Jump to content

KUNZE PANZER

IX.tier Odměnový tank

• Please log in to reply
14 replies to this topic

Sstyx #1 Posted 16 March 2021 - 11:37 AM

Czech Community Manager

• WG Staff
  • 26083 battles
  • 6,570
  • [BIA] BIA

Německý střední tank IX. úrovně.

Více informací o tanku v Tankpédii. 

Odkaz na tanks.gg - statistiky a 3D model.

Historické pozadí:

Spoiler

n00bee_prakktKILLER #2 Posted 25 March 2021 - 11:51 AM

Staff Sergeant

• Player
  • 31475 battles
  • 400
  • [9-TDR] 9-TDR
trochu OT ale neda mi nepodpichnut....[edited]panzer uz ma svoj topic zatial co kpz 50t len ticho zavidi...

Will_Scarlett #3 Posted 11 April 2021 - 09:53 AM

Warrant Officer

• Player
  • 41095 battles
  • 958
  • [_AF_] _AF_

Tank vcelku nepovedený.

Zápory:

Za prvé, ve standardním režimu je příšerné rozměření. Trefit je možno po úplném dotažení, které trvá dlouho, dlouho, dlouho a i pak je kruh obrovský a střely mají tendenci létat ke kraji kruhu, ne doprostřed. Na snap shoty zapomeňte.

Za druhé, přechod do siege modu vám tak docela nepřinese slibovaný efekt. Kroužek se sice zmenší, ale domíření trvá opět dlouho  a dlouho. Navíc se brutálně se prodlouží doba nabíjení, takže dynymika hry vám dovolí vypálit jednu, možná dvě rány a konec. No a co se týká trefování, ani v siege modu není tenhle tank žádný sniper. Snížení rychlosti, ne sice tak hrozné, i tak 30 km/h dáte, vás opět o něco posouvá dozadu.

Za třetí, přechod do siege modu trvá  celé dvě vteřiny, vyjití ze siege modu zrovna tak. Po tu dobu stojíte jak špalek a nemůžete dělat vůbec nic.

Za čtvrté, tank je poměrně pomalý. Když k tomu přidáte nutnost přejít do siege modu aby jste vůbec něco trefili, tak se buď honíte za týmem, který vám beznadějně ujíždí a pokiluje všechno dřív, než se k enemákům vůbec dostanete na dostřel, nebo zjistíte, že stojíte sami a sami proti stádu enemáků, které s vámi rychle skoncuje.

Za páté. Nemáte armor. Prostě nemáte. Nevyužijete ani hull down v siege modu, což by měla být nejsilnější zbraň tohodle tanku, ale ne, prostřelí vás prostě úplně všechno s čím se setkáte, protože NEMÁTE armor.

Za šesté. Můžete si vybrat mezi podkaliberní, nebo kumulativní municí. Oba typy granátů mají brutální tendenci neprobíjet, co se i v reálu děje. Zásah s radostí požírají pásy a  to i ve chvíli, kdy jste mířili na věž, nebo vám střelu vychýlí pampeliška, nekde v cestě k cíli, případně vám křovíčko odpálí kumulativní granát, takže nic.

Klady:

Za prvé, tank je hezký.

Za druhé, tank je hezký.

Tank je někde z druhé poloviny pole. Není ani OP, ani UP. Dalo by se říct, že je celkem dobře vyvážený, ale nemá žádnou přednost, nic co by ho situačně dokázalo vyzdvihnout. Trochu smutné za investici kterou ten tank stál, protože k jeho získání člověk musel být buď totální nolifer, nebo si ho musel koupit za goldy, případně za real many. Běžným hraním ho v BP nebylo zcela jistě možno získat. Politika BP se zvrhla jako všechno v téhle hře na hrabání peněz, chamtivost tvůrců už přesáhla veškeré rozumné meze. Ale to je OoT, takže dost. Škoda dvanácti žetonů za které jsem si mohl koupit něco daleko lepšího.

Edited by Will_Scarlett, 11 April 2021 - 09:54 AM.

Mike8924 #4 Posted 11 April 2021 - 08:36 PM

Warrant Officer

• Player
  • 41277 battles
  • 791

View PostWill_Scarlett, on 11 April 2021 - 08:53 AM, said:

Klady:

Za prvé, tank je hezký.

Za druhé, tank je hezký.

Viděl jsem teda už i hezčí tanky :teethhappy:.

Will_Scarlett #5 Posted 14 April 2021 - 09:33 AM

Warrant Officer

• Player
  • 41095 battles
  • 958
  • [_AF_] _AF_

View PostMike8924, on 11 April 2021 - 08:36 PM, said:

Viděl jsem teda už i hezčí tanky :teethhappy:.

Psal jsem že je hezký, ne že je nejhezčí :trollface::D:D

RNG_Null #6 Posted 02 May 2021 - 11:21 AM

Staff Sergeant

• Clan Commander
  • 58639 battles
  • 399

View PostWill_Scarlett, on 11 April 2021 - 08:53 AM, said:

Tank vcelku nepovedený.

Zápory:

Za prvé, ve standardním režimu je příšerné rozměření. Trefit je možno po úplném dotažení, které trvá dlouho, dlouho, dlouho a i pak je kruh obrovský a střely mají tendenci létat ke kraji kruhu, ne doprostřed. Na snap shoty zapomeňte.

Za druhé, přechod do siege modu vám tak docela nepřinese slibovaný efekt. Kroužek se sice zmenší, ale domíření trvá opět dlouho  a dlouho. Navíc se brutálně se prodlouží doba nabíjení, takže dynymika hry vám dovolí vypálit jednu, možná dvě rány a konec. No a co se týká trefování, ani v siege modu není tenhle tank žádný sniper. Snížení rychlosti, ne sice tak hrozné, i tak 30 km/h dáte, vás opět o něco posouvá dozadu.

Za třetí, přechod do siege modu trvá  celé dvě vteřiny, vyjití ze siege modu zrovna tak. Po tu dobu stojíte jak špalek a nemůžete dělat vůbec nic.

Za čtvrté, tank je poměrně pomalý. Když k tomu přidáte nutnost přejít do siege modu aby jste vůbec něco trefili, tak se buď honíte za týmem, který vám beznadějně ujíždí a pokiluje všechno dřív, než se k enemákům vůbec dostanete na dostřel, nebo zjistíte, že stojíte sami a sami proti stádu enemáků, které s vámi rychle skoncuje.

Za páté. Nemáte armor. Prostě nemáte. Nevyužijete ani hull down v siege modu, což by měla být nejsilnější zbraň tohodle tanku, ale ne, prostřelí vás prostě úplně všechno s čím se setkáte, protože NEMÁTE armor.

Za šesté. Můžete si vybrat mezi podkaliberní, nebo kumulativní municí. Oba typy granátů mají brutální tendenci neprobíjet, co se i v reálu děje. Zásah s radostí požírají pásy a  to i ve chvíli, kdy jste mířili na věž, nebo vám střelu vychýlí pampeliška, nekde v cestě k cíli, případně vám křovíčko odpálí kumulativní granát, takže nic.

Klady:

Za prvé, tank je hezký.

Za druhé, tank je hezký.

Tank je někde z druhé poloviny pole. Není ani OP, ani UP. Dalo by se říct, že je celkem dobře vyvážený, ale nemá žádnou přednost, nic co by ho situačně dokázalo vyzdvihnout. Trochu smutné za investici kterou ten tank stál, protože k jeho získání člověk musel být buď totální nolifer, nebo si ho musel koupit za goldy, případně za real many. Běžným hraním ho v BP nebylo zcela jistě možno získat. Politika BP se zvrhla jako všechno v téhle hře na hrabání peněz, chamtivost tvůrců už přesáhla veškeré rozumné meze. Ale to je OoT, takže dost. Škoda dvanácti žetonů za které jsem si mohl koupit něco daleko lepšího.

To mi chceš povedať.že si si naozaj kúpil úrovne battle passu len aby si toho Kunze panzera dostal a potom napíšeš takúto "recenziu" ? Pane bože :)

RNG_Null #7 Posted 09 May 2021 - 10:19 AM

Staff Sergeant

• Clan Commander
  • 58639 battles
  • 399
Po odskúšaní môžem bez výčitiek neodporučiť a ľuďom čo nechcú platiť goldy alebo reálne peniaze odporúčam dokončiť battle pass na 150 bez vylepšenia mať 9 bodov a v prípade ak nemáte nejaký z odmenových tankov za 9 bodov napr. Phase,CharFutur alebo Obj 777 brať radšej niečo z týchto zmienených.

Tank sa javil ako zábavný rýchlosťou delo bez siege módu bolo hrozné ale použiteľné...dpm žiadna sláva (skoro v všetky deviatkové medká sú na tom lepšie) no po zapnutí siege módu prišla krutá realita...mobilita šla preč presnosť sa na oko tvárila,že je nemecká (realita je však niekde inde) a dpm šlo do háju zeleného.
Pancier neexistuje a spg čko tier VII mi rýchlo ukázalo,že nemá problém tých 10mm pancieru celej korby strestať za 1000+ (reálne si neviem predstaviť tento tank na otvorenej mape a proti nemu desiatkové SPG čko.
Delo malo tendenciu krtkovať neprebíjať ani papierovejšie tanky (4 krát po sebe bounce do Conwaya) proste nechápem ako môže mať papierovo kaliber 10,5cm a pri tom je schopné nepenetrovať aj 60% rán.
Ak to porovnám s priamou "konkurenciou" čo je KPZ 50t odmenový tank za rankedy alebo E50 (čo je stromový ekvivalent ale nemožno ho porovnať už len pre hodnoty pancieru a DPM) tak by som ho posadil medzi to najhoršie odmenové;)
Reálne nechápem nastrelenej cene 18 bodov čo sú dva iné deviatkové tanky napríklad Phase a CharFutur,ktoré Vás budú baviť oveľa oveľa viac aj sa Vám s nimi bude hrať oveľa lepšie.
Na záver len dodám,že tank by som absolútne preskočil oblúkom ak ste nový hráč alebo chcete niečo načo sa môžete spoľahnúť pretože KunzePanzer neodpustí ani tú najmenšiu chybu (osobne nechápem ako ho kajzoo môže mať tak rád)

Hugo_bear #8 Posted 11 June 2021 - 07:38 AM

Colonel

• Player
  • 30688 battles
  • 3,721
  • [_AF_] _AF_

View PostRNG_Null, on 09 May 2021 - 10:19 AM, said:

Po odskúšaní môžem bez výčitiek neodporučiť a ľuďom čo nechcú platiť goldy alebo reálne peniaze odporúčam dokončiť battle pass na 150 bez vylepšenia mať 9 bodov a v prípade ak nemáte nejaký z odmenových tankov za 9 bodov napr. Phase,CharFutur alebo Obj 777 brať radšej niečo z týchto zmienených.

Tank sa javil ako zábavný rýchlosťou delo bez siege módu bolo hrozné ale použiteľné...dpm žiadna sláva (skoro v všetky deviatkové medká sú na tom lepšie) no po zapnutí siege módu prišla krutá realita...mobilita šla preč presnosť sa na oko tvárila,že je nemecká (realita je však niekde inde) a dpm šlo do háju zeleného.
Pancier neexistuje a spg čko tier VII mi rýchlo ukázalo,že nemá problém tých 10mm pancieru celej korby strestať za 1000+ (reálne si neviem predstaviť tento tank na otvorenej mape a proti nemu desiatkové SPG čko.
Delo malo tendenciu krtkovať neprebíjať ani papierovejšie tanky (4 krát po sebe bounce do Conwaya) proste nechápem ako môže mať papierovo kaliber 10,5cm a pri tom je schopné nepenetrovať aj 60% rán.
Ak to porovnám s priamou "konkurenciou" čo je KPZ 50t odmenový tank za rankedy alebo E50 (čo je stromový ekvivalent ale nemožno ho porovnať už len pre hodnoty pancieru a DPM) tak by som ho posadil medzi to najhoršie odmenové;)
Reálne nechápem nastrelenej cene 18 bodov čo sú dva iné deviatkové tanky napríklad Phase a CharFutur,ktoré Vás budú baviť oveľa oveľa viac aj sa Vám s nimi bude hrať oveľa lepšie.
Na záver len dodám,že tank by som absolútne preskočil oblúkom ak ste nový hráč alebo chcete niečo načo sa môžete spoľahnúť pretože KunzePanzer neodpustí ani tú najmenšiu chybu (osobne nechápem ako ho kajzoo môže mať tak rád)

To mi chceš povedať.že si si naozaj kúpil úrovne battle passu len aby si toho Kunze panzera dostal a potom napíšeš takúto "recenziu" ? Pane bože

:teethhappy::teethhappy::teethhappy:

Will_Scarlett #9 Posted 11 June 2021 - 10:21 AM

Warrant Officer

• Player
  • 41095 battles
  • 958
  • [_AF_] _AF_

View PostRNG_Null, on 02 May 2021 - 11:21 AM, said:

To mi chceš povedať.že si si naozaj kúpil úrovne battle passu len aby si toho Kunze panzera dostal a potom napíšeš takúto "recenziu" ? Pane bože :)

A co. Zbylo mi spoustu goldů z krabičkaes, které jsem chtěl utratit na BM a nakonec mi byly k hounu. Tak jsem je buchnul ze ten tank. Byl jsem zvědavý. Za co utrácím many je moje věc.

RozaMadMax #10 Posted 11 June 2021 - 09:19 PM

Warrant Officer

• Player
  • 80765 battles
  • 961

View PostWill_Scarlett, on 11 June 2021 - 09:21 AM, said:

A co. Zbylo mi spoustu goldů z krabičkaes, které jsem chtěl utratit na BM a nakonec mi byly k hounu. Tak jsem je buchnul ze ten tank. Byl jsem zvědavý. Za co utrácím many je moje věc.

Někdo to dá za lehký holky, dobrej chlast, nebo to propere nosníma přepážkama, takže je asi celkem jedno, když to někdo hodí do WG. pořád lepší jak maty.:medal:

Honzash #11 Posted 19 June 2021 - 08:46 AM

Private

• Beta Tester
  • 34265 battles
  • 32

Zdravim

Muže mě někdo znalej vysvětlit ten propastny rozdil v rychlosti v nabijeni mezi režima, normal 7,08s  3305dm/min,  12s  1950dm/min

RNG_Null #12 Posted 20 June 2021 - 12:20 PM

Staff Sergeant

• Clan Commander
  • 58639 battles
  • 399

View PostHonzash, on 19 June 2021 - 07:46 AM, said:

Zdravim

Muže mě někdo znalej vysvětlit ten propastny rozdil v rychlosti v nabijeni mezi režima, normal 7,08s  3305dm/min,  12s  1950dm/min

To je ako keby si sa pýtal či ti niekto vysvetlí RNG všetci si myslia,že tomu rozumejú ale v skutočnosti je to presne definované len prekladom WG si proste urobí tak ako ho chce samo na celkový dopad alebo hráčsku zábavnosť sa nehľadí už dlho sa tanky pridávajú v dvoch kategóriách odpad a UFO nič medzi tým sa nepridáva priemer je v tej hre už od jej založenia s tým,že sa občas vezme tank,ktorý je odpad a znovu z neho na istý čas (váčšinou mesiac dva tri záleží od frekvencie patchov) urobia ufo :) alebo naopak vezmú UFO a urobia z neho miesto priemeru alebo balancu odpad.Tým chcem povedať,že sa možno dočkáš aktualizácie,kedy vezmú Kunzeho a urobia z neho niečo lepšie ako KPZ50t čo bude mať DPM cez 3500+ a pancier niečo na štýl STB aby si využil tú depresiu :) 

Edited by RNG_Null, 20 June 2021 - 12:21 PM.

ERROR_MR_UBER_NOT_FOUND #13 Posted 20 August 2021 - 11:11 PM

Lance-corporal

• Player
  • 17353 battles
  • 87
  • [LSVOL] LSVOL
Ten tank mám rád, ale tohle si zasluhuje vymazání :teethhappy:    https://ibb.co/0CvGc4J

Hombre7319 #14 Posted 11 October 2021 - 10:47 AM

Corporal

• Player
  • 44606 battles
  • 116
  • [BD_CR] BD_CR
No po přečtení výše napsaných recenzi jsem váhal zda do něj jít, ale řekl jsem si že jak uz to tak byva nikdy to není tak horký jak to vypadá na první pohled a co jeden haní to druhej chválí. Tak jsem ho vzal a .....
a za mne zatím dobrý. Neříkám že špice, ale mně se s ním hraje docela dobře. Mobilita je vcelku v pohodě a co se týká děla který je docela kritizovaný tak bych řekl že v cestovním režimu se chová určitě líp než jsou papírový hodnoty a pokud se nechá dotáhnout tak trefuje docela dobře. V siege módu je to pak ještě o něco lepší. Neříkám že je to suprový ale myslím že na to je spoleh. Dokonce bych řekl že se to dělo chová umírněněji než třeba na Leoši Pta, nemyslím ani tak presnosti, ale spis že spolehlivěji prostreluje. Protože Leoš Pta alespoň u mne strašně trolí a neprostreluje i totálně papírový tanky a na autoaim tuplem. Takže za mne je to v pohode tank.
Co je trochu diskutabilní je ta schopnost siege módu,jestli tanku přináší nejakou významnější přidanou hodnotu která by z něj dělala něco extra a obhájila i tu cenu 18 žetonů. Jako dá se to využít v určitých situacích ale vůbec by mne nevadilo kdyby to bylo jak u STB a zapínalo se to automaticky s tím že i hodnoty děla by byl takovej průměr mezi siege modem a normálním modem. A taky nerozumím tomu snížení DPM v siege módu. Jako by to byla nějaka ultrasuper věc za kterou ten tank musí být penalizovan právě tím nízkým DPM.
Celkově ale pro mne dobrej,zabavnej tančík. A navíc se mi i líbí.
Takže já od něj rozhodně odrazovat nebudu
P.S: o armoru jsem se nezmiňoval protože tam žádnej není,ale s tím se počítá

Edited by Hombre7319, 11 October 2021 - 10:51 AM.

Paja76CZ #15 Posted 30 October 2021 - 08:38 PM

Private

• Player
  • 3467 battles
  • 15

+ pohyblivost

- . nemá pancíř

- věčně skoro mrtvá celá posádka (docela by se hodilo ,aby za tankem běhala celá kasárna)

- sniper mod je v 2 minutových hrách k ničemu + dlouhé nabíjení a kruh zaměřovače se zase tak hodně nezmenší. 

Styl,jak se s ním musí hrát mi vyhovuje. Penetrace dostačující a hlavně APCR v základu. 

Edited by Paja76CZ, 30 October 2021 - 08:53 PM.

Also tagged with IX.tier, Odměnový tank

1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users