Jump to content

Aktualizace 1.13 - Všeobecná diskuse

• Please log in to reply
244 replies to this topic

Sstyx #1 Posted 15 June 2021 - 11:11 AM

Czech Community Manager

• WG Staff
  • 25175 battles
  • 6,449
  • [BIA] BIA

Tankisté,

v tomto vlákně nám můžete zanechat svou zpětnou vazbu ohledně aktualizace 1.13.

O jednotlivých tématech můžete diskutovat v patřičných vláknech:

Slabko_Blur #2 Posted 21 June 2021 - 03:18 PM

Private

• Player
  • 31547 battles
  • 7
  • [KPPCZ] KPPCZ

Tak se to povedlo ... po 9 všeobecně hezkých letech s touhle slušnou hrou končím. HE jde proti všemu a tohle už prostě nepřejdu. Jsem zvědavý na ty čísla do měsíce od nasazení 1.13 ... Zatím defacto kohokoli znám (a jsme platící hráči) to řeší stejně. Jako pochopil jsem hodně, ale jít proti markantní skupině a ještě s takto nelogickou záležitostí. To chce "odvahu". Tak snad  Vám to děti a občasní hráči vykompenzují! 

Za mě bludišťák a všem aktivním lidem z WG na fórech přeji další pěkné bytí na rozloučenou. 

Made_in_Bruntal #3 Posted 21 June 2021 - 03:33 PM

Private

• Player
  • 12989 battles
  • 22
  • [ICER] ICER
Máme v práci taky jednoho takového vedoucího co si myslí, že vše dělá dobře ale skrz aroganci a vlastní sebedůležitost nevidí jak všichni okolo jeho vedením trpí. WG se chová uplně stejně.

Zubik1000CZ_Zase0DMG #4 Posted 21 June 2021 - 03:34 PM

Corporal

• Player
  • 8550 battles
  • 172
  • [S_GO_] S_GO_

máte v nadpisu chybu. má tam být nejhorší.

Miri37 #5 Posted 21 June 2021 - 03:48 PM

Field Marshal

• Player
  • 58683 battles
  • 11,750

View PostSlabko_Blur, on 21 June 2021 - 02:18 PM, said:

Tak se to povedlo ... po 9 všeobecně hezkých letech s touhle slušnou hrou končím. HE jde proti všemu a tohle už prostě nepřejdu. Jsem zvědavý na ty čísla do měsíce od nasazení 1.13 ... Zatím defacto kohokoli znám (a jsme platící hráči) to řeší stejně. Jako pochopil jsem hodně, ale jít proti markantní skupině a ještě s takto nelogickou záležitostí. To chce "odvahu". Tak snad  Vám to děti a občasní hráči vykompenzují! 

Za mě bludišťák a všem aktivním lidem z WG na fórech přeji další pěkné bytí na rozloučenou. 

Vždy když někdo končí, tak přijde pomalu s tím, že jak on odejde, tak se vlastně odinstalovávají i servery.

Realita bude asi taková, že dojde k poklesu hráčů na serverech ostatně jako každý rok touto dobou. Někdo to opravdu s nových pachtem odinstaluje, jiný přestane platit, někdo jen placení omezí a další omezí hraní. Každý hráč má tu toleranci a přizpůsobivost nastavenou jinak. Věcí, co by WG muselo udělat, aby naštvalo opravdu obrovském množství hráčů asi moc není. Resetovat všem účty a nebo udělat hru placenou to by se asi projevilo opravdu hodně a takového střelce WG asi zatím ve svých řadách nenašlo.    

I_Peet_I #6 Posted 21 June 2021 - 03:51 PM

Private

• Player
  • 6123 battles
  • 35
  • [PEPPE] PEPPE
Gratulujem WG, že riešite ďalej nezmyselné veci, ktoré hra akútne nepotrebuje! Vianočné krabice boli to posledné čo som do tohto nezmyslu investoval a pevne verím, že takých nás bude neustále pribúdať. Noví hráči myslím si osobne vytriezvejú veľmi rýchlo, až pochopia aký tragický je váš MM systém a tie neustále 3-4 minutové hry ich prestanú baviť veľmi rýchlo. Ale áno, venujte ďalej čas podobným nezmyslom ako je tento patch, prípadne "skvelá" vychytávka zvaná Posádka 2.0 a kto vie čo ešte bude ďalej.. 

Arty_is_a_diagnosis #7 Posted 21 June 2021 - 03:57 PM

Warrant Officer

• Player
  • 47403 battles
  • 673
  • [ARVEN] ARVEN
Brekot na HE 3...2....1...

Slabko_Blur #8 Posted 21 June 2021 - 03:59 PM

Private

• Player
  • 31547 battles
  • 7
  • [KPPCZ] KPPCZ

View PostMiri37, on 21 June 2021 - 02:48 PM, said:

Vždy když někdo končí, tak přijde pomalu s tím, že jak on odejde, tak se vlastně odinstalovávají i servery.

Realita bude asi taková, že dojde k poklesu hráčů na serverech ostatně jako každý rok touto dobou. Někdo to opravdu s nových pachtem odinstaluje, jiný přestane platit, někdo jen placení omezí a další omezí hraní. Každý hráč má tu toleranci a přizpůsobivost nastavenou jinak. Věcí, co by WG muselo udělat, aby naštvalo opravdu obrovském množství hráčů asi moc není. Resetovat všem účty a nebo udělat hru placenou to by se asi projevilo opravdu hodně a takového střelce WG asi zatím ve svých řadách nenašlo.    

Tak uvidíme :)  Hra určitě nestojí na názoru mém nebo na názoru jednoho hráče. Pokud je odhadově toliko hráčů, co je poměrově negativní ZV na tuto změnu, to už je jiná. Přeci jsou  čísla, které to změní. 1. nárůst hráčů na konkurenčních platformách, 2. pokles tržeb mimo cílené HIT kampaně a především 3. následný propad čísel na podzim. Jak zmiňuješ, spousty lidí teď jede léto, na podzim zažije tuhle novou skvělou experience a minimálně raději pošle kačky jinam. Jestli to WG dělá pro děti a jako charitativní příspěvek ... tleskám. Protože jinak to přirovnávám ke garanční prohlídce nového vozu, kdy ti ho na závěr objedou celé klíčem s vidinou toho, že si jej necháš opravit a zaplatíš a divý se, že jsi se už nikdy neukázal. 

Edited by Slabko_Blur, 21 June 2021 - 04:00 PM.

SmartinScz #9 Posted 21 June 2021 - 04:16 PM

Lance-corporal

• Player
  • 35544 battles
  • 64
Za mě jen samé super změny. A pokud jako vedlejší efekt bude to, že od hry odejde [Edited], tak tím lepší. Díky WG:great:

Edited by cNNk, 22 June 2021 - 11:34 AM.
Tento příspěvek byl kvůli porušení pravidel upraven moderátorem. Pokud byl příspěvek moderován, uživatel nemá právo upravovat poznámky zapsané v příspěvku moderátorem. ~ cNNk

RaySpruance #10 Posted 21 June 2021 - 04:30 PM

Lieutenant

• Player
  • 42405 battles
  • 1,621
  • [R-T-W] R-T-W
Největší nesmysl od WG co kdy byl.

CoreX_CZ #11 Posted 21 June 2021 - 04:51 PM

Staff Sergeant

• Player
  • 8074 battles
  • 372
  • [BBB2] BBB2

Už jsem ztratil přehled, kolik těch hřebíků zatloukli ale víc jak 200 jich bude.

ExiZtenZ #12 Posted 21 June 2021 - 04:55 PM

Second Lieutenant

• Player
  • 58314 battles
  • 1,177
  • [KST] KST

View PostCoreX_CZ, on 21 June 2021 - 04:51 PM, said:

Už jsem ztratil přehled, kolik těch hřebíků zatloukli ale víc jak 200 jich bude.

Vidíš, a hraje se dál a dál i přes to, že se na fóru ozývají výkřiky některých, že s hrou končí a i oni nakonec stejně zůstávají.

Prostě jejich hra, jejich pravidla. Ber nebo nech být. ;)

Ithron_von_Kremsier #13 Posted 21 June 2021 - 04:59 PM

Lieutenant

• Player
  • 51778 battles
  • 1,534
  • [CRSGN] CRSGN

Ani stahovat nebudu, nemá to cenu, takhle proti absolutní většině komunity i všech CC a streamerů zničit po deseti letech úspěšného fungování HE a  tuto hru naprosto znehodnotit.

No, jednou to přijít muselo, konkurence svou hru nepřizpůsobuje brekotů pětiletých chlapečků, kterým vadilo že v nějakém OP monstru v hulldownu je někdo dokázal malinko ozobávat HE municí.

Tedy sbohem WG, nastal čas odejít natrvalo ke konkurenci.

Tohle je na mne už opravdu moc, aby vysoce výbušná munice nevybuchovala a probíjela zdi, pancéřové clony, dokonce i kolečka tanků, jako protipancéřová munice.

To už rovnou dejte těm tankům místo kanónů laserová děla, místo pásů antigravitační podvozek, vždyť je to jedno, když vysose výbušná munice nevybuchuje tak nač simulovat ve hře ostatní věci, rovnou z toho udělejte scifi a dětičky si samou radostí z toho budou stříkat do plenek.

Bravo WG.:medal: 

Slywowitz #14 Posted 21 June 2021 - 05:08 PM

Corporal

• Player
  • 77894 battles
  • 118

View PostExiZtenZ, on 21 June 2021 - 03:55 PM, said:

Vidíš, a hraje se dál a dál i přes to, že se na fóru ozývají výkřiky některých, že s hrou končí a i oni nakonec stejně zůstávají.

Prostě jejich hra, jejich pravidla. Ber nebo nech být. ;)

Ojooooj, hrat sa bude, ale podstatnu otazku si zabudol spomenut. Bude ten obcas hrajuci hrac aj platit za to hranie? Lebo ten cirkus treba z niecoho aj zaplatit. Uvidime, ako dlho ta to bude bavit, ked si ten skill hrac este vylepsi chiefa alebo 279r, to bude mat ten skiller este len fun, bohuzial ty asi nie. Ked sa otvoria noznice este viac medzi hracmi, penazenky zostavaju zatvorene. A toto WG pochopi pri vianocnych krabickaes. Ono zas vzdy platilo, akcia vyvolava reakciu. Toto sa neda oklamat bohuzial.

Arty_is_a_diagnosis #15 Posted 21 June 2021 - 05:33 PM

Warrant Officer

• Player
  • 47403 battles
  • 673
  • [ARVEN] ARVEN

View PostIthron_von_Kremsier, on 21 June 2021 - 03:59 PM, said:

Ani stahovat nebudu, nemá to cenu, takhle proti absolutní většině komunity i všech CC a streamerů zničit po deseti letech úspěšného fungování HE a  tuto hru naprosto znehodnotit.

No, jednou to přijít muselo, konkurence svou hru nepřizpůsobuje brekotů pětiletých chlapečků, kterým vadilo že v nějakém OP monstru v hulldownu je někdo dokázal malinko ozobávat HE municí.

Tedy sbohem WG, nastal čas odejít natrvalo ke konkurenci.

Tohle je na mne už opravdu moc, aby vysoce výbušná munice nevybuchovala a probíjela zdi, pancéřové clony, dokonce i kolečka tanků, jako protipancéřová munice.

To už rovnou dejte těm tankům místo kanónů laserová děla, místo pásů antigravitační podvozek, vždyť je to jedno, když vysose výbušná munice nevybuchuje tak nač simulovat ve hře ostatní věci, rovnou z toho udělejte scifi a dětičky si samou radostí z toho budou stříkat do plenek.

Bravo WG.:medal: 

V tomto případě ale jsi právě ty "brekot pětiletých chlapečků". Právě tahle [Edited] spamuje HEčka nejvíc. Protože HEčka přece dávaj "vždycky", když neumim probíjet. Takže o čem se tu bavíme. A že tobě to nedává smysl neznamená, že to smysl nemá. Nejvíc mě fascinujou predikce lidí, co nikdy ani nezkusili test server. Ale co, zase si to sedne, jako každá změna a za 14 dní si nikdo nevzpomene. Jenom se někteří naučí to respektovat a jiní ne. A ty budou "u konkurence". Spokojenost bude na všech frontách

Pozdravuj u konkurence:great: 

Edited by cNNk, 22 June 2021 - 11:36 AM.
Tento příspěvek byl kvůli porušení pravidel upraven moderátorem. Pokud byl příspěvek moderován, uživatel nemá právo upravovat poznámky zapsané v příspěvku moderátorem. ~ cNNk

happy_killer_cz #16 Posted 21 June 2021 - 05:37 PM

Warrant Officer

• Player
  • 37039 battles
  • 622
  • [SK-NB] SK-NB
Téma testování nové HE munice má skvěle zpracováné Gottwy... Ostatní jen povrchně... Tak kdo to nestihl vše otestovat na test serveru  (jako třeba já;).... Tak se k němu na ty videa mrkněte.

Gaucman #17 Posted 21 June 2021 - 05:39 PM

Warrant Officer

• Player
  • 20406 battles
  • 705
  • [1_RUM] 1_RUM
Já bych taky hned nekvičel a počkám si, až jak budou hratelný ty tanky, co HE používají, tedy za mě moje milovaný KV-2. Sice nebude mít splash, ale zase nezmařím výstřel kvůli plůtku, nebo nějaké tyčce, co mi stojí v cestě. 
16:39 Added after 0 minute

View Posthappy_killer_cz, on 21 June 2021 - 05:37 PM, said:

Téma testování nové HE munice má skvěle zpracováné Gottwy... Ostatní jen povrchně... Tak kdo to nestihl vše otestovat na test serveru  (jako třeba já;).... Tak se k němu na ty videa mrkněte.

Jo, Gottwy mi dal vcelku naději, že to nebude taková hrůza.

peacees #18 Posted 21 June 2021 - 05:57 PM

Warrant Officer

• Player
  • 37330 battles
  • 717

View PostArty_is_a_diagnosis, on 21 June 2021 - 04:33 PM, said:

V tomto případě ale jsi právě ty "brekot pětiletých chlapečků". Právě tahle [Edited] spamuje HEčka nejvíc. Protože HEčka přece dávaj "vždycky", když neumim probíjet. Takže o čem se tu bavíme. A že tobě to nedává smysl neznamená, že to smysl nemá. Nejvíc mě fascinujou predikce lidí, co nikdy ani nezkusili test server. Ale co, zase si to sedne, jako každá změna a za 14 dní si nikdo nevzpomene. Jenom se někteří naučí to respektovat a jiní ne. A ty budou "u konkurence". Spokojenost bude na všech frontách

Pozdravuj u konkurence:great: 

Najvacsia [Edited] spamuje goldy, to budes asi ty :D HE su otravne, ale tazkemu tanku davaju tak mozno za 200, dost casu vyriesit toho HE profika. Naproti tomu aj ked sa da proti goldom uhlovat, moznosti su velmi obmedzene a 1rana da kludne za 3 s HE. Takze ty profik, ty urcite nepouzivas goldy ked nevies probijat normalnou munici. Je mi zle z vas ufnukancov. Neverim, ze WG niekedy siahne na goldy, lebo by prislo o obrovske peniaze z premiovych uctov, len by som chcel vidiet ten brekot. Nech zije Pay2Win. Amen tma.

BTW kedysi bolo bezne, ze na EU1+EU2 bolo bezne 160k+ hracov(Vianoce cca 200k), teraz je tu kolko 70-80k? Ziadny pokles samozrejme, to je letom. Lebo v minulosti leto nebolo :teethhappy:

Edited by cNNk, 22 June 2021 - 11:37 AM.

Arty_is_a_diagnosis #19 Posted 21 June 2021 - 06:33 PM

Warrant Officer

• Player
  • 47403 battles
  • 673
  • [ARVEN] ARVEN

View Postpeacees, on 21 June 2021 - 04:57 PM, said:

Najvacsia [Edited] spamuje goldy, to budes asi ty :D HE su otravne, ale tazkemu tanku davaju tak mozno za 200, dost casu vyriesit toho HE profika. Naproti tomu aj ked sa da proti goldom uhlovat, moznosti su velmi obmedzene a 1rana da kludne za 3 s HE. Takze ty profik, ty urcite nepouzivas goldy ked nevies probijat normalnou munici. Je mi zle z vas ufnukancov. Neverim, ze WG niekedy siahne na goldy, lebo by prislo o obrovske peniaze z premiovych uctov, len by som chcel vidiet ten brekot. Nech zije Pay2Win. Amen tma.

BTW kedysi bolo bezne, ze na EU1+EU2 bolo bezne 160k+ hracov(Vianoce cca 200k), teraz je tu kolko 70-80k? Ziadny pokles samozrejme, to je letom. Lebo v minulosti leto nebolo :teethhappy:

To si zabil. Od začátku do konce...

1) to, že dáváš za 200 HEčkem průměrně je docela smutný. Ty hity jsou klasicky kolem 450, ale dobře. Přejdu to. Máš nahráno jenom 36 000 bitev, aby sis všimnul, kde je skutečnost. 

2) gold munici používá každej a kdo ne, tak je prostě buď [Edited], nebo hodně zásadovej. A takovejch tu fakt moc neni. Logicy tu špičatější nabiješ, ale chápu tě. Prostě se ti nehodí teď do krámu. Klidně ať jí upravěj. mě osobně to je celkem putna.

Co dál? 

Jasně bod 3) Dneska začalo astronomický léto. Možná to u vás v Balíkově díky posunu časovýho pásma budete mít trochu později, ale taky to přijde. Tim chci říct, že tu BĚŽNĚ nebylo 160k lidí v létě.  Ano, na Vánoce tu bylo 200k lidí online a to je pořád. Otázkou je, v čem je tenhle fakt vypovídající. Pořád ta hra má dostatek hráčů. To je to, co je podstatný. Je potřeba totiž zase použít fakta. Letos tu na Vánoce opět bude narváno. Ale to si povíme za zhruba 6 měsíců + časovej posun u vás...

Edited by cNNk, 22 June 2021 - 11:40 AM.

DeepJazzyD #20 Posted 21 June 2021 - 06:37 PM

Private

• Player
  • 39856 battles
  • 22
Začínal jsem hrát až 2014,ale v každé bitvě je čím dál víc premiáků a speciálů než stromových tanků.Je to jen můj dojem?Dříve tak 5-6 na bitvu,nyní to nejde pod 7 a každou druhou bitvu 9-10 strojů.O premiové munici je škoda mluvit,podle mě je těžce nadužívána na úkor kvality hráčů .Nejsem žádný eso,ale neměla by to být zábava,která se z této hry pomalu vytrácí?Je to velká škoda.Ale je to jen můj skromný názor......

2 user(s) are reading this topic

0 members, 2 guests, 0 anonymous users