Jump to content

IS-3A, TL-1 LPC a M41D: Elitní tým tanků

• Please log in to reply
27 replies to this topic

Community #1 Posted 09 July 2021 - 03:30 PM

Sergeant

• Content Team
  • 0 battles
  • 38,728
Nejnovější trojice tanků v prémiovém obchodě je mnohem víc než jen soubor písmen a číslic. Jedná se o tým tří jedinečných vozidel, která výborně pracují společně, ale poradí si i každé samo za sebe.

Úplný text položky novinek

elantra2001 #2 Posted 09 July 2021 - 04:08 PM

Warrant Officer

• Player
  • 61467 battles
  • 900
  • [ELLIE] ELLIE

IS3A - mám z krabiček. Za peníze bych ho nekoupil - né v této podobě. Potřebuje zvíšit přesnost děla ta je naprosto tragická a pohyblivost také mizerná.

TL-1 LPC - mám "obyčejnou" verzi z BM. Tank to je celkem vyvážený. Ze židle mě nezvedne, ale ani to není utrpení ho hrát. Dá se hrát celkem dobře, ale ničím extra neviniká, dohled je sice super, ale vzhledem k tomu cammu... je naprosto tragické na medko.

M41D - ten tank potřeboval zlepšit určirtě výkon motoru nebo snížit odpor terénu. Je strašně líný. A to co mu žlepšilo OK, ale to nebyl jeho hlavní/zásadní problém. Ani po tom zlepšení mě nebere a to mám lehkáče rád. Kdyby byl mobylnější tak ho beru (měl jsem možnost ho zkusit u kámaráda ten ho pořídil hned ja prvně vyšel a to mě od jeho pořízení odradilo).

CoreX_CZ #3 Posted 09 July 2021 - 04:24 PM

Staff Sergeant

• Player
  • 8074 battles
  • 372
  • [BBB2] BBB2

IS-3A

Důkaz, že russian bias existuje, jen rus může dostat převrácený italský zásobník kde se DMP zvyšuje s každou další ránou co není v zásobníku.

TL-1 LPC

Tragikomedie, možná ani to ne.

M41D

Tragický light, obzvlášť co se motoru a odporu terénu týče.

Za to co WG v poslední době udělalo, tedy lhalo o pozitivním feedbacku u polních modifikací a znerfovali HEčka a arty do základů, si nezaslouží ani korunu, spíš krach a bankrot.

Edited by CoreX_CZ, 10 July 2021 - 01:19 AM.

CreazyxCZ #4 Posted 09 July 2021 - 06:21 PM

Private

• Beta Tester
  • 5644 battles
  • 16
ono mi to prijde ze uz tedka jim hrozi krach jak sleduju furt nejake novinky na premiove tanky ktere jsou uplnej srot

Gaucman #5 Posted 09 July 2021 - 06:59 PM

Warrant Officer

• Player
  • 20415 battles
  • 706
  • [1_RUM] 1_RUM
Já chápu, že k TL-1 LPC  dávají 3D skin a posádku s dabingem, ale když zvážím, že na něj chtějí bezmála 9 stováků a Liška byla za 630 Kč, přičemž Liška je mnohem hratelnější, tak to koupí jen neznaWot. Kdyby LPC měl trochu lepší mobilitu, ale je prostě pomalej. Věž je docela pevná a umí podržet, má pěkných 280 na HEATu. Ale to je tak všechno. Není důvod kupovat tento tank, když jsou k dispozici lepší (a dokonce i levnější;).  Ale oni to hráči určitě dávno vědí, protože ten tank v bitvě potkáte jen kvůli tomu, že jich 20 tisíc ks prodali v Black Marketu.

Mr_Missclick #6 Posted 09 July 2021 - 07:04 PM

Brigadier

• Player
  • 18598 battles
  • 4,186
  • [DISS] DISS

View PostCoreX_CZ, on 09 July 2021 - 04:24 PM, said:

Za to co WG v poslední době udělalo, tedy lhalo o pozitivním feedbacku u polních modifikací a znerfovali HEčka a arty do základů, si nezaslouží ani korunu, spíš krach a bankrot.

Máš pro to nějaký hmatatelný důkaz? Například výsledky dotazníků, názorové rozvržení na Twitchi a jinde? Nebo usuzuješ, že "nelíbí se to mně, tak se to nemůže líbit ostatním"?

elantra2001 #7 Posted 09 July 2021 - 08:57 PM

Warrant Officer

• Player
  • 61467 battles
  • 900
  • [ELLIE] ELLIE

View PostGaucman, on 09 July 2021 - 05:59 PM, said:

Já chápu, že k TL-1 LPC  dávají 3D skin a posádku s dabingem, ale když zvážím, že na něj chtějí bezmála 9 stováků a Liška byla za 630 Kč, přičemž Liška je mnohem hratelnější, tak to koupí jen neznaWot. Kdyby LPC měl trochu lepší mobilitu, ale je prostě pomalej. Věž je docela pevná a umí podržet, má pěkných 280 na HEATu. Ale to je tak všechno. Není důvod kupovat tento tank, když jsou k dispozici lepší (a dokonce i levnější;).  Ale oni to hráči určitě dávno vědí, protože ten tank v bitvě potkáte jen kvůli tomu, že jich 20 tisíc ks prodali v Black Marketu.

Má ještě jednu zajímavost. Ten HEAT je rychlejší než základní AP s to o dost. Většinou jsou HEATy pomalejší.

CoreX_CZ #8 Posted 10 July 2021 - 02:52 AM

Staff Sergeant

• Player
  • 8074 battles
  • 372
  • [BBB2] BBB2

View PostMr_Missclick, on 09 July 2021 - 06:04 PM, said:

Máš pro to nějaký hmatatelný důkaz? Například výsledky dotazníků, názorové rozvržení na Twitchi a jinde? Nebo usuzuješ, že "nelíbí se to mně, tak se to nemůže líbit ostatním"?

Mě se to samozdřejmě nelíbí, nicméně moje zpochybňování není založeno jen na osobních pocitech. Když už se oháníš Twitterem, díval ses na RU a NA fórum? Reddit? Discord servery, jak oficiální tak neoficiální? Možná by jsi to měl udělat, ono by ti hodně rychle došlo, že ten negativní ohlas opravdu není tak malý a 70% v ten moment začne dost smrdět. Ano, pořád se bavíme o menšině, ale výsledek průzkumu je vždy založen na malém vzorku který poté aplikuješ na zbývající názorově neznámou většinu. WoT už dávno nemá tak velkou hráčskou základnu jako kdysi (aktivně hraje na EU/NA/RU dohromady okolo 3 milionů, pouze hrubý odhad z dat co jde dohledat z posledních týdnů), a ten vzorek nemusí být zase tak velký aby z něj šlo usoudit že tu něco nesedí.

Edited by CoreX_CZ, 10 July 2021 - 02:56 AM.

almandr #9 Posted 10 July 2021 - 10:16 AM

Lieutenant

• Player
  • 39864 battles
  • 1,611

Důkazy samozřejmě nejsou. Myslím si, že tvrzení o 70% hráčů, kterým se změna líbí, bude práce PR oddělení a jeho "zjednodušení" výstupu z dotazníku. Bohužel běžně PR svou snahu o líbivost přehání tak moc, že to příliš bije do očí.

Dotazník jsem vyplňoval, a protože mě paměť zklamala, tak díky Heatnews za screeny dotazníku. Dotazy na spokojenost jsou hned na začátku. Nejdřív dotaz na celkovou spokojenost se SB, kde se testovala společně změna HE a arty. A další dotaz je na spokojenost s HE, kde je 5 možných odpovědí, z nichž dvě se dají brát jako líbí se mi (jsou to skvělé změny + dobré změny ). Pak jsou dvě skoro neutrální (je mi to jedno + nelíbí, ale přizpůsobím se ) a jedna negativní ( příšerné změny ).  

70% hráčů je velké číslo. Třeba opravdu 70% zaškrtlo u změny HE líbí se mi. Nebo 70% hráčů bylo celkově spokojených se změnou HE+ arty dohromady, nejspíš hlavně díky změnám artyn. Zároveň je stejně pravděpodobně, že z dotazníku vyšlo, že vyloženě nespokojených je se změnami HE 30% hráčů = 70% hráčů není nespokojených, tzn. jsou spokojení nebo je jim to jedno = převedeno do PR řeči se 70% hráčů změny líbí. Možná je jakákoli varianta z uvedených nebo plno dalších, to ví jen WG. Mě přijde nepravděpodobné, že by se skupina hráčů se změnou HE nespokojených a neutrálních (příšerné změny + nelíbí, ale přizpůsobím se + je mi to jedno ) vešla do 30%.

Já patřím do skupiny je mi to jedno, protože jsem nikdy na chuť derpům a HE munici nepřišel.

peacees #10 Posted 10 July 2021 - 11:29 AM

Warrant Officer

• Player
  • 37330 battles
  • 717
Radsej nech zhori cela planeta nez vam dat jediny cent

Hollohlaway #11 Posted 10 July 2021 - 11:54 AM

Lieutenant

• Player
  • 40667 battles
  • 1,838
  • [-SGT-] -SGT-

View PostLovecPsontku, on 10 July 2021 - 01:04 AM, said:

Ahoj. Moc na tohle forum nepisu ale tvuj stupidni koment me k tomu vybycoval.. Jak muze hrac jako ty ,napsat takove ho**a??!! Prej zlepsit IS3A presnost atd. Jde videt ze ten tank nemas,nebo ze nejsiu adekvatni clovek ktery by mel mit nejake poznamky k teto hre. Gratruluji. Udelal si ze sebe totalniho hnupa. :D:D 

Asi je dobře, že sem moc nepíšeš..o tom kdo ze sebe udělal hňupa, se dá úspěšně polemizovat.

Slywowitz #12 Posted 10 July 2021 - 04:03 PM

Corporal

• Player
  • 77946 battles
  • 118

Co sa ti na tej hre moze pacit? Rozbity MM, herny zazitok nulovy, auticka v hre, ktore uplne zmenili ponimanie hry, zmena HE, arty nehratelna, este k tomu zmena posadok pride, ktoru nikto nechcel, za toto mam byt ja ako byvaly platiaci zakaznik spokojny? za to ze som si kupil premiovy ucet a v tomto momente som tak znechuteny hrou, ze to uz pomaly prestavam hrat a prepadavaju mi peniaze? kupovat premiove tanky, aby ta nasladne davalo medzi X tier, najlepsie chieftain a 279r, ktore budu zmenou posadky a field modification este lepsie? za toto si akoze kupis ten premiovy tank, hej? aj tie vianocne krabicky, aj tie si urcite znova kupim, aby som ich podporoval za tu sr***u, co vymyslaju vkuse. tam neni clovek, co by globalne rozmyslal, radsej hodi HR zdroje na upravu HE, znici trasovanim arty namiesto toho, aby obmedzili jednu artynu v bitke, nezmenia arty misie -> takto sa to ale nerobi, v normalne fungujucej firme nemozes zmenit softver a nejaku nadvazujucu funkciu, ktora bola ovplyvnena tym softverom, nechas tak, presne to popisal skill, je to lenivost tych ludi v tej firme. A preto odo mna uz ani cent. A tych ludi zas neni malo, co prestanu platit, ono ked prestanes casom platit tych hercov v divadle, divadlo padne a show sa skonci.   

Will_Scarlett #13 Posted 10 July 2021 - 07:30 PM

Warrant Officer

• Player
  • 40323 battles
  • 935
  • [_AF_] _AF_

View PostCoreX_CZ, on 09 July 2021 - 04:24 PM, said:

IS-3A

Důkaz, že russian bias existuje, jen rus může dostat převrácený italský zásobník kde se DMP zvyšuje s každou další ránou co není v zásobníku.

TL-1 LPC

Tragikomedie, možná ani to ne.

M41D

Tragický light, obzvlášť co se motoru a odporu terénu týče.

Souhlas. Rusák je tragickej šrot, bez toho obrácenýho automatu by to byla absolutní tragedie. TL-1 LPC je už ovšem tragedie skutečná. Nejhorší medko ve hře  vůbec. M41D býval vcelku slušný scout. Už není protože kolečka. Pomalá velká kisna bez pancíře je pro EBRy laciný žrádlo. Nesouhlasím se znerfováním arty do základů. Kdo s ní uměl, odvede stále stabilní výkon, jenom musí občas ládovat "goldy" a o to přeci šlo. Jinak ano, naprostá pravda. Navíc je to ještě banda podvodníků. Měl jsem 19 986 bonů a odehrál jsem denní misi za 25 bonů. Tedy 19 986 + 25 = 20 011 bonů. Hádejte, kolik mám? 19 986 přece:facepalm:. Takhle to je prý azbukou správně :facepalm:.

Tak schválně. Která korporátní opička si do mě první střelí?

Edited by Will_Scarlett, 10 July 2021 - 07:32 PM.

Gaucman #14 Posted 10 July 2021 - 10:38 PM

Warrant Officer

• Player
  • 20415 battles
  • 706
  • [1_RUM] 1_RUM

View PostWill_Scarlett, on 10 July 2021 - 07:30 PM, said:

Souhlas. Rusák je tragickej šrot, bez toho obrácenýho automatu by to byla absolutní tragedie. TL-1 LPC je už ovšem tragedie skutečná. Nejhorší medko ve hře  vůbec. M41D býval vcelku slušný scout. Už není protože kolečka. Pomalá velká kisna bez pancíře je pro EBRy laciný žrádlo. Nesouhlasím se znerfováním arty do základů. Kdo s ní uměl, odvede stále stabilní výkon, jenom musí občas ládovat "goldy" a o to přeci šlo. Jinak ano, naprostá pravda. Navíc je to ještě banda podvodníků. Měl jsem 19 986 bonů a odehrál jsem denní misi za 25 bonů. Tedy 19 986 + 25 = 20 011 bonů. Hádejte, kolik mám? 19 986 přece:facepalm:. Takhle to je prý azbukou správně :facepalm:.

TL-1 LPC je těžkej průměr. Určitě jsou tu horší medka (buldozer), nudnější (Mutz), papírovější (CDA), s nízkou pene (Patton KR).  LPC má použitelný vlastnosti, už jsem psal výše - pevnou věž, vysoká pene na heatu. Ale chtělo by to někde trochu lehce buffnout, třeba na mobilitě, nebo na DPM, na alfu 280 mi přijde, že nabíjí docela dlouho. 

Ale píšu to z pozice toho, kdo ukořistil LPC v Blackmarketu. Za prachy bych do něj nešel, za prachy jsem si pořídil Lišku, čehož nelituji.

Rakii #15 Posted 10 July 2021 - 11:36 PM

Captain

• Player
  • 17184 battles
  • 2,209
  • [_SGA] _SGA

View PostWill_Scarlett, on 10 July 2021 - 07:30 PM, said:

Řeknu to asi tak, kdo neumí využít autoloader s 3*390 alfou, ať hraje raději piškvorky.:)

TL-1 LPC byl v BM -- zase tak špatný (dle statistik) neni; takový průměrný stroj jak psal kolega nade mnou.

O tom, že dostaly artyny nerf není vůbec pochyb a btw nyní již žádná "goldová" munice na nich není (všechny munice mají podobnou cenu, ale jiné vlastnosti a tak by to mělo být obecně).

Edited by Rakii, 10 July 2021 - 11:39 PM.

Bynk_hero #16 Posted 11 July 2021 - 06:36 AM

Colonel

• Player
  • 33595 battles
  • 3,678
  • [SKOGA] SKOGA
Hm po tých všetkých bonusoch a vylepšeniach sa divím prečo camá dávajú len okolo 2-3% maskovania, ved práve camo je základ aby nebol tank viditelný a nie to či posádka vie nejakú schopnost alebo nie. :-) 

LastDoberman #17 Posted 11 July 2021 - 10:08 AM

Corporal

• Player
  • 20528 battles
  • 171
  • [-KGB] -KGB
Zase WG recykluje obrnaky ktore uz boli 4x v premshope od zaciatku roka. Zaujimavejsiu ponuku nemaju? Ved to je nuda. Uz si ani neni z coho vyberat.

Dutoleb #18 Posted 11 July 2021 - 10:23 AM

Private

• Player
  • 36397 battles
  • 34
  • [TODAC] TODAC

Včera se sedmičkou 4x proti devítkám, 3x proti osmičkám, 2x proti sedmičkám, jednou za necelé tři minuty 0:15 prohra - se sedmou  v devítkách 4. v týmu, 3. na poškození.

Dneska s osmou 6 her - 5x prohra, 1x remíza (3x mezi 1. třemi, 2x mezi pěti).

Sleva 30% - říkal jsem si.  . .. že bych koupil roční premko?  Po dovolené vylepšený Battlepass s jeho nabídkou? Po tomhle? .. do tohohle nemá cenu investovat, je to na trajektorii vylepšování "wow letadel".

Nacpal jsem do toho dost, jsem ochoten za zábavu připlatit, ale za tohohle stavu jsou to jen pro****ý peníze. Ušetřím cca 2500 a to je prima.

Skutečně nevím, proč pro uvedené vyhazovat peníze za premúčet a premtanky.

Bitvy 0/3:15 jsou pořád, co vylepšili netuším, do posádek se jistě také pustí ... proč se hádáte a o téhle hře na fóru a napadáte se, tak to už je mimo moje chápání. 

Každý má právo na názor, byť se nám nelíbí. Tohle není EU, tady myslím lze nejen mít  názor, ale ho i svobodně a bez negativních následků hlásat.

Edited by Dutoleb, 11 July 2021 - 10:24 AM.

Bynk_hero #19 Posted 11 July 2021 - 11:19 AM

Colonel

• Player
  • 33595 battles
  • 3,678
  • [SKOGA] SKOGA
Tá hra je aj tak čoraz viacej a viacej rozladená. Kedysi si hra pamätala nastavenie tankov v garáži vždy ked som sa prepol z jedného módu na druhý, napríklad prepol som hodnotenky a v garáži som mal zaškrtunté len vybraté desiatky, dal som random a tam som mal zasa nastavenie pre random, teraz aby som to zakaždým menil jak debil ručne. Niečo nové pridajú a zakaždým zmažú niečo na čo aj dávno zabudli že to tam bolo. 

Leviaticus #20 Posted 12 July 2021 - 01:42 PM

Private

• Player
  • 43221 battles
  • 37
  • [HUDRY] HUDRY
To se chystáte nabídnout úplně všechny sračky, než vyberete ty největší a s velkou parádou je nasypete do bonového obchodu? 
Na který jste se taky doslova vysrali. 

1 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users