Jump to content

Využijte zlaťáky na maximum

• Please log in to reply
19 replies to this topic

Community #1 Posted 26 May 2021 - 12:00 PM

Sergeant

• Content Team
  • 0 battles
  • 38,733
Ve World of Tanks existuje mnoho způsobů, jak využít zlaťáky. Podívejte se na ty nejlepší způsoby, jak tuto zářivou prémiovou měnu utratit, a podělte se o své vlastní tipy.

Úplný text položky novinek

guthas #2 Posted 26 May 2021 - 12:10 PM

Colonel

• Moderator
  • 42255 battles
  • 3,720
  • [BIA] BIA

V rychlosti jsem to proběhl a nechybí tam PÚ?

Edit: beru častečně zpět. V článku nic, po rozkliknutí již zmínka o PÚ je.

Ithron_von_Kremsier #3 Posted 26 May 2021 - 12:58 PM

Lieutenant

• Player
  • 51828 battles
  • 1,535
  • [CRSGN] CRSGN

Jsou považovány za prémiovou měnu a nelze je získat hraním v běžných herních režimech.

No právě, kdyby jste neškudlili a dali možnost získat zlaťáky občas i za nějaké mise, pak by se je hráči naučili používat a možná by je pak od vás i kupovali.

Jenže takto, kdy nemají ve hře možnost je získat, se s nimi nesetkají a vidí jasně že k hraní této hry nejsou vůbec zapotřebí, tak si je od vás ani nikdy nekoupí.

Ona ta vaše lakota vám větší zisky nepřinese, naopak, dobrý obchodník ví že občas musí něco pustit, aby se mu to pak vrátilo i několikanásobně zpátky.

Gaucman #4 Posted 26 May 2021 - 01:07 PM

Warrant Officer

• Player
  • 20457 battles
  • 707
  • [1_RUM] 1_RUM

View PostIthron_von_Kremsier, on 26 May 2021 - 12:58 PM, said:

Jsou považovány za prémiovou měnu a nelze je získat hraním v běžných herních režimech.

No právě, kdyby jste neškudlili a dali možnost získat zlaťáky občas i za nějaké mise, pak by se je hráči naučili používat a možná by je pak od vás i kupovali.

Jenže takto, kdy nemají ve hře možnost je získat, se s nimi nesetkají a vidí jasně že k hraní této hry nejsou vůbec zapotřebí, tak si je od vás ani nikdy nekoupí.

Ona ta vaše lakota vám větší zisky nepřinese, naopak, dobrý obchodník ví že občas musí něco pustit, aby se mu to pak vrátilo i několikanásobně zpátky.

To je blbost. Kdo chce, ten si to zlato občas koupí, kdo nechce, nekoupí. Ani zlaťáky za mise by je k tomu nepřiměly.

mates_670 #5 Posted 26 May 2021 - 01:26 PM

Lieutenant

• Player
  • 33735 battles
  • 1,633
  • [KHIL] KHIL

No, někoho by získání pár drobných zlatek za nějaké mise opravdu mohlo inspirovat k dalšímu (již placenému) pořízení této měny, nicméně na druhé straně je skupina hráčů, kteří ročně nakoupí právě jen to "malé množství" zlata, které by takhle získalo zdarma a pro WG by to byl mínus. 

Ovšem jaký by byl reálný poměr těchto dvou skupin, to nikdo neví...

I tak můžu říct, že bez zlata se dá fungovat úplně v pohodě. Od vánoc jsem neutratil ani zlatku, i když jich ještě pár tisíc na účtu mám... 

RagSalt #6 Posted 26 May 2021 - 02:29 PM

Captain

• Player
  • 27996 battles
  • 2,304
  • [ANV-V] ANV-V

Jak utratit zlaťáky

Nákup prémiových vozidel

Ve World of Tanks naleznete více než 200 prémiových vozidel

Děkuji, zlaťáky mám, chtěl jsem je utratit za nějaký prémiový tank, ale bohužel - všechny tanky co bych chtěl mám nebo se nedají koupit. Co takhle trochu rozšířit nabídku?

Ithron_von_Kremsier #7 Posted 26 May 2021 - 02:34 PM

Lieutenant

• Player
  • 51828 battles
  • 1,535
  • [CRSGN] CRSGN

View PostGaucman, on 26 May 2021 - 01:07 PM, said:

To je blbost. Kdo chce, ten si to zlato občas koupí, kdo nechce, nekoupí. Ani zlaťáky za mise by je k tomu nepřiměly.

Aha, tak proč v obchodech je třeba ochutnávka nějakého jídla zdarma?

Proto, že je to blbost a ten kdo nechce si to nekoupí  a kdo chce tak si to i tak koupí i když neměl možnost nejprve toto jídlo uchutnat?

happy_killer_cz #8 Posted 26 May 2021 - 02:45 PM

Warrant Officer

• Player
  • 37077 battles
  • 625
  • [SK-NB] SK-NB

Za mně to nejsou nejlepší způsoby jak zlatou měnu využít... Je to asi rada pro nováčky... tak za mně bych doporučil spíš střídmější využití:

1. Demontáž vybavení pokud ho chcete vyměnit a nemáte demontážní sadu... Je to jen 10 zl.... a ušetří to dost kreditů pokud byste vybavení zničili

2. Nákup 1 dne prémiového účtu.... pokud z nějakého důvodu máte čas na to hrát celý den, a PÚ nezískáte z kampaně třeba za volné rozkazy, tak se to za mně vyplatí (koupíte takto 5x za rok a je to skoro jako byste koupili PÚ na celý rok nebo možná 1/2)

3. Přeškolení velitele posádky na jiné vozidlo (dle situace , např. když je 50% sleva a u vozidel kde je zásadní dohled - jsem skrblík, ostatní členy posádky přeškoluji vždy jen za stříbro, většinou celou posádku za stříbro, ale jestli chcete hodně utrácet... tak proč ne...)

Goldy bych neutratil za místa v kasárnách a v garážích (ty vám WG cpe v každé druhé misi), zálohy (je jich pořád dost), konverzi volných zkušeností (nepřipadá mi to výhodné.... možnosti získat zkušenosti jsou dnes obrovské a kurz je z pravěku i po slevě)

gnukleus #9 Posted 26 May 2021 - 03:50 PM

Lance-corporal

• Player
  • 27193 battles
  • 83
  • [_AF_] _AF_

Já už skoro nemám za co goldy utrácet, mám jich mraky stejne jako premiovych dnu. 

Nikdy jsem nemel problem si neco koupit (proto mam dni i goldy) ale NENI ZA CO a akci je malo i kdyz prem. ze stromu mam skoro vsechny co za neco stoji.

Mungo_13 #10 Posted 26 May 2021 - 03:51 PM

Lieutenant

• Player
  • 18233 battles
  • 1,747

Oni su ete dokonalejsi. Dali mi kupon k narodeninam uctu. Rozmyslal som, ze doplnim nejake zlatky, ale bol to taky plnsi vikend a pracovny tyzden a kym som si to uvedomil, kupon vyprsal. Lebo je samozrejme len 1-tyzdnovy, preco by hrac mal dlhsi cas na rozmyselnie, zaco im zo svojho uctu posle ich peniaze, ktore na nom neopravnene drzi, ze?

Tak nebude nic.

gnukleus #11 Posted 26 May 2021 - 03:51 PM

Lance-corporal

• Player
  • 27193 battles
  • 83
  • [_AF_] _AF_

View PostRagSalt, on 26 May 2021 - 02:29 PM, said:

Jak utratit zlaťáky

Nákup prémiových vozidel

Ve World of Tanks naleznete více než 200 prémiových vozidel

Děkuji, zlaťáky mám, chtěl jsem je utratit za nějaký prémiový tank, ale bohužel - všechny tanky co bych chtěl mám nebo se nedají koupit. Co takhle trochu rozšířit nabídku?

Souhlas

zachowitz #12 Posted 26 May 2021 - 04:36 PM

Staff Sergeant

• Player
  • 44211 battles
  • 300
Mi vysvetlite načo tratiť peniaze za hru, kde jediným zážitkom je frustrácia? Aký to má zmysel? To ako koho má baviť dokolečka prehrávať štýlom 1:15? Úplne ste tú hru dos...li, sem už nemá zmysel dať ani penny. :(

Ragyinar #13 Posted 26 May 2021 - 05:12 PM

Warrant Officer

• Player
  • 61277 battles
  • 605
  • [R_-_R] R_-_R
Nie je čo kupovať za zlaťáky. Všetko mám.

Gaucman #14 Posted 26 May 2021 - 05:34 PM

Warrant Officer

• Player
  • 20457 battles
  • 707
  • [1_RUM] 1_RUM

View PostIthron_von_Kremsier, on 26 May 2021 - 02:34 PM, said:

Aha, tak proč v obchodech je třeba ochutnávka nějakého jídla zdarma?

Proto, že je to blbost a ten kdo nechce si to nekoupí  a kdo chce tak si to i tak koupí i když neměl možnost nejprve toto jídlo uchutnat?

Nějaký zlaťáky dostane každej při založení účtu, tj. pro nováčky, ať si to vyzkouší.

Ochutnávka zdarma u WG jsou dny prémiovýho účtu zdarma a zapůjčení tanků, tedy zboží. Ale ani v obchodě nedostaneš na ochutnávku peníze. Kdo má pár tisíc bitev na účtě, tak určitě nepotřebuje "ochutnávat" zlato, ten dobře ví, k čemu by ho využil. A pro WG by to znamenalo akorát to, že takoví hráči by prostě pomalu a vytrvale to zlato sbírali a pak si za ně koupili třeba prémiovou šestku, ale rozhodně by za to nedali prachy. Protože kdo má chuť do hry něco vrazit, tak to udělá i bez demo-goldů.

ETonno #15 Posted 26 May 2021 - 06:58 PM

Second Lieutenant

• Player
  • 46060 battles
  • 1,051
Keď sme pri tej in-game mene.. Tá ČS hevina príde ako stály kus do stromu? Teda bude možné ju vybrať v trade-in a zbaviť sa nejakého nepotrebného stroja + doplatiť goldom? Alebo najlepšie za 2 nepotrebné bez goldov? :P

Ragyinar #16 Posted 26 May 2021 - 07:10 PM

Warrant Officer

• Player
  • 61277 battles
  • 605
  • [R_-_R] R_-_R
No tomu ver,že bude v stromu. Za 39,99€.

Gaucman #17 Posted 26 May 2021 - 09:38 PM

Warrant Officer

• Player
  • 20457 battles
  • 707
  • [1_RUM] 1_RUM

View PostETonno, on 26 May 2021 - 06:58 PM, said:

Keď sme pri tej in-game mene.. Tá ČS hevina príde ako stály kus do stromu? Teda bude možné ju vybrať v trade-in a zbaviť sa nejakého nepotrebného stroja + doplatiť goldom? Alebo najlepšie za 2 nepotrebné bez goldov? :P

Zapomeň. Ani Poláci nemají heavy ve stromu, Italové vůbec nic. 

Novej tank pěkně za cash.

MakeMeSweat #18 Posted 26 May 2021 - 11:06 PM

Lieutenant General

• Player
  • 34004 battles
  • 6,172
  • [KHIL] KHIL
Ako vidim tu masivnu ako masivnejsiu kampan asi by som si hladal zadne vratka ak by som pracoval pre WG. Netvrdim ze vidim koniec ale to ani ruzovu buducnost 

Edited by MakeMeSweat, 26 May 2021 - 11:06 PM.

ETonno #19 Posted 26 May 2021 - 11:31 PM

Second Lieutenant

• Player
  • 46060 battles
  • 1,051

View PostGaucman, on 26 May 2021 - 09:38 PM, said:

Zapomeň. Ani Poláci nemají heavy ve stromu, Italové vůbec nic. 

Novej tank pěkně za cash.

No tak v tom prípade mi ju netreba.. :D

Už mám dva tier 8 premium HT, čo ma nebavia a tretí je na hranici ne-hrateľnosti, hoci len relatívne nedávno vyšiel ( že superheavy bez panciera.. my [edited]) ... a to ešte nepíšem, že žiadny z nich mi nedokáže zarábať, lebo ak ne-goldím vo výnimkách od vlastného tieru, tak sa len zbytočne nase..m pri hre - a hra ma má predsa zabávať. Aspoň ja si tak pojem "hra" vykladám.. 

Nevidím v tom žiadnu protihodnotu - nech ma WG najskôr presvedčí prečo by som sa mal nechať okradnúť pre HT, keď sú v hre samé EBRi a autoload MTčka, ktoré ešte viac zrýchli vylepšenými turbodmýchadlami. Naopak tipujem, že na túto HT bude treba obetovať všetky sloty pre vybavenie na gunhandling ( vent, stabík, aim ) ... a turbodmýchadlo, či iné vymoženosti si môže už teraz odmyslieť.

Rakii #20 Posted 28 May 2021 - 03:50 PM

Captain

• Player
  • 17199 battles
  • 2,217
  • [_SGA] _SGA

Kdysi byly bonus kódy i mise na goldíky.

Odměny za rankedy také zkrouhli (ze 750 na 500g), za FL goldy již nejsou,..

Kdyby jim šlo o hráče a snahu zlepšit hru tak byly mohli dávat pár goldíků třeba za vzácnější medaile, když už zrušili ty bony.

To by mohlo motivovat alespoň některé hráče se zlepšovat.

Bohužel WG umí v poslední době jen reklamní a marketingové akce a o hráče jim jde až v poslední řadě (pokud se nejedná $).

1 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users