditů, nesedne li, stačí se třikrát trefit, aby jste neprodělali. Dobrá osádka, alespoň 4+ perku je podmínkou.

Kurt_Knispel_503 #12 Posted 24 February 2021 - 04:43 PM

Sergeant

• Player
  • 95087 battles
  • 282
skvelý TD, penetrácia a presnosť dela, maskovanie, ideálny stroj pre toho, kto chce(l) trénovať posádku na švédske TD-čka...

Edited by Sstyx, 25 February 2021 - 10:12 AM.
červená barva je vyhrazená pro moderátory a WG!

raptor_rv40 #13 Posted 24 February 2021 - 05:19 PM

Staff Sergeant

• Player
  • 28498 battles
  • 386

View PostMilan255_1, on 24 February 2021 - 10:03 AM, said:

Kupovat premiaky po oznamení co chce WG udělat s posadkama 2.0 může jenom blazen.

Přesně tak.Co jsem včera koukal na svitmana,když zkoušel nové posádky tak pokud projdou tak arty +ebr dostanou neskutečný buff a už vidím jak se tenhle nesmysl bude skládat,když ho mezitím ebr 3x objede a v desítkách to bude pokaždé za 500 a to mám s udesem něco nalítáno a v současné době bych se každému nákupu vyhnul obloukem.

Milan255_1 #14 Posted 24 February 2021 - 06:27 PM

Corporal

• Player
  • 21967 battles
  • 123
  • [W4LK] W4LK
Rychle všichni kupujte, aby jste si vytrenovali posadku a jak přijde 100% chtěná posádka 2.0, tak si ji budete za goldy moci nechat nebo ztratit tisíce expů. Tak si k S1 přihoďte do košíku aspon 100K goldu, aby bylo za co přetrenovávat.  Provšechny co by jen na sekundu přemýšleli nad koupi premiaku za to co chce WG s posádkama udělat :P

kocour75 #15 Posted 24 February 2021 - 07:51 PM

Second Lieutenant

• Player
  • 71518 battles
  • 1,189
  • [AV-M] AV-M

View PostTaramtum, on 24 February 2021 - 10:25 AM, said:

Tak za mě je to naopak. Velmi mne zklamalo.

Rychlý ... no možná tak ve srovnání s Lowe nebo vk100. Kradmý, no vhledem k rychlosti a lenosti, spíše plížící se při okrajích mapy. Plochý... no to sice ano, ale stejně vás sovětské heviny budou snajpovat do kopulky, takže je to jedno, přes kopec to moc nejde. Skloněný pancíř je účinný, ale maximálně proti T7. Pak vás ani do té kopulky nemusí trefovat. Je sice hezké, že máte 390 na ránu, problém je ovšem se trefit. S1 se „pyšní“ snad ještě křivějším dělem než IKV-103. Pokdud nejste vynikající střelec, tak kolečka vás budou mít ráda. Vy je dingnete a vám dá HEčkeam 500 jak T8 na zásobník, tak T10 na ránu.  Při dnešní WG metě z toho udělat bezduchou střílečku a potlačení významu kamufláže a nemožnost reagovat na splašenost EBRek je to často nepoužitelné vozidlo. Protože než někam dojedete, spotne vás to zatracené kolečko. Dynamika současných her hernímu zážitku také nepřispívá, protože než se dostanete do siege módu, hra se změní a vy znova měníte pozici nebo je cíl mrtev.

Nedoporučoval bych ho nikomu, kdo na UDESu nemá minimálně 2 proužky na děle do 100 her. Jinak také může zaplakat na tím, že si většinu her nezahraje - buď je prokempí, nebo ho přejedou a dá si jednu, dvě rány - jednu vedle a druhá mine. Má to sice hezkou alfu, ale nabíjí to věčnost, vzhledem k omezené pohyblivosti ve střeleckém režimu. 

Tak to nechápu tvůj 9 nejhranější a 4 prémiový nejhranější stroj, co tě donutilo odehrát skoro 500 bitev na tak hrozném stroji jak píšeš?

Mobilita je u něj co se týče jízdy do předu průměr žádná ISU tragédie, couvání nemá konkurenci.

Sovětské HT nemají absolutně důvod střílet do kopulky, protože mají poměr ráže/pancíř víc než 4 a tudíž se neodrazí ani náhodou a vždy probíjí kamkoliv. Pancíř spolehlivě funguje proti dělům do 90 mm ty se vždy odrazí bez ohledu na hodnotu průraznosti.

Nabíjí pouze za 9,78 což je druhá nejlepší hodnota a i DPM je průměrné.

Já osobně jsem dal na UDESu 101 bitev a s Strv S1 se to hraje o hodně lépe, UDES hlavně zcela samovolně zvedá zadek což zde nehrozí a i pancíř je zde úplně jinde 20 mm neobrazí víc než 60 mm  děla a to nemají ani VI.

Ano má nevíce nepřesné dělo s dlouhým časem zaměření, ale díky průraznosti již v základu se nemusí řešit kam trefit nepřítele, většinou stačí se jen trefit.

EBR má dělo pouze 75 mm, takže ze předu se oráží a z boku je vrstvený pancíř a pásy, moc prostoru pro to aby HE prošla není.

Toto TD má vůbec nejlepší hodnoty kamufláže a navíc se při otáčení neshazuje síť a bino, takže si stěžovat na to že tě někdo spotne je v tomto případě divné.

18:53 Added after 2 minute
https://tanks.gg/com...103~wz-120-1-ft

MakeMeSweat #16 Posted 24 February 2021 - 08:02 PM

Lieutenant General

• Player
  • 34004 battles
  • 6,158
  • [KHIL] KHIL
A mne k nemu este pristal kupon na 15 x 5 nasobok. To by sa ta posadka expila. No nekup to. 

JozkoSVK #17 Posted 24 February 2021 - 08:09 PM

Sergeant

• Beta Tester
  • 10300 battles
  • 253

Vyborne TD: 

+ Binokulary + Camo Net je must have - ked sa otacate s korbou na mieste nestracate bonus

+ Vysoka Pene + muzzle velocity 1450 m/s

+ Nemusite goldit

+ Pohyblivost a super deprese dela

+ Pancier casto dinga aj tier 9

+ vydelava aj ked prehrate bitku

- Alfa damage v tieru X je to cista tragedia

- 1000 HP akonahle vas spotnu ste dead

- Rychlost nabijania proste 8,5 sekund je velmi vela

Za mna doporucujem - je to jeden z mala premiakov co vydelavaju a nemusite goldit.. 

xxviktor #18 Posted 24 February 2021 - 08:54 PM

Lieutenant Сolonel

• Player
  • 19612 battles
  • 3,036
  • [PRASE] PRASE
Camo net je podle mě právě uplně k prdu a chyba ho tam mít. Když někde jen tak stojí, tak sice má vysoké camo, ale asi chceš i po něčem střílet. To ti pak padne někam k 5% a těch pár metrů, co ti přidá net, je úplně k ničemu. Tak jako tak musíš mít nějaké krytí a tam tě pak nespotnou i bez camo netu. Daleko užitečnější je vozit tam turbo. Pomůže to mobilitě při přesunech, ale hlavně ti to zvýší rychlost pohybu v siege modu. Síť se imho hodí spíš pro tanky, se kterýma chceš hrát pasivní spot.

kocour75 #19 Posted 25 February 2021 - 08:23 AM

Second Lieutenant

• Player
  • 71518 battles
  • 1,189
  • [AV-M] AV-M

View Postxxviktor, on 24 February 2021 - 07:54 PM, said:

Camo net je podle mě právě uplně k prdu a chyba ho tam mít. Když někde jen tak stojí, tak sice má vysoké camo, ale asi chceš i po něčem střílet. To ti pak padne někam k 5% a těch pár metrů, co ti přidá net, je úplně k ničemu. Tak jako tak musíš mít nějaké krytí a tam tě pak nespotnou i bez camo netu. Daleko užitečnější je vozit tam turbo. Pomůže to mobilitě při přesunech, ale hlavně ti to zvýší rychlost pohybu v siege modu. Síť se imho hodí spíš pro tanky, se kterýma chceš hrát pasivní spot.

Co jsem se díval na Wiki tak ke všem TD pro pasivní sniper hru je doporučována kombinace: síť, bino, nabiják. On i ten malý bonus co poskytnou po výstřelu může rozhodnou jestli tě uvidí, nebo ne. Navíc většina lidí se staví přímo do křoví a neuvědomují si že výstřel shodí všechna křoví v okolí 5-10 metrů a tudíž je třeba střílet skrz křoví a nestát v něm.

To s tím turbem je ovšem geniální nápad, co zvedne rychlost o 100% v bojovém modu, to někdo ve WG nedomyslel. 

Hugo_bear #20 Posted 25 February 2021 - 08:27 AM

Colonel

• Player
  • 30014 battles
  • 3,681
  • [_AF_] _AF_

View PostMakeMeSweat, on 24 February 2021 - 08:02 PM, said:

A mne k nemu este pristal kupon na 15 x 5 nasobok. To by sa ta posadka expila. No nekup to. 

jojo, včera tyhle kupony padaly :-D jen chtěli, abych si k tomu koupil něco za 30éček. spadli z jahody na znak asi :teethhappy:

Edited by Hugo_bear, 25 February 2021 - 02:45 PM.

1 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users