Jump to content

Užívejte si letos v květnu slunce i žhavé nabídky

• Please log in to reply
14 replies to this topic

Community #1 Posted 01 May 2021 - 06:01 AM

Sergeant

• Content Team
  • 0 battles
  • 38,670
Květen je tady a s ním i slunce! Nastal čas pořádně rozpálit World of Tanks a vyrazit do boje s několika stejně žhavými speciály.

Úplný text položky novinek

Bynk_hero #2 Posted 01 May 2021 - 07:55 AM

Colonel

• Player
  • 33542 battles
  • 3,645
  • [SKOGA] SKOGA

Prvá bitka a hned 5 killov? Si robíte srandu? 

FCM 36 pak 40? 

Edited by Bynk_hero, 01 May 2021 - 08:59 AM.

Vapnomikus #3 Posted 01 May 2021 - 08:29 AM

Sergeant

• Player
  • 13251 battles
  • 217
  • [KRVT] KRVT
Nevím, co dělám špatně, ale tu věž u Caerna AX mi propálí snad úplně vše, nad dělo i přes představný pancířa navíc má dělo hodně náladové.

gnukleus #4 Posted 01 May 2021 - 08:52 AM

Lance-corporal

• Player
  • 26916 battles
  • 82
  • [_AF_] _AF_

View PostVapnomikus, on 01 May 2021 - 08:29 AM, said:

Nevím, co dělám špatně, ale tu věž u Caerna AX mi propálí snad úplně vše, nad dělo i přes představný pancířa navíc má dělo hodně náladové.

overmatching věže je bohužel problem a to dělo, přesně jak píšeš, proto ho nehraju. Stromovej Caern je mnohem lepší. Aby tank fungoval dobře i na svém tieru tak by musel dostat buffy i když i tier 7 jí prostřelí např. IS a jim podobný, že WG :D

07:52 Added after 0 minute
T77 je podle mě dobrej zabiják akorát je složitej na hraní.

Gaucman #5 Posted 01 May 2021 - 09:09 AM

Warrant Officer

• Player
  • 20361 battles
  • 701
  • [1_RUM] 1_RUM
FCM + 30 dní prémka jen za cenu toho PÚ. To vypadá dobře.

gnukleus #6 Posted 01 May 2021 - 09:33 AM

Lance-corporal

• Player
  • 26916 battles
  • 82
  • [_AF_] _AF_

View PostVapnomikus, on 01 May 2021 - 08:29 AM, said:

ted neskutecno vytrolil gun NEKUPOVAT ODPAD  Caerna AX!!!!

Arty_is_a_diagnosis #7 Posted 01 May 2021 - 10:23 AM

Warrant Officer

• Player
  • 47357 battles
  • 672
  • [ARVEN] ARVEN
FCM je kladivo na tieru. Hodně OP stroj. Pokud to má posádku dobrou, tak to má brutální dohled, camo a dělo si poradí s čimkoliv. 

Gaucman #8 Posted 01 May 2021 - 10:41 AM

Warrant Officer

• Player
  • 20361 battles
  • 701
  • [1_RUM] 1_RUM

View PostArty_is_a_diagnosis, on 01 May 2021 - 10:23 AM, said:

FCM je kladivo na tieru. Hodně OP stroj. Pokud to má posádku dobrou, tak to má brutální dohled, camo a dělo si poradí s čimkoliv. 

Docela bych to FCM rád měl v garáži, ale tak nějak nemám aktuálně chuť dát další dvěstepáďo. Nebo spíš - musím se umět ovládat, abych nekoupil každej špek, co vidím. Stejně tak nějak v koutku duše vidím, že bych to vytáhnul jen jednou za čas, mám spoustu jiných prémiáků, že je ani nestíhám hrát.

Karaya12 #9 Posted 01 May 2021 - 10:49 AM

Brigadier

• Player
  • 20506 battles
  • 4,951
  • [SVINE] SVINE

View PostBynk_hero, on 01 May 2021 - 08:55 AM, said:

Prvá bitka a hned 5 killov? Si robíte srandu? 

FCM 36 pak 40? 

Máš mladý účet, tak si nemůžeš pamatovat co tahle věc dělala v dobách své největší slávy na Kempmánii. Pět killů byl slabý průměr :trollface:

Rakii #10 Posted 01 May 2021 - 11:18 AM

Captain

• Player
  • 17161 battles
  • 2,202
  • [_SGA] _SGA

View Postgnukleus, on 01 May 2021 - 08:52 AM, said:

overmatching věže je bohužel problem a to dělo, přesně jak píšeš, proto ho nehraju. Stromovej Caern je mnohem lepší. Aby tank fungoval dobře i na svém tieru tak by musel dostat buffy i když i tier 7 jí prostřelí např. IS a jim podobný, že WG :D

07:52 Added after 0 minute
T77 je podle mě dobrej zabiják akorát je složitej na hraní.

Kde máš jaký overmatch?

https://tanks.gg/tank/caernarvon-ax/model?e=2.8.D&c=E.-1.-1&k=1&vm=live

Nad dělo tě prostřelí, ale když se využívá deprese tak to tak snadné není (v rámci tieru, desítkové guny tě samozřejmě pářou, ale co ne)

Ten tank je dobře vybalancovaný, ani slabý ani OP.

Chce to hrát přes tracky,  DPM a využívat 10* deprese , ale samozřejmě ne vždy je ta možnost.

Nevýhodou je malá alfa a poměrně velká střecha, která je cílem pro artyny.

Pohyblivost je průměrná, ale dá se zlepšit turbem (má v základu silný motor a dobré zrychlení ).

Edited by Rakii, 01 May 2021 - 11:23 AM.

iga74 #11 Posted 01 May 2021 - 05:51 PM

Staff Sergeant

• Player
  • 33357 battles
  • 420

V poslední době užívám jen porážku a hru s boty.

Jsem zvědav nebo ty "hráči" budou vám platit. 

Zizkator #12 Posted 02 May 2021 - 10:48 AM

Private

• Player
  • 2588 battles
  • 22
  • [TODAC] TODAC

No, byl jsem podporou odkázán na fórum a tak jsem tady - 4+1 je pět, na podpoře to vidí jinak, tak jsem se rozhodl, že po takové zkušenosti nemá spmysl kupovat prémiový úřet a každou platbu do hry je třeba velmi zvažovat. O co šlo? Vyhrál jsem den dva prémiového účtu, prémiová mise na zničení pěti tanků - zničil jsem čtyří, v další bitvě pátý a přesto misi neměl splněnou. Poslal jsem screeny na podporu a odtud mi napsali, že z nich je vidět zničení pouze dvou tanků - screeny jsou ze dvou na sebe navazujících bitev, z prvního je zřejmé, že misi mám splněnu 4/5, z druhého screenu je zřejmé, že jsem v další bitve zničil další tank. Přišlo mi logické, že když mám misi slpněnu 4/5, tak zničením dalšího tanku v další bitvě bude mise 5/5, tedy splněna. není tomu tak. Proč tedy platit?  Toho stíhače jsem si chtěl koupit, přišlo mi to docela výhodné, ale zpochybňují-li, že 4+1 není pět, pak nemá smysl si platit za mise,  jejichž splnění takto odpálí.

Vážení, přeji Vám jiné zážitky s podporou a hrou a ... pro mne nemá smysl po takové "podporovacím" výkonu se touto hrou dál zabývat. Občas si zahraju, ale hra už mi nestojí ani za to, psát na fórum, natož do ní cpát prachy. Screeny bych připojil, ale neumím to a nemá pro uvedené pro mne smysl se to naučit.

SRudolf #13 Posted 02 May 2021 - 03:04 PM

Major

• Player
  • 47088 battles
  • 2,853

dnes je to naozaj čudné

vystrelim a miesto toho aby sa vybuch zobrazil tam kne strielam. tak mi to vybuchne. ale iba vyzualne pred tankom....lol

ostatne ja tak ako by malo byt. ale nevidim drahy striel spojencov ani enemalov a ani vybuchy kam palim.

takze nemozem hrat ani arty....

View PostZizkator, on 02 May 2021 - 10:48 AM, said:

No, byl jsem podporou odkázán na fórum a tak jsem tady - 4+1 je pět, na podpoře to vidí jinak, tak jsem se rozhodl, že po takové zkušenosti nemá spmysl kupovat prémiový úřet a každou platbu do hry je třeba velmi zvažovat. O co šlo? Vyhrál jsem den dva prémiového účtu, prémiová mise na zničení pěti tanků - zničil jsem čtyří, v další bitvě pátý a přesto misi neměl splněnou. Poslal jsem screeny na podporu a odtud mi napsali, že z nich je vidět zničení pouze dvou tanků - screeny jsou ze dvou na sebe navazujících bitev, z prvního je zřejmé, že misi mám splněnu 4/5, z druhého screenu je zřejmé, že jsem v další bitve zničil další tank. Přišlo mi logické, že když mám misi slpněnu 4/5, tak zničením dalšího tanku v další bitvě bude mise 5/5, tedy splněna. není tomu tak. Proč tedy platit?  Toho stíhače jsem si chtěl koupit, přišlo mi to docela výhodné, ale zpochybňují-li, že 4+1 není pět, pak nemá smysl si platit za mise,  jejichž splnění takto odpálí.

Vážení, přeji Vám jiné zážitky s podporou a hrou a ... pro mne nemá smysl po takové "podporovacím" výkonu se touto hrou dál zabývat. Občas si zahraju, ale hra už mi nestojí ani za to, psát na fórum, natož do ní cpát prachy. Screeny bych připojil, ale neumím to a nemá pro uvedené pro mne smysl se to naučit.

asi tolko k supportu

14:06 Added after 2 minute

a ja sprostá. som si ---

mislel ze nefunguje ziarovka a stale som spotnuty od prveho vystrelu....

iga74 #14 Posted 02 May 2021 - 04:38 PM

Staff Sergeant

• Player
  • 33357 battles
  • 420

View PostZizkator, on 02 May 2021 - 09:48 AM, said:

Ahoj, bohužel tady ani v podpoře pro hru nic nevyřešíš.

Hra v poslední době změnila se k horšímu, nech to plavat.

WG musí zaplatit stovky vývojářů a podporu v každém statě, proto nejdůležitější je - vydělat co nejvíc peněz.

A jako reklamace zboží a servis nikoho nezajímá. 

Edited by iga74, 02 May 2021 - 04:39 PM.

Bynk_hero #15 Posted 03 May 2021 - 08:32 PM

Colonel

• Player
  • 33542 battles
  • 3,645
  • [SKOGA] SKOGA
Ten T77 je inak strašný tragéd. Až 3 náboje, 36,5 sekundy ich nabíjate s DPM 1600, ale jeden náboj vám zákonite na 90% vždy zakrtkuje, netrafý alebo len detracne, takže vlastne nabíjate 36,5 sekund ydva náboje s DPM 1066 a to sa oplatí, medzi VIII proti Renegátom ktorí si vás osolia na rošt. :D 

1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users