Jump to content

Přihlaste se do dalšího turnaje WoT7!

• Please log in to reply
7 replies to this topic

Community #1 Posted 03 July 2021 - 08:00 AM

Sergeant

• Content Team
  • 0 battles
  • 38,733
Vytvořte tým sedmi věrných velitelů a vyhrajte finanční odměnu!

Úplný text položky novinek

Bynk_hero #2 Posted 03 July 2021 - 08:07 AM

Colonel

• Player
  • 33598 battles
  • 3,685
  • [SKOGA] SKOGA

turnaj je to pekný, dostat sa až na 10 miesto, z kolkých? 1000-10 000-100 000 hráčov??? :-) 

PS. Tak zažil som tu už všeličo, velkolepé výhry a velkolepé prehry. Ale aby som si po dvoch rokoch naspät kúpil Tiger I P, dal tam nadbytočnú posádku z garáže podotýkam že ešte k tomu ani nepreškolenú takže totálne postihnutú o 25-50% dal s ním jednu bitku, ktorá ani nebola nič moc a hned získal prvý mark na delo, je trochu divné. To kto preboha hráva s tým tankom v súčastnosti? Obyvatelia stromov? 

Kto sa nechce zdržovat touto bitkou  a len si overit výsledok kludne kliknite na 7:15. 

Edited by Bynk_hero, 04 July 2021 - 07:47 AM.

_______Maus_______ #3 Posted 04 July 2021 - 08:57 AM

Private

• Player
  • 33294 battles
  • 47
  • [PERL] PERL

View PostBynk_hero, on 03 July 2021 - 09:07 AM, said:

turnaj je to pekný, dostat sa až na 10 miesto, z kolkých? 1000-10 000-100 000 hráčov??? :-) 

PS. Tak zažil som tu už všeličo, velkolepé výhry a velkolepé prehry. Ale aby som si po dvoch rokoch naspät kúpil Tiger I P, dal tam nadbytočnú posádku z garáže podotýkam že ešte k tomu ani nepreškolenú takže totálne postihnutú o 25-50% dal s ním jednu bitku, ktorá ani nebola nič moc a hned získal prvý mark na delo, je trochu divné. To kto preboha hráva s tým tankom v súčastnosti? Obyvatelia stromov? 

Kto sa nechce zdržovat touto bitkou  a len si overit výsledok kludne kliknite na 7:15. 

Jsou to nejlepší odměny za turnaj za dlouhé roky a ty jsi stěžuješ? A ty by jsi jako chtěl dát odměny každému? A ten tygr myslím, že problém není ve hře, ale v tobě https://ctrlv.cz/SllU

Bynk_hero #4 Posted 04 July 2021 - 10:26 AM

Colonel

• Player
  • 33598 battles
  • 3,685
  • [SKOGA] SKOGA

View Post_______Maus_______, on 04 July 2021 - 08:57 AM, said:

Jsou to nejlepší odměny za turnaj za dlouhé roky a ty jsi stěžuješ? A ty by jsi jako chtěl dát odměny každému? A ten tygr myslím, že problém není ve hře, ale v tobě https://ctrlv.cz/SllU

Lenže si vôbec nepochopil čo som napísal. :-) Ja sa nestažujem na moje zlé výsledky, ja sa divím že s mojimi výsledkami je možné omarkovat tank za jednu bitku a ešte k tomu po dvoch rokoch ked som ten tank ani nemal v garáži. :-) Ved mark získaš za nejaké dobré výsledky ked si lepší ako 65% hráčov, nie? Ak som bol v tejto bitke lepší ako 65% hráčov s týmto tankom, tak sa pýtam kto preboha jazdí s týmto tankom ešte horšie ako ja, opice? :-) 

RNG_Null #5 Posted 04 July 2021 - 11:20 AM

Staff Sergeant

• Clan Commander
  • 58612 battles
  • 399

View PostBynk_hero, on 03 July 2021 - 07:07 AM, said:

100 000 hráčov to hrať istotne nebude (reálne ani tých 10 000 ľudí sa nenazbiera) dotované turnaje sú obsadené len ľuďmi a klanmi čo reálne majú šancu na obsadenie vyšších pozícií slabšie klany to už ani neskúšajú nemajú dôvod k zvyšku sa vyjadrovať nebudem nemá to ani za mák súvislosť s vláknom a nechápem kde sú teraz tí "bojovníci" čo žijú len pre posty na fórum a neustále majú potrebu niekomu radiť (aj keď neovládajú hernú mechaniku) a vydržiava si ich tu Mistr G ako svoju kindergarten...
Takže ti to skúsim skrátiť aj keď máš 30k hier tak ti asi unikla mechaniku prepočtu MOE za uplynulé roky...Ak si trebárs hral tank pred rokom dvoma troma...tak nárok na znaky bol iný ale patchom alebo proste len zmenou prepočtu sa znižoval vzhľadom na zmeny štatistík/počtu hráčov/počtu tankov a hier na ňom (krásny príklad IS6 rok dozadu kde ľudia za dve alebo jednu hru skočili kľudne z 86% na 95% marku alebo dokonca na 100%) v tomto prípade čo ten tank ležal prepočtom počítali sa staré hry do nového priemeru a potrebných % na znak a chýbala ti práve jedna/dve/tri hry na prepočet tak aj statovo zlá hra mohla vďaka tomuto dotiahnuť celkový prepočet % potrebných na znak na hranicu potrebnej na jeden/dva/tri znaky.

ZERO__X #6 Posted 04 July 2021 - 12:54 PM

Private

• Player
  • 13615 battles
  • 27
  • [DOBRS] DOBRS

View PostBynk_hero, on 03 July 2021 - 07:07 AM, said:

cusky draku :)

jezdim s tanky na EU1 bez perku a s 50-75% posadkou a je to docela zabava :) ... pouzivam i ty pronajmute .... pak teprve jezdim perkovane a oblibene tanky

............................

k tomu videu bych asi jen podotknul , ze toho Ojka ses drzel nejak dlouho , kor kdyz tam porad padalo neco od arty  a to ze dost :)

pekny prazdniny

Bynk_hero #7 Posted 04 July 2021 - 01:07 PM

Colonel

• Player
  • 33598 battles
  • 3,685
  • [SKOGA] SKOGA

View PostZERO__X, on 04 July 2021 - 12:54 PM, said:

cusky draku :)

jezdim s tanky na EU1 bez perku a s 50-75% posadkou a je to docela zabava :) ... pouzivam i ty pronajmute .... pak teprve jezdim perkovane a oblibene tanky

............................

k tomu videu bych asi jen podotknul , ze toho Ojka ses drzel nejak dlouho , kor kdyz tam porad padalo neco od arty  a to ze dost :)

pekny prazdniny

Povedal by som že po tom nerfe sú tie VI artiny asi ešte otravnejšie ako predtým. Neuberajú moc ale na 6 tier to stačí a hlavne strielajú akosi pričasto. :-) Hold asi s apo nerfe všetci X a VIII artinári presunuli aj s posádkami práve sem.... 

Bynk_hero #8 Posted 04 July 2021 - 03:16 PM

Colonel

• Player
  • 33598 battles
  • 3,685
  • [SKOGA] SKOGA

View Post_______Maus_______, on 04 July 2021 - 08:57 AM, said:

Ps. Tá tvoja tabulka je velmi nepresná, lebo čo práve pozerám tak mám 2 vítazstvá zo 7 bitiek respektívne tri z 10. Hold už to nie je čo bývalo. :-) 

Niektoré tanky sa proste nedajú expit bez toho aby s toho nebola prehra za prehrou.... 

Edited by Bynk_hero, 05 July 2021 - 07:42 AM.

1 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users