Jump to content

Wierzchołek drzewa: 60TP Lewandowskiego

• Please log in to reply
14 replies to this topic

Community #1 Posted 07 July 2021 - 02:00 PM

Sergeant

• Content Team
  • 0 battles
  • 38,723
Skierujmy światło jupiterów na solidne polskie brawlery z mocnym przyłożeniem, które poprowadzą Was do 60TP Lewandowskiego.

Pełna treść wiadomości

profes79 #2 Posted 07 July 2021 - 02:16 PM

Field Marshal

• Player
  • 28340 battles
  • 12,739
  • [_CHS_] _CHS_

Brawo. Zaledwie dwa dni po rozpoczęciu wydarzenia udało sie na stronie zamieścić dotyczący go artykuł.

Oczywiście fakt, że w "wierzchołku" jest jedna z X które najbardziej oberwały "rebalansem HE" to w zasadzie nic nie znaczący drobiazg. Deszcz pada.

battleofbacon #3 Posted 07 July 2021 - 03:21 PM

Colonel

• Clan Diplomat
  • 45541 battles
  • 3,694
  • [R3] R3

Cicho bo dostaniesz bana za zwracanie uwagi nieomylnym.

Serio 60tp? Nie można było dać czegoś innego?

King__of__war #4 Posted 07 July 2021 - 08:41 PM

Staff Sergeant

• Player
  • 12911 battles
  • 447
  • [ASPR] ASPR
45TP w garażu. Całkiem przyjemny pojazd. Ustępuje na pewno Tygrysowi, T 29 i Isowi. Ale z pozostałymi ciężarami 7 poziomu sobie radzi. Nie wiem jak ONI, bo go jeszcze nie spotkałem:sceptic: Poza tym pojazd ten jest bardzo ładny (może ma trochę za krótką lufę:girl:

Jak dobrze pójdzie to za 2-3 lata dojdę do dychy:bajan:

Edited by King__of__war, 07 July 2021 - 08:45 PM.

Ataman_ #5 Posted 07 July 2021 - 09:27 PM

Brigadier

• Player
  • 70725 battles
  • 4,578
  • [1BRWP] 1BRWP

Jeden z lepszych czołgów w grze na randoma.

Jedyny minus tego czołgu, że zabawa jest bardzo droga.

_Memnon_ #6 Posted 07 July 2021 - 11:47 PM

Private

• Player
  • 38367 battles
  • 48
  • [TWSBC] TWSBC

View PostAtaman_, on 07 July 2021 - 08:27 PM, said:

Jeden z lepszych czołgów w grze na randoma.

Jedyny minus tego czołgu, że zabawa jest bardzo droga.

No tak-tylko  po ostatnim  tzw."patchu" jest  jeden  wrunek-musisz  nim  wyjechac na bitwe full gold.Jedna  bitywa na 60 TP  i 4  bitwy na premce zeby  odrobic straty.

Kariskir #7 Posted 08 July 2021 - 05:47 AM

Sergeant

• Player
  • 31001 battles
  • 245
  • [OLD1] OLD1
Następny co pisze i nie wie co. Wystarczą AP. Dwa dni temu tylko nim grałem misje zwiadowcze. Było ok. Kolor mam gdzieś.
04:49 Added after 2 minute
Zabawa droga? Przecież takie pro jedną bitewką na premium tank zarobi na 10 bitew Polakiem. Czy nie zarobi? Co za argument. Chyba, żeby tylko podjarać nieudolnych

battleofbacon #8 Posted 08 July 2021 - 06:37 AM

Colonel

• Clan Diplomat
  • 45541 battles
  • 3,694
  • [R3] R3

View PostKariskir, on 08 July 2021 - 06:47 AM, said:

Następny co pisze i nie wie co. Wystarczą AP. Dwa dni temu tylko nim grałem misje zwiadowcze. Było ok. Kolor mam gdzieś.
04:49 Added after 2 minute
Zabawa droga? Przecież takie pro jedną bitewką na premium tank zarobi na 10 bitew Polakiem. Czy nie zarobi? Co za argument. Chyba, żeby tylko podjarać nieudolnych

Pro jak pro, pytanie ile bitew takie osoby jak ty będą musiały rozegrać żeby raz później zagrać 60 tp.....

Artha #9 Posted 08 July 2021 - 07:18 AM

Corporal

• Player
  • 43045 battles
  • 160
  • [_X_X_] _X_X_

Mam  60TP. Bardzo mi się podoba z wyglądu w  stylu 3D. Jest elegancki. Niestety nie potrafię nim grać pomimo prawie 5 perkowej załogi i różowych  modułów -bo to nasz czołg to musi być na bogato :coin: . Nie rozumiem go, nie potrafię się nim ustawić i grać. Nawet przy  maksymalnym skupieniu pociski lecą jak chcą. Często się odbijam albo nawet nie przebijam pancerza. Od razu mówię, że nie gram na pełnym złocie. Mam taktycznie 5 złotych pocisków. .

Jak nie stosuję specjalnie pocisków OB to na tym czołgu ich nerf tudzież  WoTowski "rebalans" odczułem boleśnie. Może kiedyś się przysiądę i pogram tylko nim, żeby jako tako go opanować ale jak dla mnie to jest czołg dla twardzieli i dobrych graczy. Byle szmondak nie pogra nim jak należy i nic nie ugra. 

A kolega Kariskir mógłby się dwa razy zastanowić zanim coś napisze bo to już kolejny jego post  (inne w temacie KV2) który jest oderwany od rzeczywistości. Sam jestem słabym/przeciętnym graczem i staram się nie wymądrzać ale jego "mądrości" wspaniale korelują z jego wynikami w grze. 

Edited by Artha, 08 July 2021 - 11:57 AM.

Xard86 #10 Posted 08 July 2021 - 10:52 AM

Corporal

• Player
  • 18334 battles
  • 179
  • [TSTRM] TSTRM

@UP

Mam podobne odczucia i gra nim niespecjalnie sprawia mi przyjemności ( generalnie X tierów jeszcze nie ogarniam, nie lubię, ale 60TP chyba wyciągam najrzadziej z wszystkich które mam ). Albo trafiam zawsze na ogarniętych graczy, albo coś robię nie tak bo dziurawią mnie jak chcą - a przecież czołg jest dosyć mocny, ma słabsze punkty ( wizjer kierowcy, garnek, w podstawę wieży też wchodzi ), ale wcale nie tak łatwo w nie trafić i penetracji też potrzeba sporo.  Działo nie jest najgorsze a walnięcie za 750 robi swoje, chociaż penetracja na goldzie mogłaby być trochę bliższa radzieckim HEAT'om. Nigdy też nie grałem nim pod OB, raczej ładowałem je w ostateczności, a teraz to chyba w ogóle nie ma sensu.

Całą linię robiłem jako pierwszą po powrocie do WoTa po bardzo długiej przerwie, więc też sporo noobowania tu było, ale lepiej wspominam poprzedników  -  53TP i szczególnie 50TP do którego przy okazji wierzchołka sobie warto dobić jak ktoś jeszcze nie ma.

cyborgian #11 Posted 08 July 2021 - 12:32 PM

Second Lieutenant

• Player
  • 33920 battles
  • 1,004

View Postprofes79, on 07 July 2021 - 01:16 PM, said:

Brawo. Zaledwie dwa dni po rozpoczęciu wydarzenia udało sie na stronie zamieścić dotyczący go artykuł.

Oczywiście fakt, że w "wierzchołku" jest jedna z X które najbardziej oberwały "rebalansem HE" to w zasadzie nic nie znaczący drobiazg. Deszcz pada.

60TP, to nie maszyna do grania z HE... Jestem pod wrażniem ludzi, którzy jeździli z tym np. tylko pod HE... Ale ok - każdy gra jak chce i ma mózg jaki ma.

I tak - zmiany HE też go dotknęły. Niestety. Nie zmienia to faktu, że HE to nie jest główny typ pocisków. ..

View PostArtha, on 08 July 2021 - 06:18 AM, said:

Mam  60TP. Bardzo mi się podoba z wyglądu w  stylu 3D. Jest elegancki. Niestety nie potrafię nim grać pomimo prawie 5 perkowej załogi i różowych  modułów -bo to nasz czołg to musi być na bogato :coin: . Nie rozumiem go, nie potrafię się nim ustawić i grać. Nawet przy  maksymalnym skupieniu pociski lecą jak chcą. Często się odbijam albo nawet nie przebijam pancerza. Od razu mówię, że nie gram na pełnym złocie. Mam taktycznie 5 złotych pocisków. .

Jak nie stosuję specjalnie pocisków OB to na tym czołgu ich nerf tudzież  WoTowski "rebalans" odczułem boleśnie. Może kiedyś się przysiądę i pogram tylko nim, żeby jako tako go opanować ale jak dla mnie to jest czołg dla twardzieli i dobrych graczy. Byle szmondak nie pogra nim jak należy i nic nie ugra. 

A kolega Kariskir mógłby się dwa razy zastanowić zanim coś napisze bo to już kolejny jego post  (inne w temacie KV2) który jest oderwany od rzeczywistości. Sam jestem słabym/przeciętnym graczem i staram się nie wymądrzać ale jego "mądrości" wspaniale korelują z jego wynikami w grze. 

Być może zwyczajnie pojazd Ci nie leży.

Generalnie to dobra maszynka do walki w zwarciu, ma też dobrą depresję działa która z jego wieżą dobrze funkcjonuje. Ma być walnięcie i pod to trzeba mu tworzyć sytuacje. Niestety wymaga przycelowania albo walki na buziaka - co najlepiej mu wg mnie wychodzi.

Ostatnimi często gram nim w ten sposób - w dobie "jedynego słusznego rebalansu HE", że na przepychaczu albo przy większej szamotaninie  dzabam kilka pojazdów tak żeby zostały ogryzki. A EBRY i medy robią wykończeniówkę. Dzisiaj wszystkie HT mają "lepszy żywot" dzięki rebalansie HE. Czytaj lata gold i tylko gold (wcześniej był gold i AP ;))

Gram nim z wentą, stabą i dosyłaczem z nagród głównie na standardowym ammo - chyba że pojawią się E100 i inne, to wpada gold.

Fakt HEki miał dobre, bo waliły po 300-500 i były dobry do ogryzkowania. Ale jako główne ammo? Zdecydowanie nie.

ApocalipticSnowflake #12 Posted 08 July 2021 - 02:59 PM

Community Manager

• WG Staff
  • 31075 battles
  • 441
  • [-RLD-] -RLD-

60TP to tylko jeden z czołgów które będą w wierzchołku. Po okresie testowym wracamy do formuły 2 czołgów z większymi zniżkami

Kolejnym czołgiem będzie T-100LT od 20 Lipca.

Kariskir #13 Posted 08 July 2021 - 04:55 PM

Sergeant

• Player
  • 31001 battles
  • 245
  • [OLD1] OLD1
Śmiszne to czepianie się mnie. Akurat na 60 TP mam najwięcej bitew. Wedle coponiektórych to najlepiej wprowadzić segregację wuena8 aby cokolwiek tu napisać. Nie brak mi srebra po bitwach, nie kupuję go! Gram w grę losową. I nie spazmuję przy byle G zmianie jak te profusy wyżej. To jest ta różnica.

battleofbacon #14 Posted 08 July 2021 - 05:32 PM

Colonel

• Clan Diplomat
  • 45541 battles
  • 3,694
  • [R3] R3

Nie rozumiesz... załóżmy ze ty jesteś noob w tym przykładzie... ty jestes zadowolony z używania tylko pocisków AP bo dla Ciebie 900 dmg w bitwie to wynik przyzwoity.

Załóżmy... że ja jestem tym PRO, mnie 900dmg nie zadowala to raz, i zalożmy przy użyciu AP robię tylko 1800 dmg... dlaczego tak mało?  bo przy co najmniej połowie strzałów okazało się, że zabrakło penetracji. Wiec, żeby nie ryzykować w następnej bitwie ładuje tylko golda i nagle 90% strzałów robi DMG a ja kończę z 3800 DMG.

Ty jako noob nawet jak użyjesz golda to zrobisz co najwyżej 1200 dmg zamiast tych 900 dmg wiec wielkiej roznicy w robionym DMG nie odczujesz ale juz w ubywających kredytach jak najbardziej. Uznasz więc, że strzelasz tylko AP.

Ja z kolei podejdę do tego z drugiej strony uznam, że wolę wydać więcej kredytów ale mieć pewność, ze będę robił 3800 DMG a nie ryzykować, że z racji małej penetracji na AP zabraknie mi 10 pen i będę robił 1800 dmg.

Więc problem jest taki, że próbujesz być punktem odniesienia do oceny a z racji swojego skilla nim nie możesz być bo czy strzelasz normalnymi pociskami czy goldem to wielkiej różnicy w twoim DMG nie będzie.

Zrozumiałeś?

Xaveco #15 Posted 08 July 2021 - 06:17 PM

Lance-corporal

• Player
  • 16186 battles
  • 67

View PostApocalipticSnowflake, on 08 July 2021 - 01:59 PM, said:

60TP to tylko jeden z czołgów które będą w wierzchołku. Po okresie testowym wracamy do formuły 2 czołgów z większymi zniżkami

Kolejnym czołgiem będzie T-100LT od 20 Lipca.

dzięki, bo już miałem pytać, ale.....

Szkoda tylko, że powtarzacie to co było relatywnie niedawno.... czemu nie rzucicie czegoś, czego jeszcze nie było? 60TP mam już z ostatniego wierzchołka na jakim był.....

T100LT to samo......... było nawet bliżej dnia dzisiejszego jak 60TP na wierzchołku, pamiętam jak wywaliłem przez okno klawiaturę grając tą padaką MT-25 na g**nych losowaniach non stop +2 tiery w górę i zawsze EBRy.... ehhh szkoda strzępić paszczę, jeden wielki zawód ostatnio wasze działanie.... :unsure:

1 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users