Jump to content

Aktualizacja Fair Play

• Please log in to reply
100 replies to this topic

Community #1 Posted 14 July 2021 - 11:00 AM

Sergeant

• Content Team
  • 0 battles
  • 38,723
Kontynuujemy naszą nieustającą i nie mającą końca walkę z oszustami.

Pełna treść wiadomości

domikw #2 Posted 14 July 2021 - 11:06 AM

Lieutenant

• Player
  • 27433 battles
  • 1,997
  • [BEPRO] BEPRO
Będzie jakaś lista wygranych?

TaihoSan #3 Posted 14 July 2021 - 11:07 AM

Sergeant

• Player
  • 33129 battles
  • 292

Bla, bla, bla, i tysiąc razy bla!

24h godzinne boty niszczące rozgrywkę innym jak hulały tak hulają dalej:

IPIO_JEST_BOGIEM - WoT-Life.com - Statystyki dla World of Tanks

IPIO_MULTI_WE_OCEN_STATY - WoT-Life.com - Statystyki dla World of Tanks

FatalSkullOfTheDeath #4 Posted 14 July 2021 - 11:09 AM

Lieutenant

• Player
  • 34273 battles
  • 1,530
  • [SHEOL] SHEOL

Zaraz po zakupie Abramsów kolejny fajny news.

Dzień cudów :D

Co do botów, niskich statystyk itd.

Niedawno miałem spięcie z osobą którą o to podejrzewałem a ona mnie, na czacie w grze, po bitwie (ja jestem chyba dla innych takim botem ze względu na RODO i czarny kolor)

Gdy już nakrzyczeliśmy na siebie przyszedł czas na normalną rozmowę i wymianę informacji zakończoną obopólnymi przeprosinami.

Ten Gracz ma dzieci i one grają na koncie ojca - robiąc straszliwe wyniki (jak to mali chłopcy chcą grać w to samo co  ich tata).

Efekt jest taki że tysiące bitew, niskie wyniki pokazują tylko to, że małe dziecko się bawi na PC.

Nic więcej.

Edited by FatalSkullOfTheDeath, 14 July 2021 - 11:29 AM.

taper1 #5 Posted 14 July 2021 - 11:27 AM

Lance-corporal

• Player
  • 89508 battles
  • 68
  • [-YEN-] -YEN-
Skoro WG tak dba o fair play, to niech na czas kampanii i rankedów na próbe wprowadzą 3 serwer z wyłaczona możliwoscia stosowania modów. 

zatoichiiga #6 Posted 14 July 2021 - 11:37 AM

Private

• Player
  • 41091 battles
  • 3
  • [ZBUJE] ZBUJE
WG wg mnie robi niewiele w sprawie oszustw typu illegal cheats czy inne.Dostrzeżecie skalę problemu w grach World of Warplanes oraz Warld of Warships.Tam to jest dopiero raj dla oszustów!!!Gram w nie i wiem co mówię.Dlaczego WG zwraca szczególną uwagę na oszustwa TYLKO w WOT???Ile razy się zdarzało popalenie 2x pod rząd od tego samego czołgu?Perka powiecie?I co mnie najbardziej wkurza-stoję 25m od czołgu który jest za kamieniem a obok krzak i on do mnie strzela a ja go nie widzę.Mowa o Type- 64 VI tier.I nie wiem-czy to mod,czy taka umiejętność kammo ale wydawało mi się że jeżeli czołg stoi 25m przed tobą i strzela nawet zza krzaka to powinien się wyświelić.Ten mnie całego zeżarł i bez spota.Prośba ode mnie.Ja wiem że gold ammo,mody i kampienie dają przewagę.Ale niestety to nie jest wasz skill.Kto nie potrafi grać ZAWSZE będzie używał amunicji premium,golda i modów.Prawda jest oczywista-jeżeli jesteś kozakiem to zrobisz Asa Pancernego i inne na PP/APCR i bez golda oraz bez kampienia.I to jest skill dopiero.Nic nie sprawia większej przyjemności od rozwalenia goldowca amunicją PP.Pozdrawiam wszystkich fioletowych i innych omamionych wizją bycia Pro na goldzie,modach i kampieniu.Do zobaczenia na polach bitew.Pozdrowieniem czołgistów-Rozdęcia lufy!!!
10:43 Added after 6 minute

View PostFatalSkullOfTheDeath, on 14 July 2021 - 10:09 AM, said:

Zaraz po zakupie Abramsów kolejny fajny news.

Dzień cudów :D

Co do botów, niskich statystyk itd.

Niedawno miałem spięcie z osobą którą o to podejrzewałem a ona mnie, na czacie w grze, po bitwie (ja jestem chyba dla innych takim botem ze względu na RODO i czarny kolor)

Gdy już nakrzyczeliśmy na siebie przyszedł czas na normalną rozmowę i wymianę informacji zakończoną obopólnymi przeprosinami.

Ten Gracz ma dzieci i one grają na koncie ojca - robiąc straszliwe wyniki (jak to mali chłopcy chcą grać w to samo co  ich tata).

Efekt jest taki że tysiące bitew, niskie wyniki pokazują tylko to, że małe dziecko się bawi na PC.

Nic więcej.

Dzieci nie powinny grać w gry dla dorosłych.Proponuję wsadzić dziecko za kierownicę auta i dać kluczyki do ręki...Widocznie nie ma Pan dzieci.Za rok będzie Battlefield,później Wiedźmin a jak pójdzie do szkoły to kupią z kolegą gnata i rozwalą parę innych dzieciaków w szkole bo będzie challenge.Dajcie dzieciom być dziećmi.

QQlord #7 Posted 14 July 2021 - 11:45 AM

Lance-corporal

• Player
  • 14679 battles
  • 56
  • [_TIR_] _TIR_

View Postzatoichiiga, on 14 July 2021 - 11:37 AM, said:

WG wg mnie robi niewiele w sprawie oszustw typu illegal cheats czy inne.Dostrzeżecie skalę problemu w grach World of Warplanes oraz Warld of Warships.Tam to jest dopiero raj dla oszustów!!!Gram w nie i wiem co mówię.Dlaczego WG zwraca szczególną uwagę na oszustwa TYLKO w WOT???Ile razy się zdarzało popalenie 2x pod rząd od tego samego czołgu?Perka powiecie?I co mnie najbardziej wkurza-stoję 25m od czołgu który jest za kamieniem a obok krzak i on do mnie strzela a ja go nie widzę.Mowa o Type- 64 VI tier.I nie wiem-czy to mod,czy taka umiejętność kammo ale wydawało mi się że jeżeli czołg stoi 25m przed tobą i strzela nawet zza krzaka to powinien się wyświelić.Ten mnie całego zeżarł i bez spota.Prośba ode mnie.Ja wiem że gold ammo,mody i kampienie dają przewagę.Ale niestety to nie jest wasz skill.Kto nie potrafi grać ZAWSZE będzie używał amunicji premium,golda i modów.Prawda jest oczywista-jeżeli jesteś kozakiem to zrobisz Asa Pancernego i inne na PP/APCR i bez golda oraz bez kampienia.I to jest skill dopiero.Nic nie sprawia większej przyjemności od rozwalenia goldowca amunicją PP.Pozdrawiam wszystkich fioletowych i innych omamionych wizją bycia Pro na goldzie,modach i kampieniu.Do zobaczenia na polach bitew.Pozdrowieniem czołgistów-Rozdęcia lufy!!!

40k bitw i jak by to powiedział MR Exit "młody gracz wciąż się uczy" chyba nie zdążyłeś zajrzeć do najprostszych poradników:

https://youtu.be/YdrjQLpJnko

https://youtu.be/OOxDFty5E7c

Nie dziękuj :)

Edited by QQlord, 14 July 2021 - 11:45 AM.

Vroobelek #8 Posted 14 July 2021 - 11:56 AM

Lieutenant

• Player
  • 25157 battles
  • 1,551
  • [WW3] WW3

View Postzatoichiiga, on 14 July 2021 - 11:37 AM, said:

Dzieci nie powinny grać w gry dla dorosłych.Proponuję wsadzić dziecko za kierownicę auta i dać kluczyki do ręki...Widocznie nie ma Pan dzieci.Za rok będzie Battlefield,później Wiedźmin a jak pójdzie do szkoły to kupią z kolegą gnata i rozwalą parę innych dzieciaków w szkole bo będzie challenge.Dajcie dzieciom być dziećmi.

"Don't know if trolling or just..." ale wiesz, że WOT to gra z PEGI 7?

filu305 #9 Posted 14 July 2021 - 11:57 AM

Second Lieutenant

• Player
  • 78809 battles
  • 1,493
  • [B69] B69

Według mnie XVM też powinien znaleźć się na liście zakazanych modów, przynajmniej jeżeli chodzi o wyświetlanie statystyk w bitwie. Skala defetyzmów typu "next lost battle" "Hi noobs" czy "next team full of morons" spowodowała, że wyłączyłem czat, zanonimizowałem swój nick w grze, więc xvm-owa arta do mnie naparza w pierwszej kolejności, choć raczej jestem graczem przeciętnym a z racji wieku (gorszy refleks i wzrok) statystyki spadają. Gram na czystym kliencie i mi to nie przeszkadza, wiele funkcjonalności z modów wargaming.net wprowadził do gry.

NeoPOLAND #10 Posted 14 July 2021 - 12:01 PM

Captain

• Player
  • 60669 battles
  • 2,039
  • [78679] 78679
Bardzo dobrze to sie ceni + WG :)

Vroobelek #11 Posted 14 July 2021 - 12:04 PM

Lieutenant

• Player
  • 25157 battles
  • 1,551
  • [WW3] WW3

View Postfilu305, on 14 July 2021 - 11:57 AM, said:

Według mnie XVM też powinien znaleźć się na liście zakazanych modów, przynajmniej jeżeli chodzi o wyświetlanie statystyk w bitwie. Skala defetyzmów typu "next lost battle" "Hi noobs" czy "next team full of morons" spowodowała, że wyłączyłem czat, zanonimizowałem swój nick w grze, więc xvm-owa arta do mnie naparza w pierwszej kolejności, choć raczej jestem graczem przeciętnym a z racji wieku (gorszy refleks i wzrok) statystyki spadają. Gram na czystym kliencie i mi to nie przeszkadza, wiele funkcjonalności z modów wargaming.net wprowadził do gry.

Wg mnie to nic nie da. Niektórzy będą sobie sprawdzali staty na drugim monitorze, a niektórzy i tak się plują na czacie, nawet jak XVM pokazuje 70% szans na wygraną.

Xard86 #12 Posted 14 July 2021 - 12:06 PM

Corporal

• Player
  • 18334 battles
  • 179
  • [TSTRM] TSTRM

View PostFatalSkullOfTheDeath, on 14 July 2021 - 11:09 AM, said:

Nic więcej.

Heh... dlatego ja nie pozwalam grać młodemu ( 5 lat ) :) Raz zdarzyło się, że jak wyszedłem do łazienki odpalił sobie sam bitwę, nacisnął "W", mapa Lakevill to skończyło się na utopieniu czołgu :) A że byłem HT na topce to pewnie parę niecenzuralnych słów padło, chociaż nikt mi nic nie napisał po bitwie. Drugi raz zrobił to samo po ok. 3 tygodniach, poszedłem sobie kawę zrobić, po paru minutach syn przylatuje i mówi, że zniszczył czołg. Ja idę, patrzę a tam bitwa dalej trwa, też Lakeville, O-I'em na topce i jeden frag na koncie, coś tam atakuje go to siadłem chwilę jeszcze się powalczyłem i padłem. Potem włączyłem powtórkę - pojechał tym O-I'em w kanion, przejechał pod górkę na drugą stronę, pojawił się 25TP, to wycelował, strzelił i po sprawie, tak się ucieszył, że zostawił czołg jak stał i przyleciał :) Od tamtej pory jak wychodziłem to wyłączałem monitor albo minimalizowałem WoTa.

Edited by XardPL, 14 July 2021 - 12:17 PM.

Violet_Her0_ #13 Posted 14 July 2021 - 12:15 PM

Corporal

• Player
  • 12815 battles
  • 163
  • [322] 322
Kiedy weźmiecie się za boty? średnio 3 na 10 bitew z botami.

filu305 #14 Posted 14 July 2021 - 12:45 PM

Second Lieutenant

• Player
  • 78809 battles
  • 1,493
  • [B69] B69

View PostVroobelek, on 14 July 2021 - 12:04 PM, said:

Wg mnie to nic nie da. Niektórzy będą sobie sprawdzali staty na drugim monitorze, a niektórzy i tak się plują na czacie, nawet jak XVM pokazuje 70% szans na wygraną.

Nie będę się sprzeczał, pewnie masz rację, ale zawsze to będzie jakieś utrudnienie. Normalny człowiek jest oportunistą, po prostu nie będzie mu się chciało. A jak ktoś ma duszę ormowca, to i nawet będzie prowadził własny kajet ze statystykami. Jednak pozostanę przy swoim zdaniu, że wyświetlanie statystyk przed i podczas bitwy powinno być nielegalne. Pozostała reszta XVM niech sobie będzie.

Edited by filu305, 14 July 2021 - 12:48 PM.

muriceps #15 Posted 14 July 2021 - 12:50 PM

Lieutenant General

• Player
  • 35007 battles
  • 6,885
  • [UVC] UVC

View PostXardPL, on 14 July 2021 - 01:06 PM, said:

Heh... dlatego ja nie pozwalam grać młodemu ( 5 lat ) :) Raz zdarzyło się, że jak wyszedłem do łazienki odpalił sobie sam bitwę, nacisnął "W", mapa Lakevill to skończyło się na utopieniu czołgu :) A że byłem HT na topce to pewnie parę niecenzuralnych słów padło, chociaż nikt mi nic nie napisał po bitwie. Drugi raz zrobił to samo po ok. 3 tygodniach, poszedłem sobie kawę zrobić, po paru minutach syn przylatuje i mówi, że zniszczył czołg. Ja idę, patrzę a tam bitwa dalej trwa, też Lakeville, O-I'em na topce i jeden frag na koncie, coś tam atakuje go to siadłem chwilę jeszcze się powalczyłem i padłem. Potem włączyłem powtórkę - pojechał tym O-I'em w kanion, przejechał pod górkę na drugą stronę, pojawił się 25TP, to wycelował, strzelił i po sprawie, tak się ucieszył, że zostawił czołg jak stał i przyleciał :) Od tamtej pory jak wychodziłem to wyłączałem monitor albo minimalizowałem WoTa.

Załóż mu konto w AW i niech pyka sobie z botami (też nie jest łatwo) albo zrekrutuj go i niech sobie pyka na niskich tierach z krwawą rozprawą. Jak bystry po tatusiu, to wnet załapie. 

Intruz79 #16 Posted 14 July 2021 - 12:59 PM

Private

• Player
  • 93040 battles
  • 1
Może,na początek dać przykład i zacząć od siebie i zacząć zachowywać się fair w stosunku do graczy.MM w randomach to jedno,ale to co było w rankedach to jest żenada.Zróbcie coś z tym i zacznijcie szanować nas,graczy.

FatalSkullOfTheDeath #17 Posted 14 July 2021 - 01:08 PM

Lieutenant

• Player
  • 34273 battles
  • 1,530
  • [SHEOL] SHEOL

View PostIntruz79, on 14 July 2021 - 12:59 PM, said:

Może,na początek dać przykład i zacząć od siebie i zacząć zachowywać się fair w stosunku do graczy.MM w randomach to jedno,ale to co było w rankedach to jest żenada.Zróbcie coś z tym i zacznijcie szanować nas,graczy.

Ja ma bitwy:

15:0-5

0-5:15

i tak na przemian 20 razy dziennie (średnio robię ok.10-20 dziennie)

Z premedytacją i dużą dozą celności można przewidzieć, która będzie wygrana aby robić misje dzienne gdzie wygrana jest wymagana do postępu czy zaliczenia wyniku - jak dmg w wygranej bitwie -2 misja premium dzienna.

Jest to jednak dość irytujące :D

Xard86 #18 Posted 14 July 2021 - 01:27 PM

Corporal

• Player
  • 18334 battles
  • 179
  • [TSTRM] TSTRM

View Postmuriceps, on 14 July 2021 - 12:50 PM, said:

Załóż mu konto w AW i niech pyka sobie z botami (też nie jest łatwo) albo zrekrutuj go i niech sobie pyka na niskich tierach z krwawą rozprawą. Jak bystry po tatusiu, to wnet załapie. 

Czasem gra na konsoli w War Thunder, ale rzadko pozwalam, bo widzę, że wywołuje to u niego niezdrowe odruchy, często kopiowane ode mnie :) Wolę, żeby sobie pograł w jakieś Lego, albo pojeździł samochodem :)

View Postfilu305, on 14 July 2021 - 12:45 PM, said:

Nie będę się sprzeczał, pewnie masz rację, ale zawsze to będzie jakieś utrudnienie. Normalny człowiek jest oportunistą, po prostu nie będzie mu się chciało. A jak ktoś ma duszę ormowca, to i nawet będzie prowadził własny kajet ze statystykami. Jednak pozostanę przy swoim zdaniu, że wyświetlanie statystyk przed i podczas bitwy powinno być nielegalne. Pozostała reszta XVM niech sobie będzie.

Jeżeli dobrze rozumiem oznaczenia XVM ( pomarańczowy X - aktywny, szary X nieaktywny, brak X - brak xvm ) to na bitwę zwykle 4-5 osób ma go. Nie wiem czy widziałem kiedyś więcej niż 10 osób po obu stronach w jednej potyczce.

I bardzo często marudzą ci którzy go nie mają -  na podstawie czołgów, mapy, bo ich rzuciło w VI na VIII, nie wiem.

Polish_Badger #19 Posted 14 July 2021 - 01:55 PM

Lieutenant

• Player
  • 31620 battles
  • 1,658
  • [_PWD_] _PWD_
Jeszcze 5 miesięcy i ruszą operacje świąteczne :bush:

filu305 #20 Posted 14 July 2021 - 02:33 PM

Second Lieutenant

• Player
  • 78809 battles
  • 1,493
  • [B69] B69

View PostXardPL, on 14 July 2021 - 01:27 PM, said:

Jeżeli dobrze rozumiem oznaczenia XVM ( pomarańczowy X - aktywny, szary X nieaktywny, brak X - brak xvm ) to na bitwę zwykle 4-5 osób ma go. Nie wiem czy widziałem kiedyś więcej niż 10 osób po obu stronach w jednej potyczce.

I bardzo często marudzą ci którzy go nie mają -  na podstawie czołgów, mapy, bo ich rzuciło w VI na VIII, nie wiem.

Będę upierał się przy swoim zdaniu, do którego mam prawo.

Jednak podążając tokiem rozumowania kolegi, to nielegalne mody ma może jedna osoba na kilkanaście, kilkadziesiąt bitew, co nie oznacza, że nie należy tego tępić. Należy karać i to bezwzględnie. A co najmniej jeden artylerzysta z XVM zdarza się, co kilka bitew i potrafi uprzykrzyć grę. Biorąc pod uwagę cechy charakteru ludzkiego, to widok dobrego czy bardzo dobrego gracza nie pozwala mu strzelać tam, gdzie potrzebne jest najbardziej wsparcie artylerii. Bo tam za domkiem czy kamieniem stoi fiolet czy niebieski, a może się wychyli, to mu przyp...... Tak więc brak statystyk w grze paradoksalnie pomoże komuś takiemu w osiąganiu zwycięstw. Ale to jest moje zdanie, moje przemyślenia i nikt nie musi się z tym zgadzać.

Koko dżambo i do przodu.

1 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users