Jump to content

Absolvujte s vyznamenáním – a čtyřmi tankovými diplomy

• Please log in to reply
10 replies to this topic

Community #1 Posted 25 June 2021 - 06:00 AM

Sergeant

• Content Team
  • 0 battles
  • 38,733
Jste mistry všech tankových tříd? Předveďte své schopnosti, dokončete mise a získejte skvělé odměny.

Úplný text položky novinek

Zubik1000CZ_Zase0DMG #2 Posted 25 June 2021 - 06:34 AM

Corporal

• Player
  • 8551 battles
  • 174
  • [S_GO_] S_GO_
To je tak krásný pohled, když tam není mise pro Arty. 

Bynk_hero #3 Posted 25 June 2021 - 07:04 AM

Colonel

• Player
  • 33595 battles
  • 3,678
  • [SKOGA] SKOGA

View PostZubik1000CZ_Zase0DMG, on 25 June 2021 - 06:34 AM, said:

To je tak krásný pohled, když tam není mise pro Arty. 

Včera som videl posledný výstrel arty, také niečo už asi nebude možné....

Leckov #4 Posted 25 June 2021 - 09:13 AM

Second Lieutenant

• Player
  • 34397 battles
  • 1,001
  • [C-SL] C-SL
Akce na zpestření hry vítám, ale raději než hasičák mám rád na konci medaili.

Hellman666 #5 Posted 25 June 2021 - 07:13 PM

Lance-corporal

• Player
  • 13328 battles
  • 74

View PostBynk_hero, on 25 June 2021 - 06:04 AM, said:

Včera som videl posledný výstrel arty, také niečo už asi nebude možné....

Jojo 

Tier 4 i tier 6 full gold :D Pak mi tu nekdo muze zase vykladat, ze si toho nikde nevsiml, ze je to blbost :D

almandr #6 Posted 26 June 2021 - 08:27 AM

Lieutenant

• Player
  • 39864 battles
  • 1,611
Díky, že to není schované na konec článku o prodeji prémiáků jako minule. Kdy jsem si této asi jediné zábavnější víkendové akce všiml jen náhodou v pondělí večer.

almandr #7 Posted 26 June 2021 - 05:03 PM

Lieutenant

• Player
  • 39864 battles
  • 1,611

Bylo by neskonale krásné, kdyby v garáži u misí přibyla ještě záložka "Oblíbené mise", kde by byly jen mise, které jsem si označil a které chci plnit. Ten chaotický bordel v záložce mise jen odrazuje od jejich plnění a tím pádem i může ubývat motivace hrát. Nebo udělejte alespoň vlastní záložku pro mise Na vrcholku stromu. 

Tenhle víkend jsem pustil WOT jen díky tomuhle typu misí, který mě baví. A bohužel konec chvály. Jenže sledovat postup plnění misí je extrémně otravné. Jak v bordelu přeplněné záložky mise, tak ve výpisu výsledků bitvy, které jsou úplně zbytečně zaprasené ukazatelem postupu v progresivních obtiscích (které podle toho kolik hráčů je má na tancích, jsou zajímavé tak pro 10% hráčů a 90% jen otravují ). Když pustím WOT, tak chci hrát a bavit se tím, co mě zajímá. Ne se prohrabovat v tunách balastu, který není určený pro mě, abych našel něco zajímavého..

Miri37 #8 Posted 26 June 2021 - 05:50 PM

Field Marshal

• Player
  • 58684 battles
  • 11,755

View Postalmandr, on 26 June 2021 - 04:03 PM, said:

Bylo by neskonale krásné, kdyby v garáži u misí přibyla ještě záložka "Oblíbené mise", kde by byly jen mise, které jsem si označil a které chci plnit. Ten chaotický bordel v záložce mise jen odrazuje od jejich plnění a tím pádem i může ubývat motivace hrát. Nebo udělejte alespoň vlastní záložku pro mise Na vrcholku stromu. 

Tenhle víkend jsem pustil WOT jen díky tomuhle typu misí, který mě baví. A bohužel konec chvály. Jenže sledovat postup plnění misí je extrémně otravné. Jak v bordelu přeplněné záložky mise, tak ve výpisu výsledků bitvy, které jsou úplně zbytečně zaprasené ukazatelem postupu v progresivních obtiscích (které podle toho kolik hráčů je má na tancích, jsou zajímavé tak pro 10% hráčů a 90% jen otravují ). Když pustím WOT, tak chci hrát a bavit se tím, co mě zajímá. Ne se prohrabovat v tunách balastu, který není určený pro mě, abych našel něco zajímavého..

Ty chceš krásné dokonalé přehledné a intuitivní rozhraní od WG zničit něčím nepřehledným, co je pro hráče? To jsi si dovolil celkem dost. :)

Tak je potřeba pochopit, že chudá garážová firma o několika zaměstnancích nemá čas vylepšovat garáž i o pouhé maličkosti, když celá maká výhradně na WG obchodu a ve volných chvílích likviduje hru zlepšováky. :(

almandr #9 Posted 27 June 2021 - 04:20 PM

Lieutenant

• Player
  • 39864 battles
  • 1,611
Asi i na tuhle jedinou zajímavou víkendovou akci se vykašlu. 6 bitev s IX LT, 4 bitvy s kolečky, vždy kolečka jen v jednom týmu. Poslední bitva prémiový a IX. EBR proti pásovým LT. Zábava o ničem. Děkuji WG. 

almandr #10 Posted 28 June 2021 - 07:49 PM

Lieutenant

• Player
  • 39864 battles
  • 1,611

WG a jeho snaha o předvídatelnost. Jsem si zase naběhl. Po dlouhé době jsem plnil víkendové mise. Dnes pustím WOT, první bitvou splním nejtěžší medkovou misi, kontroluju postup.....a nic. On se někdy změnil termín víkendových misí ze sobota-pondělí na pátek-neděle. Což je sice dobře a dává to smysl. Jenže aby si člověk najal detektivní kancelář, když chce něco zjistit a fungování WOT nebo o akcích.

kalendář akcí v garáži - stále není

jednoduchý bodový seznam k akcím nebo změnám s odkazy v garáži - není

přehledné informace o tancích v garáži - nejsou

přehledné informace o mechanikách v garáži - nejsou

Pak nemá random vypadat, jak vypadá. 

Přitom jednoduchý kalendář už v článku o měsíčním přehledu je. Za ten si zasloužíte pochvalu. Ale proč není v garáži? Proč se článek na fóru ztrácí mezi vlákny s reklamním balastem a špatně se hledá? Proč je v názvu vlákna slovo "červen" až na konci nesmyslně dlouhého názvu vlákna, takže není na první pohled vidět a při použití hledání, je zase schované pod tečkami, protože název je na zobrazení příliš dlouhý?

Jedna pozitivní věc (kalendář v článku ), ale na ní ihned nabalené 4 jednoduché chyby. které ji totálně zabijí.

Takže děkuji a víkendové mise zase na dlouho sbohem. Jak jsem psal výš k záložce mise v garáži. Pustím hru, tak chci hrát a ne 10 minut hledat a zjišťovat co se ve hře děje. Minutu obětuju rád, ale ta mi v organizačním pořádku WG nemůže nikdy stačit. 

Miri37 #11 Posted 28 June 2021 - 10:23 PM

Field Marshal

• Player
  • 58684 battles
  • 11,755
Spoiler

Docela ti závidím, že jsi ještě akce - mise od WG vydržel řešit.

Já to dávno zabalil a už se v té sekci moc nevrtám a ani neřeším, co se děje na FB, Disc. Twich, Chijo, Hataji-ro aj.

PS: Co se týká víkendových misí, tak se začátek posul na pátek již dříve, ale kolik víkendů zpět to je netuším. Upozornilo na to náhodné splnění nějaké netradiční mise v pátek na nemusel to být zrovna ten první víkem, kdy k tomu došlo.

1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users