Jump to content

Nevyrovnané bitvy

28 replies to this topic

mozkit #21 Posted 04 April 2021 - 11:42 PM

Sergeant

• Player
  • 17480 battles
  • 202
  • [ARMOS] ARMOS
 Neskutečný co se děje v tý hře poslední tejdny. Někam se totálně poděly napínavý bitvy kolem třeba 13:15 atd (nebo aspoň já je vůbec nemam). Buď je klika, že sem v tom týmu co válcuje, nebo dny kdy sem v druhym týmu. Ale pořád dokola to samý... bleah

Miri37 #22 Posted 05 April 2021 - 08:23 AM

Field Marshal

• Player
  • 57164 battles
  • 10,856

View Postmozkit, on 04 April 2021 - 10:42 PM, said:

Neskutečný co se děje v tý hře poslední tejdny. Někam se totálně poděly napínavý bitvy kolem třeba 13:15 atd (nebo aspoň já je vůbec nemam). Buď je klika, že sem v tom týmu co válcuje, nebo dny kdy sem v druhym týmu. Ale pořád dokola to samý... bleah

Nepociťuji změny v podílu napínavých bitev. Třeba jsi měl pár dní za sebou větší podíl jednostranných bitev a z toho pramení tvůj pocit, že je zhoršení v i řádu týdnů.   

Captiva1317 #23 Posted 05 April 2021 - 10:01 AM

Private

• Player
  • 2033 battles
  • 3

View Postmozkit, on 04 April 2021 - 11:42 PM, said:

Já už si zapisoval bitvy,dle výhry a prohry a vychází to pondělí úterý jen prohry pak výhry a zase dva dny prohry,navíc docela záleží na národu který prohrává a který vyhrává a to že Rng úřaduje tak že škorpion dingá lehký tank z 50 metrů to je taky síla.Nicméně je to zábava tak se nebudu vztekat.A jestli je někdo ve hře podvodník který kazí lidem zábavu a hru tak je to Wargaming.

tomega #24 Posted 05 April 2021 - 03:30 PM

Major

• Player
  • 30004 battles
  • 2,557
  • [CECH] CECH

Zdejsi P2W odbornici ti vysvetli ze je to jen cista nahoda : )))

Karaya12 #25 Posted 05 April 2021 - 05:59 PM

Brigadier

• Player
  • 20481 battles
  • 4,842
  • [SVINE] SVINE

View Posttomega, on 05 April 2021 - 04:30 PM, said:

Zdejsi P2W odbornici ti vysvetli ze je to jen cista nahoda : )))

Proč něco vysvětlovat když nejsou k dispozici relevantní data ? Já třeba vyhrávám zásadně jen ve čtvrtek a v pátek a jako bonus vím že mám v úterý večer mezi osmou a devátou nastaven MM a RNG tak že všechny hry vyhraju 15:0 a navíc s TVP prostřeluju Mause čelně na 300 metrů. A není to náhoda, je to čistý fakt ! 

_Do_not_hurt_me_ #26 Posted 06 April 2021 - 01:42 AM

Corporal

• Player
  • 57050 battles
  • 166
  • [-CBL-] -CBL-
Výhry mám jen pondělí a pátek . Pokud koupím nějakej gold nebo premko tak mi to přidá úterý a neděli.

Bynk_hero #27 Posted 08 April 2021 - 03:38 PM

Lieutenant Сolonel

• Player
  • 31648 battles
  • 3,095
  • [SKOGA] SKOGA

View PostKaraya12, on 05 April 2021 - 05:59 PM, said:

Proč něco vysvětlovat když nejsou k dispozici relevantní data ? Já třeba vyhrávám zásadně jen ve čtvrtek a v pátek a jako bonus vím že mám v úterý večer mezi osmou a devátou nastaven MM a RNG tak že všechny hry vyhraju 15:0 a navíc s TVP prostřeluju Mause čelně na 300 metrů. A není to náhoda, je to čistý fakt ! 

toto je zaujímavá teória, takže RNG si môžem predstaviť ako týždenný sled náhodných čísel, ale na každý den s iným faktorom ktoré pridáva viac + alebo - % do náhody. :-) Že by som si začal robiť dlhodobú štatistiku? Možno by to vysvetlilo niektoré dni kde sa môžem plácat z jedným tankom aj 10-15 bitiek za sebou a dám maximálne jednu dve tri zlepené výhry a v zápetí tahám 10 výhier za sebou v bitkách z každým tankom iným, čo znamená že niektoré dni a hodiny má proste určitá trieda alebo národ proste utrum aj keby sa na hlavu, teda na vežu postavil. :D

Zeroberg #28 Posted 08 April 2021 - 05:23 PM

Captain

• Player
  • 61549 battles
  • 2,184
  • [-KVP-] -KVP-

Turbobitvy jsou následek politiky WG:

- Díky zrychlení postupu hrou se dostává do hry spousta hráčů co prostě neví co dělají. V drtivě většině buď zdechnou během minuty nebo sedí v poslední linii v křoví (ideálně s HT nebo LT) a nechají vychcípat zbytek. 
- WG podporuje “rozmanitost” (protože si myslí že to přitáhne širší hráčskou komunitu) = do hry o tancích načapali co tam nepatří jako koloběžky a klikače. Všimněte si co se stane s hratelností když jsou ve hře na každé straně 3 klikači, nebo 3x LT (ideálně s kolečkama). LT jednoho týmu vychcípají do jedné minuty a výsledek je daný. 
- cílem WG je podobizna hráče dřív než utečou, místo snahy si udržet hráče dlouhodobě = než se něco naučí, hru si znechutí. 

Miri37 #29 Posted 08 April 2021 - 07:25 PM

Field Marshal

• Player
  • 57164 battles
  • 10,856

View PostBynk_hero, on 08 April 2021 - 02:38 PM, said:

toto je zaujímavá teória, takže RNG si môžem predstaviť ako týždenný sled náhodných čísel, ale na každý den s iným faktorom ktoré pridáva viac + alebo - % do náhody. :-) Že by som si začal robiť dlhodobú štatistiku? Možno by to vysvetlilo niektoré dni kde sa môžem plácat z jedným tankom aj 10-15 bitiek za sebou a dám maximálne jednu dve tri zlepené výhry a v zápetí tahám 10 výhier za sebou v bitkách z každým tankom iným, čo znamená že niektoré dni a hodiny má proste určitá trieda alebo národ proste utrum aj keby sa na hlavu, teda na vežu postavil. :D

Po 3 letech ve hře a 30k bitvách nováček nejsi. Za to období jsi musel zažít spoustu věcí hlavně extrémních, co šlo náhodou vysvětlit a nebo co fungují za určitých okolností. :)   

Reply to this topic

For security reasons, please do not provide your personal data or the personal data of a third party here because we might be unable to protect such data in accordance with the Wargaming Privacy Policy.

1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users