Jump to content

Genel Geri Bildirim

1.12.1

• Please log in to reply
7 replies to this topic

vuque #1 Posted 25 March 2021 - 12:22 PM

Brigadier

• Veteran
  • 19849 battles
  • 4,598
  • [TAF-G] TAF-G

Komutanlar, 

1.12.1 Güncellemesi Açık Testi. sürümü ile ilgili geri bildirimlerinizi bizlere bu başlık altında iletebilirsiniz. Lütfen aşağıda belirtilen konularla ilgili geri bildirimlerinizi belirtilen başlıklar altında paylaşın. 

Tank Avcıları İçin Geliştirilmiş Sniper Modu

Hata Bildirim

Teşekkürler,

HamzaSeyran #2 Posted 25 March 2021 - 07:32 PM

Corporal

• Player
  • 10752 battles
  • 173
  • [TURRK] TURRK
gerçekten bunu kaldıran wg tekrar eklemeniz komik üstüne bide sırf bunun için test sunucusu açmanız ama olsun :D sadece kasmadığım tankları oynamak için kullanırım yeter 

Tyhoun #3 Posted 25 March 2021 - 08:46 PM

Warrant Officer

• Player
  • 30464 battles
  • 847
   Bu el freni iptal olması tank avcılarını oynamayı çok kolaylaştırıyor , el freni resmen tankları oynamayı daha zor hale getiriyordu , mod gerekmeden kapatılması güzel , bu gidişle mod kullanmaya gerek kalmayacak benim için bir kaç şey kaldı sadece .

HamzaSeyran #4 Posted 25 March 2021 - 09:34 PM

Corporal

• Player
  • 10752 battles
  • 173
  • [TURRK] TURRK
indirme linkini bulamadım?

Tyhoun #5 Posted 26 March 2021 - 12:01 AM

Warrant Officer

• Player
  • 30464 battles
  • 847

View PostHamzaSeyran, on 25 March 2021 - 09:34 PM, said:

indirme linkini bulamadım?

Test istemcisi tıklayınca görünüyor . 

Gelincik #6 Posted 26 March 2021 - 03:49 AM

Warrant Officer

• Player
  • 34873 battles
  • 572

Bayıldım, vallaha bayıldım. Çok güzel olmuş ya. Grille 15, K-91 ve Foch B ile oynadım. O kadar keyifli ki. Özellikle gövdeyi çevirdiğinde nişanın bozulmaması çok iyi aynı "keskin nişancı kipinde yatay sabitleme" özelliği gibi. K-91 gibi yarı taretli tanklarda çok etkili olacak. T110E4, Grille 15, Su-130PM, FV'ler falan. Tamamen taretsiz tanklarda da çok etkili. Öyle yok işte top dönmüyo ıııh d'ye bas, az baz ki çok dağılmasın, derken çok az bastın klavye algılamadı, daha sert bastın ama kısa bastın hala göremiyosun, biraz daha bastın bu sefer de fazla döndün nişangah hayvan gibi dağıldı falan gibi sorunlarla zaman kaybetmek yok. Koyuyosun nişanı, top geliyo ve sıkıyosun. Foch B ile Buzul haritasında ağır hattına bastım oyunun başı, karşıma Obj.277 geldi, çıkıp komple boşalıp çektim adamı, sonra S.Conq. vardı, köşeden çıktım, döndüm başladım boşalmaya, sonra yine bir sonraki köşeden 60TP'ye, derken 6.9b vurdum. Yani köşelerden kurnazca çıkıp vurma konusunda çok yararlı bi özellik. Müthiş ya gerçekten bayıldım. Yani yine bu kadar basit bişeyi 10 yıl sonra getirmelerini aklım almıyor.

Özetle yarı taretliler artık çok daha orta tank gibi oynanabilecek. Taretsiz olanlar ise özellikle yakın savaşta çok daha etkili olacak. E3'ler, Foch'lar, Jagdpze-100'ler falan çok daha iyi çevir-at yapacaklar. Ayrıca K-91 de bence diğer ortaların arasında yerini alır bu şekilde.

Tyhoun #7 Posted 26 March 2021 - 09:05 AM

Warrant Officer

• Player
  • 30464 battles
  • 847

View PostGelincik, on 26 March 2021 - 03:49 AM, said:

Bayıldım, vallaha bayıldım. Çok güzel olmuş ya. Grille 15, K-91 ve Foch B ile oynadım. O kadar keyifli ki. Özellikle gövdeyi çevirdiğinde nişanın bozulmaması çok iyi aynı "keskin nişancı kipinde yatay sabitleme" özelliği gibi. K-91 gibi yarı taretli tanklarda çok etkili olacak. T110E4, Grille 15, Su-130PM, FV'ler falan. Tamamen taretsiz tanklarda da çok etkili. Öyle yok işte top dönmüyo ıııh d'ye bas, az baz ki çok dağılmasın, derken çok az bastın klavye algılamadı, daha sert bastın ama kısa bastın hala göremiyosun, biraz daha bastın bu sefer de fazla döndün nişangah hayvan gibi dağıldı falan gibi sorunlarla zaman kaybetmek yok. Koyuyosun nişanı, top geliyo ve sıkıyosun. Foch B ile Buzul haritasında ağır hattına bastım oyunun başı, karşıma Obj.277 geldi, çıkıp komple boşalıp çektim adamı, sonra S.Conq. vardı, köşeden çıktım, döndüm başladım boşalmaya, sonra yine bir sonraki köşeden 60TP'ye, derken 6.9b vurdum. Yani köşelerden kurnazca çıkıp vurma konusunda çok yararlı bi özellik. Müthiş ya gerçekten bayıldım. Yani yine bu kadar basit bişeyi 10 yıl sonra getirmelerini aklım almıyor.

Özetle yarı taretliler artık çok daha orta tank gibi oynanabilecek. Taretsiz olanlar ise özellikle yakın savaşta çok daha etkili olacak. E3'ler, Foch'lar, Jagdpze-100'ler falan çok daha iyi çevir-at yapacaklar. Ayrıca K-91 de bence diğer ortaların arasında yerini alır bu şekilde.

Boş bir özellik gibi gelebilir ilk başta ama mod kullanmayan ve kullanmak istemeyen bu özelliği deneyerek ne kadar çok fark ettiğini anlayacaktır ama yanında bir kaç bir şey daha gelseydi keşke , uzaklaştırma ve yakınlaştırma gibi . 

ProFighte #8 Posted 27 March 2021 - 01:07 AM

Major

• Player
  • 33585 battles
  • 2,638
  • [CMPLX] CMPLX

View PostTyhoun, on 26 March 2021 - 11:05 AM, said:

Boş bir özellik gibi gelebilir ilk başta ama mod kullanmayan ve kullanmak istemeyen bu özelliği deneyerek ne kadar çok fark ettiğini anlayacaktır ama yanında bir kaç bir şey daha gelseydi keşke , uzaklaştırma ve yakınlaştırma gibi . 

İnan sırf bu özellik yüzünden mod kuruyordum, kurmadığım zamanlarda topu 360 dönmeyen tanklarla oynamıyordum. Sıkıntı çünkü. Örnek olarak çin 8 seviye prem td ile oynamayı severim ama yakın mesafede işkence oluyordu modu kurmazsam, ben de oynamıyordum epeydir modu kurmadığım için.

Also tagged with 1.12.1

1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users