Jump to content

Fyzika hry

Fyzika hry

• Please log in to reply
6 replies to this topic

BelegCZ #1 Posted 27 March 2021 - 01:15 PM

Private

• Player
  • 26097 battles
  • 10
  • [IMWA] IMWA

Již několikrát se mi stalo, že s tankem (light tank) prijedu k nepratelskemu tanku, nalepim se na nej, a nepřátelský tank když natočí hlaveň tanku směrem na můj tank, jeho konec hlavně je daleko za mým tankem (muj tank je maly, nizky) (jeho hlavně přesahuje celý můj tank) a nepritek vystreli a znici mě. Je to nelogické, popírající fyzikální princip. Naboj je asi ve hře brán tak, že je vystřelen od věže tanku, ne od jeho ústí! Tohle by chtělo opravit.

Sonothegreat #2 Posted 27 March 2021 - 02:15 PM

Sergeant

• Player
  • 30970 battles
  • 228
Vo WoT fyziku a logiku nehladaj. Je to proste arkada. To, ze hlaven tanku je len na paradu je ten najmensi problem. Napriklad take kolieska maju svoje vlastne fyzikalne zakony :teethhappy:.

BelegCZ #3 Posted 27 March 2021 - 02:41 PM

Private

• Player
  • 26097 battles
  • 10
  • [IMWA] IMWA

Jo máš pravdu, ty kolový tanky to je další téma. Tam nefungují základní fyzikální zákony. Zákon síly, akce a reakce, tření, setrvačnost....

Karaya12 #4 Posted 27 March 2021 - 04:02 PM

Brigadier

• Player
  • 20506 battles
  • 4,961
  • [SVINE] SVINE
Zrovna tenhle problém s fyzikou  je opravdu naprosto marginální. U těch hlavní je to děláno proto, že je hodně map s uličkami, domečky, kameny a pod. Dovedli byste si představit ten hukot, kdyby se ve všech těchto případech nedalo točit věží, protože by se hlaveň pořád o něco zasekávala ? 

Ferenc96 #5 Posted 27 March 2021 - 05:27 PM

Sergeant

• Player
  • 57094 battles
  • 289

View PostKaraya12, on 27 March 2021 - 03:02 PM, said:

Zrovna tenhle problém s fyzikou  je opravdu naprosto marginální. U těch hlavní je to děláno proto, že je hodně map s uličkami, domečky, kameny a pod. Dovedli byste si představit ten hukot, kdyby se ve všech těchto případech nedalo točit věží, protože by se hlaveň pořád o něco zasekávala ? 

nebo ještě líp ohýbala, ať tu fyziku máme tak nějak komplet.... by mě zajímalo, jestli by po 2 min bitvy v himmlu mohl ještě někdo střílet

Taramtum #6 Posted 27 March 2021 - 05:50 PM

Captain

• Player
  • 34650 battles
  • 2,466
  • [_AF_] _AF_

View PostBelegCZ, on 27 March 2021 - 01:15 PM, said:

Již několikrát se mi stalo, že s tankem (light tank) prijedu k nepratelskemu tanku, nalepim se na nej, a nepřátelský tank když natočí hlaveň tanku směrem na můj tank, jeho konec hlavně je daleko za mým tankem (muj tank je maly, nizky) (jeho hlavně přesahuje celý můj tank) a nepritek vystreli a znici mě. Je to nelogické, popírající fyzikální princip. Naboj je asi ve hře brán tak, že je vystřelen od věže tanku, ne od jeho ústí! Tohle by chtělo opravit.

No, ať je to komplet, tak ať dochází při blízkých setkáních tanků s překážkami k jejich adekvátní destrukci. Nebo si myslíš, že při nárazu ve 40 do jiného, třeba vyřazeného vozidla posádka nemá silnou fyzikální potřebu pokračovat v daném směru a bodově dekceleruje?  :-). WoT je arkáda, ne simulátor. Rozměry {vzdálenosti} jsou uměle zmenšeny aby to bylo hratelnější. Je to kompromis mezi hratelností a realitou. Není to rozhodně ideální, ale nic lepšího nic moc nevymyslíš.

Edited by Taramtum, 27 March 2021 - 05:51 PM.

aparapi #7 Posted 27 March 2021 - 06:01 PM

Staff Sergeant

• Player
  • 34205 battles
  • 348
podľa mňa je oveľa väčší problém to, že tank sa zachytí napr. pri cuvaní o akýkoľvek pidi výstupok na budove....najčastejšie v momente ked potrebujete zdrhnúť... samozrejme skapete a v realite by padla tá budova pod váhou tanku....

1 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users