Jump to content

Sandbox: Všeobecná diskuse

Sandbox

• Please log in to reply
167 replies to this topic

Sstyx #1 Posted 02 June 2021 - 03:09 PM

Czech Community Manager

• WG Staff
  • 25162 battles
  • 6,437
  • [BIA] BIA

Tankisté,

v tomto vlákně nám můžete zanechat svou zpětnou vazbu ohledně Sandboxu a aktuálně probíhajících testů.

Pokud máte feedback k jednotlivým tématům, využijte pro přehlednost dané sekce, kde nám zanecháte váš feedback, v tomto přídadě poprosím o dodržování!

Předem děkuji za spolupráci!

elantra2001 #2 Posted 14 June 2021 - 03:18 PM

Warrant Officer

• Player
  • 61434 battles
  • 895
  • [ELLIE] ELLIE

Vypadá to velice zajímavě. Nicméně palec nahoru.

Ale trochu se bojím praxe...viz vybavení 2.0....kdy většina vybavení se stejně nemění a používá se nejvíce co před tím...

zEEpY91 #3 Posted 14 June 2021 - 03:26 PM

Warrant Officer

• Player
  • 19701 battles
  • 858
vyzera to zbytocne komplikovane naco su dobre tieto veci

MS_CZ #4 Posted 14 June 2021 - 03:26 PM

Lance-corporal

• Player
  • 10089 battles
  • 54
Čekal jsem že si budu moct vytvořit svůj vlastní 3D skin. Který bude vypadat normálně a vojensky. Než ty bláznivé výtvory vývojářů. Bohužel mě tohle od hry odpuzuje čím dál tím víc. Místo jednoduchosti je složitost. Tahle hra bude za chvíli vypadat jako manuál k nábytku IKEA v japonštině. 
14:30 Added after 4 minute

View PostzEEpY91, on 14 June 2021 - 02:26 PM, said:

Pokud u té hry sedíš osm hodin denně. Máš všechny desítky a znáš jejich reload time tak ti to bude užitečné. Pokud to hraješ jako já pro zábavu a odreagování. A nechceš nic řešit. Není to pro nás. To je pro lidi co jsou do toho magoři, vypráví o svém WNku, neviděli denní světlo. 

Sstyx #5 Posted 14 June 2021 - 03:37 PM

Czech Community Manager

• WG Staff
  • 25162 battles
  • 6,437
  • [BIA] BIA

View Postelantra2001, on 14 June 2021 - 03:18 PM, said:

Vypadá to velice zajímavě. Nicméně palec nahoru.

Ale trochu se bojím praxe...viz vybavení 2.0....kdy většina vybavení se stejně nemění a používá se nejvíce co před tím...

Každý hraje se svým tankem jinak, stejně jako když např. zjistíš, že jsi na nějaké mapě, kde je tvůj setup nevhodný a potřebuješ jiný ( a budeš ho mít připravený ) - lehce to přehodíš a bude se ti hrát lépe. 

Včera jsem zrovna měla bitvu s UDESem na Procho a náš LT padl. Nenapadlo mě nic jiného, než jít spotit, ale přitom by na toto volila jiný setup maličko. Toto by mi třeba pomohlo. Nakonec to dobře dopadlo a naspoceno přes 10k, ale i tak :D

View PostzEEpY91, on 14 June 2021 - 03:26 PM, said:

Záleží na tom, zda hraješ klanově či ne, jaké tanky ti sedí a zda bys chtěl některé věci měnit, či ne.

12Stig12 #6 Posted 14 June 2021 - 03:51 PM

Staff Sergeant

• Player
  • 32762 battles
  • 319
  • [BORE] BORE

No jo, proč nepřidávat další blbosti, které hru ještě víc zkomplikují. To aby člověk strávil pár hodin nad vybavením jednoho tanku. Ono proč neudělat z jednoduchého systému co funguje udělat něco složitého. Pokud projde i ten otřesný koncept posádky 2.0 a tohle - tak no nazdar.

Proč mám pocit, že cílem WG je odehnat veterány a nahradit je nováčky, co dlouho u WoTka nezůstanou, ale i tak zde něco utratí, než se přesunou k jiné hře.

Kurt_Knispel_503 #7 Posted 14 June 2021 - 04:16 PM

Sergeant

• Player
  • 95167 battles
  • 282
Pretože veteráni majú stovky vozidiel a nemajú potrebu niečo skúmať a tým pádom mínať strieborniaky a zlaťáky, strieborniakov na tanky a vybavenie majú ťažké milióny -  nemusia krtiť a prípadne kupovať prémiové tanky, zlaťákov majú zvyčajne tiež plno a teda ťažko za ne pustia chlp, kdežto nováčikovia si týmto všetkým musia prejsť a ak ich hra začna baviť možno, ba čo možno, určita minú peniaze a o to ide...  no a v našich končinách každý trochu veterán pozná aféru Konvalina11 a prístup WG k riešeniu a tým pádom nie sú doteraz ochotní platiť častejšie, ako na Vianoce za krabice...

MS_CZ #8 Posted 14 June 2021 - 04:24 PM

Lance-corporal

• Player
  • 10089 battles
  • 54

View PostSstyx, on 14 June 2021 - 02:37 PM, said:

Každý hraje se svým tankem jinak, stejně jako když např. zjistíš, že jsi na nějaké mapě, kde je tvůj setup nevhodný a potřebuješ jiný ( a budeš ho mít připravený ) - lehce to přehodíš a bude se ti hrát lépe. 

Včera jsem zrovna měla bitvu s UDESem na Procho a náš LT padl. Nenapadlo mě nic jiného, než jít spotit, ale přitom by na toto volila jiný setup maličko. Toto by mi třeba pomohlo. Nakonec to dobře dopadlo a naspoceno přes 10k, ale i tak :D

Záleží na tom, zda hraješ klanově či ne, jaké tanky ti sedí a zda bys chtěl některé věci měnit, či ne.

Jo to se ti píše holčičko když máš propagační účet od WG a nemusíš takové hovadiny řešit. Tobě je jedno jakej ten tank je. Hlavně že bude růžovej a dostaneš ho zdarma. 

Sstyx #9 Posted 14 June 2021 - 04:38 PM

Czech Community Manager

• WG Staff
  • 25162 battles
  • 6,437
  • [BIA] BIA

View PostMS_CZ, on 14 June 2021 - 04:24 PM, said:

Jo to se ti píše holčičko když máš propagační účet od WG a nemusíš takové hovadiny řešit. Tobě je jedno jakej ten tank je. Hlavně že bude růžovej a dostaneš ho zdarma. 

:D

Nic jako "propagační účet" není a pokud by to snad tak bylo, tak bych opravdu měla jiná čísla než mám. Svůj účet mám již 6,5 let, není to o "propagačním účtu" ale o tom, že se jako hráčka učím.

Gaucman #10 Posted 14 June 2021 - 04:39 PM

Warrant Officer

• Player
  • 20376 battles
  • 701
  • [1_RUM] 1_RUM

Většina toho vybavení někde přidá, někde ubere. Takže já to vidím tak, že bych to nechal v základu, alespoň ve většině případů. Třeba u desítkové Škodovky tam byla možnost zvednout přesnost a rychlost zaměření výměnou za trošku delší reload. 

Jen mi nejde do hlavy ten systém "něco za něco". Za vyladění optiky na dohled je postih na výkon motoru? To mi přijde takový nelogický.

Sstyx #11 Posted 14 June 2021 - 04:40 PM

Czech Community Manager

• WG Staff
  • 25162 battles
  • 6,437
  • [BIA] BIA

View PostGaucman, on 14 June 2021 - 04:39 PM, said:

Většina toho vybavení někde přidá, někde ubere. Takže já to vidím tak, že bych to nechal v základu, alespoň ve většině případů. Třeba u desítkové Škodovky tam byla možnost zvednout přesnost a rychlost zaměření výměnou za trošku delší reload. 

Jen mi nejde do hlavy ten systém "něco za něco". Za vyladění optiky na dohled je postih na výkon motoru? To mi přijde takový nelogický.

Jak bys toto pozměnil?

RaySpruance #12 Posted 14 June 2021 - 04:55 PM

Lieutenant

• Player
  • 42339 battles
  • 1,619
  • [R-T-W] R-T-W
Tyto "změny", zajisté k lepšímu, ať si dá WG za klobouk, popřípadě do míst, kam slunce nesvítí a vybalancuje týmy.

DonKryspin #13 Posted 14 June 2021 - 04:59 PM

Sergeant

• Player
  • 31838 battles
  • 251
  • [SCTZ] SCTZ

Za mě dobrý nápad! Důležité je, že je to něco-za-něco a ne pouze vylepšování tanků.

Kdo bude chtít, tak si o tom popřemýšlí a tank si vyladí; kdo nebude chtít, nechá vše tak jak to má teď a nebude se o to starat.
A případné změny v parametrech budou tak malé, že to balanc snad nerozbije. Podle mě fakt dobré.

Hollohlaway #14 Posted 14 June 2021 - 05:04 PM

Lieutenant

• Player
  • 40642 battles
  • 1,836
  • [-SGT-] -SGT-
Jako téměř vždy základní idea je zajímavá, předmětem debaty bude opět provedení, což v případě WG budí oprávněné obavy.

zEEpY91 #15 Posted 14 June 2021 - 05:20 PM

Warrant Officer

• Player
  • 19701 battles
  • 858

View PostSstyx, on 14 June 2021 - 04:38 PM, said:

:D

Nic jako "propagační účet" není a pokud by to snad tak bylo, tak bych opravdu měla jiná čísla než mám. Svůj účet mám již 6,5 let, není to o "propagačním účtu" ale o tom, že se jako hráčka učím.

jo ten bol dobry vsimal som si ako si hravala predtym a ako si presla k manazerke sa ti staty rapidne zlepsili :D ale nene nikto nema protekcne ucty ani hraci v programe :)

CoreX_CZ #16 Posted 14 June 2021 - 05:22 PM

Staff Sergeant

• Player
  • 8074 battles
  • 372
  • [BBB2] BBB2

Další blbiny, další mechaniky, další komplikování hry. Proč, proboha proč? Aha, já zapoměl, tahle hra je už napojená na přístroje několik let a nikdy nedostane to, co by opravdu potřebovala. Radši ji ještě víc přizabít, že WG? :justwait:

Řešit každé nepostatné guvno (viz. slovník nebo wikipedie pro neznalé.). vám jde, za to by vám měli někde dát medaily, na to jste fakt experti ale na řešení toho co je fakt problém, ne ne, radší dělat že problém neexistuje.

Edited by CoreX_CZ, 14 June 2021 - 05:23 PM.

Sstyx #17 Posted 14 June 2021 - 05:27 PM

Czech Community Manager

• WG Staff
  • 25162 battles
  • 6,437
  • [BIA] BIA

View PostzEEpY91, on 14 June 2021 - 05:20 PM, said:

jo ten bol dobry vsimal som si ako si hravala predtym a ako si presla k manazerke sa ti staty rapidne zlepsili :D ale nene nikto nema protekcne ucty ani hraci v programe :)

Ano zlepšili, protože se tomu opravdu věnuju :) 

Zlepšení statistik mám kontinuálně již několik let. Je to také tím, že když již není k dispozici reroll, hraji i malé tiery, abych vylepšila čísla tam, kde jsem si je na začátku pokazila - ted nejvíce jezdím tier V :) ez

Ale pokud to chcete na něco svádět... je to na vás.

View PostCoreX_CZ, on 14 June 2021 - 05:22 PM, said:

Další blbiny, další mechaniky, další komplikování hry. Proč, proboha proč? Aha, já zapoměl, tahle hra je už napojená na přístroje několik let a nikdy nedostane to, co by opravdu potřebovala. Radši ji ještě víc přizabít, že WG? :justwait:

Řešit každé nepostatné guvno (viz. slovník nebo wikipedie pro neznalé.). vám jde, za to by vám měli někde dát medaily, na to jste fakt experti ale na řešení toho co je fakt problém, ne ne, radší dělat že problém neexistuje.

Pro tebe toto může být nepodstatné, což je pochopitelné, ale cítí to tak i ostatní?

Ithron_von_Kremsier #18 Posted 14 June 2021 - 05:32 PM

Lieutenant

• Player
  • 51759 battles
  • 1,533
  • [CRSGN] CRSGN
Doufám, že ty ikonky takové nezůstanou, vůbec neladí ke hře, vypadají jako z nějakého komiksu.

KeHoSteal #19 Posted 14 June 2021 - 05:34 PM

Private

• Player
  • 19895 battles
  • 1

Zobrazit příspěvekSstyx, 2. června 2021 - 15:09, řekl:

Tankisté,

v tomto vlákně nám můžete nechat zanechat svou požadovanou odpověď ohledně Sandboxu a aktuálně probíhajících testů.

Pokud máte zpětnou vazbu k jednotlivým tématům, využijte pro přehlednost dané sekce, kde nám zanecháte svou zpětnou vazbu, v tomto přídadě poprosím o dodržování!

Předem děkuji za spolupráci!

Přesně toto jsem vám psal v dotazníku u sandboxu s posádkou. Doufám, že nás bylo více a proběhla nějaká inspirace hráčskou základnou.

MakeMeSweat #20 Posted 14 June 2021 - 05:59 PM

Lieutenant General

• Player
  • 34004 battles
  • 6,160
  • [KHIL] KHIL

View PostSstyx, on 14 June 2021 - 04:27 PM, said:

Pro tebe toto může být nepodstatné, což je pochopitelné, ale cítí to tak i ostatní?

Ano system nieco za nieco je nevyhodny pre mna aj ako utocnika aj ako obrancu. Ako utocnik sa budem musiet znova ucit ktore tanky z toho vyviaznu s najmensou ujmou. A obetovat nejaky existujuci parameter tanku aby som posilnil iny.  A to ma uz znova nebavi. A ako obranca dokazem este menej predpokladat parametre tanku ktory na mna utoci. Skilly, smernice, 3 druhy vybavenia, zradlo.... Pricom z kazdeho toho kusku sa stava po reworku podstane vacsi problem ako pred nim. Vieme ake parametre ma T100LT. A ake bude mat s optikou, odstranovacom krikov a tlmicom na vyfuk? Alebo radsej ventilaciu stabik a nabijak so zradlom?  Je to iba pridavanie dalsej premennej. A znova neprehladnej.   Este jednu dve a pojde urobit aj zo 430U mobilny scout. Miesto zjednodusovania hry z nej robite stale vacsi a vacsi chaos

Edited by MakeMeSweat, 14 June 2021 - 06:01 PM.

Also tagged with Sandbox

1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users