Jump to content

STG: Trpělivý sovětský odstřelovač

• Please log in to reply
27 replies to this topic

Community #1 Posted 31 March 2021 - 06:00 AM

Sergeant

• Content Team
  • 0 battles
  • 38,723
Zasejte s tímto nenápadným středním tankem strach do srdcí vašich nepřátel.

Úplný text položky novinek

zuu_2016 #2 Posted 31 March 2021 - 07:53 AM

Second Lieutenant

• Player
  • 17258 battles
  • 1,247
  • [R-T-W] R-T-W
Měsíční přehled? Není už na čase? Nebo mám radši číst weby třetích stran, protože se tam dozvím vše s předstihem?

Hugo_bear #3 Posted 31 March 2021 - 08:03 AM

Colonel

• Player
  • 30017 battles
  • 3,684
  • [_AF_] _AF_
až si koupíš STG :teethhappy:

jewr #4 Posted 31 March 2021 - 08:23 AM

Lance-corporal

• Player
  • 33018 battles
  • 81
Zdar všichni , moc tuto hru nehraji a hlavně moc neplatím , skoro vůbec , proto mé statíky jsou za tu dobu mizerné , ale to mně bohudík nevadí . Spíš pozoruji , jak se tahle hra mění ve velký supermarket vraků . Obávám se, že časem na mně při hře vybafne nějaká otravná reklamička , jenom aby se ze hry vyždímalo ještě více. Jsem zvědavý , kdy se WG zpamatuje a vráti tu realistickou zábavu zpět , a přestane nabízet ty mizerné stroje a chtít za to ještě nehorázné peníze , je to opravdu k smíchu. Jediné co je k světu je grafika , palec nahoru . Tahle hra je už pro klikaře , kteří do hry vráží peníze a honí statíky , 

happy_killer_cz #5 Posted 31 March 2021 - 10:44 AM

Warrant Officer

• Player
  • 37039 battles
  • 625
  • [SK-NB] SK-NB
Na tom kolik zaplatíš záleží jen minimálně... Já nevidím žádnou investici která by mi třeba jen trochu pomohla.... Něco jsem si taky zaplatil (celkem něco mezi 1000 - 2000 kč) A myslím že 1/2 jsem ani nemusel utratit a byl bych na tom úplně stejně... No a pokud nehoníš ty statíky jak píšeš, tak tě to může bavit. Kdo si myslí opak že utratí prachy,m a bude king, tak asi moc nepochodí. Jakýkoliv cíl který si dáš (vyexpit všechny X., vyjezdit si battlepas) je na úkor zábavnosti... Nutí tě to si ke hře sednout každý večer, i když nemáš na hraní náladu.... Pro největší zábavu je asi lepší se na to úplně vykašlat... v poslední době kvůli tomu svůj přístup přehodnocuji... Nechám si to spíš jako zábavu ... hrát to jen občas

n00bee_prakktKILLER #6 Posted 31 March 2021 - 10:46 AM

Corporal

• Player
  • 29965 battles
  • 173

View Postjewr, on 31 March 2021 - 08:23 AM, said:

Zdar všichni , moc tuto hru nehraji a hlavně moc neplatím , skoro vůbec , proto mé statíky jsou za tu dobu mizerné , ale to mně bohudík nevadí . Spíš pozoruji , jak se tahle hra mění ve velký supermarket vraků . Obávám se, že časem na mně při hře vybafne nějaká otravná reklamička , jenom aby se ze hry vyždímalo ještě více. Jsem zvědavý , kdy se WG zpamatuje a vráti tu realistickou zábavu zpět , a přestane nabízet ty mizerné stroje a chtít za to ještě nehorázné peníze , je to opravdu k smíchu. Jediné co je k světu je grafika , palec nahoru . Tahle hra je už pro klikaře , kteří do hry vráží peníze a honí statíky , 

kamarat to, ze za 33k si nepochopil zakladne mechaniky hry, nie je problem toho, ci platis, alebo nie. Ja osobne som zacal platit (rozumej PU) az v dobe, ked som mal na tretom tanku 3. MoE. Takze tieto trapne vyhovorky, o tom, ako mas zle statistiky lebo neplatis, si mozes strcit za klobuk. A btw STG poi buffe nie je vobec az taky vrak.

Edit: neviem ci si si vsimol, ale tento tank mozes mat za bony, cize zdarma. neviem v akom supermarkete teda nakupujes ty, ak su tam veci zdarma, ale podel sa prosim o tuto informaciu.

Edited by n00bee_prakktKILLER, 31 March 2021 - 10:48 AM.

Schmudla #7 Posted 31 March 2021 - 10:56 AM

Lieutenant

• Player
  • 44442 battles
  • 1,638
  • [BIA] BIA

tyhle akce nechápu ... ještě včera jsem si mohl STG koupit normálně v eshopu a s 30% procentní slevou (kupon).  A dneska, když je "v akci" tak není se slevuo (kuponem) ani ten základní balíček ... a to se vyplatí Horste ... (stejně jako většina těch WG akcí a kuponů) ...

a ano vím že kupony nejsou na akční zboží, nicméně zrovna v tomhle případě, kdy WG prodává běžně dostupný tank ta nesmyslnost ještě víc vystupuje

Gaucman #8 Posted 31 March 2021 - 11:05 AM

Warrant Officer

• Player
  • 20406 battles
  • 705
  • [1_RUM] 1_RUM

View PostSchmudla, on 31 March 2021 - 10:56 AM, said:

tyhle akce nechápu ... ještě včera jsem si mohl STG koupit normálně v eshopu a s 30% procentní slevou (kupon).  A dneska, když je "v akci" tak není se slevuo (kuponem) ani ten základní balíček ... a to se vyplatí Horste ... (stejně jako většina  těch WG akcí a kuponů) ...

a ano vím že kupony nejsou na akční zboží, nicméně zrovna v tomhle případě, kdy WG prodává běžně dostupný tank ta nesmyslnost ještě víc vystupuje

Já mám taky kupon, už třetí za dva týdny. A vůbec nevím, co s ním. Sobě už nic nechci a synkovi jako dárek za něj nakoupit nemůžu.

iga74 #9 Posted 31 March 2021 - 11:48 AM

Staff Sergeant

• Player
  • 33375 battles
  • 420

View Posthappy_killer_cz, on 31 March 2021 - 09:44 AM, said:

Na tom kolik zaplatíš záleží jen minimálně... Já nevidím žádnou investici která by mi třeba jen trochu pomohla.... Něco jsem si taky zaplatil (celkem něco mezi 1000 - 2000 kč) A myslím že 1/2 jsem ani nemusel utratit a byl bych na tom úplně stejně... No a pokud nehoníš ty statíky jak píšeš, tak tě to může bavit. Kdo si myslí opak že utratí prachy,m a bude king, tak asi moc nepochodí. Jakýkoliv cíl který si dáš (vyexpit všechny X., vyjezdit si battlepas) je na úkor zábavnosti... Nutí tě to si ke hře sednout každý večer, i když nemáš na hraní náladu.... Pro největší zábavu je asi lepší se na to úplně vykašlat... v poslední době kvůli tomu svůj přístup přehodnocuji... Nechám si to spíš jako zábavu ... hrát to jen občas

Dobře napsáno! :great:

Hugo_bear #10 Posted 31 March 2021 - 12:35 PM

Colonel

• Player
  • 30017 battles
  • 3,684
  • [_AF_] _AF_

kupony se jen sypou, už mám taky asi čtvrtý v řadě. jen jsou tak nějak k prdu, nejdou použít na věci v akci, ve speciální nabídce a ponovu NEJDOU POUŽÍT na nákup dárku.

další krok dojivosti WG, jen jim nedochází, že jako dárek se kupon přeci sem tam využil a něco se koupilo, takhle se nekoupí nic a dojení vyjde nasucho.

když to vezmu, tanků mám tři zadky, premiovej účet taky, tak jedinné na co by se to dalo, jsou občasné spec. nabídky, ale to nejde.

nebo se nabídl v klanu a někdo byl rád, že si mohl něco pořídit se slevou, za plno to nevezme.

mohla by to být dobrá zpětná vazba

elantra2001 #11 Posted 31 March 2021 - 12:37 PM

Warrant Officer

• Player
  • 61455 battles
  • 897
  • [ELLIE] ELLIE

Nadprůměrná průbojnost??? Tak ten bylo dobrej....212 má kde co.Průměrnou to ano.

A na vež se rozhodně nedá spolehnout, ale překvapí a dingnout dokáže.

Pravdou ale je, ze na 390 alfu je poměrně přesný - na rusáka. S tím jsem problém neměl.

Spíše mě vadí podprůměrný dohled 370 na VIII. medko to je tragédie.S BIA + prostorovou představivistí + skládačkou + žrádlem + jste na 448m.

A velitel je radista, tak to chce mít i ostříží zrak, chce to hodně nadupanou posádku...pokud budu mít i tento perk a dám pryč žrádlo jsem na 438m to je výsměch...se žrádlem jsem pak na 459 a to je už dá. Ale za cenu 20000 za žrádlo..ach jo...

11:39 Added after 1 minute

View PostHugo_bear, on 31 March 2021 - 11:35 AM, said:

kupony se jen sypou, už mám taky asi čtvrtý v řadě. jen jsou tak nějak k prdu, nejdou použít na věci v akci, ve speciální nabídce a ponovu NEJDOU POUŽÍT na nákup dárku.

další krok dojivosti WG, jen jim nedochází, že jako dárek se kupon přeci sem tam využil a něco se koupilo, takhle se nekoupí nic a dojení vyjde nasucho.

když to vezmu, tanků mám tři zadky, premiovej účet taky, tak jedinné na co by se to dalo, jsou občasné spec. nabídky, ale to nejde.

nebo se nabídl v klanu a někdo byl rád, že si mohl něco pořídit se slevou, za plno to nevezme.

Také mám už dva. Ale většinou to jsou ty co se nedají prakticky na nic použít. Mají samá omezení. Včera mi přistál 15% na cokoliv..tak uvidím, jestli se něco naskytne....

Edited by elantra2001, 31 March 2021 - 12:40 PM.

Gaucman #12 Posted 31 March 2021 - 12:42 PM

Warrant Officer

• Player
  • 20406 battles
  • 705
  • [1_RUM] 1_RUM

View PostHugo_bear, on 31 March 2021 - 12:35 PM, said:

Já koupil tanky na kompenzaci, takže mám goldy. Ještě bych za ně chtěl WZ 120GFT, ale možná si počkám na trade-in, jinak si za to budu brát PÚ. 

ETonno #13 Posted 31 March 2021 - 12:52 PM

Second Lieutenant

• Player
  • 46060 battles
  • 1,051

View PostGaucman, on 31 March 2021 - 12:42 PM, said:

Já koupil tanky na kompenzaci, takže mám goldy. Ještě bych za ně chtěl WZ 120GFT, ale možná si počkám na trade-in, jinak si za to budu brát PÚ. 

Hm.. Trade-in by nebol zlý, len keby sa tam dalo zameniť aj za iné tanky ako klasiku, čo je na webe.

By som sa zbavil ochotne T26E5-ky, ale vymenil by som ju iba ak za VK 75.01K - určite nie za nejakého Lowe, či IS-6.

marek_cepe #14 Posted 31 March 2021 - 01:02 PM

Corporal

• Player
  • 9584 battles
  • 105
  • [-EPG-] -EPG-

View PostSchmudla, on 31 March 2021 - 10:56 AM, said:

tyhle akce nechápu ... ještě včera jsem si mohl STG koupit normálně v eshopu a s 30% procentní slevou (kupon).  A dneska, když je "v akci" tak není se slevuo (kuponem) ani ten základní balíček ... a to se vyplatí Horste ... (stejně jako většina těch WG akcí a kuponů) ...

A ještě lepší je, když máš kupon na slevu na VŠE, ale nelze jej na vše použít, takže je jen na NĚCO... to je na palici.

SPIDER_101 #15 Posted 31 March 2021 - 01:50 PM

Private

• Player
  • 2346 battles
  • 16
  • [CLUKY] CLUKY

View Postjewr, on 31 March 2021 - 07:23 AM, said:

Nikdy sa nevrati kde bola. Veď poda posledneho SB chce 70% hračov ďalšiu zmenu.

RttB #16 Posted 31 March 2021 - 03:43 PM

Corporal

• Player
  • 23786 battles
  • 156
  • [ZESL] ZESL

View Postelantra2001, on 31 March 2021 - 12:37 PM, said:

Spíše mě vadí podprůměrný dohled 370 na VIII. medko to je tragédie.S BIA + prostorovou představivistí + skládačkou + žrádlem + jste na 448m.

A velitel je radista, tak to chce mít i ostříží zrak, chce to hodně nadupanou posádku...pokud budu mít i tento perk a dám pryč žrádlo jsem na 438m to je výsměch...se žrádlem jsem pak na 459 a to je už dá. Ale za cenu 20000 za žrádlo..ach jo...

Pokud ti těch 440 metrů v kombinaci s 35-36% kamo na VIII. tieru nestačí, hledal bych problém jinde...  (na modelce mám 436m, na Lorrce cca 440m, Burák 452m - prostě naprosto běžný dohled VIII.MT). 

zachowitz #17 Posted 31 March 2021 - 09:29 PM

Staff Sergeant

• Player
  • 44172 battles
  • 300

Táto hra je už len a len pre hráčov EBR, ostatní sú len žrádlo pre smečky týchto mŕch, načo teda vyhadzovať prachy za tanky, čo proti EBRom nemajú šancu a sú oproti nim ako mrzáci. Navyše, je tu syndróm "5:15" - buď hráte s botmi a malými soplákmi ...a prehráte 5:15 (to je 9 z desiatich hier), alebo hráte v tíme so supermanmi a hra skončí 15:5 a vy ste si nestihli ani vystreliť, no super. Absolútna väčšina hier za posledný mesiac končí takto. Takže neplatiť nič a občas si nejakú hru zahrať, reku či sa nestal zázrak a nejak sa to nelepšilo...

ETonno #18 Posted 01 April 2021 - 07:00 AM

Second Lieutenant

• Player
  • 46060 battles
  • 1,051

View Postzachowitz, on 31 March 2021 - 09:29 PM, said:

Táto hra je už len a len pre hráčov EBR, ostatní sú len žrádlo pre smečky týchto mŕch, načo teda vyhadzovať prachy za tanky, čo proti EBRom nemajú šancu a sú oproti nim ako mrzáci. Navyše, je tu syndróm "5:15" - buď hráte s botmi a malými soplákmi ...a prehráte 5:15 (to je 9 z desiatich hier), alebo hráte v tíme so supermanmi a hra skončí 15:5 a vy ste si nestihli ani vystreliť, no super. Absolútna väčšina hier za posledný mesiac končí takto. Takže neplatiť nič a občas si nejakú hru zahrať, reku či sa nestal zázrak a nejak sa to nelepšilo...

Väčšina tried ( HT, TD, SPG ) sú mrzáci medzi supermanmi. Ja to hovorím už roky - jednooký s ultrapene na golde, je medzi slepými vždy kráľom. Ale tu nieee...tu sa budú byť frajeri do pŕs ako veľa skilu treba na udolanie večne nabíjajúcej hviezdy, alebo obtočenie HT príp. bezvežového TD. Hlavne, že mu "môžu opätovať" paľbu - stačí aby sa pýšili ich mobilitou a aim timeom. Nemáš potrebné schopnosti? Problém je v tebe, nie v nastaveniach hry. Hráš nesprávnu ( UP ) classu a si noob.

Miri37 #19 Posted 01 April 2021 - 08:15 AM

Field Marshal

• Player
  • 58683 battles
  • 11,754

View PostETonno, on 01 April 2021 - 06:00 AM, said:

Väčšina tried ( HT, TD, SPG ) sú mrzáci medzi supermanmi. Ja to hovorím už roky - jednooký s ultrapene na golde, je medzi slepými vždy kráľom. Ale tu nieee...tu sa budú byť frajeri do pŕs ako veľa skilu treba na udolanie večne nabíjajúcej hviezdy, alebo obtočenie HT príp. bezvežového TD. Hlavne, že mu "môžu opätovať" paľbu - stačí aby sa pýšili ich mobilitou a aim timeom. Nemáš potrebné schopnosti? Problém je v tebe, nie v nastaveniach hry. Hráš nesprávnu ( UP ) classu a si noob.

Ty třídy se často prolínají a tak to nejde tak jednoznačně zobecňovat.

Ano, WG se pyšní tím, co je v hře techniky, ale díky změně koncepce hry je většina jen výplňovka, bez které by se hra obešla. Sice nemusíš hrát, jak se zde říká meta stroje, ale samozřejmě použitelnost a tím asi pro většinu hráčů hratelnost dost klesá.

WG hodně očesává pestrost hry, ale stále v ní ještě zůstali nějaké možnosti výběru a dost tu bídu maskujou nové herní mody, pokud tedy hráči vyhovují.

Prostě si musíš najít ve hře kompromis mezi tím, co by jsi ve hře chtěl a co je v ní použitelný a tím dosáhnout zábavnosti. Jsou hráči, co mají v garáži pár strojů a na některých i 20-30k bitev a jsou spokojení. Vybrali si pro ně ideální řešení a netrápí se tím, že nemají vyzkoumaní jiné stroje. Nemohou hrát některé režimy, nebo nesplní kampaň.   

mates_670 #20 Posted 01 April 2021 - 08:27 AM

Lieutenant

• Player
  • 33705 battles
  • 1,631
  • [KHIL] KHIL

View Postzachowitz, on 31 March 2021 - 09:29 PM, said:

Usmevne je, jak na "boty a soplaky" nadava nekdo, kdo presne tak uz leta hraje...

Jako vazne 42.000 bitev a celkove WN 544? LOL

Ale jinak jo, ebr je nestesti, nejlepe videt je to v hodnocenkach... Podle kvality spojeneckeho ebra je skoro jasne, jak hra dopadne... :(

1 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users