Jump to content

Přepracované HE granáty: Jak využít jejich přednosti

• Please log in to reply
120 replies to this topic

Community #1 Posted 21 June 2021 - 11:47 AM

Sergeant

• Content Team
  • 0 battles
  • 38,723
Zjistěte základní informace o přepracovaných prvcích HE granátů.

Úplný text položky novinek

Leeroy_YOLO #2 Posted 21 June 2021 - 11:59 AM

Lieutenant General

• Player
  • 7572 battles
  • 7,099
Snad nejhorší patch v historii WoT. :(
Opravdu se zničení KV2 kompenzuje přidáním 40 HP výkonu motoru? :trollface:
S tím využitím k ničení podvozku nevím, nevím. Type 5 Heavy přední kolečko prostřeleno skrz na skrz a bez jediného poškození jel dál - HE totiž nově penetrují slabé překážky a neexplodují :medal:

_TEMPESTUS_ #3 Posted 21 June 2021 - 12:06 PM

Corporal

• Player
  • 41419 battles
  • 148
  • [C_Z] C_Z
Myslel jsem že wotko víc [EDIT] nejde ,ale ejhle ono jde,to ste ty héčka mohli rovnou odstranit a né to takhle pojebat,holt je čas vysrat se na wotko a všechny hry od wg,bye bye !!

Edited by __FANY__, 21 June 2021 - 12:31 PM.

12Stig12 #4 Posted 21 June 2021 - 12:09 PM

Staff Sergeant

• Player
  • 32762 battles
  • 319
  • [BORE] BORE

Aneb patch udělejme z HEček divná APčka je tady... Je super, že představné pancéřování, které má chránit před HE, HESH, HEAT a podobnou municí najednou nedokáže dělat to co má...

Představme si duel dvou těžkých tanků — M103 a 60TP Lewandowskiego — vybavených 150+mm děly. - no jo, to je vidět, jak vývojáři a autoři článků znají hru - M103 se 150+mm dělem

Mířit na slabý pancíř i s HEčky - jo s houfnicí se suprově míří na slabé místo nepřátelského tanku, na takových 300 metrů, obzvlášť, když to bude třeba T29 či Super Kongo v hulldownu

75mm ne HEčku koleček je pořád moc, protože takové STBčko, Leo či normální LTčka budou stále bitva, jako dříve.

Jinak mne zajímá ještě jedna věc - splash - byl normálním strojům odebrán a zůstane tedy jen "milovaným" klikačům, které tak získají další výhodu oproti ostatním strojům ve hře?

SWAT0013 #5 Posted 21 June 2021 - 12:15 PM

Lieutenant General

• Player
  • 35439 battles
  • 6,102
  • [KHIL] KHIL

Stále vás to neomrzelo? Jeden z nejstupidnějších patchů v historii WoT (osobně mi to přijde i horší než Rubikon, což jsem si myslel, že je těžké trumfnout)... :facepalm: 

Weakspoty pro hulldown tanky jste náhodou nezapomněli přidat? A proč WLT nemají HE na úrovni normálních LT?

No nic, je asi na čase se rozloučit s ikonami jako Sherman, T49 s houfnicí apod. Svou dávku zábavy jsem si s těmito tanky užil, ale bohužel ve WoT nic netrvá věčně... U O-I tomu asi ještě dám šanci (možná zkusím to malé dělo, i když s tím je ten tank absolutně nezajímavý;) - i když už asi pomalu budu přemýšlet, jaká JAP vozidla pořídit místo O-I, abych využil tu posádku :sceptic: 

BTW když už jsme u toho, proč KV-2 dostává buffy a O-I ne, i když mají vlastně prakticky stejné dělo a (z hlediska děla) herní styl???

Edited by SWAT0013, 21 June 2021 - 02:53 PM.

Miri37 #6 Posted 21 June 2021 - 12:17 PM

Field Marshal

• Player
  • 58683 battles
  • 11,754

Přednosti přepracování HE já znám.

1. Asi přezbrojím dva své stroje z těch aktivních, co mám a co tu munici hodně používají.

2. Vyzkouším s novou výzbrojí a na základě dalšího testování asi následně prodám.

Výsledek:

Méně strojů v garáži a uvolnění nějakého stříbra a posádek. U posádek aspoň tolik nebude bolet jejich likvidace (oprava) zkvalitnění při příchodu verze 2,0. 

aparapi #7 Posted 21 June 2021 - 12:20 PM

Staff Sergeant

• Player
  • 33736 battles
  • 336
Ešte že nerfli Pangharty:trollface:

Leeroy_YOLO #8 Posted 21 June 2021 - 12:29 PM

Lieutenant General

• Player
  • 7572 battles
  • 7,099

View PostSWAT0013, on 21 June 2021 - 12:15 PM, said:

No nic, je asi na čase se rozloučit s ikonami jako Sherman, T49 s houfnicí apod. 

Neblázni a neluč se s nimi, vždyť ty tanky budou mít kompenzaci v jiných vlastnostech, aby zůstaly super :trollface:

CoreX_CZ #9 Posted 21 June 2021 - 12:30 PM

Staff Sergeant

• Player
  • 8074 battles
  • 372
  • [BBB2] BBB2

Já celkem dávám palec nahoru nerfu HE u kološmejdů, i když si říkám, kam zapadne už tak nekonkurenceschopný Lynx.

Co mi ale opravdu vadí je, že kvůli bandě HE spammerů v 60TP, E 100 a podobně jsou HEčka nerflá celkově co se damage do těžce pancéřovaných míst týče. Jako nevím, já to vnímám tak že tohle je nerf pro ostatní a buff pro Chiefy, S. Conq., a další heavy co jsou na hulldown už tak monstra. Předtím to šlo nějak vyHEčkovat, teď aby se člověk spoléhal na soudruha Pata a Mata v arty která stejně bude rýpat do špatných cílů jak už je tradicí několik let.

Ani nebudu začínat o té stupiditě kde HEčka prolétávají skrze objekty jako normální munice. Tak buď je to tříštivý granát a nebo průbojný, rozhodně nejde mít hybrid.

The_best_Assassin #10 Posted 21 June 2021 - 12:33 PM

Sergeant

• Player
  • 42940 battles
  • 277
  • [C4LM_] C4LM_

S FV4005, které má reload přes 20 sekund a dlouhým zaměřováním, nábojem za 8000 kreditů jsem při testování několikrát neprobil tanky bez pancíře (EBR, 121 do boku atd.) 

Tomuhle říkám přepracování jako prase.....:facepalm: 

Je sice fajn že dělostřelectvo už nedává tolik STUN, jelikož základní HEčka, které by STUN mohly dávat naopak nedávají damage, takže postrádají logiku.......

Ale co to neprobíjení HE a HESH municí u standartních vozidlech ??? 

Opravdu nechápu jak vás někdo může dotovat a vrážet prachy do téhle ke konci směřující hry, jasně je to každého věc a může si dělat co chce, ale u mě to bude vždycky buran.... podporovat společnost, která vydává aktualizace jenom a jenom k horšímu :facepalm:

Jediné co jste vylepšili tak je schopnost intuice, která na 100% poskytuje téměř okamžitou změnu náboje, ale není to trochu brzy, jenom po 10 letech co byl tento skill úplně k hov...?? 

PS: nikde jsem nečetl změnu osobních misích na kritické zásahy (hlavně vnitřní;), protože to jaksi taksi nelze dávat ani s největšími děly ve hře (FV4005, Type 5 Heavy)

Včera jsem odehrál několik bitev právě s FV4005 a rozdal damage přes 7000 a na konci byl max. jeden kritický zásah a občas oranžový pás (= není vnitřní modul) ;); zajímalo by mě jestli to hodlá WG řešit anebo jako vždy o tom vůbec neví jede si dál to svoje = zhoršující patch za ještě zhoršujícím patchem !!!!

Ale ještě je tu varianta, že tyhle mise přesune do kategorie nereálné k ostatním ;)

Ithron_von_Kremsier #11 Posted 21 June 2021 - 12:49 PM

Lieutenant

• Player
  • 51778 battles
  • 1,534
  • [CRSGN] CRSGN

Vysoce výbušná munice bez výbuchu, a k tomu prolétávájící překážkami i ocelovými clonami a koly podvozků.

Bravo WG, snad vám ty pětileté děti které si to vybrečeli dají za to nějaký penízek.

Ostatní hráči ale těžko, protože kdo rozumný by platil někomu za to že zprznil kdysi dobrou hru?

Všechny derp tanky jsou zničeny a nepoužitelné, a ta trapná šaškárna s úpravou KV-2 je tu jen proto aby se mohla dál prodávat její prémiová verze.

Ubohost nad ubohost.

Naštěstí tu existuje konkurence, takže je možnost si v klidu zahrát hru kde jsou tanky a kde se munice chová reálně, tedy kde vysoce výbušné granáty skutečně vybuchují a kde neprolétají ocelovými clonami ani zdmi, ale po kontaktu s nimi se aktivuje roznětka a granát vybuchne.

No nic, jdu hrát WT.

Slywowitz #12 Posted 21 June 2021 - 12:54 PM

Corporal

• Player
  • 77911 battles
  • 118
tato hra isla tak strasne do s***iek, ze to uz nema pomaly vyznam hrat. 10 tier s polnym vylepsenim budu este lepsie v bitkach s 8 tier, tie budu v podstate potravou pre ne, lepsi hraci ziskaju este vacsiu vyhodu oproti novacikom a menej skusenym hracom, hry sa v podstate skratia, trvanie do 3-4 minut, toto je ciel WG, urychlit bitky, ich nezaujima herny zazitok ludi, bohuzial nastane odliv hracov, lebo koho by bavili taketo bitky, kde si clovek ani nezahraje, od noveho roka som prestal sypat do hry peniaze, tato hra maximalne hrat zadarmo len obcas, aby clovek nemal potom vycitky, ze clovek plati tento cirkus a herny zazitok nikde. takze bravo WG, odo mna uz bohuzial ziadne peniaze nebudu.   

safari #13 Posted 21 June 2021 - 12:57 PM

Corporal

• Beta Tester
  • 33015 battles
  • 197
  • [SALV0] SALV0

Dobře, někde se ale psalo že RNG je 25%, proto jsem někdy střílel hečka, abych nepřítele vůbec trefil, natož abych mu trefil weakspot. Takže teď po něm raději nebudu střílet vůbec .....

Jestli tento patch pomůže udělat z 4-5 minutových bitev aspoň desetimnutové tak to beru :teethhappy:

The_best_Assassin #14 Posted 21 June 2021 - 01:02 PM

Sergeant

• Player
  • 42940 battles
  • 277
  • [C4LM_] C4LM_

View Postsafari, on 21 June 2021 - 11:57 AM, said

Jestli tento patch pomůže udělat z 4-5 minutových bitev aspoň desetimnutové tak to beru :teethhappy:

Problém 5ti minutových bitev je, že hráči nechtějí hrát, za to WG bohužel nemůže, že si někdo pustí tanky, které ho/ji nebaví a odmítají hrát ;).

Názorná ukázka je když má 8 hráčů z týmu 0 damage, že to pokazí jeden hráč a nic neudělá se může stát, ale 8 to je prostě jasné AFK.

SWAT0013 #15 Posted 21 June 2021 - 01:16 PM

Lieutenant General

• Player
  • 35439 battles
  • 6,102
  • [KHIL] KHIL

View PostLeeroy_YOLO, on 21 June 2021 - 12:29 PM, said:

Neblázni a neluč se s nimi, vždyť ty tanky budou mít kompenzaci v jiných vlastnostech, aby zůstaly super :trollface:

A ta kompenzace bude stejná jako je u Hvězdy a Kadibudky smrti, co? :trollface::teethhappy:

Majuk #16 Posted 21 June 2021 - 01:18 PM

Private

• Player
  • 11247 battles
  • 49
  • [CZ-WP] CZ-WP
Tak a teď už na to fakt kašlu, tímhle si to u mě wg definitivně *EDIT*. S tou hrou už definitivně končím. Doufám že odliv hráčů přiměje wg uvažovat. Komunikace s komunitou je základní předpoklad fungování free to play hry, a wg tady selhalo. Tímto updatem, který je nejhorší ze všech nových debilních updatů, posrali poslední zábavu která ve hře zůstala- derpy a houfnice. Takže tímto říkám [edited]off wg, dám si poslední bitvy s kávečkem a m4kou a hru odinstaluju. Taková to firma si naše peníze nezaslouží a každý kdo dá wgčku dobrovolně peníze je za mě *EDIT*. Nebudu u něčeho takového plýtvat svůj čas.

Edited by guthas, 21 June 2021 - 02:45 PM.
Slovník

kledek #17 Posted 21 June 2021 - 01:27 PM

Corporal

• Player
  • 58640 battles
  • 192
  • [WEFOX] WEFOX

Block Quote

Výsledky testů také ukázaly, že kolová vozidla v novém systému vykazují velmi vysokou bojovou efektivitu. Disponují rychlostí, obratností a jedněmi z nejlepších hodnot stabilizace děla ve hře. Abychom tyto rychlé průzkumníky lépe vyvážili, snížili jsme průbojnost HE granátů všech tří vozidel na vrcholku technologického stromu (VIII.–X. úroveň). Strojům Panhard AML Lynx 6x6 a Panhard EBR 90 byla snížena z 90 na 75 mm a v případě Panhard EBR 105 ze 105 na 75 mm.

Takže říkáte, že extrémně toxic prem. EBR vlastně dostal buff, protože HE jsou nyní efektivnější, ale průbojnost tohoto vozidla se nezměnila? Dobrá práce WG jako vždy. :facepalm:

Edited by kledek, 21 June 2021 - 01:29 PM.

safari #18 Posted 21 June 2021 - 01:29 PM

Corporal

• Beta Tester
  • 33015 battles
  • 197
  • [SALV0] SALV0

View PostThe_best_Assassin, on 21 June 2021 - 12:02 PM, said:

Problém 5ti minutových bitev je, že hráči nechtějí hrát, za to WG bohužel nemůže, že si někdo pustí tanky, které ho/ji nebaví a odmítají hrát ;).

Názorná ukázka je když má 8 hráčů z týmu 0 damage, že to pokazí jeden hráč a nic neudělá se může stát, ale 8 to je prostě jasné AFK.

Včera jsem z 36 bitev prohrál 33 ... . A to hlavně ve vychvalovaných desítkách a devítkách. Asi jsem doma zlobil :teethhappy:. Hrál jsem v nekolika blocích abych to vlastní frustrací nekazil ostatním. A´t jsem dělal co jsem dělal, vždycky jsme prohráli.

Mně jsou patche a kdoví ještě co úplně ukradený. Ale chybí mi zábavnost, a se z wotka vytrácí velmi rychle. A to je průšvih.

Zkoušel jsem večer hrát loďky (Wows), tam je aspoň trochu zábava, ale wotko je už spíš návykovka.

RozaMadMax #19 Posted 21 June 2021 - 02:16 PM

Warrant Officer

• Player
  • 80481 battles
  • 950
  • [MYGOD] MYGOD
Je opravdu smutné, že tu řídkou fekálii protlačili na live server. To, že trochu ořezali ebry nemění nic na tom, že buffly Chiefy a Rka. I telata na pastvě by tu hru balancovala lépe. Když HE granát neni HE granát, tak to už je čistá idiocie. :P

p_n_s #20 Posted 21 June 2021 - 02:47 PM

Warrant Officer

• Player
  • 36936 battles
  • 667
  • [HALUS] HALUS
Skillovi půjčili mrkev (carro 45 t), aby si s ní odjel 3 marky, jako s každým vozidlem, ale když na streamu řekl, jak je WG úplně šumák, jakou zasadí změnou HE a polním vylepšením ránu hratelnosti, tak mu ji zase sebrali :rolleyes:

2 user(s) are reading this topic

0 members, 2 guests, 0 anonymous users