Jump to content

Jednoduché nabídky, které vylepší váš účet

• Please log in to reply
34 replies to this topic

Community #1 Posted 12 May 2021 - 06:00 AM

Sergeant

• Content Team
  • 0 battles
  • 38,723
Zásobte se kredity, zlaťáky a dny prémiového účtu se třemi skvělými balíčky.

Úplný text položky novinek

Will_Scarlett #2 Posted 12 May 2021 - 07:36 AM

Warrant Officer

• Player
  • 40313 battles
  • 935
  • [_AF_] _AF_
Drahota:confused:

Anabolis #3 Posted 12 May 2021 - 07:52 AM

Private

• Player
  • 35766 battles
  • 1
  • [KAMO] KAMO
Ďalšie "výhodné" balíčky

Ithron_von_Kremsier #4 Posted 12 May 2021 - 09:26 AM

Lieutenant

• Player
  • 51778 battles
  • 1,534
  • [CRSGN] CRSGN

Kdysi jsem vaši hru podporoval nemalými finančními částkami, ale pak jste z mé oblíbené hry udělali hru jinou, zničili v ní všechno hezké a vnutili obsah a změny které mi tuto hru znechutili, ať už to bylo že jste znehodnotili filtr skrytí nehistorických prvků, protože na některé klaunské tanky které jste nám do hry vnutili nefunguje, vypnutí možnosti palby do spojenců, osekání stromu, nemožnost poškodit moduly a nebo zranit posádku na prvních dvou tierech, odebráním nabijáků a slotů pro vybavení a spotřebáky, zavedení vybavení 2.0, přidání akustického spamu pro italské tanky a při zničení nepřítele spojencem, změna HE kterou nám brzy nacpete do hry, EBR který má stále scifi parametry a pořád nemá vlastní kategorii která by zajistila aby byl v obou týmech zastoupen rovnoměrně, nyní ještě dodrbání artyn s laserovýma trasírkama (jako by nestačilo že tento typ dělostřelectva v reálu nikdy trasírky nepoužíval, vy je ve hře přeci jen dáte a ještě vám to nestačí, uděláte z nich laserovou show....a tak bych mohl pokračovat dál a dál, prostě przníte tuto hru čímdál víc, tak aby se líbila malým dětem, tak si tahejte ty peníze z těch dětí, když si myslíte že ty děti mají víc peněz než dospělí pracující lidé.

happy_killer_cz #5 Posted 12 May 2021 - 10:18 AM

Warrant Officer

• Player
  • 37039 battles
  • 625
  • [SK-NB] SK-NB
WG by mělo nabídnout něco použitelného... Třeba PÚ kdy by bylo možné zapnout 1 ze 3 věcí... MM -1 arty , MM  - ebři  , MM +- pouze 1 tier, dalo by se to zapnout něco jako ty vyloučené mapy... Mohli by si tam ty nesmysli klidně nechat...  Určitě bych si takový PÚ občas koupil a  tu -1 artu zapnul nebo možná i ten +-1 tier MM. Jsem docela překvapen že WG stále nic takového nenabídlo... a místo toho dává desítky nesmyslných nabídek měsíčně... Zákonitě jim zisk z takového prodeje musí klesat....kvalitu kvantitou dlouhodobě nedoženou.

Mike_Grey #6 Posted 12 May 2021 - 10:33 AM

Lance-corporal

• Player
  • 16705 battles
  • 86
  • [SHDOW] SHDOW

View Posthappy_killer_cz, on 12 May 2021 - 10:18 AM, said:

WG by mělo nabídnout něco použitelného... Třeba PÚ kdy by bylo možné zapnout 1 ze 3 věcí... MM -1 arty , MM  - ebři  , MM +- pouze 1 tier, dalo by se to zapnout něco jako ty vyloučené mapy... Mohli by si tam ty nesmysli klidně nechat...  Určitě bych si takový PÚ občas koupil a  tu -1 artu zapnul nebo možná i ten +-1 tier MM. Jsem docela překvapen že WG stále nic takového nenabídlo... a místo toho dává desítky nesmyslných nabídek měsíčně... Zákonitě jim zisk z takového prodeje musí klesat....kvalitu kvantitou dlouhodobě nedoženou.

To co tu navrhuješ ... je brutální pay2win ... Vyloženě nesmysl.

Miri37 #7 Posted 12 May 2021 - 10:35 AM

Field Marshal

• Player
  • 58683 battles
  • 11,754

View Posthappy_killer_cz, on 12 May 2021 - 09:18 AM, said:

Z pohledu jednotlivce by to bylo určitě dobré, ale z pohledu hry a asi i WG to má víc nevýhod a moc skrytých zádrhelů.  

Z4K1N0 #8 Posted 12 May 2021 - 10:42 AM

Sergeant

• Player
  • 30782 battles
  • 231
  • [EUSVK] EUSVK
Tiež by som rád prispel a podporil no žiaľ za poslednú dobu nehrám skoro vôbec lebo od BM mám väčšinou super rýchle kolá s výsledkom prehry a po čase to prestáva človeka  baviť... A stým pridaním na platformu steam LEN pre novo založené účty ste si to umna pototo... 

Mike_Grey #9 Posted 12 May 2021 - 10:42 AM

Lance-corporal

• Player
  • 16705 battles
  • 86
  • [SHDOW] SHDOW

View PostMiri37, on 12 May 2021 - 10:35 AM, said:

Z pohledu jednotlivce by to bylo určitě dobré, ale z pohledu hry a asi i WG to má víc nevýhod a moc skrytých zádrhelů.  

PÚ je v současné době v pohodě ... Pomůže ti farmit ale v bitvě tank na tank ti nedá žádnou výhodu. Rozhodně bych se v něm nehrabal a pokud by někdo chtěl přidat funkce kde by sis vybral zda chceš hrát pouze bez arty nebo např pouze +-1 ... Tak by muselo jít vždy zapnout pouze jednu tuto možnost a to pro všechny ... bez rozdílů. Navíc by si od té doby arta nezahrála ... protože proč by někdo zapínal "only +-1", která ti dává víc expů, když může vypnout artu.

Miri37 #10 Posted 12 May 2021 - 11:06 AM

Field Marshal

• Player
  • 58683 battles
  • 11,754

View PostMike_Grey, on 12 May 2021 - 09:42 AM, said:

PÚ je v současné době v pohodě ... Pomůže ti farmit ale v bitvě tank na tank ti nedá žádnou výhodu. Rozhodně bych se v něm nehrabal a pokud by někdo chtěl přidat funkce kde by sis vybral zda chceš hrát pouze bez arty nebo např pouze +-1 ... Tak by muselo jít vždy zapnout pouze jednu tuto možnost a to pro všechny ... bez rozdílů. Navíc by si od té doby arta nezahrála ... protože proč by někdo zapínal "only +-1", která ti dává víc expů, když může vypnout artu.

Já se k PÚ nevyjadřovat ze svého pohledu - hodnocení!

Zhodnotil jsem jen požadavky, co tu někdo dal. Dle mého odhadu by takové věci určitě využívala většina hráčů, protože ulehčují a zjednodušují hru => tedy je to pro jednotlivce přínosné. Nevýhody pro hru a WG se mi rozbírat nechtějí. Jednak je jich hodně a taky by se těžko odhadoval reálný dopad na hru jako celek, ať už krátkodobý, nebo v delším horizontu až se hráči změnám přizpůsobí.     

MakeMeSweat #11 Posted 12 May 2021 - 11:14 AM

Lieutenant General

• Player
  • 34004 battles
  • 6,172
  • [KHIL] KHIL

View PostMike_Grey, on 12 May 2021 - 09:33 AM, said:

MM bez arty alebo -1 je Pay to Win? To akože arty sú to čo vyhráva bitky? :) Z princípu nekupujem balíčky, tanky, goldy, nekovertujem free, a to ani keď je to "výhodné ". Odmietam platiť BP, maratóny a boosty pre rôzne eventy. No arty hra je to posledné za čo som ochotný WG platiť. Neviem koľko nás takých je, ale som si absolútne istý že nie som sám. 

Feedback. WG chcete moje peniaze? Ukážte ako. 

Arty_is_a_diagnosis #12 Posted 12 May 2021 - 12:57 PM

Warrant Officer

• Player
  • 47403 battles
  • 675
  • [ARVEN] ARVEN

Nemám nic proti nabídkám, jako platící hráč a jsem toho názoru, že každý zboží má kupce, ale vadí mi tenhle odstavec v článku:

Block Quote

Ve World of Tanks naleznete dvě hlavní měny: kredity a zlaťáky. Bez nich vaše tanky nebudou moci střílet, jejich pásy nebudou opraveny, vaše garáž zůstane prázdná, posádky budou mít hlad a vy propásnete množství výhod a exkluzivních vozidel.

To je přece lež. Bez goldů budou tanky střílet, opravovat pásy, a posádky budou mít co jíst použiju-li váš žargon. Goldy nejsou potřeba pro hraní hry. Tohle klame nováčky, ikdyž chápu smysl toho PR jasně. Klamat lidi přece nemusíte, aby se balíčky prodaly

Mike_Grey #13 Posted 12 May 2021 - 01:53 PM

Lance-corporal

• Player
  • 16705 battles
  • 86
  • [SHDOW] SHDOW

View PostMakeMeSweat, on 12 May 2021 - 11:14 AM, said:

MM bez arty alebo -1 je Pay to Win? To akože arty sú to čo vyhráva bitky? :) Z princípu nekupujem balíčky, tanky, goldy, nekovertujem free, a to ani keď je to "výhodné ". Odmietam platiť BP, maratóny a boosty pre rôzne eventy. No arty hra je to posledné za čo som ochotný WG platiť. Neviem koľko nás takých je, ale som si absolútne istý že nie som sám. 

Feedback. WG chcete moje peniaze? Ukážte ako. 

Ano je ... +-1 = víc bitev kde můžeš lépe ovlivnit výsledek. Hra bez arty - Nebude tě nikdo buzerovat, zahraješ líp = lepší wn8.

_TEMPESTUS_ #14 Posted 12 May 2021 - 02:08 PM

Corporal

• Player
  • 41419 battles
  • 148
  • [C_Z] C_Z
Recyklace střepů,ne díky,na moje prachy zapomeňte! :facepalm:

MakeMeSweat #15 Posted 12 May 2021 - 03:30 PM

Lieutenant General

• Player
  • 34004 battles
  • 6,172
  • [KHIL] KHIL

View PostMike_Grey, on 12 May 2021 - 12:53 PM, said:

Ano je ... +-1 = víc bitev kde můžeš lépe ovlivnit výsledek. Hra bez arty - Nebude tě nikdo buzerovat, zahraješ líp = lepší wn8.

Je možné že bez arty zahrám lepšie. Ale nebude to preto že arty je ťažký nepriateľ. Že toho arty urobí v bitke viac ako akákoľvek iná trieda. To skôr naopak. Ak budem hrať lepšie tak preto že ma hra bude viac baviť. Lebo to je hlavný prínos arty do bitky. Čo najviac frustrovať. Alebo buzerovať ako si to trefne označil ty. 

Edit Zmenu MM +-2 na MM+-1som nespomínal. Nepotrebujem ju. Aj tak je polovica bitiek jednotierova

@WG poprosím si no arty balíček. Rovno dva krát. :) 

Edited by MakeMeSweat, 12 May 2021 - 03:51 PM.

Klejsi #16 Posted 12 May 2021 - 03:41 PM

Private

• Player
  • 30795 battles
  • 32
  • [WDPJ] WDPJ
Však on se někdo najde kdo to koupí...

AdmiralBeckettBrass #17 Posted 12 May 2021 - 04:40 PM

Sergeant

• Player
  • 34152 battles
  • 269

View PostMike_Grey, on 12 May 2021 - 10:33 AM, said:

To rozhodně není pay to win, to je pouze pay to win8! :trollface:

primipilusuberius #18 Posted 12 May 2021 - 04:45 PM

Lance-corporal

• Player
  • 17325 battles
  • 81
  • [LSVOL] LSVOL
Však tyto balíčky jsou v obchodě pořád. A stále za stejnou cenu. Kdyby cena byla menší, tak prosím, ale takhle žádnou akci nevidím :popcorn:

Ithron_von_Kremsier #19 Posted 12 May 2021 - 05:32 PM

Lieutenant

• Player
  • 51778 battles
  • 1,534
  • [CRSGN] CRSGN

View PostMakeMeSweat, on 12 May 2021 - 11:14 AM, said:

MM bez arty alebo -1 je Pay to Win? To akože arty sú to čo vyhráva bitky? :) 

Ano je, protože zvýhodněný MM by ti hru výrazně usnadnil, a pokud bys byl ještě zvýhodněn tím, že bys nepotkával v bitvě stejné soupeře jako free to play hráči pak by to byla výhoda jak prase.

Kdyby artyny neměli vliv na to jak hraješ tak bys je nechtěl ze svých bitev vyloučit, to že ti vadí je důkazem že kvůli nim hraješ hůř. A podívej se po bitvě pořádně na tabulku kdo dal v bitvě kolik dmg, artyny se umísťují vetšinou v první pětici, takže rozhodně artyny mají na výsledek bitvy rozhodující vliv.

MakeMeSweat #20 Posted 12 May 2021 - 06:19 PM

Lieutenant General

• Player
  • 34004 battles
  • 6,172
  • [KHIL] KHIL

View PostIthron_von_Kremsier, on 12 May 2021 - 04:32 PM, said:

Ano je, protože zvýhodněný MM by ti hru výrazně usnadnil, a pokud bys byl ještě zvýhodněn tím, že bys nepotkával v bitvě stejné soupeře jako free to play hráči pak by to byla výhoda jak prase.

Kdyby artyny neměli vliv na to jak hraješ tak bys je nechtěl ze svých bitev vyloučit, to že ti vadí je důkazem že kvůli nim hraješ hůř. A podívej se po bitvě pořádně na tabulku kdo dal v bitvě kolik dmg, artyny se umísťují vetšinou v první pětici, takže rozhodně artyny mají na výsledek bitvy rozhodující vliv.

To je ale strašná hlúposť. To že mi arty lezú na nervy znamená že kvôli nim hrám horšie? Nejako ti tam chýba logika. 

Už si pripadám že tu niekto nevie čítať. Arty mi nevadia pretože by boli ťažký súper. Ťažký súperi mi nevadia. Ja mám rád výzvy. Ja som rád hral rankedy. Navyše bol to predikovalo že potrebujem vyšší WR alebo WN. A to tiež nie je pravda. Arty mi vadia pre ich unfair mechaniku. Preto že jediné na čo sú dobré je frustrovať ostatných. Arty sú ako osina v prdeli. A s tou je ťažké sa zabávať. 

Edited by MakeMeSweat, 12 May 2021 - 06:24 PM.

1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users