Jump to content

Klasické balíčky na vylepšení vašeho Battle Passu

• Please log in to reply
13 replies to this topic

Community #1 Posted 30 June 2021 - 06:00 AM

Sergeant

• Content Team
  • 0 battles
  • 38,733
Obohaťte svůj účet ve World of Tanks o nezbytnosti a Vylepšený Pass, se kterým získáte více odměn!

Úplný text položky novinek

CoreX_CZ #2 Posted 30 June 2021 - 07:50 AM

Staff Sergeant

• Player
  • 8074 battles
  • 372
  • [BBB2] BBB2

Asi těžko k Battle Passu a ty nezbytnosti s vylepšeným Battle Passem tam fakt nikde nevidím. Tak buď jsem slepý já nebo je tu někdo ve WG dost mimo. :trollface:

Jen goldy a kredity kde tyhle balíčky spíš koupí velryba hrající hodnocenky (protože hola, jsou prodělečné jak prase).

Edited by CoreX_CZ, 30 June 2021 - 07:51 AM.

mamlass #3 Posted 30 June 2021 - 08:59 AM

Warrant Officer

• Player
  • 30966 battles
  • 916
  • [G0G0] G0G0
S takovou budou za nějakou dobu zpoplatněny i aktualizace WoTka a možná že články na worldoftanks.eu se přesunou do placené verze "Premium" :P:trollface:

fakitol #4 Posted 30 June 2021 - 10:34 AM

Private

• Player
  • 614 battles
  • 10

https://www.youtube....h?v=runQo_hRRrs

Asi vam je teplucko v Minsku, vodka sa uz nedostatocne hladi, co?

Kupovat strieborne...omg

https://youtu.be/runQo_hRRrs

LastDoberman #5 Posted 30 June 2021 - 11:37 AM

Corporal

• Player
  • 20545 battles
  • 171
  • [-KGB] -KGB

View Postfakitol, on 30 June 2021 - 09:34 AM, said:

https://www.youtube....h?v=runQo_hRRrs

Asi vam je teplucko v Minsku, vodka sa uz nedostatocne hladi, co?

Kupovat strieborne...omg

https://youtu.be/runQo_hRRrs

Preco sa vzrusujes nad tym vobec, vies dobre ze WG cieli len a len na novacikov. Nas veteranov maju absolutne v pici. 

lisak5 #6 Posted 30 June 2021 - 11:42 AM

Private

• Player
  • 36046 battles
  • 12

Tak mám dnes splněny všechny standartní mise, ale ani jednu prémiovou, protože jsem za celé dopoledne nebyl schopný vyhrát. Defendru mi cinká a odráží kdejaký střeďák tieru 6, když jsou ve hře spotující kolečka, tak nikdo nehraje a čeká dokud nechcípnou, atd.

Už jsem si zvykl, hraju jen rekreačně a zkrácený Battle Pass nemám šanci dát, natož něco ještě dokupovat?? Ne.

Byl jsem průměrný hráč, těď už jsem špatný hráč a stále to padá, no já padám dnes taky (do práce). Čau

Bynk_hero #7 Posted 30 June 2021 - 01:31 PM

Colonel

• Player
  • 33595 battles
  • 3,678
  • [SKOGA] SKOGA
Kreditov je už strašne málo, už aby bola tá Frontlinea. :-) 

raptor_rv40 #8 Posted 30 June 2021 - 04:44 PM

Staff Sergeant

• Player
  • 28505 battles
  • 390

View PostCommunity, on 30 June 2021 - 06:00 AM, said:

Obohaťte svůj účet ve World of Tanks o nezbytnosti a Vylepšený Pass, se kterým získáte více odměn!
<a href="https://worldoftanks.eu/cs/news/special-offers/weekly-offers-5-june2021/">Úplný text položky novinek</a>

Milé WG jste si jistí,že cena Battle Passu a premiových tanků odpovídá současnému stavu hry?Podle masivního úbytku hráčů to vypadá,že zanedlouho nebudete mít hráče natož spoustu platících.

zachowitz #9 Posted 30 June 2021 - 05:46 PM

Staff Sergeant

• Player
  • 44182 battles
  • 300
Kedysi sa dalo zarobiť dosť kreditov, aby to bolo o zábave, ale teraz? Predtým stačilo na jeden melón hrať 3-4 hodin, teraz celé dni či týždne. Čo som pako aby som musel niekoľko dní hrať aby som zarobil na nabiják pre jeden tank? Hrajte si to sami, minskí trtkovia...

Rakii #10 Posted 01 July 2021 - 10:30 AM

Captain

• Player
  • 17184 battles
  • 2,209
  • [_SGA] _SGA

View PostCoreX_CZ, on 30 June 2021 - 07:50 AM, said:

Asi těžko k Battle Passu a ty nezbytnosti s vylepšeným Battle Passem tam fakt nikde nevidím. Tak buď jsem slepý já nebo je tu někdo ve WG dost mimo. :trollface:

Jen goldy a kredity kde tyhle balíčky spíš koupí velryba hrající hodnocenky (protože hola, jsou prodělečné jak prase).

Hodnocenky hraji, spamuji goldy dle libosti a díky tomu, že mám z nějaké akce pár dní PÚ tak jsem s kredity díky těm odměnám za postup v plusu (občas k tomu hodím ještě 25% zálohu)

Nicméně bez PÚ bych prodělával pár desítek tisíc každou bitvu (pokud bych nehrál hlavně základní munici).

View Postzachowitz, on 30 June 2021 - 05:46 PM, said:

Kedysi sa dalo zarobiť dosť kreditov, aby to bolo o zábave, ale teraz? Predtým stačilo na jeden melón hrať 3-4 hodin, teraz celé dni či týždne. Čo som pako aby som musel niekoľko dní hrať aby som zarobil na nabiják pre jeden tank? Hrajte si to sami, minskí trtkovia...

Hodně moc záleží na tom s čím ty kredity farmíš.

Pokud hráč nemá PÚ / PT a farmí to na pětkách / šestkách tak je rád, že má 10-20k čistého za bitvu

Nicméně s PÚ / osmičkovým PT a třeba ještě 50% zálohami není problém zarobit ten mega* za 1-2h (a to ještě nepočítám případné klanové zálohy či Referral bonus).

* A samozřejmě do toho nepočítám mise / akce a BP, kde lze nahrát další kredity / spotřebáky a vybavení.

Myslím, že s kredity nemůže mít nikdo, kdo tu hru trochu zná problémy.

Kdysi to bývalo skutečně mnohem náročnější.

Edited by Rakii, 10 July 2021 - 07:32 PM.

DeifSk #11 Posted 09 July 2021 - 03:27 PM

Private

• Player
  • 54782 battles
  • 2
Zdravím všechny. Netýká se to battle passu ale tak všeobecně. Pamatujete si tu ještě někdo, kdy se daly naposled vyjet goldy? Já co pamatuji, tak to bylo v roce možná 2017 a dříve a byla podmínka za den zničit 25 vozidel a dostal jsem 30 goldů a tato akce trvala 10 dní a pak byla ještě dříve akce, že při splnění podmínky v některé bitvě jsem obdržel 10 goldů... max. počet opakování za den 3x. Nebo mám nějaký výpadek a taková podobná akce se opakuje i dnes, ale jen mi unikla? Za těch 8 let co to hraji, tak jsem nakoupil cca do 3000,-Kč, (1 tank, goldy, sváteční operace) takže úplně nebrečím že mi WG nedává goldy zadarmo a když potřebuji tak si dokoupím, ale jen že ty akce prostě dříve existovaly a nebyly nemožné odjezdit a dnes mi cpou bony, čímž se z OP tanku dá bonovým vybavením udělat OP nesmysl....

Rakii #12 Posted 10 July 2021 - 07:37 PM

Captain

• Player
  • 17184 battles
  • 2,209
  • [_SGA] _SGA

View PostDeifSk, on 09 July 2021 - 03:27 PM, said:

Zdravím všechny. Netýká se to battle passu ale tak všeobecně. Pamatujete si tu ještě někdo, kdy se daly naposled vyjet goldy? Já co pamatuji, tak to bylo v roce možná 2017 a dříve a byla podmínka za den zničit 25 vozidel a dostal jsem 30 goldů a tato akce trvala 10 dní a pak byla ještě dříve akce, že při splnění podmínky v některé bitvě jsem obdržel 10 goldů... max. počet opakování za den 3x. Nebo mám nějaký výpadek a taková podobná akce se opakuje i dnes, ale jen mi unikla? Za těch 8 let co to hraji, tak jsem nakoupil cca do 3000,-Kč, (1 tank, goldy, sváteční operace) takže úplně nebrečím že mi WG nedává goldy zadarmo a když potřebuji tak si dokoupím, ale jen že ty akce prostě dříve existovaly a nebyly nemožné odjezdit a dnes mi cpou bony, čímž se z OP tanku dá bonovým vybavením udělat OP nesmysl....

To je již hodně dávno, kdy se daly získat nějaké goldy v běžných misích.

Nyní se dají nějaké vyjet jen v Rankedech (aktuálně 500 + 500 + 1000 dle dokončené divize)

Jinak jedině turnaje (případně nějaké soutěže ) a klanové hraní.
Kdysi byly třeba i bonusové kódy na goldy.

Nebylo by špatné kdyby WG nějaké dalo občas jako odměnu za mise nebo třeba za cenné medaile, když už za ně nedostáváme bony.

Edited by Rakii, 10 July 2021 - 07:42 PM.

Miri37 #13 Posted 10 July 2021 - 08:06 PM

Field Marshal

• Player
  • 58684 battles
  • 11,755

View PostDeifSk, on 09 July 2021 - 02:27 PM, said:

Naposledy je taková nepřesná definice situace. Běžně to v náhodných bitvách nebylo nikdy s výjimkou období, kdy je chtělo WG zavést do běžné použití. S čím konkrétně to souviselo si už dávno nepamatuji. Stejné to bylo se slevou na drahnou munici, kdy bývalo v určitém zaváděcím období tuším 30% a možná dokonce 50%. Tady byl důvod jasný, aby se jí hráči naučili používat => navykli si na ní.

V současnosti je mezi hráči obrovské množství goldů a hráči neví co s ním, tedy aspoň rozumného. Tak není důvod jim cpát zdarma ještě další. Samozřejmě goldy nejsou u všech a navíc se ekonomické nůžky mezi platiči a neplatiči rozevírají, ale to tak u ždímacích praktik běžně bývá. 

Rakii #14 Posted 10 July 2021 - 09:53 PM

Captain

• Player
  • 17184 battles
  • 2,209
  • [_SGA] _SGA

View PostMiri37, on 10 July 2021 - 08:06 PM, said:

Naposledy je taková nepřesná definice situace. Běžně to v náhodných bitvách nebylo nikdy s výjimkou období, kdy je chtělo WG zavést do běžné použití. S čím konkrétně to souviselo si už dávno nepamatuji. Stejné to bylo se slevou na drahnou munici, kdy bývalo v určitém zaváděcím období tuším 30% a možná dokonce 50%. Tady byl důvod jasný, aby se jí hráči naučili používat => navykli si na ní.

V současnosti je mezi hráči obrovské množství goldů a hráči neví co s ním, tedy aspoň rozumného. Tak není důvod jim cpát zdarma ještě další. Samozřejmě goldy nejsou u všech a navíc se ekonomické nůžky mezi platiči a neplatiči rozevírají, ale to tak u ždímacích praktik běžně bývá. 

Možná, ale to se bude týkat malého zlomku hráčů. Většina účtů bude F2P a další část si koupí sem tam něco málo.

1 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users