Jump to content

WG opamiętajcie się odrobinę.

• Please log in to reply
34 replies to this topic

F_U_M #21 Posted 22 March 2021 - 01:23 PM

Warrant Officer

• Player
  • 42911 battles
  • 717

View PostImpact_X, on 22 March 2021 - 12:17 PM, said:

Dziękuję wszystkim za cenne wskazówki, dobre rady. Swoją drogą nie rozumiem za bardzo stwierdzenia że przy lustrzanych drużynach bitwy są nudne, skąd takie przeświadczenie? Jak rozumiem powyżsi  koledzy nigdy na tym forum na nic nie narzekali? 

IMVHO przy lustrzanych drużynach jest inny problem - jak grasz mało popularnym czołgusiem to nie wiem czy by Ci wystarczyło cierpliwości na oczekiwanie na złożenie zespołu.

Impact_X #22 Posted 22 March 2021 - 03:21 PM

Private

• Player
  • 39 battles
  • 8

View PostF_U_M, on 22 March 2021 - 01:23 PM, said:

IMVHO przy lustrzanych drużynach jest inny problem - jak grasz mało popularnym czołgusiem to nie wiem czy by Ci wystarczyło cierpliwości na oczekiwanie na złożenie zespołu.

Pewnie masz rację, tylko że w godzinach szczytu chyba nie ma problemu  nawet z rzadkimi pojazdami. 

Może po prostu odwykłem od tego szaleństwa. Trafił mi się fajny kod zaproszeniowy (exce, church3, 1500gold , 14 dni premki) a że na początku dodatków nigdy za dużo, zacznę od nowa na spokojnie.

BTW orientuje się ktoś czy jest gdzieś statystyka zbiorcza danego pojazdu np: za ostatni miesiąc.

BeniuB #23 Posted 22 March 2021 - 03:59 PM

Private

• Player
  • 5210 battles
  • 7
  • [AMIG0] AMIG0

View PostImpact_X, on 22 March 2021 - 03:21 PM, said:

BTW orientuje się ktoś czy jest gdzieś statystyka zbiorcza danego pojazdu np: za ostatni miesiąc.

Proszę: https://www.wn8lab.com/tanks/stats

maeroxxx #24 Posted 22 March 2021 - 04:01 PM

Second Lieutenant

• Player
  • 84139 battles
  • 1,226
  • [MT67] MT67

View PostImpact_X, on 22 March 2021 - 12:17 PM, said:

koledzy nigdy na tym forum na nic nie narzekali? 

Na niskie tiery narzekałem tylko raz jak wg usunęło z drzewka amerykańskiego dwa niszczyciele T18 drugiego tieru i T82 trzeciego tieru i od tamtej pory nie gram ich zamiennikami (taki osobisty protest) Ja tam lubię jak w przeciwnej drużynie jest Pz II J , nabierzesz wprawy to będziesz wiedział jak grać przeciwko niemu , a Walentynę  ograni gracze to na  Pz I C leją i to bez golda .O polityce WG względem niskich tierów i nowych graczy to szkoda pisać. Nie poddawaj się graj ,nie śpiesz się na wysokie tiery . Trójki są fajne i mają MM +1 .Powodzenia

F_U_M #25 Posted 22 March 2021 - 04:13 PM

Warrant Officer

• Player
  • 42911 battles
  • 717

View Postmaeroxxx, on 22 March 2021 - 03:01 PM, said:

Na niskie tiery narzekałem tylko raz jak wg usunęło z drzewka amerykańskiego dwa niszczyciele T18 drugiego tieru i T82 trzeciego tieru i od tamtej pory nie gram ich zamiennikami (taki osobisty protest) Ja tam lubię jak w przeciwnej drużynie jest Pz II J , nabierzesz wprawy to będziesz wiedział jak grać przeciwko niemu , a Walentynę  ograni gracze to na  Pz I C leją i to bez golda .O polityce WG względem niskich tierów i nowych graczy to szkoda pisać. Nie poddawaj się graj ,nie śpiesz się na wysokie tiery . Trójki są fajne i mają MM +1 .Powodzenia

t18 to był prawdziwy OP tank.

A z przyjemnych (dla mnie) III - t-46 na magazynku i t-29 (wiem - premka, dostałem przy jakimś evencie), kiedyś jeszcze na III był crusider iv z pom-pom ale on teraz poszedł poziom wyżej i co ciekawe dalej daje radę.

muriceps #26 Posted 22 March 2021 - 05:57 PM

Lieutenant General

• Player
  • 34211 battles
  • 6,591
  • [UVC] UVC
Ciężko jakoś racjonalnie ocenić problem autora tematu.  Auto, jak zaznaczył, nie jest graczem początkującym. Kilka miesięcy temu założyłem sobie konto rekruta. Bez wydania choćby złotówki doszedłem do czołgu VIII tieru i spokojnie mogłem uzbierać srebro i doświadczenie na zakup IX. Jeżeli chodzi o poziom gry to grałem na swoim zwykłym poziomie (mówię o sobie nie o teamach), ze zwycięstwami nie miałem większego problemu tj kształtowały się one na moim zwykłym poziomie w okolicach 55% WR. Dlatego z przykrością stwierdzam, że nie rozumiem problemów autora tematu. Obecnie gra przy takiej ilości bonusów, rezerw, wydarzeń jest bardzo przyjazna dla nowych graczy. Jednego czego gra nie jest wstanie za nas nadrobić, to braku umiejętności. Mało tego, tego braku nie naprawi najlepsze nawet losowanie, bo na własne oczy widziałem jak gracze przegrywają z botami (vide Armored Warefare, czy eventy WG z botami). Problem autora jest sztuczny a jego rozwiązanie jest pomiędzy monitorem a krzesłem. Oczywiście zaraz podniosą się głosy, że nie mam wrażliwości dla kruchej psychiki autora, że jestem klakierem, że już nie można nic pisać.. To zwykłe reakcje na słowa prawdy, której ktoś nie jest wstanie przyjąć. 

Impact_X #27 Posted 22 March 2021 - 07:00 PM

Private

• Player
  • 39 battles
  • 8

View Postmuriceps, on 22 March 2021 - 05:57 PM, said:

Ciężko jakoś racjonalnie ocenić problem autora tematu.  Auto, jak zaznaczył, nie jest graczem początkującym. Kilka miesięcy temu założyłem sobie konto rekruta. Bez wydania choćby złotówki doszedłem do czołgu VIII tieru i spokojnie mogłem uzbierać srebro i doświadczenie na zakup IX. Jeżeli chodzi o poziom gry to grałem na swoim zwykłym poziomie (mówię o sobie nie o teamach), ze zwycięstwami nie miałem większego problemu tj kształtowały się one na moim zwykłym poziomie w okolicach 55% WR. Dlatego z przykrością stwierdzam, że nie rozumiem problemów autora tematu. Obecnie gra przy takiej ilości bonusów, rezerw, wydarzeń jest bardzo przyjazna dla nowych graczy. Jednego czego gra nie jest wstanie za nas nadrobić, to braku umiejętności. Mało tego, tego braku nie naprawi najlepsze nawet losowanie, bo na własne oczy widziałem jak gracze przegrywają z botami (vide Armored Warefare, czy eventy WG z botami). Problem autora jest sztuczny a jego rozwiązanie jest pomiędzy monitorem a krzesłem. Oczywiście zaraz podniosą się głosy, że nie mam wrażliwości dla kruchej psychiki autora, że jestem klakierem, że już nie można nic pisać.. To zwykłe reakcje na słowa prawdy, której ktoś nie jest wstanie przyjąć. 

Źle mnie zrozumiałeś, nie narzekałem na wolny grind , czy na brak czegokolwiek. Wszystkiego jest do oporu, wkurzył mnie MM nieproporcjonalnie rozkładający czołgi. Gram teraz na innym koncie i pierwsze 5 bitew na wspomnianym strv miałem identyczne, później już super symetryczne teamy. 

muriceps #28 Posted 22 March 2021 - 07:52 PM

Lieutenant General

• Player
  • 34211 battles
  • 6,591
  • [UVC] UVC
up. przeczytaj mój wpis jeszcze raz, a potem jeszcze raz....bo cały czas pomijasz kwestie najistotniejsze...

Impact_X #29 Posted 22 March 2021 - 08:53 PM

Private

• Player
  • 39 battles
  • 8

View Postmuriceps, on 22 March 2021 - 07:52 PM, said:

up. przeczytaj mój wpis jeszcze raz, a potem jeszcze raz....bo cały czas pomijasz kwestie najistotniejsze...

Jakoś 55% wr nie możesz przebić , a innych zachęcasz do nauki gry:facepalm: Sorki, ale nie będzie mnie kulawy uczył chodzić. Swoje dobre rady zostaw dla siebie, i sam się do nich stosuj. 

F_U_M #30 Posted 22 March 2021 - 09:56 PM

Warrant Officer

• Player
  • 42911 battles
  • 717

View PostImpact_X, on 22 March 2021 - 07:53 PM, said:

Jakoś 55% wr nie możesz przebić , a innych zachęcasz do nauki gry:facepalm: Sorki, ale nie będzie mnie kulawy uczył chodzić. Swoje dobre rady zostaw dla siebie, i sam się do nich stosuj. 

widzisz - zajrzałem na Twoje staty i IMVHO chyba nawet ja mógłbym trochę Cię podciągnąć :trollface:.

muriceps #31 Posted 03 April 2021 - 09:52 AM

Lieutenant General

• Player
  • 34211 battles
  • 6,591
  • [UVC] UVC

View PostImpact_X, on 22 March 2021 - 09:53 PM, said:

Każdy ma jakieś ograniczenia. Ja swoje poznałem. Może i czas na ciebie? Pamiętaj jednak, że to co dla jednych jest sufitem dla innych może być ledwie podłogą. Poza tym nawet od słabszych można się czegoś nauczyć np tego, jak nie grać. Jeżeli chodzi o naukę chodzenia, to nawet nie raczkujesz....Ale spokojnie, masz jeszcze czas. 

Millennium_Falcon_ #32 Posted 03 April 2021 - 10:19 AM

Brigadier

• Player
  • 69110 battles
  • 4,730
  • [_CHS_] _CHS_

View PostImpact_X, on 22 March 2021 - 08:53 PM, said:

Czekaj, uważasz że 55% WR to mało?  

OldTanker76 #33 Posted 03 April 2021 - 05:06 PM

Lance-corporal

• Player
  • 2886 battles
  • 57
  • [A-BP] A-BP

View PostMillennium_Falcon_, on 03 April 2021 - 10:19 AM, said:

Czekaj, uważasz że 55% WR to mało?  

Ależ drogi Millenium_Falcon, ja myślę że nie zauważyłeś sedna... wielki i doświadczony Impact_X dawno już osiągnął więcej niż 55%.....ma przecież 56,41% przegranych, a szanowny Muriceps tylko 44,26%. Tak więc oczywiste, że nic nie może przekazać :teethhappy:

Edited by OldTanker76, 03 April 2021 - 05:06 PM.

x4ec #34 Posted 03 April 2021 - 10:27 PM

Brigadier

• Player
  • 50956 battles
  • 4,926
  • [ROTTN] ROTTN

View PostImpact_X, on 21 March 2021 - 11:21 PM, said:

Nie grałem w wota ze trzy lata , stare konto zlikwidowałem. Chciałem wrócić ale WG chyba nie chce nowych graczy.  Nie dziwie się że tyle teorii pojawia się na temat tej ''gry''. Zacząłem robić szwedów bo jest wierzchołek drzewa, i co , cuda!!! W drużynie przeciwnej na himlu pz2j i valentyna, u nas same papiery, za chwilę podobnie. Wszystkie bitwy strv40 przegrane. Tak jak wróciłem tak kończę, bo szkoda czasu. 

BTW nie dziwię się że ludzie masowo używają botów, tylko zastanawiam się po co w tym tkwią.

Papierem też można zaszaleć :)

MeatGun #35 Posted 04 April 2021 - 03:35 PM

Lieutenant

• Player
  • 87406 battles
  • 1,988
  • [-SJD-] -SJD-

View PostImpact_X, on 21 March 2021 - 11:21 PM, said:

.... Wszystkie bitwy strv40 przegrane. ...

Gwoli ścisłości - wszystkie cztery bitwy przegrane.

:B

3 user(s) are reading this topic

0 members, 3 guests, 0 anonymous users